Kurýr: Zásilka smrti (2019)

Slušné akčné B-čko ktoré síce vykráda smrtonosnú pascu ale neriešite to a užívate si ako Kurylenko nakopáva do riti enemákov. Súboje sú fajn, akcia je krvavá a tri vyradenia sú dosť brutus. Hlavný záporák oldman je úplne štandardný typ záporáka, navyše ani nedôjde ku kontaktu hrdinky s ním. Ten vodca zabijakov je asi najväčšie hovädo aké som kedy videl. A svedok slušný sekundant. Záver slušný a vnadiaci na pokračovanie tak uvidíme čo a ako.

Stalingrad (1993)

Film ktorý začne príjemne v taliansku aby nás zakrátko vrhol do pekla menom Stalingrad. Naozaj brutálne, ale nie tak, že tam litre krvi, tam litre krvi ale tým ako sa postupne dojebáva psychika postáv. Je to fakt sila až niektoré pasáže som radšej preklikal. Akčné scény sú fakt dobré, ale nie ej ich veľa. Je to dosť drtivá psychologická dráma s prvkami akcie. A vydarená ale poviem vám, viackrát to vidieť už ani za nič. Fakt sila.

Monster Hunter (2020)

Musím sa priznať čakal som to horšie. Efekty dobré, potvory pekné, PG-13 rating na piču chcelo to R-ko. Mila fajn, Jaa perfektný, Perlman nemá veľa priestoru. Koniec otvorený, šak treba si veriť na pokračovanie. Suma sumárum B-čko ktoré prekvapilo. P.S. Tú mačku chcem mať doma.

Valhalla: Říše bohů (2019) odpad!

Keď som videl hodnotenie myslel som, že je to kvôli tomu, že ľudia sú zhýčkaný marvel verziou Thora. Ale ty pičo keď som uvidel Lokiho bolo my už jasné kde problém. navyše točím mytológiu o škandinávskych bohoch a nechám to točiť arabom. Šak to jak keby mal ruský vojnový film točiť Vietnamec. Jediné pozitívum je Thor ale nech sa Kores Botha snaží ako chce prdlajs zmôže. A Odin je fakt chujovo zobrazený.

Velká červená jednička (1980) odpad!

Stačila my scéna v Afrike kde sa z ničoho nič objavila banda amíkov na ceste i skalách. Očividne blbo nastrihané.

Krvavá nevěsta (2019)

Sklamanie. Námet super a prvé dve tretiny sú fajn vtipné a majú aj nejakú tú drsnosť. Akurát že záverečná tretina je kde čakáte, že Samara spustí Revenge mód tak hovno z toho. Ale 3 slabé * dám a nebyť tam samara dám iba dve.

Vlny smrti (2000)

hviezda za šukačku v prameňoch. Inak čistý shit.

Grizzly Park (2008)

Teda poviem vám prekvapilo. Síce je to taká blbinka ale záver je slušný masaker, a záverečná pointa je taká, že buď budete krútiť hlavou alebo sa smiať. ja som sa rehlil. A určite tomu dám slušné 4*

Jméno růže (1986)

Nezaujalo ale nedávam * hodnotenie pretože to určite nie je zlé len nie môj žáner.

Mosul (2019)

Nič extra ale uznám, že na to jedno pozretie film čosi do seba má. A akcia super, aj to handrkovanie s iránskym veliteľom.

Časové pásmo bylo změněno