Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Povedený počin dvojice Lucas-Valliams. Jedním slovem masakr. Rozhodně stojí za podívání.

Černé zrcadlo (2011) (seriál)

Fakt dobrý. Oceňuji hlavně nápad. Tenhle seriál opravdu nutí člověka přemýšlet nad dnešní/budoucí dobou.

Jako za starejch časů (2012)

Takové pohodové pokoukání, příjemný hudební doprovod a celkově parádní oddychovka. Za mě lepší 3*

Rain Man (1988)

Zvedám hodnocení na 4*. Film jako celek si to podle mě možná nezaslouží, ale D. Hoffman je bezkonkurenční v této roli. Klobouk dolů před tím, jak to zahrál.

Hledám Amy (1997)

Velice příjemný film s inteligentním humorem, na který se kouká prakticky samo. Herci, dialogy, atmosféra... prostě si to tak krásně sedlo a Díky za to! Jeden z mých oblíbených filmů.

Farscape (1999) (seriál)

Můj nejoblíbenější sci-fi seriál, který jsem si prostě oblíbil a tohle už nic nezmění. Pro fandy sci-fi povinnost!

Jiná země (2011)

Velice zajímavé drama trošičku smíchané se sci-fi, ale hlavně drama. Na příběhu jedné mladé dívky je ukázáno hodně bolesti a smutku. Toto chce vidět než o tom něco psát, pocítit tu atmosféru a pozvolné ukazování a poznávání. Doporučuji 4*

Dobrý voják Švejk (1956)

Naprostá klasika. Lepší ztvárnění Švejka od Jaroslava Haška snad ani není možné. Rudolf Hrušínský zde zahrál, pro mě osobně, svou nejlepší filmovou roli v kariéře. Švejkovský humor přenesený z knihy na obrazovku v tom nejlepším provedení. Bez váhání plný počet * !