Liga spravedlnosti (2017)

Kdo je na tom hůře? Zack Snyder profesně nebo DC svými plány?

Vzhůru do oblak (2009)

Update 2018: Od vzniku Up! uplynulo ani ne deset let a já si z nostalgie musím povzdechnout: kdeže jsou ty časy, kdy se točili takhle dobré animáky ...

Mlha (2007)

Update 2018: ten film je geniální. Viděl jsme ho po 10 letech a patří kvalitou vedle Shawshanku a Zelené míle.

Transformers (2007)

Update 2018: Jo jasně, je to jeden z lepších Bayových kousků a rozhodně nej Transformeři … Ale...

Predátor: Evoluce (2018)

EDIT 2022: Ne, není to dobrý. Zabít půlhodinu než začne akce a pak v půlce souboj predátora s megapredátorem, který si s normálním hraje jako s loutkou ...?---- Stejně mimo a zhruba stejně kvalitní jako Predátor dvojka s Gloverem. Mně ten predátoří hafan aportující granáty bavil.

Rozmarné léto (1967)

Už bylo napsáno asi všechno - jen dodám postřeh, že stopáž 74min je úplně ideální. Jak osvěžující v době 160min trikových uřvaných blokbusterů.

Upgrade (2018)

Není to film, na který bych se díval asi rád jen tak znova, ale rozhodně fandím Leightu Whannellovi ať nezakrní a ještě nám ukáže.

Piraňa 3DD (2012)

2018: Gulager šel po feast jedničce strašně do háje. Heh trvá přesně půlku filmu než se objeví Hoff. Do té doby nudná tuctová příprava na příchod piraňí. Občas nějaká ta koza, mizerná kamera, mizerné nápady. V poslední půlhodině teda začne "inferno", ale do jedničky to má hodně daleko.

Temný anděl (1990)

2018: Výborné osmdesátkové béčko se vším, co k tomuhle žánru patří.

Fantomas kontra Scotland Yard (1967)

Po nabušených akčním prvních dvou dílech je pro mě tahla "variece" 12 rozhněvaných mužů na skotském hradě trochu zklamání. Ještě, že tu máme nešťastného Juvea a jeho strašidla a oběšence.