Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Po zhlédnutí "trojky" se moje hodnocení přiklání k tomu lepšímu, co se dá natočit. Sice trochu trvalo, než sem se vzpomněl děje dvojky(doporučuju se na ni podívat, než dáte díl třetí), ale pak už se jenom bavíte. Poměrně dost bojových scén, skvělé komické kousky a že jich není málo(jedna z nejlepších komedií za poslední dobu), nádherná hudba a 3 hodiny v kině, které se ovšem dají v pohodě vydržet, takže trojka nezklamala, naopak mile překvapila. 80%

My dva a křen (2006)

Vcelku slušná komedoška, není sice nejsměšnější na světě, ale pár okamžiků, u kterých se zasmějete se tu najde. Hlavně Křen je dost hustý:-) Pohodová oddychovka na nudný večer. 60%

Rozchod! (2006)

Romantická komedie. No, tak Rozchod zrovna romantický není, v tomto případě možná začátek a konec, a jako komedie se mi to taky moc nejevilo, takže je to spíš slabší průměr, kde bych chtěl ovšem vyzdvihnout výkony herců, především Anniston, která je fakt kočka a jen blázen by se s ní rozcházel:-) 50%

Albín jménem Noi (2003)

Jediné, co bych na tomto filmu pochválil, tak by byly snad jen výkony herců. Nechápu hodnocení kolem, pro mě to byla jedna velká nuda, ostatně na zamrzlém a zasněženém Islandu asi nic lepšího natočit nejde. Nezajímavý příběh, prostředí, postavy, vlastně všechno. Jeden z nejhorších filmů, co jsem v poslední době viděl. 15%

Crash (2004)

Tak to je o fous, stačilo málo a bylo to za plný počet. Nebýt trochu pomalejšího začátku a místy slabších chvilek, nemělo by to chybu. Ale když se to konečně rozjede, je to k nezastavení. Skvělé herecké výkony, hudba, scénář a skvělé zvraty. Dobrá volba 85%

Dotkni se ohně (2006)

Čekal jsem v tom trochu víc, ne jen o snažení se vyhodit do povětří nějakou továrnu. Chybělo tomu trochu hloubky, a ani teď pořádně nevím, o co tam vlastně šlo. Nevtáhlo mě to do děje, tak jak by si asi tento film zasloužil. Škoda 40%

Match Point - Hra osudu (2005)

Tak nebýt Scarlett Johansson, asi bych tento film ukončil po patnácti minutách. Dá se říct, že není ničím zajímavý, snad jen konec, ale ten je též divný. K tomu ta strašná operní hudba. Ale pokud ji oželíte, nebo dokonce máte rádi a nevadí Vám jenom žvachtlání, tak se na to mrkněte. Ale nemůžu hodnotit lépe než 40%

Tam, kde jsem nikdy nebyl (2005)

Tak tenhle film je tak trochu bláznivý, nejen role herců(hlavně Ian MacKellena), které myslím zvládli na výbornou, ale pocity z něj mám trochu smíšené. Možná je to tím, že stále na něco čekáte a čekáte a ono to přijde až v poslední čtvrt hodině. Ale určitě film nenudí, občas vás okouzlí krásná příroda a hudba též stojí za poslechnutí. Jen těsně to není na 4*. 70%

Dokonalý trik (2006)

Další z řady kouzelnických snímků a se spokojením musím říci, že i tento nedopadl špatně. Spíše je na tom ještě o jednu hvězdičku lépe. Děj má dobrou zápletku a nenudí a herci si též zaslouží pochvalu.80%

Noc v muzeu (2006)

Brutální!! Skvělá oddychovka, pokud se budete chtít jenom bavit a moc nepřemýšlet, je to jasná volba. První čtvrtina je trochu vlažná, ale pak se to pěkně rozjede a místy i pobaví. 80%