Timeless (2016) (seriál)

Po pár dílech - příjemná oddychová časovka, která připomene časy devadesátkových serošů, ale přece jen je trošku rafinovanější. Abigail Spencer je fajn.

Pašerák (2018)

Velmi příjemný odvar z Gran Torina, který by potřeboval zatlačit na scénář. Takhle se nějakého dramatu dočkáme až na konci, zajímavé motivy jsou jen nakousnuty (Earl penězmi z pašování drog financuje charitativní projekty) a dobří herci nemají co hrát (Cooper, Peňa, Fishburne, Garcia, Collins). I tak si ale Clint na prahu devadesátky připsal další solidní zářez.

První člověk (2018)

První polovina dost o ničem a na druhou už jsem nesebral síly.

BONDING (2019) (seriál)

Sexy, vtipné a velice pohodové.

Skleněný (2019)

Vyvolený i Rozpolcený jsou super filmy, ale zavřít jejich hlavní postavy do jednoho baráku a pak kolem toho plkat nebyl nejlepší způsob, jak je svázat dohromady a nechat vyvrcholit.

Nepolapitelný padělatel (2018)

Je fajn zase vidět Chow Yun Fata ohánět se dvěma bouchačkami, ale ještě fajnovější by bylo, kdyby to bylo v pořádném akčním infernu. Jenže tady přijde první akce po padesáti minutách (!) a žádná z akčních scén mi výrazněji neutkvěla. A příběh o neúspěšném malíři, který se přidá k padělateli peněz, je poněkud zdlouhavý.

The Deuce: Špína Manhattanu - Pilot (2017) (epizoda)

Pilot k seriálu o porně, kde se porno nezmíní ani jediným slovem. A navrch se tu jen seznamujeme s postavami a celé to zatím nikam viditelně nesměřuje. Postavy jsou dobré, výprava taky, ale příště už by se mělo začít něco dít...

The Twilight Zone - The Comedian (2019) (epizoda)

Pilot má fajn nápad, ale až do konce ho rozvíjí naprosto předvídatelně a vypravěč to pak ještě dorazí polopatickým vysvětlením.