• Cervenak

Hrozná pizdovina. Chlapík navlečený v zelenom sopli bojuje s kriplom s bublajúcou hlavou a digitálnym mračnom z vesmíru. Scenár z výpredaja, herci hrozní (hlavne Blake Lively totálne vypadávala z úlohy), vyvrcholenie nikde. Ale istým spôsobom ma to bavilo. Možno preto, že je to tak nehorázne cheesy - ale konštantne a nonstop cheesy, takže to pôsobí dojmom "autorského zámeru". Škoda, že nebude dvojka, Mark si mohol zahrať ďalšieho zloducha... :-D 5/10(21.11.2011)

Asi příjdu o třetinu bodů, ale Lantern se mi líbil o krapet víc, než Captain America ! Člověk prostě musí akceptovat, že jde na komiksovou hloupost, která má pekné triky a sympatického hlavního hrdinu, a bude se bavit královsky (... teda pouze za předpokladu, že nebude mít v polovině plnej močák, že jo).(23.8.2011)

• Tom_Lachtan

U Tutatise, to byl hroznej zážitek, až pofiderně béčkový scénář mne vyloženě štval, navíc většina herců se do svých rolí nehodí a souboje, kde by měl green lantern díky svému prstenu vynikat jsou až překvapivě nudné a rozhodně je u nich, stejně jako u celého filmu, nevyužitý potenciál. A navíc mi ve filmu oproti jiným médiím přišla rada velkohlavých ještě o půl míle směšnější(20.10.2012)

Zelený Lampa ve mně ze všech těch posledních homiksových adaptací probouzel největší skepsi. Vždyť co může být víc gay než rozkokošný brouček v uplých pitkáčích barvy vyblité hrachovky, který svou lucerničkou potírá intergaylaktické bubu zlo! Snad to bylo těmi perfektními efekty, snad tím, že je pan Reynolds schopen přesvědčivě zahrát uvěřitelného, hláškujícího heteráka nebo tím, že ta hlavní vulva byla opravdu luxusní, ale za ty dvě hodiny jsem neměl ani jednou chuť podrbat čivavu či si jen tak nudou přepudrovat nos. Překvapivě jsem tedy dostal hravé, nabušené a efektní vě-fa okořeněné Pohledem společnosti Parallax a prosté nábožného muchlování hadru s hvězdami a pruhy, u něhož se mi odporem nezařezávaly tanga jako v případě Kokotpitána Emeriky (ještě jednou fujtajxl).(6.9.2011)

• kinej

Nevím jestli bylo z předlohy možné vyždímat víc, možná ano. Minimálně to nemuselo být tak nudné. Že komiksový hrdina zabrání nehodě vrtulníků tím, že postaví autodráhu v dnešní době asi nikoho moc neosloví. Velkou zásluhu na špatné koukatelnosti toho filmu má i Ryan Reynolds, kterému se nepodařilo mě po celou dobu přesvědčit, že má nějaké charisma a že bych mu měl fandit.(11.10.2011)

• - V komiksu je celkem šest lidí, kteří nosí označení Green Lantern. Jsou jimi: Alan Scott, Hal Jordan, Guy Gardner, John Stewart, Kyle Rayner a Jade (Scottova dcera). Ač se tento film soustředí na postavu Hala Jordana jako hlavního nositele označení Green Lantern, tak se v něm objeví v cameo scénách i Alan Scott a Guy Gardner. (Caszidy)

• - Ve scéně, kdy Cinestro trénuje Hala, použije Cinestro stejný štít, který používal Captain Amerika. (Habansz)

• - Po druhé světové válce se prodej komiksů znatelně propadl a vydávání vlastní série Green Lanterna bylo zastaveno v červnu 1949 ("Green Lantern #38"). Po dvou letech bylo zastaveno i vydávání "All Star Comics", a to číslem 57. (Danny F.)