Jedeme na teambuilding (2023)

To je strašnej shit. Sorry jako, ale produkční kvalita je… neni. Scénář a humor je tak debilní, až mě to uráží. Dost to konkuruje Troškovým veledílům. Přitom z traileru se zdálo, že by to nemuselo být uplně na hranici odpadu.

Problém tří těles (2024) (seriál)

Tak neni to uplne material pro mistni slaboduchy jedince, ktery daj odpad Oppenheimerovi a 5 hvezd kazdy slatanine od Marvelu. Musi clovek trochu vnimat, premyslet a udrzet pozornost dyl jak 10 sekund. Podle me povedena adaptace, ktera si dobre poradila s vecma, ktery v knize prilis nefungovaly. Pokud mate radi Westworld, Dark, Nadace a dalsi dila, tohle je pro Vas. Knizni scifi dekady s presahem, ktery nuti se zamyslet nad vsim kolem a toto je podle me povedena adaptace pro sirsi publikum. Ne ve vsem dobra, mistama tupa, dialogy obcas na ranu, ale rozjety je to slusne, dalsi serie maj z ceho cerpat. :)

Frontline - 20 dnů v Mariupolu (2023) (epizoda)

Sláva Ukrajině. Mrazivé svědectví, jentak to nedostanu z hlavy, obzvlášť pak pro lidi, kteří mají děti, o to silnější.

Sněžné bratrstvo (2023)

Skvělá adaptace, lepší než starší film Přežít, jeden z nejlepších filmů od Netflixu, nejlepší film J.A. Bayony.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Po precteni recenzi jsem cekal fakt tragedii, neni to tragedie. Je to fakt vizualne super, klasickej Snyder, pribehove a charakterove bohuzel trochu plochy. Ale mix Star Wars, Warhammer, Pana prstenu a 7 statecnych nezni zle. Chybi tomu jen ten R rating a snad trochu rozsireny lore a hloubka postav, to by mohlo prijit se Snyder cutem a tim padem treba i vyssi hodnoceni. Nejlepsi je, kdyz se spoji Skurut Hai s náckama! :)))

Bookmaker (2023) (seriál)

Skvele nekorektni cernohumornej sitcom, az skoro oldschool, plus zapojeni sveta Charlieho Sheena ma taky potencial, tohle se dneska uz netoci. :)

Nech svět světem (2023)

Skvelost. Jak kdyby to nejlepsi ze sebe vydali M.N. Shymalan a Jordan Peele. Super herecky vykony. Komorni apokalypsa a Friends forever.

Bod obnovy (2023)

Poctivy 4 hvezdy a pata za to, ze neco takovyho dal nekdo v ČR dohromady. Paradni atmosfera, lehce nadprumerna zapletka, paradni spracovani.

Ted Lasso (2020) (seriál)

Nejlepsi “feel good” serial ever. Vtipny a dojemny zaroven. Tolikrat jsem u niceho nebrecel, ani nevim, kde se to vzalo. A pokud mate radi fotbal a zaroven chcete mit co sledovat s pritelkyni/zenou, tohle je nejlepsi volba pro oba. :)

Sound of Freedom (2023) odpad!

Film je v pohode, byl by i zajimavejsi, kdyby ho dezinfo deziluzorni divaci nezmenili v QAnon agitku. Tady se taky zas sesla banda slaboduchych dezolatu a QAnon ovecek, ktery si mysli, jak prokoukli svetovy spiknuti a jeste veri marketingu filmu, jakoze ho elity chtely zakazat. Vytahnete si hlavy z anusu, vzdelavejte se, bezte pracovat a nebudte kokoti, svet bude hezci misto potom. :)