Nejvyšší nabídka (2013)

Skvělý Geoffrey Rush jako vždy, vynikající hudba a kamera. Ale na to jak se film trochu táhl bylo konečné rozuzlení, na které v podstatě od začátku čekáte, trochu odbyté, pořád jsem čekala ještě na nějakou konfrontaci hlavních postav. Emoce se postupně vytratily.

Vlk (1994)

No je to spíš romantická komedie s prvky hororu. Nadprůměrné je to jen díky Nicholsonovi, vlka by snad nezahrál nikdo líp.

Lepší už to nebude (1997)

Krásná příjemná komedie o strašně nepříjemným dědkovi, kdo jiný by to mohl tak bravurně zahrát jako Nicholson, já myslím že nikdo. Celý film v podstatě stojí jen na jeho hereckém výkonu.

Pokrevní bratři (1999)

Asi nejlepší střílečka co znám. Super černý humor. Zřejmě nejvtipnější role v jaké jsem zatim viděla Williema Dafoa. Výborná hudba.

3:10 Vlak do Yumy (2007)

Něco zásadního tomu chybí, nemá to ducha, je to nuda a konec je úplně přitaženej za vlasy.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Zajímavá hodně ulítlá komedie, ale s odstupem času pořádně nevím o čem, jen že jsem se dobře bavila. Trochu jako Smoljakova vtipná historka v Na samotě u lesa, asi se na to budu muset podívat ještě jednou :)

Svět podle Prota (2001)

Geniální. Pořád sice nevím jestli bych to zařadila mezi psychologické filmy nebo sci-fi bez vizuálních efektů, ale každopádně geniální :) Příjemný humor, skvěle zahrané, zdánlivě otřepané téma z jiného pohledu.

Vlk z Wall Street (2013)

Osvědčené spojení Scorsese DiCaprio se opět vyplatilo, ale i ostatní role byly dobře obsazené, třeba Rob Reiner coby otec Benforda mě fakt dostal. Ze 3 hodinových filmů mám vždy trochu strach, ale tady nebyl důvod, film si po celo dobu drží neuveřitelné tempo. Z filmu jsem šla hodně pobavená, rozdodně ne znechucená, ale pro puritány to určitě není. Film se ke konci snaží ukázat hlavního "hrdinu" v lepším světle, to možná ani nemuselo být, každopádně závěrem je jasné že vychcánci se vždycky budou mít nejlíp a nezkorumpovaní policajti budou vždycky jezdit MHD a nikdo s tím nic nenadělá. Jako komedie perfektní.

Kuře s ušima (2009)

Ale joo, dalo se na to dívat a bylo tam pár hodně vtipných míst. Taková příjemná oddychová komedie, která nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí. Lepší průměr, oproti americkým filmům podobného tipu hodně nadprůměr.

Kohout na víně (2011)

Zcela náhodně shlédnutý film, velice příjemě měl překvapil, na to že to je rodinná komedie mě to hodně bavilo. Til Schweiger je prostě dobrej nejenom jako herec, ale i jako režisér. Jsou to lepší 3 hvězdy, ale spíš 4.