Noc oživlých mrtvol (1990)

UPDATE 2019: Tohle jsem miloval. Viděl jsem jej dokonce ještě dřív než původní romerovku a byl to můj nejmilejší zombie film. Teď, tak po 12-15leté pauze jsem si dal Saviniho a spol znova a prostě to tam je. Pecka. ---- Málokdy je remake dokonalého filmu rovněž dokonalý film.

Upíři (1998)

Napoprvé s emi celkem líbilo. podruhé jsme měl to "štestí" videt Upíry na soukromé projekci v kině a obtloustého Daniela Baldwina bych nejradši napíchnul na hák a navyjákem upevněným na korbě auta (viz způsob lovení upírů v tomto filmu) nechal povozit pěkných par mil po polních cestách.

Ilsa: vlčice SS (1975)

Žánr: horor, válečný, akční ... ale kdeže. Je to čistokrevné gore s přemírou sexu a rafinovaných způsobů mučení. To že to je strašně naivní vůbec nevadí. Spíš vidim problém v tom že se film bere strašně vážně a to jej zabíjí. Místy hodně nudí. Ale vyvažuje to zase celkem dost toho gore i nahoty.

The Necro Files (1997)

Naprostá pitomost. Ale tak zábavná. Příslušníci nějaké nekro sekty oživý na hřbitově tělo brutalního vraha. Ale jak: Napřed mu myslim že namočí na hrob, pak vyzvrací,podříznou malé dítě ( nefalšovaná umělohmotná panenka) nakonec si vůdce sektářů na dhrobem vyhoní p**o. A to neměl dělat protože se se náš milí zombivec právě probral a hádejte co udělá jako první věc. Následující děj: zombivec s zhruba metrovým penisem nahání po lese a později i po městě slečny a znásilněje je a následně požírá. Zombivce honí dva agenty policie as ty zase ona panenka z úvodu filmu, převtělená do lítajícího zombie upírka. Prostě šílenost.

Necro Files 2 (2003)

No na potlesk to není, ale nuda taky ne. O hereckých výkonech se tu nedá mluvit. Režiser zbalil někde na ulici smažky ochotné k čemukoliv a nějaké šlapky a ty potom když zjistí co vlastně mají před kamerou dělat nevěřícně zírají , ale jakžtakž to nakonec nějak provedou. Jinak se to nazvat nedá. Spousta nahoty a sexu a taky nějaké to gore. Bohužel už z filmu nečiší to nadšení z prvníh dílu. Spíše se tu opakují podruhé ty samé věci co napoprvé zapůsobili na jedničku, ale ne nadarmo se říká že dvakrát do téže řeky nevstoupíš.

Nekromantik (1987)

Celkem dobře to vystihl LIMA ve svém hodnocení až na to že já jsem se královsky bavil s pusou dokořán. Underground nejhrubšího ražení. Nutnost vidět pro fanoušky gore.

Širjó no wana 2: Hideki (1992)

Slabší než jednička a vlastně s ní nemá nic společného kromě názvu. No taky ji dělal jiný režiser. Odehrává se v městě. Opět si užijeme docela dost gore a hlavně záplav krve. Ale nic moc. Není tam nic navíc co by upoutalo pozornost.

Shiryo no wana (1988)

Celkem slušné. je to japonská šíloenost, ale má to děj, máto kvalitní gore ofekty, má to nápadité způsobi zabití, je tam celkem dost sexu a zajímavé vyvrcholení. co víc si v tomto žánru přát? Toto dílko se směle může postavit po bok největších krváků Lucia Fulciho. Srovnání s Argentem je zcestné.

Shojo no harawata (1986)

O něco lepší než druhý díl a tohle jsem jakžtakž dokoukal, sice za pomoci rychlopřetáčení, ale dokoukal. Opět spousta sexu a nějaké to násilí a vrchovatě nechutností. A zaco ta jedna hvězdička. No místy jsem se i trochu bavil a přecejen jsou i větší zhovadilosti ( Guinea Pig). Takže tak.

Bijo no harawata (1986)

Tohle mi nepřísluší moc hodnotit, protože jsem neměl sílu zkouknout to celé. Je to kombinace soft porna a brutálního násilý. Bez jakékoliv snahy o děj. v době vzniku (před 20 lety) to musel být obrovský šok. Ale protože mám nakoukaných víc převážně japonských bejkovin podobného ražení tak mě to zas tak nepřekvapilo. Přirovnal bych to k mixu nekromantika 2 a The Necro Files 2, tedy spousta sexu a násilí sloužícího jako hoodně perverzní péčko.