Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 18.2.2018  18:31

Detailní záběr vystupující z vagíny, zajímavá hlavní hrdinka a vcelku poutavé erotické scény plus úvodní stříhání vlasů, které jsem okamžitě litoval. Víc se mi těžko z toho filmu zaryje do paměti a lepší nad ním vůbec moc nepřemýšlet, mám totiž nepříjemný pocit, že by člověk šel s hodnocením ještě níže, pan režisér se v tom všem co chtěl říci a sdělit trošku utápěl, ale vizuálně to topení za jedno vidění stálo.

• 18.2.2018  17:38
    Mládí (2015)

"PODLE TEBE JSOU EMOCE PŘECEŇOVANÉ, ALE TO JE BLBOST. EMOCE JSOU VŠE CO MÁME." Tak tak.... emoční nádhera a artovina jako řemen! Co záběr to perla pro oči, co hudební tón, to slast pro uši a vší tou krásou proplouvající fotbalový bůh jménem Diego Armando Maradona můj dětský idol. Obdivuju, že do toho šel a nechal se v tom žalostném stavu natáčet, ale skvěle to do myšlenky filmu o pomíjivosti mládí a stáří a všeho okolo sedlo. Tenhle film toť takový příjemný mix elegantního stáří a krásného mládí a já si uvědomil, že je třeba si užívat plnými doušky to, že v určité fázi života si člověk může brát to nejlepší z obou světů, nakonec život na hraně je vždy vzrušující, ne?

• 17.2.2018  14:27

Nemůžu si pomoct ale já se dost u tohoto filmu nudil a z té nudy mě dokázala vytrhnout asi jen ta tu tolik proklínaná vietnamská otravná disidentka a generálka, kterou na slovo poslouchal i slovutný Damon, Ta byla luxusní! Vše kolem bylo nedotažené, často absurdní a odpad si zasluhující. Jednu chvilku se kocháme jako miniaturní človíčkové tou scenérií obrovských listů a rostlin a maxi hmyzu aby na druhou stranu jsme dlouho cestovali s hrdiny na jejich pidi lodičce norským fjordem v rozlišení 1:1.....níkomu nedocvaklo jaký je to nesmysl?.... jedna rybka, vetší vlnka a jejich pidi lodka a celá jejich pidi existence by vzala za své??? Stejně jako absurdita existence původní kolonie uprostřed reálného světa bez jakékoliv ochrany?? Kočky, krysy by si na těch pidi lidičkách pochutnaly hodně rychle. Chápu, že tady se hrálo jinak a na jiná satirická témata a vytváření obrazu naší současnosti, ale pro mě to musí taky mít trošku reálnosti v tom scifi světě, který se jinak tváří absolutně vážně.

• 4.2.2018  17:19
    Saljut-7 (2017)

Bomba! Rusáci zabodovali! Dlouho jsem někomu ve filmu tak nefandil jako těmhle dvěma kosmickejm gerojum a mlátil s ovladačem do vzduchu jako oni s tím kladivem, takže mě ten konec tentokrát ani nevadil. Každý to tu srovnává s Gravitací, takže jo...trikově možná Gravitace o něco lepší, ale jen o chloupek, zato dějově, emočně tohle o ten chloupek zase lepší, přikovalo mě to k obrazovce a napětí se dalo často krájet, ale taky se člověk pobavil u ikonické hry osmdesátek nebo originálního popíjení vodky. Super kosmické dobrodrůžo a jdu hledat jak to bylo doopravdy.

• 4.2.2018  09:36

Denis prostě zklamat nemůže!!! Úchvatně ponurá, melancholií zalitá vize blízké budoucnosti co atmosférou skvěle navázala a doplnila jedničku. Vůbec mě ta návaznost potěšila, ten děj i to kam to spělo mělo hlavu a patu a že to bylo pomaloučký vůbec, vůbec nevadilo, bo ty obrazy, ta atmosféra, ty scenérie podchycené skvělou hudbou braly dech. Dlouhý to bylo fakt dost, ale aspoň měl člověk dost času nad tím dumat, co nás v budoucnu opravdu čeká a nemine, jak to asi pak bude....jooo atmosférické scifi pokoukáníčko, které si časem zopáknu, protože pár náznaků mně evidentně uniklo a ten konec i překvapil.

• 3.2.2018  09:01

Noblesní gangsterka a jsem snad jedinej kdo byl blahem bez sebe, že po letech viděl toho nejchladnokrevnějšího mafiánského zabijáka a posléze cápa z Chobotnice?

• 28.1.2018  17:17
    Coco (2017)

Krásný to příběh o rodinných hodnotách pestrobarevný víc jak samotné Mexiko! Jednou bych chtěl Día de los Muertos zažít v Mexiku naživo, ale tahle animovaná fikce nebyla vůbec špatná, ba naopak vynikající, nápaditá a originální. Sledovat cestu malého Miguelita do světa mrtvých a zpět bylo tu humorné, tu smutné, tu udivující, tu dojemné a kdo si u toho nebo po nevzpomene na své blízké co už nejsou mezi námi je asi od malička sirotek nebo kus ledu. A pak je tu ještě skvělá MÚSICA.

• 28.1.2018  10:11

"PŘÍBĚHY NEKONČÍ. JENOM SE VYDAJÍ KAŽDÝ JINOU CESTOU. MY JE OPOUŠTÍME A NEVÍME CO SE STANE DÁL." V tomhle příběhu se toho stane celkem dost a je na co koukat, ale je to tak nějak plytké, bez emocí, bez jiskření a to je sakra škoda, když už je k dispozici tak skvělá herečka jakou je Vikanderka a já jí vlastně žádnou její emoci a pohnutku nevěřil. Jak hovorí eLeRka někde se stala chyba.

• 21.1.2018  09:59

Asi jeden z nej koncertů Perláků v historii! Na Eddiem je vidět, jak moc pro něho to město, ten stadion a ta situace, kdy jako věrný fanoušek Cubs cítí, že to je ten rok, ten v kterém to může vyjít, jak moc to pro něj znamená. Jeho nasazení a energie kterou vkládá do každé písně je dechberoucí, naprostý masakr! Tohle je pravej nefalšovanej rockec! Která jiná kapela má v dnešní době tříhodinový koncerty? Takže už jen pro ty songy je povinnost si to pustit a ještě k tomu kdo má rád baseball, ten bude v extázi.....jako já :-)))

• 14.1.2018  20:56

Oproti jedničce ubylo údernosti i toho humoru, ale pořád jsem se tlemil celkem dost a hlavně jsem naprosto, a totálně ujížděl na té nabušené slow-motion akci!! Nebylo jí ve filmu zas tak moc, ale když už se zjevila, tak to fakt stálo za to. Často jsem si to přetáčel zpět jak jsem se té dokonale zpomalené a nápadité akce nemohl nabažit.Fakt parááááda. Takhle zajímavě natočené a nasnímané akční scénky jsem asi ještě neviděl. Takže spokojenost a brzo hurá na další crazy dobrodrůžo Kingsmani.

• 14.1.2018  10:30
    Detroit (2017)

Kathryn holt umí! Není to úplný zásah do černého, ale prostřední část odehrávající se výlučně v samotném motelu je fakt brilantní psycho a já byl napnutejj jak struna. Ke konci to sice trošku ztratilo drajv i šťávu, ale furt hodně dobrá, skoro dokumentární rekonstrukce jedné tragické noci uprostřed rasovými nepokoji zmítaného Detroitu. Tady člověk vidí počátek něčeho, co za pár desítek let i v souvislosti s jinými okolnostmi udělalo z centra tohoto města tzv. "město duchů".

• 13.1.2018  12:58
    Mudbound (2017)

Úžasný zážitek! Po dlouhé době film který mě dojal i nasral a vůbec vydoloval tak velkou škálu emocí a pocitů co už dlouho žádný jiný nedokázal. Klobouk dolů!! Tady je pět hvězdiček zoufale málo. Žádný kalkul jak tu jeden slovutný uživatel píše to není. Musel koukat jiný film jinak nevím....tady jde o ryzí a reálností prošpikovaný příběh plný radosti i bolesti a to že je tragický a smutný, to už holt tak někdy bývá i v reálném životě. Zvláště v tom na jihu USA v první polovině 20. století. Fakt síla, všechny ty vztahy a propojení osudu dvou rodin odlišných jak den a noc. Společné scény a okamžiky "válečného" přátelství měly neskutečnou sílu, neskutečnou.... bylo to emotivní, inspirující a ponoukající k přemýšlení....Co víc si od dokonalého a brilantně zahraného filmu přát.

• 7.1.2018  17:25

Temnější nálada, dospělejší pojetí, trocha "reálnosti" v komiksovém bordelu. To vše byly plusy, díky kterým jsem si Muže z oceli i Batmana vs. Supermana celkem dost užíval. Bohužel od WW už se jde spíše cestou Marvelu, srandiček a nereálné fantasknosti a nabubřelé trikové směsice. Pokračuje to i tady, ne že by to nemělo své světlé "temné" chvilky a noví superhrdinové byli taky celkem cool, ale celkově nic moc zážitek. Ani průser ani nadšení. Ten film prostě nevěděl jakou cestou jít a podlehl tlaku marveláckých srandiček. Každopádně na samostatného Batmana a poté i Muže z oceli 2 jsem zvědavej. Kéž by šlo DC tou temnější, reálnější cestou, beztak děcka si vždy pojedou svou že Marvel je boží a DC sračky aj kdyby to tak nebylo.

• 7.1.2018  11:52

"VŠICHNI ZEMŘEME, ALE NÁŠ ODKAZ BUDE ŽÍT DÁL" aneb Krakonoš a lyžníci po seversku :-)) neee fakt ty lyžařské honičky byly to nej z celého filmu! I když je cítit, že moc peněz tu k dispozici nebylo, dejchá z toho filmu ta drsná a mrazivá severská atmosféra hodně slušně a fakt jsem si to užíval. Souboje reálné, neohrabané, děj co odsejpá a s ničím se nepáře a skvělé finále. Suma sumárum, perfektní historické dobrodrůžo, které pobaví i něco málo z historie ozřejmí.

• 1.1.2018  17:03

"JE DVOJNÁSOBNÝ POTĚŠENÍ PODVÉST PODVODNÍKA" Joooo filmy který mě dokážou dlouho vodit za nos a podvádět těch si cením, zvlášť když hlavním mystifikátorem je ledově žhavá Theronka, božínku to byly od začátku do konce hotové vizuální orgie pro mé oči :-) Ta ženská tu byla naprosto dokonalá, v každým gestu, pohybu, smyslné scénce i v těch soubojích a honičkách. A když se k ní přidala Sofia oujééé fakt nádhera! Ono vůbec celý vizuální pojetí filmu a ty syté barvy, filtry tomu dodaly fakt zvláštní až uhrančivou atmosféru......no a navrch to je i hodně povedená špionážní hra v perfektních kulisách bortící se Berlínské zdi kde věřit se nedá nikomu a ničemu. Asi z úcty k tomu ledově brilantnímu výkonu Charlize je to tu modrý, jinak fakt nevím.

• 1.1.2018  12:20
    Baby Driver (2017)

Jo tak tohle se povedlo. Hned jak začal Baby v autě ten svůj zpěv bylo jasný, že tohle bude skvělá zábavička a taky že jo! Výbornej casting, holky sexy až až, borci drsní a mezi něma ten klučík, kterej neměl ve svým podivínství chybu.....no a pak ta hudba, skvělá, skvělá. sedla do děje neskutečně a to jsem většinu ani neznal. Takhle nějak má vypadat akční oddechovka, kterou si užijou i ti odrostlejší.

• 1.1.2018  12:04
    Stážista (2015)

Dlouho jsem kolem toho chodil a chodil, až mně napadlo, že by to mohlo bejt fajn na vánoční pokoukání s rodičenstvem a byla to trefa do černého. Táta věčně zápasící s notasem byl chycené hned a smál se nejvíc, stejně tak i mamča a překvapivě ten laskavý a lidsky hřejivý filmek dostal i mě. Fajn ukázka toho, jak moc mají co dát starší mladé generaci, která za fosílie a neschopné má už pomalu čtyřicátníky. Víc takových filmů a víc těch mladších, co si z toho něco dokáží odnést.....

• 1.1.2018  11:48
    To (2017)

Tož TO nebude lehké hodnotit.První půlka mně přišla trošku nudnější a zdlouhavá, ale naštěstí je to proklatě dlouhej film, takže to pravé hororové a atmosférické pokoukáníčko se dostavilo v druhý půlce a takový prolejzání starýho baráku a závěrečnej boj s klauníkem stály za to! Tož asi dobrý a uvidím co přinese pokračování.

• 24.12.2017  22:31

V něčem lepší, v něčem horší než jednička, ale stále nadstandardní a skvělá vánoční pohádka. Namixovat vtipné pro oko dospělé i dětské a prošpikovat to moudrem staletími prověřeným tak, aby to dávalo hlavu a patu to je vpravdě umění! Bravo Jirko

• 18.12.2017  23:24

Když je milujete není co řešit.....tak jděte do kina, stojí to za to!! Síla zde není co bývala a je zpochybňována samotným Lukem aby právě a pouze jím byla nakonec povznesena na naprosto jiný level.Z cukrouška, kterému šla v minulém díle jeho temnota věřit jen stěží je najednou díky naprosté rozpolcenosti a nečitelnosti postava temnější a zvláštnější než kdysi samotný Darth Vader a jeho tajemné a vtahující propojení s pokračovatelkou rodu Jediů Rey je jedním z vrcholných aktů filmu, který temno a světlo a jeho neustálý boj i spojitost zajímavě rozvíjí. Už to samo stačí na dokonalý zážitek, který ještě povyšují všechny ty pitoreskní postavičky, různorodé světy a roztomilá zvířátka navozující lehké humorné vsuvky, které však ponurost a osudovost děje neruší, jen vhodně doplňují. Soubojů není moc, ale když už tak opravdu stojí za to, stejně tak vesmírné bitvy jsou perfektní a vymazlené.Vizuálně je vše bomba a občas jsem zažíval wow okamžiky, ale není to to hlavní oč tu běží. Tím jsou postavy ikonické i ty nové a jejich vzájemné interakce a rozvíjení jejich charakterů. A ty se sakra povedly. Takže Luku nech Tě provází síla a mě trpělivost bo se nemůžu dočkat pokračování.

• 17.12.2017  09:28

Dvakrát do stejné řeky nevstoupíš a i když to v druhé půlce přece jen ten lehce hřejivý vánoční pocit sem tam vyvolalo a bylo fajn vidět známé tváře z nepřekonatelně výborné jedničky, jako celek už to moc nefungovalo. Kdo si zamiloval jedničku asi úplně zklamaný nebude, kdo ji neviděl, ten ať si to raděj ani nepouští.

• 10.12.2017  14:31

Tož takový milý hořkosladký vánoční příběh s excelentním Ondrou a Aňou...jako to tu někdo napsal, kdo má srdce na svým místě, užije si to a odpustí řadu klišé i trochu prkennou a ne příliš spontánní představitelku Emy. Vono není jednoduchý stát se otcem tak zničehonic ze dne na den a Ondra tu nelehkou roli zahrál výborně. Krásný film jak dělaný na předvánoční čas.

• 19.11.2017  11:00

Zdejší hodnocení neklame, tohle je fakt hustá a naprosto úchvatná krimoška s dechberoucí atmosférou! Koukám, že existuje i tříhodinová verze, no sem s ní!! To postupné, pomalé a důkladně budované odhalování pravdy a skládání tak složitého puzzle možných pachatelů dávného zločinu bralo dech a udržovalo mou mysl napjatou jak struna od začátku do konce. Knihu jsem nečetl a tak nemám s čím srovnávat a můžu s klidem na srdci napsat, že tohle byl dokonalý filmový zážitek!

• 19.11.2017  10:43

Ryzí romantika a chladná a mocná matka draků je tu roztomile naivní, potrhlá a ten její šatník, ten je fakt vražedný! A to její obočí :-) no ale holčina je to koukatelná a to dost a když k tomu přidám, že to není po americku bezduché a "happyendovské" vychází to na ideální oddechovku u které romantické duše i tu slzičku uroní. Takový hřejivý filmek co pohladí na duši. Pěknéé

• 12.11.2017  15:06
    Jaesim (2017)

Tak tady váhám jak hodnotit. Zajímavé téma které získává na síle o to víc, že je podle skutečnosti. Charaktery dvou hlavních hrdinů zajímavé, ale, furt mám na mysli to ALE....já nevím, ale nějak mě to nestrhlo tak jak bych chtěl a občas to bylo takové mdlé a souboje a vůbec násilí na korejce spíše podprůměrné, i když tady to zrovna o tomhle není. No vlastně ani nevím proč tam mám to ale bo je to druh filmu, které mám rád a technicky vzato tam není chybička, ale toho ale a mírného zklamání se ne a ne zbavit.

• 11.11.2017  00:07

Tož konečně i já se dohrabal na ČSFD projekci a premiéra to byla víc než povedená.....holt škodolibost světu vládne a sledovat tu postupně se bortící dokonalou svatbičku se spoustou pitoreskních postaviček a scén stálo fakt za to. Ne, že bych se smál imrvére, ale úsměv se držel mojí držky průběžně tak nějak neustále a občas jsem nejen já, ale i celý nabitý sál vybuchl v hurónský smích. Krásně to gradovalo a odlet ženicha vstříc hvězdné obloze dostal nejen mě, ale prakticky všechny doslova a do písmene do kolen a pod sedadla. Kdyby to v ten moment skončilo, je to jasných pět hvězd. Bohužel to ještě pokračovalo k zdárnému happyendu a spoustě milých a smířlivých gest a jelikož já jsem škodolibá svině, jde okamžitě jedna hvězda dole :-)) Alors Jojitos jusqu'au cinéma!

• 5.11.2017  20:17
    Zločinec (2008)

Poutavá sonda do drsného a pekelně obtížného života za mřížemi, která svou hutnou a znepokojivou atmosférou a dobrým obsazením překonala i velké množství klišé dané tématiky. Správná gradace i rozmanitost pohnutek a smýšlení několika hlavních postav rozehrála v mém nitru i nějaké ty emoce, co víc si přát. Dobrej film!

• 5.11.2017  09:32

Já se kdysi pralesa na jihu Mexika jen zlehka dotýkal a nevím zda z toho mít radost nebo litovat, ale rozhodně nelituju těch dvou hodinek strávených s tímto skvělým survivalem co začíná jen jako takový pohodový, přátelský road trip po Latinské Americe, aby se postupně přehoupnul v dechberoucí a fantasticky gradující boj o holý život uprostřed děsivé džungle. Nevím co se tu tolika lidem nepozdává, ale já byl tou džunglí a surovostí i děsem co z ní sálal naprosto uchvácen! Ta atmosféra strachu, beznaděje ale i odhodlání sršela z filmu tak silně, až jsem občas ani nedýchal! Pecka film, skvělé scenérie i hudba, na tohle si snad zajdu příští rok i do kina.

• 4.11.2017  17:45
    MR 73 (2008)

Vynikající depresivní krimi drámo a jeden z těch filmů, kde vás ta neskutečná atmosféra a úchvatný hlavní hrdina donutí otevřít si lahvinku i když jste to vůbec neměli v úmyslu. Pohlcen tou ponurostí i zajímavostí děje a nastolených otázek a otazníků jsem ju vyžahl ani nevím jak.

• 4.11.2017  17:24

Toho názvu jsem se bál jak opice nevím čeho a čekal sice velkolepou ale bezduchou a akcí a výbuchy přeplněnou pičovinku co tuhle skvělou trilogii o nejskvělejším "opičím" hrdinovi totálně zabije.....já vůl, dál od pravdy jsem nemohl být! Válka se tu odehrává spíš v psychologické rovině a můj milovaný Caesar u mě znovu rozehrál celou škálu emocí svou mimikou a emocemi co z něj čiší....Oscara pro něj sakra! :-) Za mě absolutní spokojenost a doufám, že už to nikdo nikam dál nenatáhne, tohle je důstojná tečka!

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22