Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 17.6.2017  18:32

"NOSTALGIE. PROTO JSI TADY. JSI TURISTOU SVÝHO VLASTNÍHO MLÁDÍ."

• 15.6.2017  23:59
    Smrt ve tmě (2016)

Halelúúúújááááááh.......konečně zas jednou sakra povedený thriller s naprosto famozní atmosférou a neustálým a stupňovaným napětím. Tož já u toho ani nedejchal a jen pil, pil a pil jedno pifko za druhým. Fakt skvělé, ten boj slepého veterána s mládežníky neměl chybu, ty okamžiky kdy zatajovali dech a stáli zoči voči proti sobě...... no to já nedejchal s nima a nadával při tom, radil, chytal za hlavu, to už se mně dlouho nestalo, abych při letnáku něco takhle prožíval. Jen ten konec tuhle pětihvězdičkovou parádu trošku zazdil, ale i tak, naprostá pecka. Ten opuštěné Detroit je skvělá kulisa....ale kurva proč už nějakej ten amík toho nevyužil k natočení naprosto luxusní dechberoucí postapo chuťovky???? LETNÍ KINO 2017

• 13.6.2017  18:36
    Tři králové (TV seriál) (1998)

TŘI KRÁLOVÉ Morávek, Mašín, Balabán.....legendami opředená trojice československých vojáků co svou přísahu dodržovala i po okupaci až do nevyhnutelného a trpkého konce. Seriál, který není dokonalý, ale přesto výjimečný. Rozhodně to není žádná akční jízda, napětí se zvyšuje jen pozvolna, ale za to s neúprosnou silou, které se nejde ubránit. Ta utahující se smyčka kolem této diverzní a zpravodajské skupinky je svou nevyhnutelností drásavá a nepříjemná a dostane se s postupujícími díly člověku pod kůži. Stejně jako hudba od Petra Hapky, tu doprovázející závěrečné titulky díl co díl už budu mít v sobě vrytou nadosmrti. "Přísaháme, při všem co je nám svato, že svých vojsk neopustíme, ale i životy své ochotně dáme na obranu vlasti a její svobody. Přísaháme, že budeme druh druha milovati, sobě věrně státi, v nebezpečí se neopouštěti, ale až do konce se brániti tak, jak nám káže čest a vědomí povinností občanských. Tak přísaháme...."

• 12.6.2017  23:33
    Lidice (2011)

"PO CELÉM SVĚTĚ JIŽ BĚHEM VÁLKY LIDÉ DÁVALI DĚVČATŮM JMÉNO LIDICE. TENTO ZVYK PŘETRVAL DODNES..... " A to, že tahle tradice je živá a hojně využívaná hlavně v Latinské Americe je jeden z mnoha a do současnosti pokračujících paradoxů vztahujících se k tak smutné a bolestné události spojené s atentátem na Heydricha. Silný film, silný a působiví tím, že si při něm člověk uvědomí tu nevyzpytatelnost a nepředvídatelnost osudu, sílu a zároveň tragičnost náhody. Odvyprávět tenhle příběh na pozadí absurdního a až neuvěřitelného osudu jediného přeživšího muže z Lidic skvěle zahraného Rodenem byl geniální tah (i když tady i hojně zatracovaný). Společně s osudem "kolaborujícího" četníka ukazuje absurditu války, ale i osudu jednotlivce, sílu kumulující se osobní tragédie, smutku, svědomí, strachu ale i lásky a naděje....ve mně to vyvolalo spoustu emocí a pocitů, otázek, zamyšlení se co vše i jen maličkosti ovlivňují lidské osudy a jak křehká je někdy ta hranice.... A scéna zimního návratu do neexistujících Lidic? To byl opravdu mrazivý zážitek!!

• 12.6.2017  16:17
    Konzultant (2013)

"LIDI ZNÁTE AŽ KDYŽ VÍTE PO ČEM TOUŽÍ."

• 9.6.2017  00:27
    Smrtihlav (2017)

Ale no tááák, jasně...chlapci neseskočili uprostřed hor, atentát se odehrál v úplně jinak vypadajícím prostředí, bomba byla vyrobená v Anglii, závěrečná přestřelka ještě heroičtější a nereálná než kdy dřív atd. atd.......no ale šak nejde v konečném důsledku hlavně o celkové vyznění filmu jako takového?? Jeho náladu, emotivnost, poselství? Pro mě je tohle rozhodně víc než nějaké puntičkářské lpění na detailech co se tu už objevuje, jinak by za ty historické nepřesnosti musel dát každý odpad....Já třeba při tom "falešném" zpěvu Československé hymny cítil dojetí. Velké plus je dostatečný prostor pro samotného Heydricha a jeho cestu vzhůru k moci, kterému je věnována celá první půlka filmu. Clarke v této roli vynikající, přesvědčivý, mrazivý....takhle si představuji nacistickou zrůdu a hlavního tvůrce konečného řešení židovské otázky. Tohle vše dává následnému atentátu zcela jiný význam......i nezaujatý a neznalý divák (kterých za hranicemi naší zemičky bude většina) cítí a vidí, jak velký a hrdinský čin byl atentát na tuto osobu. Samotný akt atentátu nedosahuje napětí a kvalit jako v Anthropoidu i závěrečná přestřelka emočně slabší zásah, přece jen i mě tam rušil ten rozdíl oproti historické realitě, ale zas Kubiš i Gabčík jsou obsazeni výborně, mladí, "slovansky" vypadající kluci, mnohem realističtější než ti z Anthropoidu. Celý film je tak nějak víc artově dělaný, některé záběry hodně zajímavé, mající v sobě kus atmosféry, zvláštní poetiky a hlavně celým filmem se táhne naprosto famózní hudební doprovod. Hudba je opravdu jedinečná a spoustě scén dodala fantastické vyznění a emočně mě několikrát dostala obrazně řečeno do kolen. Já jsem nakonec spokojen. Co chybělo v Anthropoidu to přinesl Smrtihlav hlavně v první Heydrichově půlce a dohromady jsou oba filmy důstojnou a emocemi nabitou připomínkou nejheroičtějšího činu naší nedávné historie.

• 8.6.2017  10:03
    Nine (2009)

O čem to vlastně bylo? A proč tam furt mudrcoval ten debilní rejža? Navíc to byl pěknej idiot, dát mi tam jen jedno taneční číslo bohyně Penélope to je na kriminál! I to však stačilo a Marion já nikdy moc za sexy neměl ale tady, hmmm, no i ta Kate by nakonec stála za hřích......jo a o čem to teda bylo? :-)

• 8.6.2017  09:36

Obsahuje spoilery Když se odtrhnu od toho, že zrovna země, která je islámským terorem zasažena v posledních letech nejvíce natočí takhle hroznou scénáristickou sračku, v které jsou teroristi sami policajti, kteří kvůli prachobyčejné krádeži rozpoutaj v Paříži málem revoluci a jejich muslimští bratři jsou zde samozřejmě za nevinné oběti na které je vše nastraženo... wtf??? tak jsem se u téhle akční jednohubky i vcelku pobavil.

• 7.6.2017  11:38
    Exposed (2016)

Dost zvláštní film. Tady si rejža asi vážně vzal na svá bedra příliš velké sousto a moc to neukočíroval. Takové dva filmy v jednom, kde ta policejní část s Keanem mě fakt vůbec nebavila, ta druhá "latino" ve španělštině s okouzlující Aničkou de Armas plná vidin, nadpřirozena a víry byla díky ní a jejímu fajn hereckému výkonu koukatelnější, ale i tak to závěrečné rozuzlení a propojení.....nevím, nevím, ale zas na druhou stranu nad tím přemýšlím a přehrávám si to zpětně, zda jsem viděl všechny indicie a náznaky......no říkám to, zvláštní film :-) Ovšem Anče ukázala, že má i velký herecký potenciál. Tak snad dostane v budoucnu dost příležitostí ho rozvinout.

• 7.6.2017  11:09
    John Wick 2 (2017)

John je zpět ve velkém stylu a s ním i originální gentlemanský svět profi zabijáků s vymazleným vizuálem a skvělou údernou hudbičkou. Děj a nějaký myšlenky opět netřeba hledat, třeba se kochat a bavit úchvatnou akcí v katakombách nebo zrcadlovém sále....a Chapter Three? Noooo to bude asi totální masakr :-)

• 6.6.2017  14:57

"CIT PRO BOJ V RINGU JE UMĚNÍ. DAR OD BOHA, CO VYCHÁZÍ Z BOXERŮ STEJNĚ JAKO MALBA Z UMĚLCE. BUĎ JSTE TÍM POŽEHNÁNI OD NAROZENÍ.....NEBO PROKLETI JEHO ABSENCÍ AŽ DO SVÉ SMRTI." Já se rozhodl být požehnán krásou kubánské seňority Aničky a jen kvůli ní do toho filmu šel a k velkému překvapení jsem byl požehnán hned nadvakrát, nejen tou sexy kočenkou a její odhalenou krásou, ale i nečekaně výborným životopisným dramatem o mně do této doby zcela neznámém latino hrdinovi zpoza boxerského ringu. Asi je to mou láskou k LatinoAmericano nebo nevím, ale tuhle zajímavou boxerskou životní dráhu jsem si užíval se vším všudy. Tenhle film je plný latino nádechu a atmosféry, přiměřeně antiamericano (člověk se dozví i něco málo o komplikovaném vztahu mezi Panamou a USA). Emoce jsou cítit v ringu i mimo něj a De Niro jako trenérská legenda je taková pomyslná třešinka na dortu. Absolutně nechápu to vlažné přijetí tady....tohle je fakt dobrý boxerský film a mě zaujal i svou komplexností mnohem víc než třeba lépe přijímaný a hodnocený Ali.

• 6.6.2017  08:53
    Lucy (2014)

Lucy toť veskrze zajímavý filmový pokrm se směsí lehce pikantního korejského koření. Nástup je famózní, okamžitě na povrch vystupují ostré, originální, vizuálně i myšlenkově uhrančivé příchutě a v člověku rozjitří velkou škálu jeho smyslů a vjemů a nalákají na další a další sousto. Bohužel jak je nástup chutí famózní, jejich dojezd je s konzumací dalších soust překvapivě rychlý a mdlý, a tak na závěr téhle filmové krmě mám zvláštní pocit, že i když jsem si pochutnal něco málo tomu chybělo.

• 28.5.2017  14:40
    Kruhy (2017)

Ty vole co to kurva mělo jako být??? Viděl jsem to včera, ani jsem u toho nebyl moc opilej a jediný co si pamatuju že tam hrál pošahanej doktůrek z Teorie.....jo a taky jsem u toho v půlce usínal, to by se asi u hororu stát nemělo. Absolutně bez napětí či atmosféry, tady by nepomohly ani hromy a blesky nad pergolou a nějaký zuřivý kočky na nočním lovu. Mno tohle jsme moc nevychytali, výjimečně mě měl odpad od asijské síly varovat. LETNÍ KINO 2017

• 28.5.2017  14:10
    Past (1950)

Klasický film pro pamětníky, ale celkem slušné psycho drámo a hra na kočku a myš mezi naším odbojem a nacisty v době Heydrichiády. Prakticky žádná propaganda což vzhledem na rok vzniku překvapí. stejně tak přesvědčivé výkony obou ženských představitelek. Jen té akce bylo jako šafránu a občas to bylo takové nudnější, ale dalo se a na tak závažné a důležité téma našich dějin toho není zas tak moc natočeno a je třeba ocenit snahu.

• 24.5.2017  18:56
    Spojenci (2016)

Trošku váhám, trošku dumám, trošku nadávám na francouzštinu kterou mi nepředabovali. Začátek pro mě nic moc, ale od okamžiku zlomu v půlce to už chytlo nějakou tu šťávu i mě za pačesy a až do konce jsem si tu hádanku zda je či není užíval a vychutnával. No a retro atmoška Casablanky i válečné Anglie dobrá, tu chválím hodně. Na druhou stranu velká škoda, že chemie mezi hlavní dvojkou nebyla kdoví jak hmatatelná. Díky té druhé půlce to ale nakonec beru na milost. Dalo se

• 24.5.2017  11:37

Tož jako celkem to byla prdel, ti cucáci to dotáhli fakt daleko,mělo to spád, semo tam i napětí. Prostě zbraně, prachy a.....ANIČKA ARMSOVÁ! No ty vole, oči mě z důlků málem vypadly .... asi jsem objevil nástupkyni mých stárnoucích latino sexy samiček Salmy a Penélope! Oléééé

• 24.5.2017  11:07

První úspěšný test venkovního promítání ve 3D s brejličkama na ksichtě si nízké hodnocení už jen za svou přelomovost nezaslouží. A tak i když to byla jen průměrná vyvraždovačka s nic moc atmoškou, několik těch tři dé efektů bylo fakt peckovních a s krumpáčem se hlavní magor uměl taky celkem ohánět..... suma sumárum poprvé je vždy jen jednou, to se mosí náležitě ocenit! P.S. ovšem nevím z čeho mě po tým bloody Valentýnu bolela kebula, zda z těch brejlí, nebo alkoholového moku :-) LETNÍ KINO 2017

• 24.5.2017  10:34
    Slimáci (1988)

Tak u téhle staré legendy jsem se teď dobře pobavil a zasmál. Je prdel po desetiletích zkonfrontovat dětské pocity s těmi dospělými. Takže zmutuju dospělý odpad s dětskejma pěti hvězdama a pryč od toho :-) LETNÍ KINO 2017

• 14.5.2017  17:24
    Kožené slunce (TV film) (2002)

"JÁ VÁM TEDA NĚCO ŘEKNU, KDE NEHRAJOU FOTBAL TAM CHCÍP PES!"

• 13.5.2017  23:24

No tak asi ne vše bylo tak idylické a krásné, ovšem ta síla lásky, sebeobětování a pochopení stejně jako odhodlání a víry je tak nakažlivá, až je ten film fakt nádherný a snad i inspirativní. Vzít si za manžela někoho s takovou diagnozou a jít s ním do dětí....to opravdu od té Janči chtělo velkou kuráž a velkou lásku.....a asi že to stěží chápu a v skrytu duše možná tiše závidím, tak mě to jaksi dojalo a nemůžu to dostat z hlavy a to mě sere. Jo a ještě Felicity Jones byla taky výborná! Eddieho netřeba zmiňovat.

• 9.5.2017  19:02

Tu atmosféru amerického zapadákova jsem doslova a do písmene cítil a byl to opojný smrádeček, holt se mi něco z toho asi nadobro vsáklo do krve, a tak jsem u týhle povedený krimošky vrněl blahem a doslova si ji užíval a vychutnával. Příběh nic originální, ale ta atmosféra, ta hudba a ty dvě povedené dvojičky....bratři a rangerové to prostě vytáhli hodně, hodně vysoko. Skvělé dialogy, skvělé rasistické popichovačky a nakonec skvělý i konec, nekonec. Well done cowboys.

• 8.5.2017  18:53
    Brimstone (2016)

Tož já jsem zvyklej na ledacos a mám celkem slabost na příběhy o temných zákoutích lidské duše, ale tohle bylo i na mě moc. Hned jak jsem dokoukal letělo to do koše, tohle už rozhodně nechci nikdy vidět znovu. Tak temný, depresivní, drsný a po všech stránkách nekompromisní příběh se jen tak nevidí. Chudák hlavní hrdinka, tentokrát jsem nebyl veškerou tou temnotou uhranut, ale bylo mně z toho doslova fyzicky špatně. Zas na druhou stranu mám v poslední době fakt štěstí na neskutečně odporné záporáky, tady ten fanatickej pánbůžkář byl tak neskutečně temnej a zvrácenej, že jsem po celou dobu filmu fantazíroval nad tím, jakou hroznou a pomalou smrtí bych se s ním vypořádal. Neskutečnej zmrd! Tohle byl fakt Divokej západ.....až moc.

• 8.5.2017  10:39

No pane jo, vynikající československé boxerské drama o kterém jsem do teď neměl ani ponětí a Vašut, ten byl fakt vynikající, já jen zíral co tam předvádí za herecký i sportovní koncert. A když se k tomu přidá ucházející dobová atmosféra třicátých let minulého století a fantastická hudba která to skvěle doplňuje je z toho fakt majstrštyk skoro dosahující kvalit prvního Rockyho z kterého sice nepokrytě čerpal, ale nekopíroval. Na rozdíl od něho však má tento příběh i svůj reálný základ.

• 2.5.2017  00:08

"THE ONLY REASON THE DEVIL CAN WIN....THAT GOOD PEOPLE DO NOTHING." a někdy zastavit ďábla znamená sám se nechat temnotou pohltit. Další korejská perla na téma pomsty plná brutálních vražd s luxusním psychoušem v hlavní roli, kterej možná na vše není sám.....krvavý příběh, kde ne vše je tak jak na první pohled vypadá a který táhne nahoru super atmosféra, děj a hlavně slizkej záporák na kterýho je radost pohledět :-) Doufám, že se toho brzo ujme nějaká dobrá duše překladatelská bo s českýma titulema to možná bude na plnou palbu!

• 1.5.2017  11:42
    Azumi (2003)

"UČ SE OD AZUMI. SÍLA NEPOCHÁZÍ ZE SVALŮ, ALE Z RYCHLOSTI!" Tož jasnéé, já bych si Azumi hned vzal za soukromou učitelku a taky bych tu nevinnou, sladkou vražedkyni něco přiučil, bo ne vše co stříká mosí byt krev. A taky to, že tam stříkala jen a jen ta krev i když teda hustě a krutopřísně je jediná vada na kráse, kdyby to okořenili trochou tej érotiky po japonsku bylo by to za plný hvězdný prach. Ovšem souboje fakt na úrovni a z koho jsem byl absolutně nadšené (sorry Azumi) byl ten magor v bílém s růží v ruce, ten byl fakt hustej a ta jeho nefalšovaná šílenstvím podbarvená radost nad probíhajícíma jatkama byla absolutně top! Škoda, že nedostal víc prostoru "Tour Japonskem zhýralým, temným a hříšným."

• 28.4.2017  11:54
    Kon-Tiki (2012)

Na den přesně před 70 lety vyrazil Thor na svou neslavnější plavbu napříč Tichým oceánem a já konečně oprášil ten film a nechal se dvě hodiny unášet na vlnách toho šíleného a romantického dobrodružství, které jsem jako malej kluk hltal z knih. Takové zapálené šílence svět potřebuje aby se posouval dál a tahle převratná plavba je za poměrně malý peníz natočená fakt parádně, žádné nesmyslné akční scény a přesto i o napětí není nouze. Síla přátelství, síla odhodlání, nekonečnost oceánu a jeho světa to všechno na člověka cáká z toho filmu tak silně, že by hnedle vyrazil na nějakou tu plavbičku taky. Parádní pocta velkému badateli, archeologovi a dobrodruhovi. který dokázal, že oceán nebyl pro lidstvo jako takové už v dávné historii až tak velkou překážkou, jak se dlouho předpokládalo.

• 24.4.2017  16:37
    Shameless (TV seriál) (2011)

Tož šel jsem do toho jen a pouze kvůli vnadům a kráse Emmy Rossum, kterou jsem byl okouzlen v Comet a toho se mi dostalo měrou vrchovatou. Navíc sledovat osudy téhle povedené rodinky se všema průserama a sračkama co se kolem nich dějí je fakt zábava....po první sérii bych řek, že fuckin awesome a čeká mě teda fuška jak se dívám na to kolik je sérií, bo tohle se nedá přestat koukat a nejen kvůli křivkám a bradavkám hlavní hrdinky. :-)

• 20.4.2017  11:08
    Pasažéři (2016)

Tak tady musím použít to tak oblíbené slůvko jisté uživatelky, bo z tohoto filmu mám fakt ambivalentní pocity. Na jednu stranu opravdu dechberoucí a naprosto dokonalá, fantastická vizuální stránka z které jsem byl naprosto paf. Nejen vesmírná loď a její interiér na čele s kouzelným bazénem, ale i vesmír samotný, to byla fakt nádhera! K tomu skvělej androidobarman, z jehož hlášek jsem byl unešenej. Všechno tohle mě dostávalo až do nadpozemských výšin i to váhání a dilema opuštěného chlapíka a následné sbližování s blonckou, ale hlavně druhá polovina této velkolepé komorní sci-fi mě srazila tvrdě na zem. Po tom zásadním odhalení se to mohlo zvrtnout jakkoliv, třeba v ponurou psycho drámu o nasrané ženské a hustém soužití uprostřed prázdného vesmírného luxusu, ale rozhodně bych nečekal, že to sklouzne v to největší romantické a akční klišé s předvídatelným úplně vším, každou sekundou, minutou, blééééé. Konec to prostě úplně zabil. A taky i když na Jennifer se sakra dobře koukalo, tak občas pod tím tunovým nánosem makeupu mně přišla jak vosková figurína. Škoda, škoda, škoda....trošku jiná druhá půlka a šlo by to hned do topky.

• 20.4.2017  10:42
    Život (2017)

Perfektní pocta jedné sci-fi legendě a jako předkrm před jejím pokračováním skvělé, hutné a napínavé dostaveníčko s kámošem z Marsu. Má to dost z Gravitace a první půlka působí hodně realisticky i vědecky a je super sledovat proměnu té pidi buňky ve vraždící monstrum. Ke konci jsem už jen s napětím sledoval tu honičku a užíval si skvělou atmosféru i povedený konec. Tleskám a těším se na léto.

• 19.4.2017  13:26

Tahle galaktická jednohubka rozhodně ostudu své Star Wars rodině nedělá a já se bavil náramně. Jednoduché, ale funkční propojení s původní trilogií funguje nad očekávání dobře. Děj odsejpá jak švýcarské hodinky, hlavní hrdinové sympatičtí, neokoukaní. Žádní superhrdinové, které nikdo a nic nezastaví, ale obyčejní povstalci, co bojují za svou věc a odpadávaj jeden za druhým v té možná nejvelkolepější vesmírné bitvě jakou mé oko kdy vidělo! Celkově ten vizuál využívající všech vymožeností doby a přesto stále s nádechem toho původního je naprosto fantastickej. Fakt nechápu co se tu rejpalům nelíbí. Super hvězdná oddechovka!

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20