Legenda (1985)

Pol etech jsem si připomenul základní devadesátiminutovou kinoverzi a těším se až si dám za pár dní kompletní 114 minutovou na blu ray = tenhle film má skvělé nápady, úchvatnou výpravu, ale je na něm znát hodně stříhání …

Tiché místo (2018)

Nápad super, zpracování relativně zajímavé, ale podruhé bych to už fakt vidět nechtěl.

Rebel bez příčiny (1955)

Tohle se těžko hodnotí - kvalitní film, úplně jinak podané problémy mladých než v současných filmech. Zub času si ale hlodá, hlodá ...P.S. ten film je po šedesáti letech tak obroušený, že jsem si skoro vůbec nevšimnul dramatických situací, kdy umírají vedlejší postavy ... a nebo jsem tak zblblý současnou uřvaností?

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Napodruhé tři roky po kinopremiéře a bez toho adorování kritiků = no celkem prázdnej Iňárritu. Oscara měl dostat spíš medvěd.

Den nezávislosti (1996)

Jsou daleko lepší kousky z magického prostředku devadesátek.

Star Trek: Do temnoty (2013)

Od Star Treku bych čekal něco jiného než "komorní" souboj 1701 s lepší 1701, ale budiž. Ovšem na opáčko to asi nebude.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

je to hračička, je to hračička. Nic neřeš a koukej jak robot vezme do ruky tanker jako bejzbolku a praští ho po kebuli.

Teror - Smilování (2018) (epizoda)

Karneval marnosti, či chcete li smrti trochu zase posunul Terror nahoru. Zbytek epizod definitivně ukáže, zda to byla či nebyla promarněná příležitost.