Futurama (1999) (seriál)

Fantastické! Futurama, Simpsonovi - bez těchto seriálů, by nebyl můj den pokojný, je rarita to že tak snadno člověk navikne na tyto serialy. Prima Cool: dík, že tě máme!

Ant-Man (2015)

Díky tvůrcům!!! - konečně, náprava. Avengers: Age of Ultron byla jiná zajížďka, jiné kafe --- úplně mně to dalo na jinou kolej než jsem zvyklí u MCU Marvelovek, Ant-Man mi zase zlepšil mínění o Avengerech a navrátil vše do původna, snad tak zůstanou i ostatní díly (ostatní filmy této série).

Jurský svět (2015)

Jak jsem se na to těsil, tak tohle je pro mě!

Avengers (2012)

Zdarec...lidi...do Avengerů jsem zažrán až do kostí, viděl jsem všechny díly a příběh se postupně a geniálně rozrůstá a to je to co na Avengerech zůstane boží. Lidi co tu dávají odpad! jsou velcí ignoranti a jsou to jen trefené ovce, co ničemu nevěří a na vše nadávaj. Film Avengers, filmy před ním i po něm jsou pecky s fantastickou retro hudbou a hudebním doprovodem. Přeji filmům zpoustu úspěchu a ať se jim daří i v dalších letech.

Avengers: Age of Ultron (2015)

Hodně pěkný, jen mě mrzí, že už to není to co to bylo v prvních dílech a to myslím před prvním velkým filmem Avengers. Avengers: Age of Ultron byl jaksi už technicky pokročilí a ty vztahy postav mezi sebou byli zmatené naštěstí jsem obrovský fanda Avengerů a všech devíti filmů co zatím vyšli a tak bylo i pro mě zajímavá ta rozvíjevost a dějový posun postav a tak i děj byl zajímavý. Film dokazuje i to, že tzv.: super hrdinové jsou jen lidi a jsou zranitelní jako každý jiný. To je smutná, leč pravdivá skutečnost. Jen nezapomeňme na nezapomenutelnou úžasnou hudbu od Briana Tylera a Dannyho Elfmana

Souboj Titánů (1981) odpad!

Ty vole, tako pí*ovina to jsem ještě nezažil, jak může někdo něco takovýho natočit. Prostě kokotina.

Zvonilka: Tajemství křídel (2012)

Výtečně! - Jsem ve věkové kategorie studijní a tedy mám už i dosti dobré zkušennosti s filmy. A Zvonilka je moje nejoblíbenější a snad jediná animovaná pohádka co nevypadá hloupě a tak působivé podání a příjemné písně se jen tak nehoupou, těma dokáže překvapit jen Walt Disney a Zvonilka. Ať si říká kdo chce, co chce série se přizpůsobuje moderním nárokům a není to takzvaná miminkovská sračky, ale pořádná pohádka pro velké.

Tři bratři (2014) odpad!

Nádherná pohádka, skvělý herci i scénář, jen pocit z kvalit tohoto filmu mi kazí to, že film patří pod tu nejpříšernější a nejretardovanější společnost či-li NOVA, ze které se mi chce upřímě zvracet.

Zloba - Královna černé magie (2014)

Úchvatný příběh a nádherné zpracování. - Jen Angelina Jolie se mi nezdála jako ta pravá pro tuto roli, místo ní by se suprově hodila Rachel Weisz, i když už něco má za sebou a Angelina už nějakou tu dobu nepracovala na pohádce.

Hulk (2003)

To nejhorší co se dalo pozhřít v televizi. Vůbec to nemá příběh a lidem motá mozky. Jediný Hulk je od marvelu, který napsal Stan Lee a tedy patří do série filmů jako IronMan, Captain America, Thor a ostatní prostě toto je to nejhorší co se dalo adaptovat.