Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 24.2.2019  11:28
    Upgrade (2018)

Jednou za čas člověk s úžasem kouká, jak skvělé filmy dokáží protinožci za hubičku natáčet. Upgrade je toho několikátým důkazem. Skvělej nápad o ne příliš vzdálené buducnosti, kdy nano robůtci začnou vstupovat do našich životů nejen obrazně ale i doslova je dobře odsejpající pomstoidní chuťovka, která se nebojí ani drsnějších záběrů a scén a skvěle graduje. A i když každý asi dost brzo pozná, kdo za vším stojí, stejně je ten závěr naprosto geniální a nadčasový. Pecka!

• 17.2.2019  21:55
    Creed II (2018)

Tak jasně, originalita na nule, klišé od začátku do konce a vlastně je to do moderního hávu okopírovaná ikonická čtverka, kde místo tréninku ve sněhu máme trénink v poušti a jinak vše skoro stejné i ten závěrečné fight v Moskvě. Tož ale co, Rocky je Rocky a mně provází od dětství, žral sem ho a žrát budu i se všema mouchama a slabinama. Takže jsem si zase užíval jeho promluvy k Adrien na hřbitově a všechen ten patos a nostalgii, no a starej Drago tot třešinka na dortu......a mladoši se snaží taky seč můžou, takže kurva jo, bavil jsem se zas a jestli tohle bylo poslední Rockyho dobrodružství, tak ty italskej hřebče, DÍKY!!!

• 17.2.2019  11:03

To si tak člověk pustí něco, co už mu v notasu straší tak dlouho, že ani neví proč to tam má a o co go a pak jen valí oči a je napnutej jak struna od začátku až do konce. Naprosto úchvatná a napínavá jednohubka (která koukám, bude mít pokračování), fakt výborný nápad s celou tou situací,kdy jediné co vás zachrání je ticho a jak to podává tento film, wau, skvělej napínák od začátku do konce! A že nevíme nic bližšího o těch vetřelcích a pár nelogičností? Koho to zajímá, když tu jde především o tu neskutečnou, drásající, napínavou atmosféru!! Fakt peckaaaa

• 15.1.2019  22:32
    Aquaman (2018)

Dokonalé vizuální orgie, nejlepší od Avatara, netřeba víc dodávat, třeba v kině vidět.

• 15.1.2019  22:16
    Hyeobsang (2018)

Tož sakra lidi já nevím co proti té Božské všeci máte, šak nakonec jen díky ní a jejímu "neprofesionálnímu" chování to skončilo jak to skončilo (nechcu spoilerovat). Takže předvedla naprosto dokonalou vyjednávací taktiku, která nakonec zabrala!!! :-) Jinak gradace, napětí a postupné odhalování pravdy a souvislostí na jedničku, já se nenudil ani minutu.

• 31.12.2018  09:52

Nejlepší hororová pohádka co kdy byla natočena!!!!! Ta mrazivá atmosféra, ta intenzivní hudba, ta dokonalá hrůzostrašná ptačí maska netvora, prostě pecka! Zůstal ve mně od dětství intenzivní pocit strachu z této pohádky i když všechny ostatní vzpomínky dávno zmizely a tak jsem se se zájmem na to konečně podíval znovu a jako je to tam stále, fakt mistrovské dílo. Třeba ten hon na bezbrannou laň, ten má v sobě takovou intenzitu že jako wau.

• 31.12.2018  09:40
    Noční hra (2018)

Parádní blbina! Celkem trefa do černého na společnou sledovačku někde na chatě, hned máte chuť podobnou crazy šílenou noční hru uspořádat taky. Rachel jako vždy kouzelná, tam není o čem no a i ostatní hráči super plus geniální sympaták soused policajt. Dobrý hlášky a neustálá gradace děje ad absurdum, fakt pecka a kdo se u této ztřeštěné blbůstky nepobaví musí být vážně suchar.

• 31.12.2018  09:29
    Daeho (2015)

Poutavý a napínavý hon na bájného tygřího vládce hory v krušných časech kdy Koreu okupovalo Japonsko a tak si tam korejáci našli i mnoho přesahů mezi osudem tygra a jejich samotným. Mně ke spokojenosti bohatě stačil napínavý děj, výborná zimní atmosféra i ta osudovost, kterou šikmoočka vždy dokážou náležitě vypilovat. Takže propojené osudy zvíře x lovec fungují na jedničku a člověk odpustí i sem tam do očí bijící nelogičnosti v chování tygra samotného. Povedené dobrodrůžo made in Korea.

• 26.12.2018  11:44

Vcelku povedené xxxté pokračování. Trikově stále dokonalejší, toho a těch ještěrů se člověk jen tak nenabaží a ten konec s tím echt dokonalým predátorem měl hodně povedený až hororový nádech, napětí se dalo krájet. Takže za mě překvapivě ano a může se jet dál.

• 26.12.2018  11:40

Je vidět jak velká legenda a pecka je a stále bude původní Predátor, bo i po těch letech furt na tom stojí a padá každé další pokračování a i když je to většinou sračka, stejně si to člověk zase pustí a řekne si nic moc, tohle už nemá smysl ale za pár let si to stejně u dalšího Predátora bude říkat znovu......

• 26.12.2018  11:29

Já si nemůžu pomoct, ale prostě mně ze Star Wars univerza sedne všechno. A tahle odbočka byla hodně povedená, svižná, vtipná, napínavá, akční..... prostě pecka a super oddechovka. Nevím co furt všeci s tou negací a že to bylo o ničem a zbytečný maj. Já si narážky, vtípky a další věci stejně jako velký prostor pro Chewbaccu užíval královsky a už se těším na završení této novodobé kapitoly příští rok.

• 26.12.2018  11:18

Nečekal jsem od pokračování jedničky, která mě naprosto nadchla mnoho a byl spíš skeptický, ale zas tak špatný to nebylo. Akce, brutalita i napětí pořád na slušné úrovni, odsejpalo to svižně, ale přece jen pár nesmyslů se nakonec našlo a celkem odfláknutej konec to sráží dolů. Na jedno zkouknutí dobrý.

• 26.12.2018  11:10
    Euforie (2017)

Mě teda k silnému zážitku stačil herecký koncert obou mých oblíbenkyň a jako Evku bych skoro nepoznal, což je jí k dobru když už tady stála nad hrobem. I to téma nebylo zas tak špatný i když rozhodně né optimistický a donutilo člověka dát si pár otázek. Malé komorní drama, skvělé herečky, nic víc nic míň....

• 26.12.2018  11:01

On to asi není bůhvíjakej film a asi určitě né na 90% plus, jenže Ti herci jako by těm "královnám" z oka vypadli a filmovej Freddie to korunuje, ty grimasy, pohyby, on se jím opravdu na chvíli stal, věřím tomu a HLAVNĚ, ta hudba na plné pecky v kinosále prostě každýho kdo je kdysi poslouchal odrovná, hlavně závěrečná naprosto úchvatná a dokonalá rekonstrukce legendárního vystoupení na LiveAid, takže tomu prostě těch pět hvězd napaříte a jdete cestovat časem pár desítek let zpět a oprašovat svý vinylový kolekce :-)

• 3.10.2018  16:02

BOŽSKÁ RULEZZZ!!! Jo tak asi do půlky je to dost divně vyprávěno a trošku jsem se nechytal, ale každou minutou se to pak projasňovalo, začalo zapadávat do sebe a nabíralo na obrátkách i atmoška docela houstla a co miluju, člověk si mohl kebulu namáhat, kdo to tak asi bude až nakonec......celkem překvápko :) no ale co nebylo divný a ani nemohlo být,, to byl výkon Božské, naprosto perfektní..... tuhle roli si Yejinka dokonale užívala, ty její občasné hysterické výstupy to bylo něco, skoro z ní šel strach a věřil sem jí to. Škoda toho rozpačitého rozjezdu, tohle mohla být naprosto neskutečná pecka, ale i tak dobrý.

• 23.8.2018  15:06
    matka! (2017)

No ty vole, tohle cosi se nedá hodnotit!! Ze začátku zaujetí, občas otevřená huba a wtf efekty, myslí to vážně nebo ne? Pak huronský smích když absurdistán gradoval a taky jsem u toho vychlastal hafo piv, bo to bylo potřeba. Takže jako noční letní kino nakonec asi good a Jennifer herecky byla excelentní.....ale hodnotit to za střízliva fakt nedokážu :-)))) ovšem cenu za úlet roku to má u mě asi jistou

• 23.8.2018  15:01

Herečka fajná a koukatelná, taky že španělka :-). Taková malá nezávislá chujovina, která s nástupem tajného večírku fakt zaujala a čekal jsem a čekal co bude dál. Napětí a zvědavost se v druhé půlce filmu fakt povedla! Takže dobrý

• 7.8.2018  16:36

Stárnoucí gigolo aneb "Šlechtitel dámských duší" jak trefně napsala Andrii je film pocitový, melancholický s přesnou dávkou ironie a skvělých dialogů a naprosto uchvacující, krásnou a křehkou Vanesskou, která byla pomyslnou třešinkou na tomto výborném filmovém dortíku. Chutnal tak, že jednou stačit nebude.

• 4.8.2018  20:38
    Gauguin (2017)

Pomalé melancholické dílko mající velké plus v atraktivní lokaci Tahiti a skvělého výkonu Vincenta, jeho Gaugain byl perfektně problematický, tu nejistý, tu zuřivý tu štastný tu ne, radost na ty jeho emoce koukat. Jen z tohoto filmu vychází jeho obraz dost negativně, zvláště třeba ve vztahu k jeho početné rodince, o to víc jsem byl překvapen když jsem si na Wiki přečetl že to bylo spíše naopak a jeho manželka zvesela utrácela jeho nemalé peníze a když dostal padáka okamžitě vzala roha i s dětma.....no nejen u nás je to někdy s pravdivostí a přesností u autobiografických filmů ošemetné. Jinak ale krásný film a kdyby někdo z jeho vrstevníků tušil jaký budou v dnešní době lidi utrácet za jeho obrazy obrovský prachy....ty jejich obličeje bych chtěl vidět :-)

• 1.8.2018  16:53
    Escobar (2017)

Pro ty co už viděli skvělý seriál Narcos je tenhle film ztráta času a zbytečná věc natočená v nevhodnou dobu. Kdo ho neviděl bude ale asi spokojenej. Já bych jako "Narcomil" ocenil zaměření se jen na určitou část Pablova života, kde by šlo vyprávění do větší hloubky .Obsáhnout vše ve dvou hodinách bylo příliš odvážné a zákonitě zkratkovité, mdlé a bezemoční. Žádná postava nedostala dost prostoru aby se s ní člověk sžil nebo se mu opravdu zhnusila. Pro mě fakt zbytečnej film a jasná ukázka toho, že dnešní špičkové seriály hravě strčí do kapsy klasické filmy. Tečka

• 31.7.2018  19:18

Film zajímavý už jen svou lokací na Iráckém pohraničí těsně před vpádem Bushe juniora a nakonec i příběhem, který zpočátku není moc hmatatelný, ale nakonec to do sebe začne zapadat a člověk tuší kam se to asi bude ubírat. Všemu dění tu vládne dětský boss Satelit, který sežene cokoliv, ví vše a má všechny místní děcka a vlastně i dospělé pod palcem. Jeho sledovat přinášelo i vtipné momenty v tom veskrze smutném a tragickém příběhu. Taky bylo zajímavé sledovat ten denodenní chod toho mikrosvěta tam, schánění satelitu, děti bez rukou a nohou hledající nášlapné miny, bídu, strach i naději a k tomu jednu dívenku jejíž osud a pohnutky jsou odhalovány jen pomaloučku ale s o to větší intenzitou. LFŠ 2018

• 31.7.2018  19:13
    Mlčení (1963)

Ja artoviny celkem rád, a i když tohle mě ze začátku uspávalo a jen sem tam nějakej ten záběr na krásnou hlavní hrdinku a její ňadra probíral, nakonec svou formou a vyzněním o neporozumění mezi sestrami a všemi těmi náznaky kolem, které to zvýrazňovaly to na mě určitý a zajímavý dojem udělalo. Takže jo a černobílá jednou za čas dělá filmy sexy. LFŠ 2018

• 31.7.2018  19:05

Jak se říká, tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu až se ucho utrhne, tak se holt jeden tichej latinos utrhl a udělal přítrž terorizování svojí rodiny jedním nechutným magorem. Vyprávění je to ale dost umírněné, takové bezemoční vnitřní drámo, na latinos překvapivě bezkrevné, bezbarvé, ale asi to byl záměr a možná i proto že to byla pravda? Kdo ví, ale tohle prostě svou formou moc nezaujalo. LFŠ 2018

• 31.7.2018  18:57

Film o krizi středního věku pro nás starší a pokročilé a promítačka až o půlnoci., dobrej vtip :-)..... Naneštěstí jsem se v lecčems s hlavním hrdinou poznal, takže nebylo tak těžké ty dvě hodky udržet pozornost a dost jsem se pobavil. Hlavní hrdina, herec čtyřicátník....takže chlap v nejlepších letech, že ano....pod dojmem rozhovoru a náznaků od mladší kolegyně začíná tak trochu vyšilovat, že už ho okolí bere za starou bačkoru a následuje tragikomickej sled událostí v kterým se snaží dokázat sobě a okolí, že to tak není. Takže námětově nic novýho pod sluncem, ale zahráno s vyhlášeným francouzským šarmem i vtipem gradovaným až do přeměny našeho chlapíka v ultrasvalnatého playboje umělého od hlavy po paty :-)) Jo a Marion jako jeho filmová i reálná manželka byla jako vždy cool a kouzelná. No a ted už mě omluvte, musím jít zvedat činky a na nějakej ten botox či jak se tomu tentonc nadává :-) LFŠ 2018

• 31.7.2018  18:50
    Žert (1968)

"TY VOLE TEBE SEM BÍT NECHTĚL." ....no ty vole a mně se nejvíc líbily ty lidovky a cimbálovka.....tož tomu říkám (ne)povedený žert, zdá se že nezadržitelně stárnu.....holt člověk své kořeny nezapře a neuteče před nima ani na kraj světa, a tak i tenhle trezorový skvost přede mnou neutekl a hanba mně, vždyt já neměl ani tucha, že se natáčel v mém rodišti. Děj samotný je jedna velká ukázka absurdnosti doby budování lepších zítřků skvostně mísená se zvyky a tradicí Moravského Slovácka. Tož trošku přimhouřím očko a hvězdiček plno naložím....vždyt pomsta je vždy sladká, nebo ne.....? LFŠ 2018

• 31.7.2018  18:45
    Hardcore (2004)

"JE MOŽNÉ NĚKOHO MILOVAT A NENÁVIDĚT ZÁROVEŇ?" Odpovědí na tuto otázku je celá tahle bizární vztahovka mezi dvěma nezetilýma šlapkama, odlišnýma jako den a noc, která je tu a tam i trošku hardcore a celou dobu nepopsatelně a znepokojivě uhrančivá, pocitová, touhou a manipulací přetékající a bodující úchvatným hudebním podkresem který se mně zařezával pod kůži a to dost a třeba taková scénka s Dancing Queen ta neměla chybu! I když to občas mělo tendenci upadat do nudy zavčasu přišel další bizarní prvek, který to zase napravil včetně povedeného konce, takže trefa do černého! A holky obě to zahrály perfektně, dokonalý mladičký coury, který bez makeupu vypadaly jako andílci...LFŠ 2018

• 11.6.2018  15:27
    Laputa (2015)

Ale jo, mně skvělá a nádherná Terezka k dobrému zážitku stačila. Je jedno že děj byl tak nějak nijaký, ale svou atmosféru i jistou výpovědní hodnotu o dnešní mladé generaci to mělo a krásně se u toho víno popíjelo. Tečka.

• 3.6.2018  22:18
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Jedním slovem SKVĚLÉ!! Film roku a vícero slovy naprostá bomba která prvním dílem po hornicku pobavila a do situace klíčových postav, rodin vtáhla přesně tak akorát, aby v druhém díle mohla gradovat bez zbytečného patosu a i tak zanechala hluboký dojem a zážitek. Bravo a za tohle spolu s Metanolem si ČT zaslouží absolutorium. Nic lepší už v této zemi tento rok nikdo nenatočí.

• 3.6.2018  18:08

Když někdo v dnešní době natočí něco opravdu ze života a vysere se na všemožná klišé a politickou, náboženskou (s panem farářem hlavní hrdinka vyjebala opravdu luxusně) a vlastně jakoukoliv jinou korektnost a nechá lidi mluvit jak jim huba narostla a dá jim do vínku i uvěřitelné emoce, hned je z toho něco jako zjevení, a tak pak i ta hodnocení jsou možná vyšší než by si to zasloužilo. Je to k pláči, ale aspoň že se stále sem tam takový film urodí.

• 3.6.2018  17:50

Se divím, že tu dokonalou a neporazitelnou Haruko si nevzali mezi svá křídla Avengeři. Svou krásou a mega schopnostmi i Scarlett strčí do kapsy. Kašlat na city, já bych její srdce slyšet nepotřeboval :-)) Bo vše ostatní na té Japonečce bylo naprosto kouzelné a vzrušující. A jaká s ní byla prdel, oslava narozek a další hlody, to nemělo chybu. Parádní sci-fi romantická oddechovka co mé očko tuze potěšila.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24