Pedross800

Pedross800

Česko

18 bodů

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
  • 1.1.2020  12:08

  Je pravda, že k vysokému hodnocení posledního filmu člověk musí úplně ignorovat scénář a jen se kochat vizuálem o to větší radost a nadšení ve mě vzbudil tento hraný SW seroš a jeho první série. Tohle je pecka nejen vizuální ale i příběhová a baby Yoda je prostě kouzelnej. Moc se těším na další sérii a doufám, že to půjde svou vlastní cestou bez ohledu na filmy, bo maličké by mohl přece dokázat v budoucnu divy! A ta kratší stopáž vůbec nevadí ba naopak, není místo na nudu, nebo slabší chvilky a taky se to dá lehce zhltnout na jeden zátah :)

  • 1.1.2020  11:54
  Až na dno (2017)
  *****

  Až na dno ...….. na dno a dřeň opravdových emocí, zamilovanosti, odloučení, zoufalství, touhy žít, milovat, chápat, shledat se, pochopit proč je ten telefon hluchý, tam všude mě tenhle báječný film a jeho dva hlavní protagonisté dostali a za to se zaslouží poděkovat a vytáhnout plné hodnocení navzdory všem ostatním.....

  • 30.12.2019  12:13

  U mě se zem chvěla hodně bo Alicia byla.......hledám to správné slůvko, protože napsat jen perfektní, dokonalá je málo. UCHVACUJÍCÍ bude možná to správné..... zas a znovu zahrála trošku podivínskou, tichou až tajemnou zamilovanou holku tak, že jsem při tom ani nedýchal. I to postupné odhalování střípků z její minulosti a jejích vnitřních strachů a démonů a obviňování se bylo chytře dávkované. Hodně pomohlo k plnému zážitku i to pomalé tempo vyprávění a lehce znepokojivá až paranoidní hudba. Suma sumárum nádherně atmosférický filmek! No a jelikož se poslední dobou stále víc a víc na svých toulkách Evropou fascinovaně procházím městy a krajinkou neznámou s fotákem v ruce, dostal mě i ten příběh samotný. Já si ten film užil fakt královsky a úplně mi zvedl náladu. Skvělé komorní psychovyprávěníčko, které zdá se ale nesedne každému dle vlažného hodnocení tu. Já ale doporučuji všemi deseti!

  • 28.12.2019  23:38
  Složka 64 (2018)
  *****

  Kriminálka jako řemen!! Napínavé a postupné odkrývání dávného bezpráví mě udrželo v napětí od začátku až do konce. Fakt lahůdka a jeden z nej filmů co jsem tento rok viděl!

  • 28.12.2019  23:16
  Trhlina (2019)
  ****

  Musím přiznat, že na konci jsem na to čuměl jak tele na vrata a nevěděl co si o tom myslet a jestli jsem vůbec pochopil vo co go. Každopádně za super atmosféru i začátek v opuštěném blázinci, fajn herce i to bloudění lesem si to zaslouží pozitivní hodnocení. A ten konec nekonec je vlastně fajn v duchu mysteriozna :-)

  • 26.12.2019  23:53
  See (TV seriál) (2019)
  ****

  Tak tenhle postapo serošek se Applu povedl a pro Jasona Momou životní role, ten hromotluk tu nejen předvádí své svaly a akční dovednosti, ale i city a emoce, ten chlap tu doopravdy HRAJE!! Když se k tomu přidá originální zápletka a výborně stylizovaný postapo svět je o úspěch postaráno. Jen mně přišel rozjezd v prvních dvou dílech trošku pomalý, ale od třetího dílu už to chytlo správný tempo a jsem opravdu zvědavej jak to bude pokračovat.

  • 26.12.2019  23:31
  Syn temnoty (2019)
  ****

  Skvělý nápad, konečně někoho napadlo natočit anti verzi superhrdinského příběhu a koukat se na toho temného malého hajzlíka jak řádí byl rozkošný zážitek. Skvělá atmoška k tomu, dobrá gradace a pár opravu hustých gore scének a je tu adept na jeden z nej hororů roku!

  • 26.12.2019  23:24

  Plný souhlas s gogo76 a již nikdy více :-) jak to dobře před rokem rozehráli tak to tímhle filmem pořádně do..... a musím se smát tomu zděšení u spousty lidí, že jako ježíši oni nám nechali zemřít Starka....dyt 2/3 ostatních nechali obživnout, trapárna.

  • 26.12.2019  23:15

  Mám pocit že je kromě Marvela taková davová móda všechny ostatní série s dalším a dalším dílem, filmem víc a víc hejtovat a štourat se v tom či onom. Nechápu. Pokud mám něco rád a hlavně ty samotné postavy a jejich představitele, tak i nad slabším dějem přimhouřím očko a tady vlastně ani nebylo potřeba. Důstojné rozloučení s původní sestavou a celkově Xmení série daleko lepší a kvalitnější než celej Marvelskej barvičkovej svět.

  • 25.12.2019  23:40
  Once (2007)
  *****

  Tenhle kouzelný filmek jsem si nedávno zopáknul při svém pracovním pobytu v Dublinu a moci se pak procházet místy, kde Glen zpíval na ulici a nebo na útesech nad mořem, a dalších ikonických místech bylo asi nejzajímavějším pocitovým vjemem a zážitkem tohoto roku. Mám ten film spojen s konkrétní dobou a osůbkou a takhle po dekádě se moci těch míst z filmu takříkajíc fyzicky dotýkat a vnímat, fakt zajímavé :)

  • 25.12.2019  23:28
  Irčan (2019)
  ****

  Něco málo jsem měl o reáliích nastudováno a nemohl jsem se tohoto filmu dočkat a všechna má velká očekávání se naplnila až na jednu malou vadu na kráse. Všechna čest co už dnes se dá dokázat trikově a že už ani nejsou potřeba dabléři na hraní mladšího já, ale občas při nějakém tom akčnějším pohybu bylo znát, že za tou mladistvou tváří se fyzicky skrývá sedmdesátiletej dědula :-)) za to je taky dole ta jedna hvězda, co se příběhu týká, ten je na pět a délka vůbec nevadí. Mafiánská lahůdka a skvělá rozlučka starých hereckých bardů.

  • 25.12.2019  23:17
  Slunovrat (2019)
  *

  Většinou se v mém hodnocení s naprostou většinou svých oblíbených shoduju, ale tady to bude výjimka jako kráva, viděl jsem to na konci září a horko těžko doluju nějakou kloudnou vzpomínku, totálně se mě tato podivnost vypařila z hlavy, takže sorry jako.

  • 25.12.2019  23:08

  Pro mě asi nejlepší sci-fi film roku, originální, vizuálně uchvacující, strhující, akční i romantický. Pecka a doufám a moc si přeji pokračování!

  • 25.12.2019  22:53

  John Rambo forever and ever!!!!!!! První vykecávací půlka pohodová, kdo si stěžuje na nudu at si vzpomene na svý dědoušky jak se rádi vykecávají s nostalgií na jazyku a i to jak dostane na držku v pořádku, věk nezastavíš......no a závěrečná půlhodinka, kdy už dědek řádí v prostředí, kde se věk smazává je hotová akční lahůdka a pomyslná třešinka na rambovském dortu.

  • 25.12.2019  22:44

  Dějové kotrmelce sem, nelogičnost tam, kašlat na to. Vizuálně je to jako vždy úchvatné a strhující a má to i super tempo a když k tomu připočtu fakt, že to byl můj první film v kině ve 3D tak tomu milostivě dávám 4 hvězdy i když se na to už asi nikdy více nepodívám. O to víc jsem natěšené na ten všemi vychvalované seroš!

  • 5.8.2019  18:08

  Díos mío, tož toto byla fakt nuda, nuda, nuda.... Nebýt tu jako vždy skvělá Penelopita s Javierem snad tomu dám i odpad. Napětí nula, spád nula, vyznění do ztracena.... Všechno špatně, ať se rejža studem propadne sto sáhů pod zem!

  • 2.8.2019  16:28

  Velký Diego Armando Maradona a jeho život to je sám o sobě nejlepší scénář jaký kdy mohl být napsán o věčném tématu o vzestupu a pádu. Takže tady fakt stačilo rejžovi jen ty archivní záběry správně sestříhat a nechat do nich promlouvat Diegovi nejbližší a i jeho samotného aby z toho vznikl skvělej dokument. Jak pro ty, kdo tuto dobu zažili a pro něž byl tenkrát fotbalovým bohem, tak i pro ty, kdo se třeba ani o fotbal nezajímaj a vemou to jen jako zajímavou sondu do jedné komplikované lidské duše.

  • 2.8.2019  16:14

  Klasika po korejsku a další chuťovka se sériovým vrahem v hlavní roli. Už po několikáté se člověk dovídá, že je film inspirován skutečností a já si ted tak říkám, stojí vůbec za to chtít tu zemi někdy navštívit? Podle těch filmů je to tam samej vrah, úchylák a dáběl všude kam se podíváš :-))) jo a konec je fakt povedenej, to vážně volá po pokračování.

  • 24.2.2019  11:28
  Upgrade (2018)
  *****

  Jednou za čas člověk s úžasem kouká, jak skvělé filmy dokáží protinožci za hubičku natáčet. Upgrade je toho několikátým důkazem. Skvělej nápad o ne příliš vzdálené buducnosti, kdy nano robůtci začnou vstupovat do našich životů nejen obrazně ale i doslova je dobře odsejpající pomstoidní chuťovka, která se nebojí ani drsnějších záběrů a scén a skvěle graduje. A i když každý asi dost brzo pozná, kdo za vším stojí, stejně je ten závěr naprosto geniální a nadčasový. Pecka!

  • 17.2.2019  21:55
  Creed II (2018)
  ****

  Tak jasně, originalita na nule, klišé od začátku do konce a vlastně je to do moderního hávu okopírovaná ikonická čtverka, kde místo tréninku ve sněhu máme trénink v poušti a jinak vše skoro stejné i ten závěrečné fight v Moskvě. Tož ale co, Rocky je Rocky a mně provází od dětství, žral sem ho a žrát budu i se všema mouchama a slabinama. Takže jsem si zase užíval jeho promluvy k Adrien na hřbitově a všechen ten patos a nostalgii, no a starej Drago tot třešinka na dortu......a mladoši se snaží taky seč můžou, takže kurva jo, bavil jsem se zas a jestli tohle bylo poslední Rockyho dobrodružství, tak ty italskej hřebče, DÍKY!!!

  • 17.2.2019  11:03

  To si tak člověk pustí něco, co už mu v notasu straší tak dlouho, že ani neví proč to tam má a o co go a pak jen valí oči a je napnutej jak struna od začátku až do konce. Naprosto úchvatná a napínavá jednohubka (která koukám, bude mít pokračování), fakt výborný nápad s celou tou situací,kdy jediné co vás zachrání je ticho a jak to podává tento film, wau, skvělej napínák od začátku do konce! A že nevíme nic bližšího o těch vetřelcích a pár nelogičností? Koho to zajímá, když tu jde především o tu neskutečnou, drásající, napínavou atmosféru!! Fakt peckaaaa

  • 15.1.2019  22:32
  Aquaman (2018)
  *****

  Dokonalé vizuální orgie, nejlepší od Avatara, netřeba víc dodávat, třeba v kině vidět.

  • 15.1.2019  22:16
  Hyeobsang (2018)
  ****

  Tož sakra lidi já nevím co proti té Božské všeci máte, šak nakonec jen díky ní a jejímu "neprofesionálnímu" chování to skončilo jak to skončilo (nechcu spoilerovat). Takže předvedla naprosto dokonalou vyjednávací taktiku, která nakonec zabrala!!! :-) Jinak gradace, napětí a postupné odhalování pravdy a souvislostí na jedničku, já se nenudil ani minutu.

  • 31.12.2018  09:52

  Nejlepší hororová pohádka co kdy byla natočena!!!!! Ta mrazivá atmosféra, ta intenzivní hudba, ta dokonalá hrůzostrašná ptačí maska netvora, prostě pecka! Zůstal ve mně od dětství intenzivní pocit strachu z této pohádky i když všechny ostatní vzpomínky dávno zmizely a tak jsem se se zájmem na to konečně podíval znovu a jako je to tam stále, fakt mistrovské dílo. Třeba ten hon na bezbrannou laň, ten má v sobě takovou intenzitu že jako wau.

  • 31.12.2018  09:40
  Noční hra (2018)
  ****

  Parádní blbina! Celkem trefa do černého na společnou sledovačku někde na chatě, hned máte chuť podobnou crazy šílenou noční hru uspořádat taky. Rachel jako vždy kouzelná, tam není o čem no a i ostatní hráči super plus geniální sympaták soused policajt. Dobrý hlášky a neustálá gradace děje ad absurdum, fakt pecka a kdo se u této ztřeštěné blbůstky nepobaví musí být vážně suchar.

  • 31.12.2018  09:29
  Daeho (2015)
  ****

  Poutavý a napínavý hon na bájného tygřího vládce hory v krušných časech kdy Koreu okupovalo Japonsko a tak si tam korejáci našli i mnoho přesahů mezi osudem tygra a jejich samotným. Mně ke spokojenosti bohatě stačil napínavý děj, výborná zimní atmosféra i ta osudovost, kterou šikmoočka vždy dokážou náležitě vypilovat. Takže propojené osudy zvíře x lovec fungují na jedničku a člověk odpustí i sem tam do očí bijící nelogičnosti v chování tygra samotného. Povedené dobrodrůžo made in Korea.

  • 26.12.2018  11:44

  Vcelku povedené xxxté pokračování. Trikově stále dokonalejší, toho a těch ještěrů se člověk jen tak nenabaží a ten konec s tím echt dokonalým predátorem měl hodně povedený až hororový nádech, napětí se dalo krájet. Takže za mě překvapivě ano a může se jet dál.

  • 26.12.2018  11:40

  Je vidět jak velká legenda a pecka je a stále bude původní Predátor, bo i po těch letech furt na tom stojí a padá každé další pokračování a i když je to většinou sračka, stejně si to člověk zase pustí a řekne si nic moc, tohle už nemá smysl ale za pár let si to stejně u dalšího Predátora bude říkat znovu......

  • 26.12.2018  11:29

  Já si nemůžu pomoct, ale prostě mně ze Star Wars univerza sedne všechno. A tahle odbočka byla hodně povedená, svižná, vtipná, napínavá, akční..... prostě pecka a super oddechovka. Nevím co furt všeci s tou negací a že to bylo o ničem a zbytečný maj. Já si narážky, vtípky a další věci stejně jako velký prostor pro Chewbaccu užíval královsky a už se těším na završení této novodobé kapitoly příští rok.

  • 26.12.2018  11:18

  Nečekal jsem od pokračování jedničky, která mě naprosto nadchla mnoho a byl spíš skeptický, ale zas tak špatný to nebylo. Akce, brutalita i napětí pořád na slušné úrovni, odsejpalo to svižně, ale přece jen pár nesmyslů se nakonec našlo a celkem odfláknutej konec to sráží dolů. Na jedno zkouknutí dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24