Elitní zabijáci (2011)

Po 20 minútach som nechápal čo je kto kto je čo a kde je ako alebo akú to má niť? Nie nie som popletený ale tento film je a jediné čo môžem pochváliť je Statham a Deniro ale tak dojebkaný scenár by nezachránil ani Spielberg.

D-Tox (2002)

Sly toto si dosral. 11.3. 2021 Nuž po druhom pozretí musím uznať, že to má málinko do seba ale na viac ako 2* to nie je.

Expendables: Postradatelní (2010)

Pastva pre moje oči. 21.9.2023: Keďže od dneška ide do kín už 4. pokračovanie, rozhodol som sa, že si zopakujem diely 1 a 2 a konečne pozriem aj diel 3 aby som bol v kine plne ready. No a hoci som stále spokojný uvedomil som si, že akčné scény majú výrazne na prd strih a občas sú chaotické, takže som sa rozhodol hviezdičku ubrať.

Mechanik zabiják (2011)

Ach Statham prečo točíš takéto priemery. Po kuriérovi som nevidel žiadny film s tebou samotným a ked som mal k dispozícii tento tešil som sa. Akcia začne po 40 minútach čo síce nevadí ale ked je proti jednému je brutálna ale ked proti skupine dojebáva to rýchly strih takže u mňa iba priemer. 20. 8. 2017 Skúsil som tomu dať druhú šancu, či som náhodou nedal málo hviezd ale nie. 3* sú podľa mňa akurát, toto Stathamovi nevyšlo a Westovi tiež nie.

Pretty Woman (1990)

Romantickým filmom obvykle dávam odpad ale toto sa mi veľmi páčilo.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Áno i tento diel sa vydaril. Najviac sa mi páčila debata Belly a jej otca ohľadom sexu a potom vborná bitka

Exploze (2009)

Ešte, že existuje táto stránka lebo som mal v pláne tento film kuknúť.

Není úniku (1993)

Nejak veľa akcie sa tam neukáže ale je vidieť, že na nej film až tak nezáleží, no a keď nejaká príde tak stojí zato. Toto a skvelý Van Damme je to prečo päť *.

Neznámý (2011)

Sorry Liam iné filmy sú s tebou cool ale to na mňa išli v polke driemoty a iba posledná štvrtina filmu sa mi páčila úplne aj ked príbeh a zápletka má hlavu i pätu.