Jménem krále (2009)

Nebylo to zas tak špatné. Bohužel nejen v interiérech dost často film vypadal příliš uměle a "levně" a spíše šlo o typický televizní film v divadelních kulisách s hrozným ozvučením. každopádně na naše české poměry to bylo slušné, zápletka sice nepřekvapí, ale drží vás u filmu až do konce. slušných 60%

Hugo a jeho velký objev (2011)

Pěkný rodinný film, který vyniká převážně po té vizuální stránce. Vše ostatní zapadne v příliš vláčném a zbytečně natahovaném příběhu. Vzpomínky na minulost jsou tam zbytečně navíc a spíše ruší než aby pomáhali.

Paralelní světy (2012)

Vizuálně podmanivý snímek, který doplácí na slabší příběh a spoustu nelogických věcí. Na začátku nám autoři představí jak co má fungovat, aby v zápětí začli porušovat vlastní teorie. Těch nelogických věcí je tam opravdu spousta a film naprosto zahodil potenciál, který v sobě měl. I přes jistá klišé a romantické vyznění jde o dobrý film a stojí za zhlédnutí. ;) 70%

Mikulášovy patálie (2009)

Velmi příjemný film pro celou rodinu, u kterého jsem se mnohokrát zasmál, hlavně večeře mě dostala do kolen. Asi bych tu opakoval co ostatní, takže jen doplním, že kdo neviděl, ať to kouká napravit, stojí to za to. ;)

Zrození Planety opic (2011)

První polovina filmu je dobrá, poté se z toho stává doslova fraška. Vizuální efekty dobré, ale příběh vázne na všechny strany. Tuna nelogických věcí a chyb, které se snaží zamaskovat jak jen to jde. Na druhou stranu film není příliš dlouhý a má docela spád. Na jedno podívání dobrý, ale ve filmu neni nic, co by ve vás zůstalo. Legenda z toho není, ale propadák také ne, dobrý průměr ano.

Kam zmizel kurýr (1981)

Dobrý námět s trochu těžkopádným zpracováním. Vložené scény dělají z tohoto snímku spíš takovou filmovou reklamu na jiná česká sci-fi díla. Ale do děje to vcelku zapadá a díky tomu se člověk nenudí.

Tajemný let (2005)

První polovina velmi dobrá, pak to jde šupem z kopce... absolutně zabitý potenciál tohoto filmu. Ale koukat se na to dá, ale víc jak průměrná podívaná to není.

Rok jedna (2009)

Jedna z těch oddychových komedií o ničem, kde nemusíte přemýšlet nad smyslem děje. První polovina dobře pobaví, ale ta druhá je horší a čim víc se blíží konec, tim víc to zadrhává. Kdyby si konec udržel laťku z první poloviny, tak mohlo být hodnocení lepší, ale i tak to na tři hvězdičky stačí. Když vezmu v potaz jiné komedie, které si na něco hrají a nezasměju se ani jednou, tak u téhle jsem se alespoň párkrát zasmál. 60%

Duch žraloka (2013) (TV film) odpad!

Na pobavení dobrý. Levitující duch žraloka, vyskakující z kelímku na vodu, z toalety, zahradní hadice nebo kapky deště. :D Lítá po silnici a jako pila rozčtvrcuje vše živé. :D Jako horor a scifi naprostý odpad. Doporučuju před zkouknutím pořádně se ožrat, budete se válet smíchy. :D

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Pokud by to bylo deklarováno jako komedie, tak bych dal jednu hvězdičku, ale takhle nemůžu jinak. Skákající krokodýl ničící vrtulníky jen těsně zaostal za skákajícím dinosaurem z papíru, který požírá vrtulníky v jurském komandu. :D Jestli někdo dokáže s vážností sledovat tyto filmy, tak má muj obdiv, to se prostě nedá, je to odpad.