Štěstí na dosah (2006)

Tři hvězdičky a to je ještě možná dobrý. Není to špatný film, ale nejvíc mu škodí jeho délka. Být o půl hodiny kratší, je to v pohodě na čtyři*, ale v tomto případě jsem se neubránil pocitu nudy. Ale abych jen nahanil, tak pěkně zachycuje bezmocnost, chuť a snahu bojovat, v tom případě je to pěkný film, ale pouze 3* a 65%

Shrek Třetí (2007)

2**? ....na tři hvězky to nemá, a pánové z DreamWorks přiznejte si, moc jste se nepředvedli. Takový jednoduchý příběh vymyslí malé dítě maximálně na prvním stupni. A tím snižuje zážítek a hodnocení celého filmu. A ubylo i vtipů, jo je jich dost(těch dětinských), ale těch, u kterých sem se za břicho popadal, bylo celých 3-4 kousky a to je fakt málo. Takže je lepší se na Třetí moc netěšit, nečekat od něj mnoho, pak možná pobaví, ale u mě se občas dostavil pocit nudy. No, nic moc 35%

Auta (2006)

Jeden z nejlepších odpočinkových filmů. Zpočátku to vypadá na trochu nudný film, ale zdání klame a postupně se z Auta stává správný....auťák:-) Pěknému příběhu skvěle sekunduje snad nejpěknější počítačová grafika(kromě final fantasyAC), občas nějaký ten vtípek(hlavně s kapotou:-)), no a dobře to dopadne:-) 85%(pro děti 90%)

Sejmi eso (2006)

20 minut....ano, přibližně tolik času z filmu, bych hodnotil, jako ucházejících, jinak nebylo nic, co by mě nadchlo. Poslední půlhodinu sice přinesl pár zvratů, ale tak trochu se daly tušit. No kromě přestřelky nic moc. 40%

Králové ro(c)ku (2006)

Tak po Škole rocku, příchází Jack Black s další dávkou rocku, ale v tomto případě se nás snaží pořádně opít. Po Škole jsem se na další rock těšil, ale nyní po jeho shlédnutí jsem na rozpacích. Jo hudba je dobrá, ale jenom to, zde není tak melodická jako u svého staršího brášky a Jacku, ten příběh, no hrůza. Ještě, že umíš tak dobře zpívat. škoda přeškoda, není to víc jak na 55%

Uneseni (2006)

Jeden zelený alien a tak trochu nuda, o strachu nemluvě:-) Jestli je toto horor, tak to je i Hostel:-) Jo, jediný slušně namaskovaný byl, ten co se "rozpadal", ale jinak film nemá čím vyděsit. Žádná lekavá scéna, žádná ponurá atmosféra, jen ten zelený alien. 25%

Měsíc v ohrožení (2006) (TV film)

Co napsat o filmu,který je stejný jako ostatní zemi zachraňující? Obehraný námět, triků poskrovnu a když, tak za moc nestojí, herci průměr,předvídatelný děj, ale vcelku slušná hudba. ALE??!!! Musím říct, že jsem se nenudil a to je důležité:-) 50%

DOA: Na život a na smrt (2006)

Ucházející mix Mortal Combat a Tekkena z PS, s něžným pohlavím v hlavních rolích, ikdyž tady moc něžné nejsou:-) Příběh celkem nuda, ale bojové akce jsou vcelku slušné, ale vyhovuje mi víc třeba styl Jackie Chana. 40%

Poseidon (2006)

Nenechte se odradit slabším hodnocením! Já jsem se jím dlouho řídil a musím říct, že tomu tak vůbec není. Je to sice další z klasických "únikových" filmů, ale tenhle patří jistě k těm lepším. Pěkné triky, napínavé scény, žádné zbytečné prodlužování a konec taky není uplně americký:-) 75%

Loupež po italsku (2003)

Pěkná akční jízda, chybělo málo a bylo to na 5*. Vlastně ani pořádně není co vytknout. Možná mi chybělo trochu víc promakaných triků, ale i tak divoké projíždění na "zelenou" dokáže udržet hladinu adrenalinu hodně vysoko. Supr. 80%