2Bobule (2009)

No to byl běs! Zdálo se mi to nebo tam opravdu všichni chlastali a na hraní se vykašlali? Nulový příběh a o nějakém humoru zde nemůže být taky žádná řeč! Doufám, že už nás nečekají žádné další bobule! 10%

Prokletí (2008)

Celkem malá návštěvnost by mohla značit, že se bude jednat o nějakou srábotku mezi horory. Opak je pravdou a FW nabídne několik lekavých scén, neokoukané herce a docela zajímavou "cestovní" zápletku. Nechybí překvapivé rozuzlení. Holky ale mohly být odvážnější a bojovnější, zkrátka to měly nějak rychle za sebou. Pěkná lekavá podívaná... 63%

Pixely (2010)

Precizní krátkometrážní práce...a pak, že Země je kulatá?! :-) 100%

Procitnutí v Garden State (2004)

Pomalu začínám věřit tomu, že se dá natočit film o čemkoliv. Nic převratného, jen jakýsi časový úsek běžného života obyčejného mladíka. Na Natalie Portman je radost pohledět a zbylí protagonisté na mě působili nesympaticky jako trn v oku. Řekl bych průměr, který mnohé nadchne a některé nechá chladnými. 50%

Tom a Jerry: Louskáček (2007)

Se vším všudy se jedná o podívanou pro nejmenší! A ikdyž to má do klasických příběhů na míle daleko, rozhodl jsem se, že tentokrát neudělím hodnocení. Bylo by to trochu nefér... Tom a Jerry jdou, k nám teď s náladou. Hurá! Tahle bitva trpaslíka s obrem, neskončí ve zlém, ale v dobrém. A kámoši jak hrom, jsou Jerry a Tom. ???%

Evil Angel (2009)

Tak tohle bylo husté, pánové! Nenechte se zmást lehtivým začátkem, ten je pouze zástěrkou, protože v zápětí přichází ona zprvu neviděná tvrďárna a všechno to svinstvo vyplave na povrch. Ano, a není to jenom o tom, že holky ztratí svou barvu! Díky tomu je atmorsféra napjatá jak šráky, protože čakáte, co se z toho andílka zase vyklube. Neodmyslitelnou součástí je také hudba, protože tu neskládal žádný amatér a dává tušit, že se něco chystá. A ikdyž bych uvítal více děsivé akce, bylo mi ctí, že jsem mohl tohoto případu zúčastnit. 80%

Přemluv bábu (2010) odpad!

...a ještě se někdo stane Fanouškem na Facebooku!!!??? 5%

Hele kámo, kdo tu vaří? (2005)

Nabízí se srovnání s The Slammin' Salmon. To je však o několik řádů lepší, a tak je hodnocení takové, jaké je. Nevím, jestli je to věkem, ale netopýří křídla z koulí mě fakt neberou. Trapná nuda bez špetky rozumných vtipů! 15%

The Slammin' Salmon (2009)

S přibývajícím časem dostává tato chuťovka tu sprvánou šťávu. Nevím, jestli to bylo tím, že byli všichni zlití a nebo dobře najezení, ale pořádně jsem se zasmál až v samotném závěru, kdy už šlo fakt do tuhého. Jinak ale plejáda známých herců dává tušit, že nudit se nebudete, takže jděte do toho...nebo vám nakopu prdel, vy zasraný srágory! 50%