Strážci Galaxie (2014)

Kde tento film nabral 80% opravdu nepochopim. Nejlepsi cast filmu je zacatek, ktery je ovsem absolutne nekompaktni se zbytkem filmu. Hlavni hrdina je nesympat. Cele je to vykradene. Jedina vtipna veta je tam nastesti 20x jinak by to byla fakt nuda ;) Pri jinem obsazeni scenari reziji a uplne jinem deji to mohl byt dobrej film :)

Nedotknutelní (2011)

Neuvěřitelně příjemná podivaná po které si musíte říct, že všechny Vaše problémy jsou malicherné a že život je potřeba brát s velkým nadhledem jako tento film. Nikdy bych nevěřila že se budu u filmu o mrzákovi smát od začátku do konce.

Spartakus: Bohové arény (2011) (seriál) odpad!

Větší klišé už jsem dlouho neviděla, neustále zpomalované akční scény mě fakt lezly na nervy, stejně jako gladiátoři s vybělenými zuby, že by si s nima mohli v noci svítit a namalovaný modelky bojovnice. Hlavně tam za každou cenu narvat co nejnechutnější detaily a hektolitry digitální krve. Ducha to nemá ani v nejmenším. Zlatej Kirk Douglas :)

Osamělý jezdec (2013) odpad!

Neskutečná nuda, měla jsem co dělat, abych to dokoukala do konce, ale byla to ztráta času. Nebylo to ani vážné ani vtipné, osudy hrdinů mě byly ůplně ukradené. Johny Depp je vyhořelý, zřejmě by potřeboval hodně dlouhou dovolenou :(

Training Day (2001)

Hvězdně obsazený odpad, jedna hvězdička pro Ethana. Absolutně nelogické strašným způsobem sešroubované a nezajímavé. Denzel na můj vkus strašně přehrával.

Osudový dotek (2004)

Po 12ti opicích a Zítra ráno vstanu a opařím se čajem je to pro mě třetí nejlepší film o cestování v čase. Velký důraz na detail, zajímavé zpracování, úžasní herci, závěrečná pointa, nemám co vytknout.

Patriot (2000)

Tyhle prvoplánové "srdcervoucí" filmy o velikém neštěstí a velkém hrdinství fakt nesnáším.

Příběh rytíře (2001)

Není to nic přelomového, ale bavilo mě to a to je hlavní. Moderní hudba sem dobře a vtipně sedla.

Candy (2006)

Hodně hrubozrnná heroinová "romance". Hlavní herecké role podle mě na Oskara.

Nahý oběd (1991)

Nic šílenějšího a úchylnějšího jsem v životě neviděla, připadalo mi že jsem si musela taky omylem šňupnout DDT. Zanechalo to ve mě tak hluboký dojem, že už to snad radši ani nechci vidět nikdy znovu :D