Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 1.1.2020  12:08

Je pravda, že k vysokému hodnocení posledního filmu člověk musí úplně ignorovat scénář a jen se kochat vizuálem o to větší radost a nadšení ve mě vzbudil tento hraný SW seroš a jeho první série. Tohle je pecka nejen vizuální ale i příběhová a baby Yoda je prostě kouzelnej. Moc se těším na další sérii a doufám, že to půjde svou vlastní cestou bez ohledu na filmy, bo maličké by mohl přece dokázat v budoucnu divy! A ta kratší stopáž vůbec nevadí ba naopak, není místo na nudu, nebo slabší chvilky a taky se to dá lehce zhltnout na jeden zátah :)

• 1.1.2020  11:54
    Až na dno (2017)

Až na dno ...….. na dno a dřeň opravdových emocí, zamilovanosti, odloučení, zoufalství, touhy žít, milovat, chápat, shledat se, pochopit proč je ten telefon hluchý, tam všude mě tenhle báječný film a jeho dva hlavní protagonisté dostali a za to se zaslouží poděkovat a vytáhnout plné hodnocení navzdory všem ostatním.....

• 30.12.2019  12:13

U mě se zem chvěla hodně bo Alicia byla.......hledám to správné slůvko, protože napsat jen perfektní, dokonalá je málo. UCHVACUJÍCÍ bude možná to správné..... zas a znovu zahrála trošku podivínskou, tichou až tajemnou zamilovanou holku tak, že jsem při tom ani nedýchal. I to postupné odhalování střípků z její minulosti a jejích vnitřních strachů a démonů a obviňování se bylo chytře dávkované. Hodně pomohlo k plnému zážitku i to pomalé tempo vyprávění a lehce znepokojivá až paranoidní hudba. Suma sumárum nádherně atmosférický filmek! No a jelikož se poslední dobou stále víc a víc na svých toulkách Evropou fascinovaně procházím městy a krajinkou neznámou s fotákem v ruce, dostal mě i ten příběh samotný. Já si ten film užil fakt královsky a úplně mi zvedl náladu. Skvělé komorní psychovyprávěníčko, které zdá se ale nesedne každému dle vlažného hodnocení tu. Já ale doporučuji všemi deseti!

• 28.12.2019  23:38
    Složka 64 (2018)

Kriminálka jako řemen!! Napínavé a postupné odkrývání dávného bezpráví mě udrželo v napětí od začátku až do konce. Fakt lahůdka a jeden z nej filmů co jsem tento rok viděl!

• 28.12.2019  23:16
    Trhlina (2019)

Musím přiznat, že na konci jsem na to čuměl jak tele na vrata a nevěděl co si o tom myslet a jestli jsem vůbec pochopil vo co go. Každopádně za super atmosféru i začátek v opuštěném blázinci, fajn herce i to bloudění lesem si to zaslouží pozitivní hodnocení. A ten konec nekonec je vlastně fajn v duchu mysteriozna :-)

• 26.12.2019  23:53
    See (TV seriál) (2019)

Tak tenhle postapo serošek se Applu povedl a pro Jasona Momou životní role, ten hromotluk tu nejen předvádí své svaly a akční dovednosti, ale i city a emoce, ten chlap tu doopravdy HRAJE!! Když se k tomu přidá originální zápletka a výborně stylizovaný postapo svět je o úspěch postaráno. Jen mně přišel rozjezd v prvních dvou dílech trošku pomalý, ale od třetího dílu už to chytlo správný tempo a jsem opravdu zvědavej jak to bude pokračovat.

• 26.12.2019  23:31
    Syn temnoty (2019)

Skvělý nápad, konečně někoho napadlo natočit anti verzi superhrdinského příběhu a koukat se na toho temného malého hajzlíka jak řádí byl rozkošný zážitek. Skvělá atmoška k tomu, dobrá gradace a pár opravu hustých gore scének a je tu adept na jeden z nej hororů roku!

• 26.12.2019  23:24

Plný souhlas s gogo76 a již nikdy více :-) jak to dobře před rokem rozehráli tak to tímhle filmem pořádně do..... a musím se smát tomu zděšení u spousty lidí, že jako ježíši oni nám nechali zemřít Starka....dyt 2/3 ostatních nechali obživnout, trapárna.

• 26.12.2019  23:15

Mám pocit že je kromě Marvela taková davová móda všechny ostatní série s dalším a dalším dílem, filmem víc a víc hejtovat a štourat se v tom či onom. Nechápu. Pokud mám něco rád a hlavně ty samotné postavy a jejich představitele, tak i nad slabším dějem přimhouřím očko a tady vlastně ani nebylo potřeba. Důstojné rozloučení s původní sestavou a celkově Xmení série daleko lepší a kvalitnější než celej Marvelskej barvičkovej svět.

• 25.12.2019  23:40
    Once (2007)

Tenhle kouzelný filmek jsem si nedávno zopáknul při svém pracovním pobytu v Dublinu a moci se pak procházet místy, kde Glen zpíval na ulici a nebo na útesech nad mořem, a dalších ikonických místech bylo asi nejzajímavějším pocitovým vjemem a zážitkem tohoto roku. Mám ten film spojen s konkrétní dobou a osůbkou a takhle po dekádě se moci těch míst z filmu takříkajíc fyzicky dotýkat a vnímat, fakt zajímavé :)

• 25.12.2019  23:28
    Irčan (2019)

Něco málo jsem měl o reáliích nastudováno a nemohl jsem se tohoto filmu dočkat a všechna má velká očekávání se naplnila až na jednu malou vadu na kráse. Všechna čest co už dnes se dá dokázat trikově a že už ani nejsou potřeba dabléři na hraní mladšího já, ale občas při nějakém tom akčnějším pohybu bylo znát, že za tou mladistvou tváří se fyzicky skrývá sedmdesátiletej dědula :-)) za to je taky dole ta jedna hvězda, co se příběhu týká, ten je na pět a délka vůbec nevadí. Mafiánská lahůdka a skvělá rozlučka starých hereckých bardů.

• 25.12.2019  23:17
    Slunovrat (2019)

Většinou se v mém hodnocení s naprostou většinou svých oblíbených shoduju, ale tady to bude výjimka jako kráva, viděl jsem to na konci září a horko těžko doluju nějakou kloudnou vzpomínku, totálně se mě tato podivnost vypařila z hlavy, takže sorry jako.

• 25.12.2019  23:08

Pro mě asi nejlepší sci-fi film roku, originální, vizuálně uchvacující, strhující, akční i romantický. Pecka a doufám a moc si přeji pokračování!

• 25.12.2019  22:53

John Rambo forever and ever!!!!!!! První vykecávací půlka pohodová, kdo si stěžuje na nudu at si vzpomene na svý dědoušky jak se rádi vykecávají s nostalgií na jazyku a i to jak dostane na držku v pořádku, věk nezastavíš......no a závěrečná půlhodinka, kdy už dědek řádí v prostředí, kde se věk smazává je hotová akční lahůdka a pomyslná třešinka na rambovském dortu.

• 25.12.2019  22:44

Dějové kotrmelce sem, nelogičnost tam, kašlat na to. Vizuálně je to jako vždy úchvatné a strhující a má to i super tempo a když k tomu připočtu fakt, že to byl můj první film v kině ve 3D tak tomu milostivě dávám 4 hvězdy i když se na to už asi nikdy více nepodívám. O to víc jsem natěšené na ten všemi vychvalované seroš!

• 5.8.2019  18:08

Díos mío, tož toto byla fakt nuda, nuda, nuda.... Nebýt tu jako vždy skvělá Penelopita s Javierem snad tomu dám i odpad. Napětí nula, spád nula, vyznění do ztracena.... Všechno špatně, ať se rejža studem propadne sto sáhů pod zem!

• 2.8.2019  16:28

Velký Diego Armando Maradona a jeho život to je sám o sobě nejlepší scénář jaký kdy mohl být napsán o věčném tématu o vzestupu a pádu. Takže tady fakt stačilo rejžovi jen ty archivní záběry správně sestříhat a nechat do nich promlouvat Diegovi nejbližší a i jeho samotného aby z toho vznikl skvělej dokument. Jak pro ty, kdo tuto dobu zažili a pro něž byl tenkrát fotbalovým bohem, tak i pro ty, kdo se třeba ani o fotbal nezajímaj a vemou to jen jako zajímavou sondu do jedné komplikované lidské duše.

• 2.8.2019  16:14

Klasika po korejsku a další chuťovka se sériovým vrahem v hlavní roli. Už po několikáté se člověk dovídá, že je film inspirován skutečností a já si ted tak říkám, stojí vůbec za to chtít tu zemi někdy navštívit? Podle těch filmů je to tam samej vrah, úchylák a dáběl všude kam se podíváš :-))) jo a konec je fakt povedenej, to vážně volá po pokračování.

• 24.2.2019  11:28
    Upgrade (2018)

Jednou za čas člověk s úžasem kouká, jak skvělé filmy dokáží protinožci za hubičku natáčet. Upgrade je toho několikátým důkazem. Skvělej nápad o ne příliš vzdálené buducnosti, kdy nano robůtci začnou vstupovat do našich životů nejen obrazně ale i doslova je dobře odsejpající pomstoidní chuťovka, která se nebojí ani drsnějších záběrů a scén a skvěle graduje. A i když každý asi dost brzo pozná, kdo za vším stojí, stejně je ten závěr naprosto geniální a nadčasový. Pecka!

• 17.2.2019  21:55
    Creed II (2018)

Tak jasně, originalita na nule, klišé od začátku do konce a vlastně je to do moderního hávu okopírovaná ikonická čtverka, kde místo tréninku ve sněhu máme trénink v poušti a jinak vše skoro stejné i ten závěrečné fight v Moskvě. Tož ale co, Rocky je Rocky a mně provází od dětství, žral sem ho a žrát budu i se všema mouchama a slabinama. Takže jsem si zase užíval jeho promluvy k Adrien na hřbitově a všechen ten patos a nostalgii, no a starej Drago tot třešinka na dortu......a mladoši se snaží taky seč můžou, takže kurva jo, bavil jsem se zas a jestli tohle bylo poslední Rockyho dobrodružství, tak ty italskej hřebče, DÍKY!!!

• 17.2.2019  11:03

To si tak člověk pustí něco, co už mu v notasu straší tak dlouho, že ani neví proč to tam má a o co go a pak jen valí oči a je napnutej jak struna od začátku až do konce. Naprosto úchvatná a napínavá jednohubka (která koukám, bude mít pokračování), fakt výborný nápad s celou tou situací,kdy jediné co vás zachrání je ticho a jak to podává tento film, wau, skvělej napínák od začátku do konce! A že nevíme nic bližšího o těch vetřelcích a pár nelogičností? Koho to zajímá, když tu jde především o tu neskutečnou, drásající, napínavou atmosféru!! Fakt peckaaaa

• 15.1.2019  22:32
    Aquaman (2018)

Dokonalé vizuální orgie, nejlepší od Avatara, netřeba víc dodávat, třeba v kině vidět.

• 15.1.2019  22:16
    Hyeobsang (2018)

Tož sakra lidi já nevím co proti té Božské všeci máte, šak nakonec jen díky ní a jejímu "neprofesionálnímu" chování to skončilo jak to skončilo (nechcu spoilerovat). Takže předvedla naprosto dokonalou vyjednávací taktiku, která nakonec zabrala!!! :-) Jinak gradace, napětí a postupné odhalování pravdy a souvislostí na jedničku, já se nenudil ani minutu.

• 31.12.2018  09:52

Nejlepší hororová pohádka co kdy byla natočena!!!!! Ta mrazivá atmosféra, ta intenzivní hudba, ta dokonalá hrůzostrašná ptačí maska netvora, prostě pecka! Zůstal ve mně od dětství intenzivní pocit strachu z této pohádky i když všechny ostatní vzpomínky dávno zmizely a tak jsem se se zájmem na to konečně podíval znovu a jako je to tam stále, fakt mistrovské dílo. Třeba ten hon na bezbrannou laň, ten má v sobě takovou intenzitu že jako wau.

• 31.12.2018  09:40
    Noční hra (2018)

Parádní blbina! Celkem trefa do černého na společnou sledovačku někde na chatě, hned máte chuť podobnou crazy šílenou noční hru uspořádat taky. Rachel jako vždy kouzelná, tam není o čem no a i ostatní hráči super plus geniální sympaták soused policajt. Dobrý hlášky a neustálá gradace děje ad absurdum, fakt pecka a kdo se u této ztřeštěné blbůstky nepobaví musí být vážně suchar.

• 31.12.2018  09:29
    Daeho (2015)

Poutavý a napínavý hon na bájného tygřího vládce hory v krušných časech kdy Koreu okupovalo Japonsko a tak si tam korejáci našli i mnoho přesahů mezi osudem tygra a jejich samotným. Mně ke spokojenosti bohatě stačil napínavý děj, výborná zimní atmosféra i ta osudovost, kterou šikmoočka vždy dokážou náležitě vypilovat. Takže propojené osudy zvíře x lovec fungují na jedničku a člověk odpustí i sem tam do očí bijící nelogičnosti v chování tygra samotného. Povedené dobrodrůžo made in Korea.

• 26.12.2018  11:44

Vcelku povedené xxxté pokračování. Trikově stále dokonalejší, toho a těch ještěrů se člověk jen tak nenabaží a ten konec s tím echt dokonalým predátorem měl hodně povedený až hororový nádech, napětí se dalo krájet. Takže za mě překvapivě ano a může se jet dál.

• 26.12.2018  11:40

Je vidět jak velká legenda a pecka je a stále bude původní Predátor, bo i po těch letech furt na tom stojí a padá každé další pokračování a i když je to většinou sračka, stejně si to člověk zase pustí a řekne si nic moc, tohle už nemá smysl ale za pár let si to stejně u dalšího Predátora bude říkat znovu......

• 26.12.2018  11:29

Já si nemůžu pomoct, ale prostě mně ze Star Wars univerza sedne všechno. A tahle odbočka byla hodně povedená, svižná, vtipná, napínavá, akční..... prostě pecka a super oddechovka. Nevím co furt všeci s tou negací a že to bylo o ničem a zbytečný maj. Já si narážky, vtípky a další věci stejně jako velký prostor pro Chewbaccu užíval královsky a už se těším na završení této novodobé kapitoly příští rok.

• 26.12.2018  11:18

Nečekal jsem od pokračování jedničky, která mě naprosto nadchla mnoho a byl spíš skeptický, ale zas tak špatný to nebylo. Akce, brutalita i napětí pořád na slušné úrovni, odsejpalo to svižně, ale přece jen pár nesmyslů se nakonec našlo a celkem odfláknutej konec to sráží dolů. Na jedno zkouknutí dobrý.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24