Exploze (2009)

Ešte, že existuje táto stránka lebo som mal v pláne tento film kuknúť.

Není úniku (1993)

Nejak veľa akcie sa tam neukáže ale je vidieť, že na nej film až tak nezáleží, no a keď nejaká príde tak stojí zato. Toto a skvelý Van Damme je to prečo päť *.

Neznámý (2011)

Sorry Liam iné filmy sú s tebou cool ale to na mňa išli v polke driemoty a iba posledná štvrtina filmu sa mi páčila úplne aj ked príbeh a zápletka má hlavu i pätu.

Moje superbejvalka (2006) odpad!

Márnosť šedivá kamoška mi to odporúčila že je to jak superman iba tam je žena. Tak toto má k supermanovi tak blízko ako naša Zem ku Kryptonu.

Hancock (2008)

Súhlasím s POMOM je to výborný film to áno a herecké obsadenie je cool ale i mne to skôr pripadalo ako preguel k seriálu.

Bitevní loď (2012)

Efekty, emzáci a herci fajnový ale tu to končí. Dosť pomalé dejové dianie ktoré sa ku koncu síce rozbehne(najmä od zobratia bojovej lode z 2 sv. vojny. ) ale výsledný efekt to nezachráni. štvrtú * pridávam za to, že je to Berg a jeho Hancock a Kráľovstvo sa mi páčilo.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

A to mňa kludne obeste ale pre mňa pokračovanie ako hrom. A 3 hlavní Volturiovci mi pripadali ako (idem zľava doprava) viktoriánsky debil, moderný debil a blonďatý buzik. Dúfam že v štvorke im poriadne nahryzú do krkov(zarytí fanúšikovia vedia prečo krky.)

Válka (2002)

Vynikajúce ale kvoli tomu že je to ruský film hviezdička dole.

Zlodějka knih (2013)

Vynikajúca vojnová dráma. Na konci som chcel plakať.

Sherlock Holmes: Záhada potopené lodi (2010)

Urobil som dve chyby. Za prvé som si myslel, že toto je pokračovanie Ritchieovho Sherlocka a za druhé Ritchieovho Sherlocka som pozrel predtým. V polovici tohto filmu ma napadlo sa opiť ibaže nepijem tak som to musel pretrpieť. Ale jednu hviezdu dám za snahu od asylumu skurviť další super film.