Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 22.5.2018  11:55
    7 životů (2017)

Herecký koncert na sedmou, Noomi báječná ve všech svých polohách a povahách, naháněčka to byla vskutku napínavá, akcí plná a realisticky krvavá, bavila hodně a i emočně hrála na silné struny.....no a téma samotné sakra aktuální, určitě nejen já jsem si všiml hlášky, že kolem roku 2050 nás má být na Zemi kolem 15 miliard....nu což, já už budu staré kmet, ale mladochem bych v té době být nechtěl, to teprve budou nájezdy stamiliónů z chudého jihu na bohatý sever.....

• 20.5.2018  14:41
    Velká hra (2017)

Příliš po povrchu klouzající a ne do hloubky řezající drámo. Vlastně dramatická je tam jen jedna scéna. Pokeru přímo jako hře se tu nedává větší prostor, snad jen jedna hra je detailně podána, jinak je jen kulisou k odosobněnému vyprávění o jistě velmi zajímavé pokerové královně, která toho na sebe asi v knize moc nevykecala.....takže ani film nemohl jít více na dřeň. Ruku na srdce, kolik jsme se toho o jejím životě v rozmezí těch 12 let dozvěděli? Kromě toho vedení pokerových dýchánků jedno velké nic, žádné vztahy, žádná zamilovanost,žádný zádrhel, odbočka, nejasnost jen a jen poker? Opravdu?? Tolik bohatých a všemocných mužů kolem a nic....koukalo se na to dobře, hlavní herečka výborná, ale.....

• 11.5.2018  10:46
    38 (2014)

Vynikající dokument který dělá výjimečným osa příběhu v podobě dlouhé cesty manželky na místo neštěstí prokládané vzpomínkami přátel z dětství i dospělosti, rodinou, samotnými hokejisty a spoustou skvělých hokejových akcí. Hodně se u toho člověk zasměje, ale na konci má co dělat aby udržel tvář tvrdáka i když není Slovák. Taky jsem už zapomněl jak moc dobře pod vedením Pavola hráli na OH ve Vancouveru a že nebyli moc daleko od toho aby prožili i své vlastní "Nagano". Silný příběh jednoho obyčejně neobyčejného sportovce s velkým srdcem, který si takovou poctu v podobě skvělého dokumentu plně zasloužil.

• 7.5.2018  15:14

No sakra, tohle bylo něco.....nechtělo se mně těm 90+ procentům věřit, ale už to chápu,......po deseti letech přesvědčování o nesmrtelnosti a nezranitelnosti všech možných gerojů univerza, vidět je zranitelné a ......no nechci moc vyzrazovat, ale prostě pak i já starej pardál při těch velkolepých soubojích jsem měl nepříjemné mrazení, že jako vážně i on.......ona?? Hned to bylo o něčem jiném a ten konec jako pro náctileté a absolutní fandy to musel být emocionální masakr. Záporák úžasnej a bezchybnej. Celkově hodně vážnej film a přitom i hodně vtipnej.... narážek a vtípků bylo dost, ale ne příliš jako třeba v přiblblém posledním Thorovi. Takže smekám i já svůj virtuální klobouk, pecka kino zážitek a snad to vše neposerou v pokračování.....

• 6.5.2018  16:19

"JAK ŘÍKÁ BABIČKA, NA TANGO JSOU POTŘEBA DVA" a tak stereotypem a samotou ovládaná baculka Laura se zoufale snaží toho druhého najít, každého pustí hned do kalhotek a prvnímu, kdo se k ní vrátí i podruhé podléhá a co na tom, že to sadistickej úchyl....hodně zvláštní film, minimalistický, málomluvný, chladný a divný :-) ale ta osamělost a zmar hlavní hrdinky z toho sršel dost intenzivně a konec směřoval v dost zajímavej bizár, už už sem myslel, že budu pálit plnýma. A i když nakonec nééé tak stejně ta mexická divnost zaujala.

• 6.5.2018  11:54
    Raport (TV film) (1968)

Nečekaně silné, minimalistické, ale hodně působivé vězeňské drama a Menšík, ty krávo....výbornej. Škoda že se k takovým rolím nedostal častěj.

• 4.5.2018  15:58
    Metanol (TV film) (2018)

Kdo by si to nepamatoval? Mám v živé paměti smutný výraz otce, když máti nekompromisně trvala na tom, že tuzemáky jdou do kanálu. Bylo to šílený a napínavý v reále tenkrát a stejně tak to bylo překvapivě i ve filmu teď! První díl výlučně zaměřený na pančování samotné a hlavní aktéry zločinu a vykreslení několika obětí člověka jednak nasral viz debilita hlavního viníka a taky dojal a emočně zasáhl osudem obětí a jejich blízkých. Druhý díl pak strhl výbornou gradací samotného vyšetřování a toho jak blízko byl totální průser, kdy se tekutá smrt mohla dostat do oběhu velkého nadnárodního řetězce. Z toho fakt mrazilo a vážně by mě zajímalo, zda to ukončení prohibice proběhlo bez koordinace s vyšetřovateli....to by bylo na žaloby daných ministrů. Suma sumárum nadprůměrné krimi drámo a jedno z nejlepších natočených podle skutečných událostí co jsem kdy viděl! A Vaculík skvělý výkon, lepší jsem u něj neviděl.

• 3.5.2018  16:09

Konečně první venkovní promítajda letní sezony a to se vším všudy. Blejskalo nám do toho, pršelo, foukalo a tak o 4D bylo postaráno. A jako tahle hororová komedie má něco do sebe , vůbec to nebylo hrozivý béčko jak jsem čekal. Zasmáli jsme se, popili a v jednu ráno mezi kapkami deště tančili kolem hřbitovní stěny dom. Takže start povedené :-) A jak se tu zmiňuje, jako sonda do určité sociální skupiny lepší než lecjaký fundovaný dokument! LETNÍ KINO 2018

• 3.5.2018  15:45

Tak jak už tu bylo řečeno tisíckrát.....mladší budou žrát tu virtuální realitu a akční stránku, my starší zas ty všemožné odkazy na ikonické filmy a hudbu minulosti a všichni dohromady si řeknem, že na to Steven pořád má, dědek jeden! Výborná zábava, kino tomu dodává něco navíc, ale přece jen to na mě nezapůsobilo tak silně abych tomu napálil pět virtuálních hvězd. Prostě pecka film pro generace.....což je dost i tak.

• 1.5.2018  18:12

Dokonalá loupež je skoro dokonalá zlodějská gangsterka, která má grády, výborný přestřelky i chytré vyústění. Skvělej buranskej polda Gerard to skoro utáhl celý sám, fakt frajer, ale já stejně držel palce zlodějíčkům. Nebýt trochu nudný střední pasáže je to absolutní bomba bo samotný konec to byl masterpiece!!!

• 1.5.2018  09:48

Není to tak dlouho co jsem mohl oči nechat na jiné blonďaté špionce a už tu máme další! Z dob "studených" se přesouváme do současných, ale praktiky špionážních her se nemění. Věřit nelze nikomu nic, lze se jen nechat unášet krásou nahé Jennifer, zajímavým výcvikem ruských děvoček a na rozdíl od zmiňované atomické agentky vcelku uvěřitelnou a umírněnou akcí i zabíjením s jednou chuťovkou v podobě stahování z kůže. Mě tahle rudá a chladně smyslná špionážní volavka zblbla, takže dobrý i když bych asi svou vůli a sebeovládání měl potrénovat, aby to se mnou neměly příště tak lehký.

• 30.4.2018  00:20
    Hostiles (2017)

Western pomalu a jistě vstává z popela. Drsný začátek ve stylu Brimstone a já se začínám připravovat na další krvavé lázně, ale chyba lávky......tady je nakonec drsnost a surovost divokého západu naservírována jinak a rafinovaněji a to formou bravurní psychologické drámy, kdy hned několik postav na "obou" stranách, bojuje s démony uvnitř sebe, se svou minulostí, těžkým osudem, snahou smířit se, najít motivaci jít dál, vyhnat ten bol, ten zmar, najít klid na duši, nebo jen prostě přežít....a tomu všemu dominuje naprosto famózní Christian Bale. Jeho kapitán to vše vyjmenované dokázal často zahrát jen svým pohledem, neskutečný a úchvatný herecký koncert! Takže, i když té akce nakonec moc není, ani explicitního násilí a je to vlastně taková pomalu plynoucí a do dechberoucích scenérií zasazená westernová road movie, díky síle výpovědi a skvělým hereckým výkonům mě to prostě dostalo a semlelo a to vyznění, poselství filmu mnou bude asi nějaký ten den rezonovat.

• 16.4.2018  16:27

Sice jsem to čekal víc latino, víc barvité a loca a ani to není až tak moc komedie a víc si to užijou ženský, co se ale upřít nedá, že je to hodně přirozené a ze života a Clara je kočka!! :-)

• 15.4.2018  09:16

"ALE ZKUSIL JSEM TO NE? KRISTABOHA, ASPOŇ JSEM TO ZKUSIL." A stejně nejlepší byl Náčelník!!!

• 15.4.2018  08:54
    Nelítostná (2017)

Těch úvodních sedm minut plných krve a kulervoucí akce jsem koukal s otevřenou pusou. Wow wow a ještě jednou wow. Netradiční úhel kamery, kdy spousta akce jede přímo pohledem hlavní hrdinky ale nejen tím, byl pro mě nečekanej, inovativní a ještě víc do těch krvavých soubojů vtáhnul. Fakt pecka!! Něco takové já ještě nezažil. Ale i příběh je zajímavý a nutí člověka dávat pozor bo to kým hlavní hrdinka je a proč jím je se dovídáme postupně a napřeskáčku z flashbacků. Holt taková krvavější a rafinovanější verze brutální Nikity. Korejci rulezzzz !!! Jo a musím taky zmínit ten souboj s katanama na motorkách, to jako vážně?? Ma sa kr :-)

• 1.4.2018  17:11

Film o ničem a o všem. Létem a mládím provoněné atmosférické nic co člověka stejně strhne a vtáhne do sebe takže ty tři hodky utečou jako nic. Shiu jsem skoro nepoznal, neb ho mám zafixovaného jako droboučkého chlapečka, ale tady nám celkem zmužněl.

• 30.3.2018  11:35
    Zlato (2016)

"BYL TO MŮJ SEN.....JEN MŮJ SEN. KDYŽ PRODÁTE SEN, CO VÁM ZŮSTANE?? " Wow, Matthew tu roli vášnivého až posedlého zlatokopa zahrál naprosto neskutečně. Věřil jsem mu ten zápal, tu touho, to proč neprodal svůj sen a to vše co za ním a jeho předky stálo, všechno.....každou jeho emoci at už fajnovou nebo negativní. A vůbec si nemyslím, že by to byl horší příběh. Já se nenudil a závěrečný zvrat teda nečekal. Báječná sonda do neznámého prostředí těžařů drahých kovů, toho, co vše se dokáže roztočit kolem a vůbec, skvělý film! Výborně mě naladil na dnešní den a to se musí ocenit. Nahoru a dolů, od úspěchu k nezdaru, ale svému snu je třeba věřit.....

• 27.3.2018  11:56
    Beomjoidosi (2017)

Jako ten policajt to byl perfektní řízek. Voe dlouho jsem se u nějaké filmové postavy tak nebavil a nefandil jí jako tomuhle fízlovi a to není žádné svatoušek. Kvalitní korejská krimi řezničina, oni to kluci šikmoocí korejští prostě umí. Akce jednoduchá ale tvrdá, nekompromisní a krvavá jak má být. Spokojenost veliká a díky gogo76, že ses na to kouknul, já už to měl staženo nějakej ten měsíc a úplně na to zapomněl.

• 26.3.2018  16:18

"NESNI O SVÉM ŽIVOTĚ, ALE ŽIJ SVŮJ SEN!" Tož tahle ta německá femme fatale svůj sen opravdu dokázala žít naplno. Sex, drogy, touha po svobodě, cestování a Rolling Stones....spousta nahoty i skvělé hudby, já jsem okouzlen i uchvácen :-)

• 18.3.2018  10:33
    Annihilation (2018)

Ten magický svět pod září kde neplatí žádné fyzikální zákony tak jak je známe a dějí se podivnosti a neočekávané věci všeho druhu mě absolutně pohltil svou skvělou atmosférou, barevností, napětím, tajemstvím i tím kam to nakonec vše dospěje. Málokdy se těším minutu po minutě, co bude dá, co ještě přijde za podivnost a zvrat. A je jedno jak si vyložit konec, protože zde je možné úplně cokoliv..

• 15.3.2018  07:48

Tož toto byla kvalitní řezničina a já si tohle čerstvý masíčko náležitě vychutnal! Úvodní nástup Jean-Clauda s nožem hoooodně, hooodně dobrej a hned bylo jasný, že tady se bude překvapivě servírovat kvalitní maso. A taky že jo. Navíc potěšil můj oblíbenej maník ze SG Atlantis, takže jo, já se bavil.Hodně koukatelná akční bejkovina.

• 14.3.2018  07:44
    Tvář vody (2017)

Slabý příběh, málo opravdu emočních okamžiků, bez dechberoucích scén, nuda, nuda, nuda co nezachrání ani fajn celkový vizuál. Dokoukal jsem to, ale musel jsem se celkem nutit. Oscar se definitivně a totálně pomátl....vysypal bych z obou rukávů xxx lepších filmů z loňska, tohle to jdu rovnou smáznout.

• 11.3.2018  18:10

"JEDNOU JSI ŘEKL, ŽE NEMUSÍME VŠECHNO STIHNOUT ZA JEDINOU NOC. KDYŽ TO ALE NEUDĚLÁŠ, UŽ NEMUSÍŠ MÍT ŠANCI TO UDĚLAT."

• 11.3.2018  09:26

有趣的浪漫电影 Jsem si teda trošku naběhl. Bylo to celkem dost ukecané a sledovat pidi titule a zároveň vedle se smějící čínskou panenku byl skoro nadlidský úkol :-))) Jinak ovšem příjemná věc a doporučil bych to všem reptajícím kuřákům u nás, aby si uvědomili co zákaz kouření přináší za nové a nečekané příležitosti. Já si rozšířil obzory jazykové a třeba fráze rozkroj kozy tu sem si tuze oblíbil. Co se děje týká, bylo to až neasijsky civilní a příjemné sbližování se dvou lidiček na které se fajn koukalo a závěr to krásně vypointoval a mělo to ten správný účinek směrem k mé čínské kámošce, takže 满意

• 4.3.2018  22:45

"JESTLI TOHLE S VÁMI NIC NEDĚLÁ, TAK NEJSTE NAŽIVU" Emoce a mrazení v zádech i po dvaceti letech, protože tohle je fakt výborně udělanej dokument, který i v té krátké stopáži dokázal říct víc než snad bylo možné, včetně politických kontextů. Prostě a jednoduše bomba!!!! Těžko se dá vysvětlit co Nagano bylo a znamenalo těm, co ho nezažili, ale tento film to skoro dokázal. "What does "Svoboda" mean? I know it´s popular name. It´s "freedom"." OMG, are you kidding me? That´s crazy, that´s too perfect."

• 4.3.2018  17:35
    Suburra (2015)

Luxusní a uvěřitelná sonda do velké a špinavé hry plné peněz, moci, politiky a tu větších tu menších mafiánů na pozadí věčného města co nikdy nespí. Atmosféra co unáší a uchvacuje, pomalé tempo s luxusní hudbou a jedno velké domino, kdy se každý zaplete s každým a kde na počátku všeho je neštastná smrt jedné mladičké děvky. Mimochodem ta její zkušenější kámoška na tu se krásně koukalo a škoda, že se posléze vypařila. Sedm dní v kterých se stane málo i hodně a celé to nádherně graduje. Taková suprová chobotnice, která postupně ukazuje další a další chapadla ovládající další a další střípek špinavé mozaiky. Perfektní zážitek, tady není co vytknout!

• 18.2.2018  18:31

Detailní záběr vystupující z vagíny, zajímavá hlavní hrdinka a vcelku poutavé erotické scény plus úvodní stříhání vlasů, které jsem okamžitě litoval. Víc se mi těžko z toho filmu zaryje do paměti a lepší nad ním vůbec moc nepřemýšlet, mám totiž nepříjemný pocit, že by člověk šel s hodnocením ještě níže, pan režisér se v tom všem co chtěl říci a sdělit trošku utápěl, ale vizuálně to topení za jedno vidění stálo.

• 18.2.2018  17:38
    Mládí (2015)

"PODLE TEBE JSOU EMOCE PŘECEŇOVANÉ, ALE TO JE BLBOST. EMOCE JSOU VŠE CO MÁME." Tak tak.... emoční nádhera a artovina jako řemen! Co záběr to perla pro oči, co hudební tón, to slast pro uši a vší tou krásou proplouvající fotbalový bůh jménem Diego Armando Maradona můj dětský idol. Obdivuju, že do toho šel a nechal se v tom žalostném stavu natáčet, ale skvěle to do myšlenky filmu o pomíjivosti mládí a stáří a všeho okolo sedlo. Tenhle film toť takový příjemný mix elegantního stáří a krásného mládí a já si uvědomil, že je třeba si užívat plnými doušky to, že v určité fázi života si člověk může brát to nejlepší z obou světů, nakonec život na hraně je vždy vzrušující, ne?

• 17.2.2018  14:27

Nemůžu si pomoct ale já se dost u tohoto filmu nudil a z té nudy mě dokázala vytrhnout asi jen ta tu tolik proklínaná vietnamská otravná disidentka a generálka, kterou na slovo poslouchal i slovutný Damon, Ta byla luxusní! Vše kolem bylo nedotažené, často absurdní a odpad si zasluhující. Jednu chvilku se kocháme jako miniaturní človíčkové tou scenérií obrovských listů a rostlin a maxi hmyzu aby na druhou stranu jsme dlouho cestovali s hrdiny na jejich pidi lodičce norským fjordem v rozlišení 1:1.....níkomu nedocvaklo jaký je to nesmysl?.... jedna rybka, vetší vlnka a jejich pidi lodka a celá jejich pidi existence by vzala za své??? Stejně jako absurdita existence původní kolonie uprostřed reálného světa bez jakékoliv ochrany?? Kočky, krysy by si na těch pidi lidičkách pochutnaly hodně rychle. Chápu, že tady se hrálo jinak a na jiná satirická témata a vytváření obrazu naší současnosti, ale pro mě to musí taky mít trošku reálnosti v tom scifi světě, který se jinak tváří absolutně vážně.

• 4.2.2018  17:19
    Saljut-7 (2017)

Bomba! Rusáci zabodovali! Dlouho jsem někomu ve filmu tak nefandil jako těmhle dvěma kosmickejm gerojum a mlátil s ovladačem do vzduchu jako oni s tím kladivem, takže mě ten konec tentokrát ani nevadil. Každý to tu srovnává s Gravitací, takže jo...trikově možná Gravitace o něco lepší, ale jen o chloupek, zato dějově, emočně tohle o ten chloupek zase lepší, přikovalo mě to k obrazovce a napětí se dalo často krájet, ale taky se člověk pobavil u ikonické hry osmdesátek nebo originálního popíjení vodky. Super kosmické dobrodrůžo a jdu hledat jak to bylo doopravdy.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23