Hněv Titánů (2012)

Celkem nuda a předvídatelný náznaky děje, pokud to teda nějaký děj mělo...

Con Air (1997)

Dívat se na to rozhodně dá. Má to švih, plno akce a pro mě parádní oddychovka. 4*

Bitevní loď (2012)

Akce pěkná, efekty docela taky, ale ten americkej patriotismus .. škoda mluvit. Parta skoro stoletejch dědků má pomoci zachránit svět, tahá se s půltunovou bombou ... ne, tohle vážně neberu. Dál se tam týpek s umělejma nohama, kterej předtím prakticky odmítal chodit, odmítal skoro žít pere s emzákem a detailní záběr, jak mu vyrazí zuby mě málem přinutil film vypnout. Prostě podívejte se sami a názor si udělejte taky svůj. Pro mě jednou a dost!!

Rychlý Stripes (2005)

Celkem bláznivá komedie. Pohoda, klídeček, kávička, nohy nahoru a při nedělním odpoledni krásně odpočívat nad dostihy závodních koní a zebry :-)

Total Recall (2012)

Jelikož u původního filmu s Arnoldem mám hvězdy 3, tak zde musím chtě nechtě dát o jednu méně. Efekty fajn, ale příběh stál za prd. Moc se toto proti původnímu filmu nezměnilo a to špatné z něj zůstalo i zde, ale nového jsme se dočkali maximálně kabátu a novějších triků. Celkem zklamání.

Samotáři (2000)

Jedna z mála klasik novodobé české tvorby. Není mnoho ryze českých filmů, které by byly lepší...

Jádro (2003)

Krásná ukázka průměru. Trochu od všeho tu nejdete, ale nic pořádně. Koukatené to je, ale to je asi vše.

Johnny Mnemonic (1995)

Celkem zajímavý námět, ale podle mě se z toho dalo vytřískat mnohem víc. A Dolph Lundgren v roli kazatele ... ehm hodně úsměvné - tohle film sráží spíš ke dnu. Každopádně za podívání tenhle film stojí.

Jumanji (1995)

Pěkná rodinná komedie, ke které se rád vracím.

Kokosy na sněhu (1993)

Dnes už legendární komedie o partičce jamajských bobistů, kteří si splní sen o olympiádě. Sice jiné, než původně zamýšleli, ale o to krásnější a dojemnější příběh z toho vznikl. Takhle to přece dělají Švýcaři .... To jo, a taky dělají hodinky a to ty neumíš !