Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 7.8.2018  16:36

Stárnoucí gigolo aneb "Šlechtitel dámských duší" jak trefně napsala Andrii je film pocitový, melancholický s přesnou dávkou ironie a skvělých dialogů a naprosto uchvacující, krásnou a křehkou Vanesskou, která byla pomyslnou třešinkou na tomto výborném filmovém dortíku. Chutnal tak, že jednou stačit nebude.

• 4.8.2018  20:38
    Gauguin (2017)

Pomalé melancholické dílko mající velké plus v atraktivní lokaci Tahiti a skvělého výkonu Vincenta, jeho Gaugain byl perfektně problematický, tu nejistý, tu zuřivý tu štastný tu ne, radost na ty jeho emoce koukat. Jen z tohoto filmu vychází jeho obraz dost negativně, zvláště třeba ve vztahu k jeho početné rodince, o to víc jsem byl překvapen když jsem si na Wiki přečetl že to bylo spíše naopak a jeho manželka zvesela utrácela jeho nemalé peníze a když dostal padáka okamžitě vzala roha i s dětma.....no nejen u nás je to někdy s pravdivostí a přesností u autobiografických filmů ošemetné. Jinak ale krásný film a kdyby někdo z jeho vrstevníků tušil jaký budou v dnešní době lidi utrácet za jeho obrazy obrovský prachy....ty jejich obličeje bych chtěl vidět :-)

• 1.8.2018  16:53
    Escobar (2017)

Pro ty co už viděli skvělý seriál Narcos je tenhle film ztráta času a zbytečná věc natočená v nevhodnou dobu. Kdo ho neviděl bude ale asi spokojenej. Já bych jako "Narcomil" ocenil zaměření se jen na určitou část Pablova života, kde by šlo vyprávění do větší hloubky .Obsáhnout vše ve dvou hodinách bylo příliš odvážné a zákonitě zkratkovité, mdlé a bezemoční. Žádná postava nedostala dost prostoru aby se s ní člověk sžil nebo se mu opravdu zhnusila. Pro mě fakt zbytečnej film a jasná ukázka toho, že dnešní špičkové seriály hravě strčí do kapsy klasické filmy. Tečka

• 31.7.2018  19:18

Film zajímavý už jen svou lokací na Iráckém pohraničí těsně před vpádem Bushe juniora a nakonec i příběhem, který zpočátku není moc hmatatelný, ale nakonec to do sebe začne zapadat a člověk tuší kam se to asi bude ubírat. Všemu dění tu vládne dětský boss Satelit, který sežene cokoliv, ví vše a má všechny místní děcka a vlastně i dospělé pod palcem. Jeho sledovat přinášelo i vtipné momenty v tom veskrze smutném a tragickém příběhu. Taky bylo zajímavé sledovat ten denodenní chod toho mikrosvěta tam, schánění satelitu, děti bez rukou a nohou hledající nášlapné miny, bídu, strach i naději a k tomu jednu dívenku jejíž osud a pohnutky jsou odhalovány jen pomaloučku ale s o to větší intenzitou. LFŠ 2018

• 31.7.2018  19:13
    Mlčení (1963)

Ja artoviny celkem rád, a i když tohle mě ze začátku uspávalo a jen sem tam nějakej ten záběr na krásnou hlavní hrdinku a její ňadra probíral, nakonec svou formou a vyzněním o neporozumění mezi sestrami a všemi těmi náznaky kolem, které to zvýrazňovaly to na mě určitý a zajímavý dojem udělalo. Takže jo a černobílá jednou za čas dělá filmy sexy. LFŠ 2018

• 31.7.2018  19:05

Jak se říká, tak dlouho se chodí s džbánem pro vodu až se ucho utrhne, tak se holt jeden tichej latinos utrhl a udělal přítrž terorizování svojí rodiny jedním nechutným magorem. Vyprávění je to ale dost umírněné, takové bezemoční vnitřní drámo, na latinos překvapivě bezkrevné, bezbarvé, ale asi to byl záměr a možná i proto že to byla pravda? Kdo ví, ale tohle prostě svou formou moc nezaujalo. LFŠ 2018

• 31.7.2018  18:57

Film o krizi středního věku pro nás starší a pokročilé a promítačka až o půlnoci., dobrej vtip :-)..... Naneštěstí jsem se v lecčems s hlavním hrdinou poznal, takže nebylo tak těžké ty dvě hodky udržet pozornost a dost jsem se pobavil. Hlavní hrdina, herec čtyřicátník....takže chlap v nejlepších letech, že ano....pod dojmem rozhovoru a náznaků od mladší kolegyně začíná tak trochu vyšilovat, že už ho okolí bere za starou bačkoru a následuje tragikomickej sled událostí v kterým se snaží dokázat sobě a okolí, že to tak není. Takže námětově nic novýho pod sluncem, ale zahráno s vyhlášeným francouzským šarmem i vtipem gradovaným až do přeměny našeho chlapíka v ultrasvalnatého playboje umělého od hlavy po paty :-)) Jo a Marion jako jeho filmová i reálná manželka byla jako vždy cool a kouzelná. No a ted už mě omluvte, musím jít zvedat činky a na nějakej ten botox či jak se tomu tentonc nadává :-) LFŠ 2018

• 31.7.2018  18:50
    Žert (1968)

"TY VOLE TEBE SEM BÍT NECHTĚL." ....no ty vole a mně se nejvíc líbily ty lidovky a cimbálovka.....tož tomu říkám (ne)povedený žert, zdá se že nezadržitelně stárnu.....holt člověk své kořeny nezapře a neuteče před nima ani na kraj světa, a tak i tenhle trezorový skvost přede mnou neutekl a hanba mně, vždyt já neměl ani tucha, že se natáčel v mém rodišti. Děj samotný je jedna velká ukázka absurdnosti doby budování lepších zítřků skvostně mísená se zvyky a tradicí Moravského Slovácka. Tož trošku přimhouřím očko a hvězdiček plno naložím....vždyt pomsta je vždy sladká, nebo ne.....? LFŠ 2018

• 31.7.2018  18:45
    Hardcore (2004)

"JE MOŽNÉ NĚKOHO MILOVAT A NENÁVIDĚT ZÁROVEŇ?" Odpovědí na tuto otázku je celá tahle bizární vztahovka mezi dvěma nezetilýma šlapkama, odlišnýma jako den a noc, která je tu a tam i trošku hardcore a celou dobu nepopsatelně a znepokojivě uhrančivá, pocitová, touhou a manipulací přetékající a bodující úchvatným hudebním podkresem který se mně zařezával pod kůži a to dost a třeba taková scénka s Dancing Queen ta neměla chybu! I když to občas mělo tendenci upadat do nudy zavčasu přišel další bizarní prvek, který to zase napravil včetně povedeného konce, takže trefa do černého! A holky obě to zahrály perfektně, dokonalý mladičký coury, který bez makeupu vypadaly jako andílci...LFŠ 2018

• 11.6.2018  15:27
    Laputa (2015)

Ale jo, mně skvělá a nádherná Terezka k dobrému zážitku stačila. Je jedno že děj byl tak nějak nijaký, ale svou atmosféru i jistou výpovědní hodnotu o dnešní mladé generaci to mělo a krásně se u toho víno popíjelo. Tečka.

• 3.6.2018  22:18
    Dukla 61 (TV film) (2018)

Jedním slovem SKVĚLÉ!! Film roku a vícero slovy naprostá bomba která prvním dílem po hornicku pobavila a do situace klíčových postav, rodin vtáhla přesně tak akorát, aby v druhém díle mohla gradovat bez zbytečného patosu a i tak zanechala hluboký dojem a zážitek. Bravo a za tohle spolu s Metanolem si ČT zaslouží absolutorium. Nic lepší už v této zemi tento rok nikdo nenatočí.

• 3.6.2018  18:08

Když někdo v dnešní době natočí něco opravdu ze života a vysere se na všemožná klišé a politickou, náboženskou (s panem farářem hlavní hrdinka vyjebala opravdu luxusně) a vlastně jakoukoliv jinou korektnost a nechá lidi mluvit jak jim huba narostla a dá jim do vínku i uvěřitelné emoce, hned je z toho něco jako zjevení, a tak pak i ta hodnocení jsou možná vyšší než by si to zasloužilo. Je to k pláči, ale aspoň že se stále sem tam takový film urodí.

• 3.6.2018  17:50

Se divím, že tu dokonalou a neporazitelnou Haruko si nevzali mezi svá křídla Avengeři. Svou krásou a mega schopnostmi i Scarlett strčí do kapsy. Kašlat na city, já bych její srdce slyšet nepotřeboval :-)) Bo vše ostatní na té Japonečce bylo naprosto kouzelné a vzrušující. A jaká s ní byla prdel, oslava narozek a další hlody, to nemělo chybu. Parádní sci-fi romantická oddechovka co mé očko tuze potěšila.

• 27.5.2018  17:44

"SÁRA....SÁRA. SLYŠEL JSEM OD NÍ JEN SAMOU KRITIKU. TEHDY JSEM V NÍ NEDOKÁZAL VIDĚT BLESK NĚHY, KTERÝ MI SPADL Z NEBE." No ano, drama to rozhodně není a ten kdo to tu do popisku filmu napsal je vůl, ale jinak je to naprosto brilantní až dechberoucí vztahovka, která se mně dostala pod kůži. Francouzsky šarmantní, trefně vtipná a verbálně otevřená až lehce vulgární a o to víc uvěřitelnější sonda do vztahu mezi mužem a ženou od jeho počátku před samotným počátkem až po jeho dojemný, ale krásný konec před samotným koncem. Bylo to tak živé, tak opravdové se všemi radostmi i strastmi až mě to hlava nebrala a pak se tu dozvím, že si to ti dva hlavní představitelé prakticky celé udělali sami a že jsou to i v reálu partneři....tak už překvapený nejsem. Ti do toho dali nejen herecky asi hodně ze sebe a moc jim fandím, ať jim to vydrží minimálně těch 45 let jako ve filmu. Klobouček monsieur Nicolas Bedos a charmante dame Doria Tillier!!!

• 24.5.2018  12:02
    Den 12. mann (2017)

Super válečnejj survival a doporučuju všem co budou unavení z letních veder jako zaručenej lék, tenhle film totiž musí svou mrazivou zimní atmosférou zchladit každého bez výjimky. A souhlasím s hlavním hrdinou, ten chlap jen toužil utéct a přežít, opravdoví hrdinové byli ti, co mu k tomu zázračnému útěku pomohli.

• 22.5.2018  11:55
    7 životů (2017)

Herecký koncert na sedmou, Noomi báječná ve všech svých polohách a povahách, naháněčka to byla vskutku napínavá, akcí plná a realisticky krvavá, bavila hodně a i emočně hrála na silné struny.....no a téma samotné sakra aktuální, určitě nejen já jsem si všiml hlášky, že kolem roku 2050 nás má být na Zemi kolem 15 miliard....nu což, já už budu staré kmet, ale mladochem bych v té době být nechtěl, to teprve budou nájezdy stamiliónů z chudého jihu na bohatý sever.....

• 20.5.2018  14:41
    Velká hra (2017)

Příliš po povrchu klouzající a ne do hloubky řezající drámo. Vlastně dramatická je tam jen jedna scéna. Pokeru přímo jako hře se tu nedává větší prostor, snad jen jedna hra je detailně podána, jinak je jen kulisou k odosobněnému vyprávění o jistě velmi zajímavé pokerové královně, která toho na sebe asi v knize moc nevykecala.....takže ani film nemohl jít více na dřeň. Ruku na srdce, kolik jsme se toho o jejím životě v rozmezí těch 12 let dozvěděli? Kromě toho vedení pokerových dýchánků jedno velké nic, žádné vztahy, žádná zamilovanost,žádný zádrhel, odbočka, nejasnost jen a jen poker? Opravdu?? Tolik bohatých a všemocných mužů kolem a nic....koukalo se na to dobře, hlavní herečka výborná, ale.....

• 11.5.2018  10:46
    38 (2014)

Vynikající dokument který dělá výjimečným osa příběhu v podobě dlouhé cesty manželky na místo neštěstí prokládané vzpomínkami přátel z dětství i dospělosti, rodinou, samotnými hokejisty a spoustou skvělých hokejových akcí. Hodně se u toho člověk zasměje, ale na konci má co dělat aby udržel tvář tvrdáka i když není Slovák. Taky jsem už zapomněl jak moc dobře pod vedením Pavola hráli na OH ve Vancouveru a že nebyli moc daleko od toho aby prožili i své vlastní "Nagano". Silný příběh jednoho obyčejně neobyčejného sportovce s velkým srdcem, který si takovou poctu v podobě skvělého dokumentu plně zasloužil.

• 7.5.2018  15:14

No sakra, tohle bylo něco.....nechtělo se mně těm 90+ procentům věřit, ale už to chápu,......po deseti letech přesvědčování o nesmrtelnosti a nezranitelnosti všech možných gerojů univerza, vidět je zranitelné a ......no nechci moc vyzrazovat, ale prostě pak i já starej pardál při těch velkolepých soubojích jsem měl nepříjemné mrazení, že jako vážně i on.......ona?? Hned to bylo o něčem jiném a ten konec jako pro náctileté a absolutní fandy to musel být emocionální masakr. Záporák úžasnej a bezchybnej. Celkově hodně vážnej film a přitom decentně vtipnej...tak akorát ne jako třeba v přiblblém posledním Thorovi. Takže smekám i já svůj virtuální klobouk, pecka kino zážitek a snad to vše neposerou v pokračování.....

• 6.5.2018  16:19

"JAK ŘÍKÁ BABIČKA, NA TANGO JSOU POTŘEBA DVA" a tak stereotypem a samotou ovládaná baculka Laura se zoufale snaží toho druhého najít, každého pustí hned do kalhotek a prvnímu, kdo se k ní vrátí i podruhé podléhá a co na tom, že to sadistickej úchyl....hodně zvláštní film, minimalistický, málomluvný, chladný a divný :-) ale ta osamělost a zmar hlavní hrdinky z toho sršel dost intenzivně a konec směřoval v dost zajímavej bizár, už už sem myslel, že budu pálit plnýma. A i když nakonec nééé tak stejně ta mexická divnost zaujala.

• 6.5.2018  11:54
    Raport (TV film) (1968)

Nečekaně silné, minimalistické, ale hodně působivé vězeňské drama a Menšík, ty krávo....výbornej. Škoda že se k takovým rolím nedostal častěj.

• 4.5.2018  15:58
    Metanol (TV film) (2018)

Kdo by si to nepamatoval? Mám v živé paměti smutný výraz otce, když máti nekompromisně trvala na tom, že tuzemáky jdou do kanálu. Bylo to šílený a napínavý v reále tenkrát a stejně tak to bylo překvapivě i ve filmu teď! První díl výlučně zaměřený na pančování samotné a hlavní aktéry zločinu a vykreslení několika obětí člověka jednak nasral viz debilita hlavního viníka a taky dojal a emočně zasáhl osudem obětí a jejich blízkých. Druhý díl pak strhl výbornou gradací samotného vyšetřování a toho jak blízko byl totální průser, kdy se tekutá smrt mohla dostat do oběhu velkého nadnárodního řetězce. Z toho fakt mrazilo a vážně by mě zajímalo, zda to ukončení prohibice proběhlo bez koordinace s vyšetřovateli....to by bylo na žaloby daných ministrů. Suma sumárum nadprůměrné krimi drámo a jedno z nejlepších natočených podle skutečných událostí co jsem kdy viděl! A Vaculík skvělý výkon, lepší jsem u něj neviděl.

• 3.5.2018  16:09

Konečně první venkovní promítajda letní sezony a to se vším všudy. Blejskalo nám do toho, pršelo, foukalo a tak o 4D bylo postaráno. A jako tahle hororová komedie má něco do sebe , vůbec to nebylo hrozivý béčko jak jsem čekal. Zasmáli jsme se, popili a v jednu ráno mezi kapkami deště tančili kolem hřbitovní stěny dom. Takže start povedené :-) A jak se tu zmiňuje, jako sonda do určité sociální skupiny lepší než lecjaký fundovaný dokument! LETNÍ KINO 2018

• 3.5.2018  15:45

Tak jak už tu bylo řečeno tisíckrát.....mladší budou žrát tu virtuální realitu a akční stránku, my starší zas ty všemožné odkazy na ikonické filmy a hudbu minulosti a všichni dohromady si řeknem, že na to Steven pořád má, dědek jeden! Výborná zábava, kino tomu dodává něco navíc, ale přece jen to na mě nezapůsobilo tak silně abych tomu napálil pět virtuálních hvězd. Prostě pecka film pro generace.....což je dost i tak.

• 1.5.2018  18:12

Dokonalá loupež je skoro dokonalá zlodějská gangsterka, která má grády, výborný přestřelky i chytré vyústění. Skvělej buranskej polda Gerard to skoro utáhl celý sám, fakt frajer, ale já stejně držel palce zlodějíčkům. Nebýt trochu nudný střední pasáže je to absolutní bomba bo samotný konec to byl masterpiece!!!

• 1.5.2018  09:48

Není to tak dlouho co jsem mohl oči nechat na jiné blonďaté špionce a už tu máme další! Z dob "studených" se přesouváme do současných, ale praktiky špionážních her se nemění. Věřit nelze nikomu nic, lze se jen nechat unášet krásou nahé Jennifer, zajímavým výcvikem ruských děvoček a na rozdíl od zmiňované atomické agentky vcelku uvěřitelnou a umírněnou akcí i zabíjením s jednou chuťovkou v podobě stahování z kůže. Mě tahle rudá a chladně smyslná špionážní volavka zblbla, takže dobrý i když bych asi svou vůli a sebeovládání měl potrénovat, aby to se mnou neměly příště tak lehký.

• 30.4.2018  00:20
    Nepřátelé (2017)

Western pomalu a jistě vstává z popela. Drsný začátek ve stylu Brimstone a já se začínám připravovat na další krvavé lázně, ale chyba lávky......tady je nakonec drsnost a surovost divokého západu naservírována jinak a rafinovaněji a to formou bravurní psychologické drámy, kdy hned několik postav na "obou" stranách, bojuje s démony uvnitř sebe, se svou minulostí, těžkým osudem, snahou smířit se, najít motivaci jít dál, vyhnat ten bol, ten zmar, najít klid na duši, nebo jen prostě přežít....a tomu všemu dominuje naprosto famózní Christian Bale. Jeho kapitán to vše vyjmenované dokázal často zahrát jen svým pohledem, neskutečný a úchvatný herecký koncert! Takže, i když té akce nakonec moc není, ani explicitního násilí a je to vlastně taková pomalu plynoucí a do dechberoucích scenérií zasazená westernová road movie, díky síle výpovědi a skvělým hereckým výkonům mě to prostě dostalo a semlelo a to vyznění, poselství filmu mnou bude asi nějaký ten den rezonovat.

• 16.4.2018  16:27

Sice jsem to čekal víc latino, víc barvité a loca a ani to není až tak moc komedie a víc si to užijou ženský, co se ale upřít nedá, že je to hodně přirozené a ze života a Clara je kočka!! :-)

• 15.4.2018  09:16

"ALE ZKUSIL JSEM TO NE? KRISTABOHA, ASPOŇ JSEM TO ZKUSIL." A stejně nejlepší byl Náčelník!!!

• 15.4.2018  08:54
    Nelítostná (2017)

Těch úvodních sedm minut plných krve a kulervoucí akce jsem koukal s otevřenou pusou. Wow wow a ještě jednou wow. Netradiční úhel kamery, kdy spousta akce jede přímo pohledem hlavní hrdinky ale nejen tím, byl pro mě nečekanej, inovativní a ještě víc do těch krvavých soubojů vtáhnul. Fakt pecka!! Něco takové já ještě nezažil. Ale i příběh je zajímavý a nutí člověka dávat pozor bo to kým hlavní hrdinka je a proč jím je se dovídáme postupně a napřeskáčku z flashbacků. Holt taková krvavější a rafinovanější verze brutální Nikity. Korejci rulezzzz !!! Jo a musím taky zmínit ten souboj s katanama na motorkách, to jako vážně?? Ma sa kr :-)

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23