Swordfish: Operace Hacker (2001)

Solidní akční jízda + nádherná Halle Berry + Travolta, který byl v jeho roli fenomenální = mě se to líbilo

Takešiho hrad (1986) (pořad)

"Dnes Takešiho hrad zase nebyl dobyt" :D tuhle hlášku jsem slyšel nejčastěji na prima cool :)) místy zábava, místy zábava větší. Ale je zde vidět, že i soutěžící si z toho dělají srandu a baví se. A to je dobře.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Dlouho jsem tu měl 3*, ale hodnocení upravím a zvedám na 4*, protože toto je opravdu originální počin. Postupem času jsem si hrdiny oblíbil a seriál mě bavil a dobře se na něj dívalo. Velký klad je anglický zvyk 6 dílů na sérii, protože více dílů by tady vedlo k větší škodě než užitku. Tenhle seriál si to zaslouží. Edit 23.2.2014 tak jsem dokoukal i poslední 2 serie a zase snižuji hodnocení. Začátek výborný, ale konec byl hrozný :(

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Mě kriminálky nikdy moc nebraly a možná i proto mi přijdou skoro všechny stejný.

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Na jednu stranu geniální, na druhou trapné až hrůza. Občas humorné, občas se dá smát celé dlouhé minuty. Al Bunda je borec :) ale zbytek "jeho týmu" (rodina, sousedi) mu nedosahuje ani po kolena. Za sebe hodnotím lepší průměr (hlavně díky Al Bundovi), tudíž 3*.

Americký chopper (2003) (pořad)

Ale motorky poskládat fakt umí :) Dost pěkný motorky.

Trable prcka Binka (1994)

Velice příjemná komedie o malém prckovi, který partě lumpů natropí více starostí, než by se dalo očekávat. Já se nadmíru bavil.

Vražedná čísla (2005) (seriál)

Matematika v roli, v jaké by ji hledal málokdo.

Futurama: Fialový trpaslík (2009) (video kompilace)

Smutný konec Futuramy. Pokud toto bude úplný konec. Tento fenomén by si jistě zasloužil důstojnější konec.

Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace)

Lepší než díl druhý, ale stále je to jen "dlouhý díl" skvělého seriálu.