Bylo nás pět (1994) (seriál)

Česká kinematografie už není taková, co bývala. Pravděpodobně už nikdy taková nebude. Místo toho, aby se někdo pokusil natočit něco lidského, normálního, citlivého, vtipného a záživného, jako je tento seriál, čerpáme raději ze studny hlouposti ze zahraničí a společně kouříme z jedné fajfky demence v kruhu pod jedním nebem s Američany, odkud bereme inspiraci, kterou se nám nikdy nepodaří zrealizovat právě proto, protože zapomínáme, kde je naše místo.

Česká soda (1993) (seriál)

Nakoukání do české kultury za účelem odhalení, pomocí nevšedního humoru, pravosti lidské hlouposti. Někdy je to až smutné, jak moc je to pravdivé, ale jsem koneckonců Čech a tak jsem na jiné vlně. Proto mám tendenci lhát, krást, podvádět a smát se smutným věcem. Rozhodně nejlepší parodická show, která u nás kdy vznikla.

M*A*S*H (1972) (seriál)

Srdcovka, na kterou jsem se díval od dětství. V dětství jsem se tomu smál zřídkakdy, pokud vůbec, ale postupem času člověk začíná chápat míru humoru asi jako ředitel schránky na stížnosti. Herecké výkony jsou tu skvělé a atmosféra s prostředím vyvolávající dojem autenticity, scénář je dojemný a zábavný a vše se to schází na jednom místě, což funguje mimořádně dobře. Místy zábavné, místy melancholické, někdy obojí, což je hezky lidské a vřelé.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Přátelé trochu jinak. Řekl bych, že o hodně lepší. Scházení se v hospodě, navštěvování nevšedních míst a řešení každodenních stereotypů s trochou optimismu a humoru místy připomíná život nás všech. Řekl bych, že alespoň spousta lidí, se tak snaží žít, nebo tak dokonce žije a proto se nám to líbí. Má to šmrnc, nápad, styl, humor a svým způsobem cit, který je takovou třešničkou na bříšku modelky plném šlehačky, to pravé.

Malá Velká Británie (2003) (seriál)

Někdy zábavné a někdy až neuvěřitelně trapné, ale přesto milované. Jako dítě, co se snaží o pointu. Proč je tomu tak? Je to zvrhlé, někdy nevkusné, nechutné, zvláštní, vulgární a pobuřující. Jako novoroční projevy prezidenta republiky, ale co? Stejně je tam někde v tom anusu místečko, kde si pohodlně dřepneme budeme se bavit. Což je přesně můj styl.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Postříkat pesticidy a nechat odstát. Simpsonovi, milovaná i nenáviděná rodinka. Je celkem rozporuplná a plná nevšedních zážitků, jako stánek na kondomy. Vtipná, rozmarná, zábavná a barvitá podívaná, která dokáže zparodovat téměř vše a na nic si nehraje. Což je pro mě jeden z velkých plus. Seriál, co provází celé generace a doufám, že bude provázet dál

Červený trpaslík (1988) (seriál)

Nejlepší a můj nejmilovanější seriál. Hlášky zde opravdu neznají hranic, i když se někdy děj motá, jako za jedno křídlo přibitá vosa, nemůže člověk, netýká se mě, popřít, že to není ten nejlépe vykovaný scénář s hláškami, jaký kdy spatřil svět televizní zábavy.

Fur TV (2008) (seriál)

Nechápu to, je to odporné, zvrhlé, zvrácené a tak příšerné, až mě to děsí jako narozeninový klaun. O to víc mě děsí, když se přistihnu, jak se tomu směji, neboť mi to přijde záživné a vtipné. Dokonce se mi v hlavních postavách podařilo poznat pár známých.

Robot Chicken (2005) (seriál)

Seriál, který se vážně nezastaví před ničím a pokud byste byli zapálení do stejného oboru, jako jsem já, nebo někteří moji uhrovatí následovníci, chápali byste to koňské řehtání, které se ze stran ozývá. Je to nápadité, je to humorné, je to cynické a zvrácené. Zkrátka takové, jaké to má být a jaké to mám rád.

Zohan: Krycí jméno Kadeřník (2008)

Zábavná podívaná, která se hodí při jakékoliv příležitosti. To je síla, že i polomrtvou babičku to donutí se zvednout. Sice v tom asi nenajdete George Clooneyho, nebo někoho z hereckého družstva scientologů, ale i tak se, pokud budete na stejné vlně, dobře pobavíte. Mně se to stalo a to jsem si nevzal nic. Vážně.