Pedross800

Pedross800

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 10.12.2017  14:31

Tož takový milý hořkosladký vánoční příběh s excelentním Ondrou a Aňou...jako to tu někdo napsal, kdo má srdce na svým místě, užije si to a odpustí řadu klišé i trochu prkennou a ne příliš spontánní představitelku Emy. Vono není jednoduchý stát se otcem tak zničehonic ze dne na den a Ondra tu nelehkou roli zahrál výborně. Krásný film jak dělaný na předvánoční čas.

• 19.11.2017  11:00

Zdejší hodnocení neklame, tohle je fakt hustá a naprosto úchvatná krimoška s dechberoucí atmosférou! Koukám, že existuje i tříhodinová verze, no sem s ní!! To postupné, pomalé a důkladně budované odhalování pravdy a skládání tak složitého puzzle možných pachatelů dávného zločinu bralo dech a udržovalo mou mysl napjatou jak struna od začátku do konce. Knihu jsem nečetl a tak nemám s čím srovnávat a můžu s klidem na srdci napsat, že tohle byl dokonalý filmový zážitek!

• 19.11.2017  10:43

Ryzí romantika a chladná a mocná matka draků je tu roztomile naivní, potrhlá a ten její šatník, ten je fakt vražedný! A to její obočí :-) no ale holčina je to koukatelná a to dost a když k tomu přidám, že to není po americku bezduché a "happyendovské" vychází to na ideální oddechovku u které romantické duše i tu slzičku uroní. Takový hřejivý filmek co pohladí na duši. Pěknéé

• 12.11.2017  15:06
    Jaesim (2017)

Tak tady váhám jak hodnotit. Zajímavé téma které získává na síle o to víc, že je podle skutečnosti. Charaktery dvou hlavních hrdinů zajímavé, ale, furt mám na mysli to ALE....já nevím, ale nějak mě to nestrhlo tak jak bych chtěl a občas to bylo takové mdlé a souboje a vůbec násilí na korejce spíše podprůměrné, i když tady to zrovna o tomhle není. No vlastně ani nevím proč tam mám to ale bo je to druh filmu, které mám rád a technicky vzato tam není chybička, ale toho ale a mírného zklamání se ne a ne zbavit.

• 11.11.2017  00:07

Tož konečně i já se dohrabal na ČSFD projekci a premiéra to byla víc než povedená.....holt škodolibost světu vládne a sledovat tu postupně se bortící dokonalou svatbičku se spoustou pitoreskních postaviček a scén stálo fakt za to. Ne, že bych se smál imrvére, ale úsměv se držel mojí držky průběžně tak nějak neustále a občas jsem nejen já, ale i celý nabitý sál vybuchl v hurónský smích. Krásně to gradovalo a odlet ženicha vstříc hvězdné obloze dostal nejen mě, ale prakticky všechny doslova a do písmene do kolen a pod sedadla. Kdyby to v ten moment skončilo, je to jasných pět hvězd. Bohužel to ještě pokračovalo k zdárnému happyendu a spoustě milých a smířlivých gest a jelikož já jsem škodolibá svině, jde okamžitě jedna hvězda dole :-)) Alors Jojitos jusqu'au cinéma!

• 5.11.2017  20:17
    Zločinec (2008)

Poutavá sonda do drsného a pekelně obtížného života za mřížemi, která svou hutnou a znepokojivou atmosférou a dobrým obsazením překonala i velké množství klišé dané tématiky. Správná gradace i rozmanitost pohnutek a smýšlení několika hlavních postav rozehrála v mém nitru i nějaké ty emoce, co víc si přát. Dobrej film!

• 5.11.2017  09:32

Já se kdysi pralesa na jihu Mexika jen zlehka dotýkal a nevím zda z toho mít radost nebo litovat, ale rozhodně nelituju těch dvou hodinek strávených s tímto skvělým survivalem co začíná jen jako takový pohodový, přátelský road trip po Latinské Americe, aby se postupně přehoupnul v dechberoucí a fantasticky gradující boj o holý život uprostřed děsivé džungle. Nevím co se tu tolika lidem nepozdává, ale já byl tou džunglí a surovostí i děsem co z ní sálal naprosto uchvácen! Ta atmosféra strachu, beznaděje ale i odhodlání sršela z filmu tak silně, až jsem občas ani nedýchal! Pecka film, skvělé scenérie i hudba, na tohle si snad zajdu příští rok i do kina.

• 4.11.2017  17:45
    MR 73 (2008)

Vynikající depresivní krimi drámo a jeden z těch filmů, kde vás ta neskutečná atmosféra a úchvatný hlavní hrdina donutí otevřít si lahvinku i když jste to vůbec neměli v úmyslu. Pohlcen tou ponurostí i zajímavostí děje a nastolených otázek a otazníků jsem ju vyžahl ani nevím jak.

• 4.11.2017  17:24

Toho názvu jsem se bál jak opice nevím čeho a čekal sice velkolepou ale bezduchou a akcí a výbuchy přeplněnou pičovinku co tuhle skvělou trilogii o nejskvělejším "opičím" hrdinovi totálně zabije.....já vůl, dál od pravdy jsem nemohl být! Válka se tu odehrává spíš v psychologické rovině a můj milovaný Caesar u mě znovu rozehrál celou škálu emocí svou mimikou a emocemi co z něj čiší....Oscara pro něj sakra! :-) Za mě absolutní spokojenost a doufám, že už to nikdo nikam dál nenatáhne, tohle je důstojná tečka!

• 29.10.2017  11:21

Za Táničku a Klárinku nemůžu hodnotit jinak než kladně :-)

• 11.10.2017  17:18

"JÁ NEJSEM ODLIŠNÝ. TO JEN VY JSTE PŘÍLIŠ STEJNÍ."

• 2.10.2017  22:21
    Wind River (2017)

Winter is coming! Hutná krimoška plná mrazivé zasněžené krajiny a nálady, co jednoznačně boduje atmosférou a jednoduchostí děje. Není to nic nového pod sluncem. Nezkušená agentka vyplivnutá uprostřed bílého oceánu sněhu a plavej holka plus zkušený místní lovec na stopě zločinu.....tohle tu bylo už tisíckrát a leckdy i mnohem lépe, ale to mrazení z prostředí, hudby i emocí prostě funguje. A holt oko za oko, zub za zub jest zas a jednou ta největší spravedlnost a zadostiučinění.....howgh.

• 28.9.2017  15:51

"TRISTAN MÁ BÁJEČNÉ BRÝLE, KTERÝMI VNÍMÁ SVĚT. NIKDO JINÝ JE NEMÁ." Citlivý, člověčí příběh plný nádherných záběrů a scenérií odehrávající se tam někde na konci světa obklopeného oceánem a kosatkami.....takže něco pro mě! Samotář Beto si žije v idylickém spojení s mořem až do okamžiku, kdy se na prahu jeho chajdy objeví matka se synem, co je oproti jiným dětem tak trochu jiný....výjimečný a rozhodně ne nemocný, autismus není přece nemoc. Postupné sbližování se uzavřeného samotáře s uzavřeným Tristánem může být pro někoho nudné, mě ale zasáhlo a samotný konec filmu mě navíc dost překvapil a přiměl pálit plnýma!

• 28.9.2017  11:19
    Wonder Woman (2017)

Vydělat skoro miliardu na takové píč....kde nejlepší je jen ten opravdu fantasy začátek, nechápu. Jakmile se přešlo do doby první světové zbyla z toho jen nuda, nuda a ještě jednou nuda a nezachrání to ani pěkná hlavní hrdinka, která toho z té své krásy nakonec až tak moc neukáže. Ale jako parodie dobrý, fakt jsem se smál všem těm scénám kde tam ta amazonka lítá mezi kulkama a blátem a špínou zákopů v tom svým brnění a s mečem v ruce odráží jednu kulku za druhou :-))

• 24.9.2017  09:23
    Gwihyang (2016)

Silné a smutné téma zneužívání korejských dívek za války japonskou armádou.....psychicky jsem se připravoval na absolutní emoční zásah a ono......skoro nic. Překvapivě to korejci pojali dost odtažitě a já se fakt emočně nedokázal napojit a to je problém, zvlášt u takového filmu. A taky mně nesedlo to spirituálně nadpřirozené propojení se současností, rušilo to zážitek a působilo tak nějak nadbytečně. No nevím, spousta lidí to odsuzuje, ale já se rád nechám korejci čas od času emočně vyždímat na maximum a tady kde nic tu nic. Až v závěrečné třetině filmu na ty emoce trošku zatlačili, ale to už celkový dojem nezachránilo. Škoda

• 16.9.2017  11:19

"ŽIVOT JE JAKO CESTA A JE ZASRANĚ DLOUHÁ, PLNÁ ODBOČEK A ZATÁČEK TAKŽE SE VŽDYCKY NĚCO PODĚLÁ..." a já se z týhle pecky podělal smíchy. Vražednej humor s kadencí kulometné palby od začátku do konce prokládanej šílenou akcí, tož toto překonalo veškerá má očekávání.....ještě ted mám hubu od ucha k uchu, ti dva to dávali tak krutě a s nefalšovanou radostí, že bych chtěl vidět film o filmu.....a Salmička?....Oh Baby, happy anniversary mother fuckeeeeer :-)

• 6.9.2017  22:26

Nuda, nuda, nudáááááá....

• 6.9.2017  10:45

"POŘÁD NA TO MUSÍM MYSLET. TO LÉTO BUDE TRVAT VĚČNĚ. LÉTO, NA KTERÉ NEZAPOMENU. LÉTO, KTERÉ BYCHOM RÁDI PROŽILI ZNOVU. BYLO JENOM NAŠE...." Nemám slov, nádhera, pecka, bomba, pocitová nirvána....není nic lepšího, když je člověk mladý a moc neví co dál se životem, sebrat se a jít cestovat a zažít něco nové, silné, nezapomenutelné. Grazie talijáni za tak úchvatnou připomínku mého prvního léta v USA a dojmů a šoků z života v něm, života v městečku na konci světa, městečku ještě daleko víc svobodomyslnějším a otevřenějším než zde zobrazené San Francisco, městečku které se mně natrvalo vrylo do srdce. Bez mučení přiznávám, že jsem z tohoto filmu na měkko a dojatej, tak silně připomněl tolik mých vlastních silných dojmů a vjemů, situací a přátelství která s tím létem přišla i odešla, ale přesto ve vzpomínkách budou trvat věčně.....grazie za tento film, za ty neskutečně silné momenty v něm, tu nádhernou sílu nečekaného přátelství,ty pocity volnosti, radosti ze života, svobody......opravdu nádhera!

• 2.9.2017  10:20
    Svět draků (TV film) (2004)

Pod dojmem právě ukončené sedmé "dračí" série Trůnů mně tahle fikce o reálnosti draků sedla dokonale, skoro bych jim to věřil i když to bylo občas i naivní, tak za nápad a originalitu palec hore!

• 2.9.2017  10:02

Nekecá se moc a nebo dost? Sexu je tak akorát, perverze je úsměvná...."Happy birthday, baby" :-)).... seňoritky kouzelný, moc se nejde do hloubky a kdo se tu v něčem nevidí asi je sexem nepolíbený. A za mě best kamarádskej sex...."Ale nám jde jenom vo šukec." :-))

• 30.8.2017  12:08

Jak zkurvená noc?....tohle byla jedna z nej nocí v rámci letního kina tohoto roku. Tahle skládačka několika neuvěřitelnejch náhod vedoucích k dalším náhodám je naprosto, ale naprosto famózní.....chlámali jsme se co to šlo a jisté pasáže jako sexík na hřbitově, nebo močení z dodávky se pro naši sešlost stanou jistě kultovní!! Bomba LETNÍ KINO 2017

• 25.8.2017  11:13

Nemohl bych to napsat lépe jak ainny. To co předvedla Božská na konci filmu mě naprosto vyrazilo dech!!! Jestli tohle někoho nevzalo za srdce, tak je to naprosto bezcitný parchant :-) a už jen kvůli tomu stojí za to ten film vidět! Já ani nemám slov, bo takový herecký koncert a vcítění se do role se jen tak nevidí!! A navíc je to zajímavý a zas trochu jiný pohled na rozpínavou Japonskou agresi v první polovině 20 století.

• 24.8.2017  11:51

Tohle snad bylo lepší jak jednotka! Tahle povedená partička mě fakt dokáže rozesmát a celej ten jejich pestrobarevnej fantasy svět je boží. Nechcu žádné další Avengery, chcu pubertálního Groota, no von už byl evidentně v pubertě i tady vlastně :-))

• 24.8.2017  11:26
    Dunkerk (2017)

Zklamal jsi mě Nolana. První film který vlastně hrál křoví hudbě, která byla na prvním místě. Od začátku se ta Zimmerova nervydrásající a dramatická hudba zařezávala do mých uší tak silně a s neutuchající intenzitou, až si to nesu jako negativní dojem. Já mám rád když hudba vhodně doplňuje děj filmu a v určitých pasážích ho povznese ještě výš, ale tady jí bylo přespříliš, a neustále se stejnou dramatickou linkou, třeba v okamžiku, kdy civilisti ještě daleko od Dunkerku pluli na svých bárkách mě to vyloženě vadilo, však to ještě vůbec dramatická scéna nebyla, tak proč ji podkresluje zas a pořád taková drámo hudba.....vyloženě jsem toužil po chvíli, kdy utichne a nechá vyniknout samotnému svistu kulek, bomb a nalétávajících stíhaček. A taky hodně mému dojmu z filmu uškodila zdá se má nedávná osobní návštěva toho místa, té pláže, takže jsem v určitých pasážích poznal, že určité části se tam nenatáčely a taky o tom něco vím, třeba že evakuace byla plná chaosu a zmatků, rozhodně ti angličtí vojáci nestáli na té pláži ve spořádaných řadách jako ukázal film a rozhodně velící víceadmirál Bertram Ramsey nezůstal hrdinně na místě aby pomohl s evakuací i francouzům, ale zbaběle odplul a vrátil se na místo až potom, co mu to přikázal sám Churchill.....já vím, jsou to jen drobnosti, ale podle nich si člověk myslí, jací hrdinové ti britové byli, ta jejich pověstná disciplína...ale je to historická nepravda a já si moc dobře pamatuju jak u takového Anthropoidu či Smrtihlava se snášela vlna hate komentů upozornujících na tam tu a onu nepřesnost a že to místo vypadá úplně jinak a tak to nebylo a ono.....a hle je tu slovutný Nolan a najednou tohle nikomu nevadí....ale abych jen nekritizoval, co si budu hodně dlouho pamatovat to byly naprosto dechberoucí a fantastické letecké souboje a záběry, nouzové přistávání na vlnách, nebo pláži samotné, fakt nádhera. Nemít tak obrovská očekávání asi bych byl taky nadšen, ale bohužel uspokojení se nedostavilo.Ta zpropadená drámo hudba,možná až si to někdy pustím doma a nějak ji utlumím bude můj dojem lepší...

• 17.8.2017  15:25

Hodně, hodně povedený a napínavý thriller ze světa hackerů plný tajemství, neviditelnosti a zvratů. Dark net a komunikace v něm tak úchvatně temný a vizuálně dokonalý, tohle už z hlavy jen tak nedostanu. Fakt pecka, svižná, napínavá a s koncem, který se mnou několikrát pěkně....no jak to napsat slušně....no to nejde, prostě vyjebal a donutil mě zvednout na plnou palbu! Bravooo

• 17.8.2017  09:21

"VYLIŽ MI TACO FRAJERE" Ale tak co, vona seňorita Taco byla kus přímo k nakousnutí, tož poď séém :-) Nejdřív je potřeba zmasakrovat pár těch párků čí špekáčků na grilu, pořádně to zapít ohnivou vodou a pak si tuhle chujovinu pustit v co největším počtu lidí a úspěch je zaručen! Jednoznačně a bez diskuze párty film roku! Takhle zvrhlej a ultra nekorektní humor se jen tak nevidí a neslyší.Kdo chtěl i jisté vtipné narážky na naši dobu, náboženství a tak si tu našel, ale hlavně tady šlo o to se bavit a závěrečnej grupáč? No ty voe to už bylo hustý aj na nás :-)) Jo a i na hvězdnou bránu došlo, takže se těším na pokračování v nějakém tom paralelním vesmíru. LETNÍ KINO 2017

• 16.8.2017  10:12

Hmmmm, hmmmm.....vzít to opravdu vášnivě a jižansky, toho magického čísla 81 by mladíček dosáhl za necelou minutku :-) Jako jo, bylo to krásné, jemné, erotické, ale jako pardon latino vášeň v tom nebyla ani náhodou a nemyslím tím jen to milování, myslím tím tu vášeň co se v Jižní Americe zrcadlí ve všem i v hudbě, gestech, mluvě, řeči těla. Tenhle film tu životní vášnivost žalostně postrádá, je vlastně dost neosobní a chladný, u hlavní hrdinky člověk ani nepozná, zda je to pro ni jen takový letní flirtík a zábava a nebo něco víc, vlastně o ní se nedozvíme prakticky nic, jen že studuje v Barceloně a má čilou bábi. Tenhle film je krásně erotický ale absolutně bez latino duše....

• 15.8.2017  14:43
    Bobule (2008)

"ALE CHLAPCI K BURČÁKU SE NEČUCHÁ, TEN SE PIJE!" Já si nemůžu pomoct, ale tohle je pro mě jedna z nej českých komedií s naprosto dechberoucí vizuální stránkou a reklamou na mou milovanou Pálavu, jaká kdy byla natočena. Můžu to vidět po xx té a vždy dostanu neskutečnou chuť na vínko, burčák, pohodu u vody, smích....Pohodová atmosféra a nálada z toho filmu přímo stříká do všech stran a kdo to nevidí, necítí je ignorant non plus ultra! Já sám pod dojmem další projekce zvedám na maximum. Už jen pro ty hlášky, z nichž mnohé i zlidověly.

• 15.8.2017  14:03

Jajajajaja mamacita Salmita je pořád kus a ten její latino temperament se mnou dělal divy :-) Je fajn vidět, že latino power už je v rámci USA natolik silný, že se ta špánina stává naprostou samozřejmostí i v čistě emerickejch filmech, protože slyšet ji z úst mé dávné sexy bohyně, bylo prostě....no jak to říct...přímo orgasmické :-) i ten Donjuán byl vcelku vtipnej, prostě bezva letní praštěná jednohubka. Olééé

• 15.8.2017  13:47

Jako že animáky já vůbec nevyhledávám a ze začátku mně to přišlo až dětinské, nakonec jsem jen zíral na ten fascinující a podmanivě hrozivý obraz pekla, který se přede mnou otevřel. Vskutku zajímavé! LETNÍ KINO 2017

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21