Ženy v běhu (2019)

Takový trochu lepší Kameňák ;)

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

První 2 série 5 hvězdiček, pak jde seriál strmě ke dnu.

Inkoustové srdce (2008)

Strašně příjemná rodinná fantasy pohádka, která se mi líbila a bavila i na podruhé. Skvělý námět, budu muset přečíst knihu. Vedlejší postavy vynikaly nad hlavními, ale nijak to nenarušilo děj.

Soul Kitchen (2009)

Skvělá neotřelá komedie. Tento humor asi nemusí sednout úplně všem, ale já jsem se po dlouhé době u filmu smála k slzám. Ráda časem shlédnu znovu, což mohu říct o málo komediích z poslední doby.

Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (2013)

Strašná slátanina, Forest Gump + Sbal prachy a vypadni na švédský způsob, ale narozdíl od výše zmíněných, absolutně nevtipné, jen ta absurdita zůstala. Hlavní protagonista je spíše nechutný a k politování než vtipný. Normálně bych dala asi 3 hvězdičky, ale vzhledem k nepochopitelně přemrštěným hodnocením ostatních je to za 1.

Mládí (2015)

Kdo tomuto filmu proboha dal nálepku komedie? Pokud bych neočekávala komedii možná by se mi film líbil víc. Byla to velice bravurně natočená úmorná NUDA.

Taková zvláštní rodinka (2001)

Úžasně poetická komedie, která mi rozhodně nepřipadala nevtipná a dokonale mi zlepšila náladu. Pro mě nejlepší film o Andersona.

Temný Kraj (2017) (seriál)

Vaculíka je na tohle škoda. Ta vykrádačka True Detective je ostudná.

Světáci (1969)

Nekonečná sérka těch nejlepších hlášek. "Když je mezi třema jen jeden chytrej tak nesmí NESMÍ dojít k hlasování" :)

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Jako memoár dobrý a z nostalgie dávám 3. Pár dobrých vtípků, do cca půlky filmu dobrá atmoška, která ke konci postupně ztrácí až k finální bitce u které jsem málem usnula. Marně jsem čekala na nějaký zvrat. Nové postavy jsou nudné a staré už dost za zenitem. Takže další díl, na který to má příliš okatě našlápnuto, už se fakt netěším.