Mizerové navždy (2020)

Comeback jak sviňa. Skvelá akcia ktorá graduje, perfektná dvojica, dobre vystavané emócie, tentokrát sa tu rieši prípad ktorý sa osobne dotkne Mikea. Mladá partička skvelá, Hudgens s tými vlasmi zaujímavá. Záporáčka fajn. Chlapíci to dali viac než fajnovo, dokonca občas lepšie jak predtým Bay. 5* zaslúžene a Marcusove do píči prišli vždy v super okamih.

Cesta utrpení (2018)

veľké prekvapko. Film je na Seagala dosť netypický, je pomalý, plynie pozvoľna, nikam sa neponáhľa a ani akcie veľa nie je. Avšak ked na nejakú dôjde je fajn, Seagal v nej pôsobí dobre, má samozrejme dabléra ale veľa urobí sám, a občas i slušne kopne. A záverečná akcia tak to je mazec. 5* jak bič a jediné čo my kus kazilo dojem bolo nulové vykreslenie záporáka.

Lukas (2018)

SPOILER ALERT: Nečakane civilná a vážna roľa Van damma. Je v nej super, tú úlohu mu veríte a akcia hoc je jej málo je skvelá, snímaná na dlhé zábery bez strihu a ten zvrat, že policajti budú kurvy tak to nebolo nič nečakané. A veľmi ma prekvapilo aj zabitie tej Talianky. 5* dám a koniec je taký, že divák domysli si ďalej.

Čínský obchodník (2017)

Hviezdička za to, že Pišta dostane cez piču. inak je to katastrofálny film.

Příchod temné noci (2019)

To sa stretli Dolph a Serafini a povedali si: D: Počúvaj boha tvojho love mi treba musíme dač natočiť. S: Ale keď amíci nechcú aby si robil pod mojou taktovkou, vraj ti kurvím kariéru, ale tí debili nevedia oceniť kvalitu. D: Jeb na nich, zase to bude v taliansku a produkovať budú tvoji zazobaný kamoši, ty napíšeš poriadne pičovský scenár, kde vykradneme smrtonosnú pascu, natrepeme tam všetky kokotiny ktoré sa tam dajú dať, všetky budú nelogické, aj sa na dvadsať minút v jednej pasáži vytratím, šak stačí, že budem na plagáte a v titulkoch, zoženieme nejakého záporáka ideálne šikmooka, poznám jedného čo vyzerá jak Pagan Min akurát je starší, a urobíme z neho jebnuté hovädo S: Výborne ja splaším pár svalnatých goríl aby si mal s kým bojovať. D: Čo si kokot, dáš mi tým troch ľudí a ty to budú robiť ja si iba pobehám po vile, zastrieľam a sem tam aby sa nepovedala niekomu tresnem. S: Ale no aspoň jeden súboj: D: Dobre ale krátky. S: jasné so silným holohlavcom a vyradíš ho ako nič. D: Nie odstrelím ho. S: Dobre v pohode ešte treba skrytého záporáka aby bol zvrat, takže čo takto dcéra týpka ktorému prepadnú vilu. D: Tomu ver na to nikto nepríde a keď príde odhalenie tak budú prekvapený, zvrat lepší než v Hre o tróny. S: Dobre ešte nejaké jebavé baby aby bolo načo kukať. D: Ale prosím ťa čo si na hlavu šak ľudia majú kukať na mňa nie na baby. S: Dobre tak iba pekné. D: Súhlas už iba kto to natočí. S: Jeden môj kamoš on je hovädo ale on to zvládne. D: Dobre ber papier napíš scenár, našklbaj lóve a ideme točiť. S. Jasná vec kámo. Myslím, že viac k tomu dodať netreba. 2* z úcty k Dolphovi dám a tiež uznám, že súboje v ktorých boli členovia jeho týmu nevyzerali zle.

Stopař: Ve jménu spravedlnosti (2019)

Spolupráca Lundgrena a Serafiniho ani do tretice nepriniesla nič než priemer. A zo začiatku to vyzeralo dobre a čuduj sa svete aj príbeh bol dobrý ale záver v tej vile, plus záporáci o ktorých sa nedozvieme ani prdlajs a skapú jak muchy behom pár sekúnd, tak to nie teda. Akcia v pohode, ale najväčší gól je ten plagát kde nad Lundgrenom letia tie bojové vrtulníky. Myslíte si, že sa vo filme objavia? Ani len na sekundu.

Noc patří nám (2007)

zatiaľ najvydarenejší Grayov počin, jediné čo ma sklamalo bola akcia ktorá bola fajn ale bolo jej málo a jak rýchlo začala tak rýchlo skončila a paradoxne tá autonaháňačka, ktorú v komentároch tak chvália stála podľa mňa za hovno. 4* tomu dám a na mladú Mendez sa dobre kuká.

Minuta po minutě (2019)

Vcelku pozerateľné newilisovina s Willisom. Akcia dobrá, Chiklis celkom fajn ťahúň, Willis sa typicky prenudí, Hull tu vyzerá strašne a zvrat je čitateľný jak sviňa. A Miller ukázal, že na viac nemá, lebo natočiť na otvorenom priestore prestrelku tak staticky, to by som čakal od týpka čo točí prvotinu.3* to ale dostane

Temné hlubiny (2018)

Vcelku podarená Vandammovka s Lundgrenom ako vedľajším sidekickom. Jeho priestor zamrzí ale v závere urobí super vecičku. Jean je celkom ok ale občas sa tvári unudene, babenky sú pekné, prestrelky dobré (počiatočná je vynikajúca), bitky majú trošku viac strihu ale nevadí. Za 4* zaslúžene

Drakobijce (1981) odpad!

Masky dobré, triky tiež ale príbeh ani postavy ma nezaujali.

Časové pásmo bylo změněno