Jumanji: Další level (2019)

Říká se že dvakrát do stejné řeky nevstoupíš, ale tomuto filmu se to povedlo. Opět zábavné jako předešlý díl, kterému přidání postav prospělo, akorát nepochopitelnost "dědků" že začátku byla až přehnaná. Staří známí opět zahráli skvěle a byla radost sledovat jejich vyšilovaní, objevování, respamování... Nové postavy byly také v pořádku a do příběhu zapadli dobře. Pokud se vám líbila jednička, tak se budete opět bavit. Hodnocení: 82/100.

The Walking Deceased (2015)

Nečekal jsem od této parodie moc, ale že to bude až tak slabé to jsem opravdu nečekal. Je zde smíchány postavy z walking dead a zombieland a také odkazy na ostatní zombie snímky. Vtipné hlášky mi ve většině případu vtipné nepřišli, herecké výkony byly také slabé, jen Carl byl fajný. Příběhově snímek také nemá co extra nabídnout, takže za mě jasné zklamání a film nemohu doporučit. Velká škoda. Hodnocení: 22/100.

BlacKkKlansman (2018)

Je to tak extrémismus je zlý a je jedno na které straně barikády stojí. Nevím nakolik jsi tvůrci příběh upravili, ale je to fakt síla a když si to srovnám s aktuálním "hnutím", které teď v USA probíhá tak to hezky koresponduje. Už nějaké náznaky byly evidentně dříve (viz závěr filmu), ale k nám se to nedostalo. Příběh je dobře a přehledně zpracován a rozhodně nenudí i pár vtípku se tu najde. Závěrečné vytrolení bylo luxusní. Herecky dobře obsazená a zahrané. Hodnocení: 73/100.

Jeff Dunham: Controlled Chaos (2011) (pořad)

Za mě docela podařená záležitost. Nejnudnější ze všech byl pouze AJ, jinak to byla taková klasika a závěrečná přestřelka byla šílená a Jeff je fakt frajer jak to zvládal. Hodnocení: 74/100.

Periskop nahoru a dolů (1996)

Příjemná komedie, která není bláznivá, ale pobavit umí. Smíchy jsem se neválel, ale film na mě působil velmi dobře a byl jsem napjatý jak to nakonec dopadne. Hodnocení: 67/100.

Terminátor: Temný osud (2019)

Nějak jsem z toho ustavičného měnění budoucnosti zmatený, ale tento film podle mě to toho vůbec nezapadá. Záporák se až nápadně podobá tisícovce s nějakým tím upgradem (asi už dochází inspirace). Akce zde bylo hodně a taky pořádná demolice všeho možného, ale už mě to tak netáhlo jako dřívější díly i když se nám zase vrátila osmistovka. Příběhově klasika zase se utíká a bojuje, tam není co vymýšlet. Z hereckého obsazení "mexičanka" v poho stejně tak "plechový kámoš", ale ta augmentovaná ženská mi nějak k srdci nepřirostla a stará dvojice to je jasné k tomu netřeba komentáře. Hodnocení: 74/100.

V/H/S (2012)

Dobrá sbírka hororových povídek, ale ty roztřeseně a vynechavajicí záběry jsou vážně děs. Chápu že pro dotvoření atmošky je to třeba, ale všeho s mírou. Stopáž mohla být o něco delší, jelikož některé příběhy by pár minut navíc určitě potřebovaly. Takže nakonec jen průměr. Hodnocení: 58/100.

Kokain (2001)

Jak říkal protagonista filmu: Kdo chce víc, nakonec nemá nic. Občas to tak dopadá, když se jede v drogách ve velkém. Asi by to lépe dopadlo, kdyby zůstal skromně u trávy (to by o něm ale nebyl film). Jinak je to velmi poutavě vyprávění překupníka a jeho cesta životem. Hodnocení: 81/100.

Ledové království II (2019)

Dvojka se mi tak nelíbila a ani nevím proč. Příběh je pěkný a jde vidět, že si s tím dali docela práci. Songy už dle mého tak dobré nebyly a je jasné, že konkurovat jedničce je dosti složité. Vtipné momenty zde byly, ale nebylo jich mnoho a animace stejná čili pěkná. Výtku bych měl k paměti vody aby se toho zase někteří chytráci nechytili, ale u pohádky by se to stát nemuselo, doufám. Hodnocení:64/100.

Batman vs. Teenage Mutant Ninja Turtles (2019)

Spojení těchto hrdinů v jednom filmu mě na první pohled zaujalo a těšil jsem se na něj a výsledek mě rozhodně nezklamal. Objevují se zde všichni známí padouši a přesto film nepůsobil přeplácaně. Příběh není ničím extra speciální, což jsem ani nepředpokládal. Animace, akční sekvence a hlášky jsou luxusní a dost jsem se nasmál hlavně kvůli želvám, na což jsem si u nich již zvykl. Za mě skvělý animák, který rozhodně stojí za shlédnutí, pokud fandíte těmhle "zeleným potvůrkám" a taky "temnému rytíři". Hodnocení: 86/100.