Pelíšky (1999)

Rozhodně jeden z nejlepších (možná nejlepší) českých filmů. Víc asi není třeba říkat, ať se každý podívá a udělá si názor sám. S každým dalším shlédnutím objevím nějakou novou hlášku, která má zřejmě původ v této komedii a mezi lidmi je tak rozšířená až se občas divím, že jsem ji tam dřív neslyšel :-))

Smrtící válečníci (2009) (pořad)

Docela zajímavý nápad, ale ve finále je to hodně úsměvné. Srovnávat nesrovnatelné je podle mě k ničemu. Každopádně jsem celkem dost dílů viděl a poznal jsem alespoň nějaké zajímavé zbraně daných válečníků - v tomto směru to je hodně pozitivní a zajímavé, ale jinak je to na jedno brdo a rychle se to okouká. Ideální případ jednou a dost. 3* - nápad, zbraně a jejich testy + komentáře

Vyměřený čas (2011)

Docela zajímavé sci-fi. Originální námět, ale zbytek nic moc. Nějak mě ten nápad nezaujal nebo spíše zpracování a děj, které bylo dosti podprůměrné... celkově horší průměr. 3*

Sex Drive (2008)

Ale jo ... zvedám na 4*. Je to bláznivá komedie, u které se pobavíme + pěkná romantika a celkově je to taková pohodička. Sice předvídatelný happyend, ale budiž .

Sedm psychopatů (2012)

Velice příjemné překvapení. Uragán hlášek a vtipů mě naprosto dostal. Děj, který prolíná několik, nakonec vzájemně propojených, příběhů s takovou lehkostí se jen tak nevidí.

Mládí v hajzlu (2009)

Knihy jsem četl kdysi všechny a musím uznat, že mě naprosto uchvátily. O filmu jsem se dozvěděl celkem nedávno, ale hned jsem si vzpomněl, jak mě kniha bavila a chtěl jsem jej vidět. A výsledek ? Mírné zklamání - film není špatný, ale kniha je kniha a v 99% je kniha vždy lepší...

Hra o trůny (2011) (seriál)

Začnete se dívat a seriál Vás pohltí a nepřestanete dokud to nedokoukáte celé. Parádní práce.

Hokej v srdci (2003)

Pěkné povídání o hokeji, parádní dobové záznamy, ale už mě to tolik neoslovilo, protože patřím k mladší generaci a tento dokument ocení mnohem více pamětníci některých utkání.

Tango a Cash (1989)

Parádní akce, herci, hlášky... prostě akčňák, jak má být. Nestárnoucí jízda, na kterou se kdykoliv rád podívám.

Banditi (2001)

Už jen hlavní trio: Bruce Willis, Billy Bob Thornton a překrásná Cate Blanchett mi dávalo dohromady nadprůměrný výsledek. A to se podařilo. Film krásně plyne a já se příjemně bavil. 4* Edit 25.11.2019 zmena na 3*