BONDING (2019) (seriál)

Sexy, vtipné a velice pohodové.

Skleněný (2019)

Vyvolený i Rozpolcený jsou super filmy, ale zavřít jejich hlavní postavy do jednoho baráku a pak kolem toho plkat nebyl nejlepší způsob, jak je svázat dohromady a nechat vyvrcholit.

Nepolapitelný padělatel (2018)

Je fajn zase vidět Chow Yun Fata ohánět se dvěma bouchačkami, ale ještě fajnovější by bylo, kdyby to bylo v pořádném akčním infernu. Jenže tady přijde první akce po padesáti minutách (!) a žádná z akčních scén mi výrazněji neutkvěla. A příběh o neúspěšném malíři, který se přidá k padělateli peněz, je poněkud zdlouhavý.

The Deuce: Špína Manhattanu - Pilot (2017) (epizoda)

Pilot k seriálu o porně, kde se porno nezmíní ani jediným slovem. A navrch se tu jen seznamujeme s postavami a celé to zatím nikam viditelně nesměřuje. Postavy jsou dobré, výprava taky, ale příště už by se mělo začít něco dít...

The Twilight Zone - The Comedian (2019) (epizoda)

Pilot má fajn nápad, ale až do konce ho rozvíjí naprosto předvídatelně a vypravěč to pak ještě dorazí polopatickým vysvětlením.

Osmý smysl - Limbic Resonance (2015) (epizoda)

Exotičtější a nudnější pilot jsem už nějakou dobu neviděl. Výchozí myšlenka propojení několika jedinců v různých koutech světa je zajímavá, ale pilot nenačrtl ani zajímavé postavy, ani zajímavý směr a neměl ani zajímavější děj. Do dalšího dílu se asi nedokopu.

Brexit (2019) (TV film)

Zajímavý pohled do zákulisí kampaně za Brexit a trochu i do duší frustrovaných britských voličů, mezi které se na konci zařazuje i Cumberbatchova postava, která je jeho dalším odvarem z Sherlocka. A právě scény, kde otevřeně zazní frustrace stojící za odchodem, jsou na filmu nejpůsobivější.

Anděl pomsty (1981)

Nuda. Obě znásilňovačky i početné střílení jsou natočeny naprosto nezajímavě a víc film nenabídne - nemá to atmosféru, napětí, žádný zajímavý zvrat, nic... Jednu hvězdičku za sexy představitelku hlavní role, její závěrečné stylové odění za jeptišku a za cool plakát.