Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20
    • 17.8.2017  15:25

Hodně, hodně povedený a napínavý thriller ze světa hackerů plný tajemství, neviditelnosti a zvratů. Dark net a komunikace v něm tak úchvatně temný a vizuálně dokonalý, tohle už z hlavy jen tak nedostanu. Fakt pecka, svižná, napínavá a s koncem, který se mnou několikrát pěkně....no jak to napsat slušně....no to nejde, prostě vyjebal a donutil mě zvednout na plnou palbu! Bravooo

• 17.8.2017  09:21

"VYLIŽ MI TACO FRAJERE" Ale tak co, vona seňorita Taco byla kus přímo k nakousnutí, tož poď séém :-) Nejdřív je potřeba zmasakrovat pár těch párků čí špekáčků na grilu, pořádně to zapít ohnivou vodou a pak si tuhle chujovinu pustit v co největším počtu lidí a úspěch je zaručen! Jednoznačně a bez diskuze párty film roku! Takhle zvrhlej a ultra nekorektní humor se jen tak nevidí a neslyší.Kdo chtěl i jisté vtipné narážky na naši dobu, náboženství a tak si tu našel, ale hlavně tady šlo o to se bavit a závěrečnej grupáč? No ty voe to už bylo hustý aj na nás :-)) Jo a i na hvězdnou bránu došlo, takže se těším na pokračování v nějakém tom paralelním vesmíru. LETNÍ KINO 2017

• 16.8.2017  10:12

Hmmmm, hmmmm.....vzít to opravdu vášnivě a jižansky, toho magického čísla 81 by mladíček dosáhl za necelou minutku :-) Jako jo, bylo to krásné, jemné, erotické, ale jako pardon latino vášeň v tom nebyla ani náhodou a nemyslím tím jen to milování, myslím tím tu vášeň co se v Jižní Americe zrcadlí ve všem i v hudbě, gestech, mluvě, řeči těla. Tenhle film tu životní vášnivost žalostně postrádá, je vlastně dost neosobní a chladný, u hlavní hrdinky člověk ani nepozná, zda je to pro ni jen takový letní flirtík a zábava a nebo něco víc, vlastně o ní se nedozvíme prakticky nic, jen že studuje v Barceloně a má čilou bábi. Tenhle film je krásně erotický ale absolutně bez latino duše....

• 15.8.2017  14:43
    Bobule (2008)

"ALE CHLAPCI K BURČÁKU SE NEČUCHÁ, TEN SE PIJE!" Já si nemůžu pomoct, ale tohle je pro mě jedna z nej českých komedií s naprosto dechberoucí vizuální stránkou a reklamou na mou milovanou Pálavu, jaká kdy byla natočena. Můžu to vidět po xx té a vždy dostanu neskutečnou chuť na vínko, burčák, pohodu u vody, smích....Pohodová atmosféra a nálada z toho filmu přímo stříká do všech stran a kdo to nevidí, necítí je ignorant non plus ultra! Já sám pod dojmem další projekce zvedám na maximum. Už jen pro ty hlášky, z nichž mnohé i zlidověly.

• 15.8.2017  14:03

Jajajajaja mamacita Salmita je pořád kus a ten její latino temperament se mnou dělal divy :-) Je fajn vidět, že latino power už je v rámci USA natolik silný, že se ta špánina stává naprostou samozřejmostí i v čistě emerickejch filmech, protože slyšet ji z úst mé dávné sexy bohyně, bylo prostě....no jak to říct...přímo orgasmické :-) i ten Donjuán byl vcelku vtipnej, prostě bezva letní praštěná jednohubka. Olééé

• 15.8.2017  13:47

Jako že animáky já vůbec nevyhledávám a ze začátku mně to přišlo až dětinské, nakonec jsem jen zíral na ten fascinující a podmanivě hrozivý obraz pekla, který se přede mnou otevřel. Vskutku zajímavé! LETNÍ KINO 2017

• 10.8.2017  19:51
    Mumie (2017)

Víceméně spokojenost a mnohem větší zábava než pro mě přeplácaný a politicky korektní Král Artuš. A navíc se tu servíruje sexy temná mumie, které já bych tak statečně jako Tom odolávat nedokázal. Temná atmosféra s občasnou lekačkou kořeněná nějakým tím vtípkem taky ušla. Prostě letní oddechovka na jedno použití, která nenadchne ale ani nenaštve. Slabší čtverec.

• 10.8.2017  09:26

"NĚCO SE SKRÝVÁ. JDI A OBJEV TO. JDI A PODÍVEJ SE ZA TY DÁLAVY, NĚCO SE ZA NIMI SKRÝVÁ. ZTRACENÉ A JEN NA TEBE ČEKAJÍCÍ. JDI!" Dokonalost! Filmový zážitek roku pro každého s duší tuláka, co nezouvá toulavé boty a v nitru má ukotvenu tu touhu a vášeň po objevování, tajemnu, historii a poznávání nepoznaného. A tenhle filmový klenot má tu cestovatelskou vášeň v sobě tak silně a REALISTICKY zakotvenou, že mě to naprosto strhlo. A znovu mně to připomnělo mé vlastní pocity, když jsem se prodíral džunglí kolem prastarých Mayských měst v Mexiku....to napětí, to očekávání,tu rozostřenou mysl, zrychlený tep....toť lepší než sex. Děkuji pane režisére, děkuji za tak nádherný a dlouhý zážitek! A smekám....

• 26.7.2017  12:36

Zdeptán dva dny trvajícím neutuchajícím a intenzivním deštěm na severu Německa, uzavřen na hotelovém pokoji jsem si tuto ponurou, tmavě neonovou a deštivou vizi budoucna užil plnými doušky. Nic originální, ale do depkoidní deštivé nálady mé maličkosti to sedlo náramně, stejně jako latexovej sexy obleček brunetky Scarletky. I akcička byla koukatelná a slow motion mi tady sedlo náramně, takže super oddechovka s opravdu podmanivou až hypnotickou vizuální stránkou pro dny, kdy není do čeho píchnout. Ted už ale kurva ať přestane chcááát nebo se z toho zbláznííím.

• 17.7.2017  23:51

Kdysi dávno ztraceno v nesrozumitelném překladu mládí.....nyní naplno prožito a pochopeno aneb další film, na který je třeba dozrát, aby člověk chápal tu chemii, tu melancholii a to okouzlení mládím, bezprostředností, krásou....tím vším co je stále člověku tak blízké, ale zároveň již i na hony vzdálené.....

• 16.7.2017  12:04

Přesně jako píše EastWicka tenhle zvláštní film člověk jako mladej cucák bez životních zkušeností nemůže dost dobře pobrat. A jako Nova že dá film s titulky v původním znění, to jsem fakt čuměl.

• 16.7.2017  10:56

Jo jooo, to byla ale nefalšovaná akční a vizuální jízda!!!!, Starej dobrej Kong co nevyjebavá s nějakou blonckou mezi mrakodrapy, ale s jinejma podobně sexy potvorama jako je on sám a k tomu na super kouzelným a tajemným ostrůvku, kde homo sapiens je jen takový to křovíčko, který je postupně likvidováno s nefalšovaným černým humorem, tak přesně takovejhle poctivej emerickej biják jsem po měsíci v intelektuální a sladké Francii potřeboval! :-)

• 16.7.2017  10:24

Proč tolik negativních ohlasů? Vždyť ty dvě latino čubky byly vážně šíleně sexy šílený a já se u toho nejednou pobaveně zasmál :-)

• 17.6.2017  18:32

"NOSTALGIE. PROTO JSI TADY. JSI TURISTOU SVÝHO VLASTNÍHO MLÁDÍ."

• 15.6.2017  23:59
    Smrt ve tmě (2016)

Halelúúúújááááááh.......konečně zas jednou sakra povedený thriller s naprosto famozní atmosférou a neustálým a stupňovaným napětím. Tož já u toho ani nedejchal a jen pil, pil a pil jedno pifko za druhým. Fakt skvělé, ten boj slepého veterána s mládežníky neměl chybu, ty okamžiky kdy zatajovali dech a stáli zoči voči proti sobě...... no to já nedejchal s nima a nadával při tom, radil, chytal za hlavu, to už se mně dlouho nestalo, abych při letnáku něco takhle prožíval. Jen ten konec tuhle pětihvězdičkovou parádu trošku zazdil, ale i tak, naprostá pecka. Ten opuštěné Detroit je skvělá kulisa....ale kurva proč už nějakej ten amík toho nevyužil k natočení naprosto luxusní dechberoucí postapo chuťovky???? LETNÍ KINO 2017

• 13.6.2017  18:36
    Tři králové (TV seriál) (1998)

TŘI KRÁLOVÉ Morávek, Mašín, Balabán.....legendami opředená trojice československých vojáků co svou přísahu dodržovala i po okupaci až do nevyhnutelného a trpkého konce. Seriál, který není dokonalý, ale přesto výjimečný. Rozhodně to není žádná akční jízda, napětí se zvyšuje jen pozvolna, ale za to s neúprosnou silou, které se nejde ubránit. Ta utahující se smyčka kolem této diverzní a zpravodajské skupinky je svou nevyhnutelností drásavá a nepříjemná a dostane se s postupujícími díly člověku pod kůži. Stejně jako hudba od Petra Hapky, tu doprovázející závěrečné titulky díl co díl už budu mít v sobě vrytou nadosmrti. "Přísaháme, při všem co je nám svato, že svých vojsk neopustíme, ale i životy své ochotně dáme na obranu vlasti a její svobody. Přísaháme, že budeme druh druha milovati, sobě věrně státi, v nebezpečí se neopouštěti, ale až do konce se brániti tak, jak nám káže čest a vědomí povinností občanských. Tak přísaháme...."

• 12.6.2017  23:33
    Lidice (2011)

"PO CELÉM SVĚTĚ JIŽ BĚHEM VÁLKY LIDÉ DÁVALI DĚVČATŮM JMÉNO LIDICE. TENTO ZVYK PŘETRVAL DODNES..... " A to, že tahle tradice je živá a hojně využívaná hlavně v Latinské Americe je jeden z mnoha a do současnosti pokračujících paradoxů vztahujících se k tak smutné a bolestné události spojené s atentátem na Heydricha. Silný film, silný a působiví tím, že si při něm člověk uvědomí tu nevyzpytatelnost a nepředvídatelnost osudu, sílu a zároveň tragičnost náhody. Odvyprávět tenhle příběh na pozadí absurdního a až neuvěřitelného osudu jediného přeživšího muže z Lidic skvěle zahraného Rodenem byl geniální tah (i když tady i hojně zatracovaný). Společně s osudem "kolaborujícího" četníka ukazuje absurditu války, ale i osudu jednotlivce, sílu kumulující se osobní tragédie, smutku, svědomí, strachu ale i lásky a naděje....ve mně to vyvolalo spoustu emocí a pocitů, otázek, zamyšlení se co vše i jen maličkosti ovlivňují lidské osudy a jak křehká je někdy ta hranice.... A scéna zimního návratu do neexistujících Lidic? To byl opravdu mrazivý zážitek!!

• 12.6.2017  16:17
    Konzultant (2013)

"LIDI ZNÁTE AŽ KDYŽ VÍTE PO ČEM TOUŽÍ."

• 9.6.2017  00:27
    Smrtihlav (2017)

Ale no tááák, jasně...chlapci neseskočili uprostřed hor, atentát se odehrál v úplně jinak vypadajícím prostředí, bomba byla vyrobená v Anglii, závěrečná přestřelka ještě heroičtější a nereálná než kdy dřív atd. atd.......no ale šak nejde v konečném důsledku hlavně o celkové vyznění filmu jako takového?? Jeho náladu, emotivnost, poselství? Pro mě je tohle rozhodně víc než nějaké puntičkářské lpění na detailech co se tu už objevuje, jinak by za ty historické nepřesnosti musel dát každý odpad....Já třeba při tom "falešném" zpěvu Československé hymny cítil dojetí. Velké plus je dostatečný prostor pro samotného Heydricha a jeho cestu vzhůru k moci, kterému je věnována celá první půlka filmu. Clarke v této roli vynikající, přesvědčivý, mrazivý....takhle si představuji nacistickou zrůdu a hlavního tvůrce konečného řešení židovské otázky. Tohle vše dává následnému atentátu zcela jiný význam......i nezaujatý a neznalý divák (kterých za hranicemi naší zemičky bude většina) cítí a vidí, jak velký a hrdinský čin byl atentát na tuto osobu. Samotný akt atentátu nedosahuje napětí a kvalit jako v Anthropoidu i závěrečná přestřelka emočně slabší zásah, přece jen i mě tam rušil ten rozdíl oproti historické realitě, ale zas Kubiš i Gabčík jsou obsazeni výborně, mladí, "slovansky" vypadající kluci, mnohem realističtější než ti z Anthropoidu. Celý film je tak nějak víc artově dělaný, některé záběry hodně zajímavé, mající v sobě kus atmosféry, zvláštní poetiky a hlavně celým filmem se táhne naprosto famózní hudební doprovod. Hudba je opravdu jedinečná a spoustě scén dodala fantastické vyznění a emočně mě několikrát dostala obrazně řečeno do kolen. Já jsem nakonec spokojen. Co chybělo v Anthropoidu to přinesl Smrtihlav hlavně v první Heydrichově půlce a dohromady jsou oba filmy důstojnou a emocemi nabitou připomínkou nejheroičtějšího činu naší nedávné historie.

• 8.6.2017  10:03
    Nine (2009)

O čem to vlastně bylo? A proč tam furt mudrcoval ten debilní rejža? Navíc to byl pěknej idiot, dát mi tam jen jedno taneční číslo bohyně Penélope to je na kriminál! I to však stačilo a Marion já nikdy moc za sexy neměl ale tady, hmmm, no i ta Kate by nakonec stála za hřích......jo a o čem to teda bylo? :-)

• 8.6.2017  09:36

Obsahuje spoilery Když se odtrhnu od toho, že zrovna země, která je islámským terorem zasažena v posledních letech nejvíce natočí takhle hroznou scénáristickou sračku, v které jsou teroristi sami policajti, kteří kvůli prachobyčejné krádeži rozpoutaj v Paříži málem revoluci a jejich muslimští bratři jsou zde samozřejmě za nevinné oběti na které je vše nastraženo... wtf??? tak jsem se u téhle akční jednohubky i vcelku pobavil.

• 7.6.2017  11:38
    Exposed (2016)

Dost zvláštní film. Tady si rejža asi vážně vzal na svá bedra příliš velké sousto a moc to neukočíroval. Takové dva filmy v jednom, kde ta policejní část s Keanem mě fakt vůbec nebavila, ta druhá "latino" ve španělštině s okouzlující Aničkou de Armas plná vidin, nadpřirozena a víry byla díky ní a jejímu fajn hereckému výkonu koukatelnější, ale i tak to závěrečné rozuzlení a propojení.....nevím, nevím, ale zas na druhou stranu nad tím přemýšlím a přehrávám si to zpětně, zda jsem viděl všechny indicie a náznaky......no říkám to, zvláštní film :-) Ovšem Anče ukázala, že má i velký herecký potenciál. Tak snad dostane v budoucnu dost příležitostí ho rozvinout.

• 7.6.2017  11:09
    John Wick 2 (2017)

John je zpět ve velkém stylu a s ním i originální gentlemanský svět profi zabijáků s vymazleným vizuálem a skvělou údernou hudbičkou. Děj a nějaký myšlenky opět netřeba hledat, třeba se kochat a bavit úchvatnou akcí v katakombách nebo zrcadlovém sále....a Chapter Three? Noooo to bude asi totální masakr :-)

• 6.6.2017  14:57

"CIT PRO BOJ V RINGU JE UMĚNÍ. DAR OD BOHA, CO VYCHÁZÍ Z BOXERŮ STEJNĚ JAKO MALBA Z UMĚLCE. BUĎ JSTE TÍM POŽEHNÁNI OD NAROZENÍ.....NEBO PROKLETI JEHO ABSENCÍ AŽ DO SVÉ SMRTI." Já se rozhodl být požehnán krásou kubánské seňority Aničky a jen kvůli ní do toho filmu šel a k velkému překvapení jsem byl požehnán hned nadvakrát, nejen tou sexy kočenkou a její odhalenou krásou, ale i nečekaně výborným životopisným dramatem o mně do této doby zcela neznámém latino hrdinovi zpoza boxerského ringu. Asi je to mou láskou k LatinoAmericano nebo nevím, ale tuhle zajímavou boxerskou životní dráhu jsem si užíval se vším všudy. Tenhle film je plný latino nádechu a atmosféry, přiměřeně antiamericano (člověk se dozví i něco málo o komplikovaném vztahu mezi Panamou a USA). Emoce jsou cítit v ringu i mimo něj a De Niro jako trenérská legenda je taková pomyslná třešinka na dortu. Absolutně nechápu to vlažné přijetí tady....tohle je fakt dobrý boxerský film a mě zaujal i svou komplexností mnohem víc než třeba lépe přijímaný a hodnocený Ali.

• 6.6.2017  08:53
    Lucy (2014)

Lucy toť veskrze zajímavý filmový pokrm se směsí lehce pikantního korejského koření. Nástup je famózní, okamžitě na povrch vystupují ostré, originální, vizuálně i myšlenkově uhrančivé příchutě a v člověku rozjitří velkou škálu jeho smyslů a vjemů a nalákají na další a další sousto. Bohužel jak je nástup chutí famózní, jejich dojezd je s konzumací dalších soust překvapivě rychlý a mdlý, a tak na závěr téhle filmové krmě mám zvláštní pocit, že i když jsem si pochutnal něco málo tomu chybělo.

• 28.5.2017  14:40
    Kruhy (2017)

Ty vole co to kurva mělo jako být??? Viděl jsem to včera, ani jsem u toho nebyl moc opilej a jediný co si pamatuju že tam hrál pošahanej doktůrek z Teorie.....jo a taky jsem u toho v půlce usínal, to by se asi u hororu stát nemělo. Absolutně bez napětí či atmosféry, tady by nepomohly ani hromy a blesky nad pergolou a nějaký zuřivý kočky na nočním lovu. Mno tohle jsme moc nevychytali, výjimečně mě měl odpad od asijské síly varovat. LETNÍ KINO 2017

• 28.5.2017  14:10
    Past (1950)

Klasický film pro pamětníky, ale celkem slušné psycho drámo a hra na kočku a myš mezi naším odbojem a nacisty v době Heydrichiády. Prakticky žádná propaganda což vzhledem na rok vzniku překvapí. stejně tak přesvědčivé výkony obou ženských představitelek. Jen té akce bylo jako šafránu a občas to bylo takové nudnější, ale dalo se a na tak závažné a důležité téma našich dějin toho není zas tak moc natočeno a je třeba ocenit snahu.

• 24.5.2017  18:56
    Spojenci (2016)

Trošku váhám, trošku dumám, trošku nadávám na francouzštinu kterou mi nepředabovali. Začátek pro mě nic moc, ale od okamžiku zlomu v půlce to už chytlo nějakou tu šťávu i mě za pačesy a až do konce jsem si tu hádanku zda je či není užíval a vychutnával. No a retro atmoška Casablanky i válečné Anglie dobrá, tu chválím hodně. Na druhou stranu velká škoda, že chemie mezi hlavní dvojkou nebyla kdoví jak hmatatelná. Díky té druhé půlce to ale nakonec beru na milost. Dalo se

• 24.5.2017  11:37

Tož jako celkem to byla prdel, ti cucáci to dotáhli fakt daleko,mělo to spád, semo tam i napětí. Prostě zbraně, prachy a.....ANIČKA ARMSOVÁ! No ty vole, oči mě z důlků málem vypadly .... asi jsem objevil nástupkyni mých stárnoucích latino sexy samiček Salmy a Penélope! Oléééé

• 24.5.2017  11:07

První úspěšný test venkovního promítání ve 3D s brejličkama na ksichtě si nízké hodnocení už jen za svou přelomovost nezaslouží. A tak i když to byla jen průměrná vyvraždovačka s nic moc atmoškou, několik těch tři dé efektů bylo fakt peckovních a s krumpáčem se hlavní magor uměl taky celkem ohánět..... suma sumárum poprvé je vždy jen jednou, to se mosí náležitě ocenit! P.S. ovšem nevím z čeho mě po tým bloody Valentýnu bolela kebula, zda z těch brejlí, nebo alkoholového moku :-) LETNÍ KINO 2017

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 15 20