Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 11.10.2017  17:18

"JÁ NEJSEM ODLIŠNÝ. TO JEN VY JSTE PŘÍLIŠ STEJNÍ."

• 2.10.2017  22:21
    Wind River (2017)

Winter is coming! Hutná krimoška plná mrazivé zasněžené krajiny a nálady, co jednoznačně boduje atmosférou a jednoduchostí děje. Není to nic nového pod sluncem. Nezkušená agentka vyplivnutá uprostřed bílého oceánu sněhu a plavej holka plus zkušený místní lovec na stopě zločinu.....tohle tu bylo už tisíckrát a leckdy i mnohem lépe, ale to mrazení z prostředí, hudby i emocí prostě funguje. A holt oko za oko, zub za zub jest zas a jednou ta největší spravedlnost a zadostiučinění.....howgh.

• 28.9.2017  15:51

"TRISTAN MÁ BÁJEČNÉ BRÝLE, KTERÝMI VNÍMÁ SVĚT. NIKDO JINÝ JE NEMÁ." Citlivý, člověčí příběh plný nádherných záběrů a scenérií odehrávající se tam někde na konci světa obklopeného oceánem a kosatkami.....takže něco pro mě! Samotář Beto si žije v idylickém spojení s mořem až do okamžiku, kdy se na prahu jeho chajdy objeví matka se synem, co je oproti jiným dětem tak trochu jiný....výjimečný a rozhodně ne nemocný, autismus není přece nemoc. Postupné sbližování se uzavřeného samotáře s uzavřeným Tristánem může být pro někoho nudné, mě ale zasáhlo a samotný konec filmu mě navíc dost překvapil a přiměl pálit plnýma!

• 28.9.2017  11:19
    Wonder Woman (2017)

Vydělat skoro miliardu na takové píč....kde nejlepší je jen ten opravdu fantasy začátek, nechápu. Jakmile se přešlo do doby první světové zbyla z toho jen nuda, nuda a ještě jednou nuda a nezachrání to ani pěkná hlavní hrdinka, která toho z té své krásy nakonec až tak moc neukáže. Ale jako parodie dobrý, fakt jsem se smál všem těm scénám kde tam ta amazonka lítá mezi kulkama a blátem a špínou zákopů v tom svým brnění a s mečem v ruce odráží jednu kulku za druhou :-))

• 24.9.2017  09:23
    Gwihyang (2016)

Silné a smutné téma zneužívání korejských dívek za války japonskou armádou.....psychicky jsem se připravoval na absolutní emoční zásah a ono......skoro nic. Překvapivě to korejci pojali dost odtažitě a já se fakt emočně nedokázal napojit a to je problém, zvlášt u takového filmu. A taky mně nesedlo to spirituálně nadpřirozené propojení se současností, rušilo to zážitek a působilo tak nějak nadbytečně. No nevím, spousta lidí to odsuzuje, ale já se rád nechám korejci čas od času emočně vyždímat na maximum a tady kde nic tu nic. Až v závěrečné třetině filmu na ty emoce trošku zatlačili, ale to už celkový dojem nezachránilo. Škoda

• 16.9.2017  11:19

"ŽIVOT JE JAKO CESTA A JE ZASRANĚ DLOUHÁ, PLNÁ ODBOČEK A ZATÁČEK TAKŽE SE VŽDYCKY NĚCO PODĚLÁ..." a já se z týhle pecky podělal smíchy. Vražednej humor s kadencí kulometné palby od začátku do konce prokládanej šílenou akcí, tož toto překonalo veškerá má očekávání.....ještě ted mám hubu od ucha k uchu, ti dva to dávali tak krutě a s nefalšovanou radostí, že bych chtěl vidět film o filmu.....a Salmička?....Oh Baby, happy anniversary mother fuckeeeeer :-)

• 6.9.2017  22:26

Nuda, nuda, nudáááááá....

• 6.9.2017  10:45

"POŘÁD NA TO MUSÍM MYSLET. TO LÉTO BUDE TRVAT VĚČNĚ. LÉTO, NA KTERÉ NEZAPOMENU. LÉTO, KTERÉ BYCHOM RÁDI PROŽILI ZNOVU. BYLO JENOM NAŠE...." Nemám slov, nádhera, pecka, bomba, pocitová nirvána....není nic lepšího, když je člověk mladý a moc neví co dál se životem, sebrat se a jít cestovat a zažít něco nové, silné, nezapomenutelné. Grazie talijáni za tak úchvatnou připomínku mého prvního léta v USA a dojmů a šoků z života v něm, života v městečku na konci světa, městečku ještě daleko víc svobodomyslnějším a otevřenějším než zde zobrazené San Francisco, městečku které se mně natrvalo vrylo do srdce. Bez mučení přiznávám, že jsem z tohoto filmu na měkko a dojatej, tak silně připomněl tolik mých vlastních silných dojmů a vjemů, situací a přátelství která s tím létem přišla i odešla, ale přesto ve vzpomínkách budou trvat věčně.....grazie za tento film, za ty neskutečně silné momenty v něm, tu nádhernou sílu nečekaného přátelství,ty pocity volnosti, radosti ze života, svobody......opravdu nádhera!

• 2.9.2017  10:20
    Svět draků (TV film) (2004)

Pod dojmem právě ukončené sedmé "dračí" série Trůnů mně tahle fikce o reálnosti draků sedla dokonale, skoro bych jim to věřil i když to bylo občas i naivní, tak za nápad a originalitu palec hore!

• 2.9.2017  10:02

Nekecá se moc a nebo dost? Sexu je tak akorát, perverze je úsměvná...."Happy birthday, baby" :-)).... seňoritky kouzelný, moc se nejde do hloubky a kdo se tu v něčem nevidí asi je sexem nepolíbený. A za mě best kamarádskej sex...."Ale nám jde jenom vo šukec." :-))

• 30.8.2017  12:08

Jak zkurvená noc?....tohle byla jedna z nej nocí v rámci letního kina tohoto roku. Tahle skládačka několika neuvěřitelnejch náhod vedoucích k dalším náhodám je naprosto, ale naprosto famózní.....chlámali jsme se co to šlo a jisté pasáže jako sexík na hřbitově, nebo močení z dodávky se pro naši sešlost stanou jistě kultovní!! Bomba LETNÍ KINO 2017

• 25.8.2017  11:13

Nemohl bych to napsat lépe jak ainny. To co předvedla Božská na konci filmu mě naprosto vyrazilo dech!!! Jestli tohle někoho nevzalo za srdce, tak je to naprosto bezcitný parchant :-) a už jen kvůli tomu stojí za to ten film vidět! Já ani nemám slov, bo takový herecký koncert a vcítění se do role se jen tak nevidí!! A navíc je to zajímavý a zas trochu jiný pohled na rozpínavou Japonskou agresi v první polovině 20 století.

• 24.8.2017  11:51

Tohle snad bylo lepší jak jednotka! Tahle povedená partička mě fakt dokáže rozesmát a celej ten jejich pestrobarevnej fantasy svět je boží. Nechcu žádné další Avengery, chcu pubertálního Groota, no von už byl evidentně v pubertě i tady vlastně :-))

• 24.8.2017  11:26
    Dunkerk (2017)

Zklamal jsi mě Nolana. První film který vlastně hrál křoví hudbě, která byla na prvním místě. Od začátku se ta Zimmerova nervydrásající a dramatická hudba zařezávala do mých uší tak silně a s neutuchající intenzitou, až si to nesu jako negativní dojem. Já mám rád když hudba vhodně doplňuje děj filmu a v určitých pasážích ho povznese ještě výš, ale tady jí bylo přespříliš, a neustále se stejnou dramatickou linkou, třeba v okamžiku, kdy civilisti ještě daleko od Dunkerku pluli na svých bárkách mě to vyloženě vadilo, však to ještě vůbec dramatická scéna nebyla, tak proč ji podkresluje zas a pořád taková drámo hudba.....vyloženě jsem toužil po chvíli, kdy utichne a nechá vyniknout samotnému svistu kulek, bomb a nalétávajících stíhaček. A taky hodně mému dojmu z filmu uškodila zdá se má nedávná osobní návštěva toho místa, té pláže, takže jsem v určitých pasážích poznal, že určité části se tam nenatáčely a taky o tom něco vím, třeba že evakuace byla plná chaosu a zmatků, rozhodně ti angličtí vojáci nestáli na té pláži ve spořádaných řadách jako ukázal film a rozhodně velící víceadmirál Bertram Ramsey nezůstal hrdinně na místě aby pomohl s evakuací i francouzům, ale zbaběle odplul a vrátil se na místo až potom, co mu to přikázal sám Churchill.....já vím, jsou to jen drobnosti, ale podle nich si člověk myslí, jací hrdinové ti britové byli, ta jejich pověstná disciplína...ale je to historická nepravda a já si moc dobře pamatuju jak u takového Anthropoidu či Smrtihlava se snášela vlna hate komentů upozornujících na tam tu a onu nepřesnost a že to místo vypadá úplně jinak a tak to nebylo a ono.....a hle je tu slovutný Nolan a najednou tohle nikomu nevadí....ale abych jen nekritizoval, co si budu hodně dlouho pamatovat to byly naprosto dechberoucí a fantastické letecké souboje a záběry, nouzové přistávání na vlnách, nebo pláži samotné, fakt nádhera. Nemít tak obrovská očekávání asi bych byl taky nadšen, ale bohužel uspokojení se nedostavilo.Ta zpropadená drámo hudba,možná až si to někdy pustím doma a nějak ji utlumím bude můj dojem lepší...

• 17.8.2017  15:25

Hodně, hodně povedený a napínavý thriller ze světa hackerů plný tajemství, neviditelnosti a zvratů. Dark net a komunikace v něm tak úchvatně temný a vizuálně dokonalý, tohle už z hlavy jen tak nedostanu. Fakt pecka, svižná, napínavá a s koncem, který se mnou několikrát pěkně....no jak to napsat slušně....no to nejde, prostě vyjebal a donutil mě zvednout na plnou palbu! Bravooo

• 17.8.2017  09:21

"VYLIŽ MI TACO FRAJERE" Ale tak co, vona seňorita Taco byla kus přímo k nakousnutí, tož poď séém :-) Nejdřív je potřeba zmasakrovat pár těch párků čí špekáčků na grilu, pořádně to zapít ohnivou vodou a pak si tuhle chujovinu pustit v co největším počtu lidí a úspěch je zaručen! Jednoznačně a bez diskuze párty film roku! Takhle zvrhlej a ultra nekorektní humor se jen tak nevidí a neslyší.Kdo chtěl i jisté vtipné narážky na naši dobu, náboženství a tak si tu našel, ale hlavně tady šlo o to se bavit a závěrečnej grupáč? No ty voe to už bylo hustý aj na nás :-)) Jo a i na hvězdnou bránu došlo, takže se těším na pokračování v nějakém tom paralelním vesmíru. LETNÍ KINO 2017

• 16.8.2017  10:12

Hmmmm, hmmmm.....vzít to opravdu vášnivě a jižansky, toho magického čísla 81 by mladíček dosáhl za necelou minutku :-) Jako jo, bylo to krásné, jemné, erotické, ale jako pardon latino vášeň v tom nebyla ani náhodou a nemyslím tím jen to milování, myslím tím tu vášeň co se v Jižní Americe zrcadlí ve všem i v hudbě, gestech, mluvě, řeči těla. Tenhle film tu životní vášnivost žalostně postrádá, je vlastně dost neosobní a chladný, u hlavní hrdinky člověk ani nepozná, zda je to pro ni jen takový letní flirtík a zábava a nebo něco víc, vlastně o ní se nedozvíme prakticky nic, jen že studuje v Barceloně a má čilou bábi. Tenhle film je krásně erotický ale absolutně bez latino duše....

• 15.8.2017  14:43
    Bobule (2008)

"ALE CHLAPCI K BURČÁKU SE NEČUCHÁ, TEN SE PIJE!" Já si nemůžu pomoct, ale tohle je pro mě jedna z nej českých komedií s naprosto dechberoucí vizuální stránkou a reklamou na mou milovanou Pálavu, jaká kdy byla natočena. Můžu to vidět po xx té a vždy dostanu neskutečnou chuť na vínko, burčák, pohodu u vody, smích....Pohodová atmosféra a nálada z toho filmu přímo stříká do všech stran a kdo to nevidí, necítí je ignorant non plus ultra! Já sám pod dojmem další projekce zvedám na maximum. Už jen pro ty hlášky, z nichž mnohé i zlidověly.

• 15.8.2017  14:03

Jajajajaja mamacita Salmita je pořád kus a ten její latino temperament se mnou dělal divy :-) Je fajn vidět, že latino power už je v rámci USA natolik silný, že se ta špánina stává naprostou samozřejmostí i v čistě emerickejch filmech, protože slyšet ji z úst mé dávné sexy bohyně, bylo prostě....no jak to říct...přímo orgasmické :-) i ten Donjuán byl vcelku vtipnej, prostě bezva letní praštěná jednohubka. Olééé

• 15.8.2017  13:47

Jako že animáky já vůbec nevyhledávám a ze začátku mně to přišlo až dětinské, nakonec jsem jen zíral na ten fascinující a podmanivě hrozivý obraz pekla, který se přede mnou otevřel. Vskutku zajímavé! LETNÍ KINO 2017

• 10.8.2017  19:51
    Mumie (2017)

Víceméně spokojenost a mnohem větší zábava než pro mě přeplácaný a politicky korektní Král Artuš. A navíc se tu servíruje sexy temná mumie, které já bych tak statečně jako Tom odolávat nedokázal. Temná atmosféra s občasnou lekačkou kořeněná nějakým tím vtípkem taky ušla. Prostě letní oddechovka na jedno použití, která nenadchne ale ani nenaštve. Slabší čtverec.

• 10.8.2017  09:26

"NĚCO SE SKRÝVÁ. JDI A OBJEV TO. JDI A PODÍVEJ SE ZA TY DÁLAVY, NĚCO SE ZA NIMI SKRÝVÁ. ZTRACENÉ A JEN NA TEBE ČEKAJÍCÍ. JDI!" Dokonalost! Filmový zážitek roku pro každého s duší tuláka, co nezouvá toulavé boty a v nitru má ukotvenu tu touhu a vášeň po objevování, tajemnu, historii a poznávání nepoznaného. A tenhle filmový klenot má tu cestovatelskou vášeň v sobě tak silně a REALISTICKY zakotvenou, že mě to naprosto strhlo. A znovu mně to připomnělo mé vlastní pocity, když jsem se prodíral džunglí kolem prastarých Mayských měst v Mexiku....to napětí, to očekávání,tu rozostřenou mysl, zrychlený tep....toť lepší než sex. Děkuji pane režisére, děkuji za tak nádherný a dlouhý zážitek! A smekám....

• 26.7.2017  12:36

Zdeptán dva dny trvajícím neutuchajícím a intenzivním deštěm na severu Německa, uzavřen na hotelovém pokoji jsem si tuto ponurou, tmavě neonovou a deštivou vizi budoucna užil plnými doušky. Nic originální, ale do depkoidní deštivé nálady mé maličkosti to sedlo náramně, stejně jako latexovej sexy obleček brunetky Scarletky. I akcička byla koukatelná a slow motion mi tady sedlo náramně, takže super oddechovka s opravdu podmanivou až hypnotickou vizuální stránkou pro dny, kdy není do čeho píchnout. Ted už ale kurva ať přestane chcááát nebo se z toho zbláznííím.

• 17.7.2017  23:51

Kdysi dávno ztraceno v nesrozumitelném překladu mládí.....nyní naplno prožito a pochopeno aneb další film, na který je třeba dozrát, aby člověk chápal tu chemii, tu melancholii a to okouzlení mládím, bezprostředností, krásou....tím vším co je stále člověku tak blízké, ale zároveň již i na hony vzdálené.....

• 16.7.2017  12:04

Přesně jako píše EastWicka tenhle zvláštní film člověk jako mladej cucák bez životních zkušeností nemůže dost dobře pobrat. A jako Nova že dá film s titulky v původním znění, to jsem fakt čuměl.

• 16.7.2017  10:56

Jo jooo, to byla ale nefalšovaná akční a vizuální jízda!!!!, Starej dobrej Kong co nevyjebavá s nějakou blonckou mezi mrakodrapy, ale s jinejma podobně sexy potvorama jako je on sám a k tomu na super kouzelným a tajemným ostrůvku, kde homo sapiens je jen takový to křovíčko, který je postupně likvidováno s nefalšovaným černým humorem, tak přesně takovejhle poctivej emerickej biják jsem po měsíci v intelektuální a sladké Francii potřeboval! :-)

• 16.7.2017  10:24

Proč tolik negativních ohlasů? Vždyť ty dvě latino čubky byly vážně šíleně sexy šílený a já se u toho nejednou pobaveně zasmál :-)

• 17.6.2017  18:32

"NOSTALGIE. PROTO JSI TADY. JSI TURISTOU SVÝHO VLASTNÍHO MLÁDÍ."

• 15.6.2017  23:59
    Smrt ve tmě (2016)

Halelúúúújááááááh.......konečně zas jednou sakra povedený thriller s naprosto famozní atmosférou a neustálým a stupňovaným napětím. Tož já u toho ani nedejchal a jen pil, pil a pil jedno pifko za druhým. Fakt skvělé, ten boj slepého veterána s mládežníky neměl chybu, ty okamžiky kdy zatajovali dech a stáli zoči voči proti sobě...... no to já nedejchal s nima a nadával při tom, radil, chytal za hlavu, to už se mně dlouho nestalo, abych při letnáku něco takhle prožíval. Jen ten konec tuhle pětihvězdičkovou parádu trošku zazdil, ale i tak, naprostá pecka. Ten opuštěné Detroit je skvělá kulisa....ale kurva proč už nějakej ten amík toho nevyužil k natočení naprosto luxusní dechberoucí postapo chuťovky???? LETNÍ KINO 2017

• 13.6.2017  18:36
    Tři králové (TV seriál) (1998)

TŘI KRÁLOVÉ Morávek, Mašín, Balabán.....legendami opředená trojice československých vojáků co svou přísahu dodržovala i po okupaci až do nevyhnutelného a trpkého konce. Seriál, který není dokonalý, ale přesto výjimečný. Rozhodně to není žádná akční jízda, napětí se zvyšuje jen pozvolna, ale za to s neúprosnou silou, které se nejde ubránit. Ta utahující se smyčka kolem této diverzní a zpravodajské skupinky je svou nevyhnutelností drásavá a nepříjemná a dostane se s postupujícími díly člověku pod kůži. Stejně jako hudba od Petra Hapky, tu doprovázející závěrečné titulky díl co díl už budu mít v sobě vrytou nadosmrti. "Přísaháme, při všem co je nám svato, že svých vojsk neopustíme, ale i životy své ochotně dáme na obranu vlasti a její svobody. Přísaháme, že budeme druh druha milovati, sobě věrně státi, v nebezpečí se neopouštěti, ale až do konce se brániti tak, jak nám káže čest a vědomí povinností občanských. Tak přísaháme...."

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21