Eternals (2021)

70 % Ani zdaleka tam není pokus o nějaký přelomový film. Jen výplň a úvod další větve Marvel U. Do oka bijící korektnost do filmu dát homosexuální afroamerickou postavu mi nevadila. Pro mě sice slabší část Marvel, ale pořád ne nejhorší, dokonce se určitě těším na pokračování a rozvoj postavy Black Knight.

Jack a Jill (2011)

Je to podprůměrná a otravná blbost. 45 %

K zemi hleď! (2021)

Film je moc dlouhý, nudný a otravný. Asi jako život v současné společnosti, takže je film krásným zrcadlem dnešního světa. Nejdřív jsem dal 3 hvězdy, ale jak se to ve mně rozleželo, že film za to vlastně nemůže, musím dát 4.

Spider-Man: Bez domova (2021)

95 %. Negativa: Peter dělá až nesmyslná rozhodnutí, jedna z postav se naučí jen tak něco, aby to zapadalo do děje, nebylo tolik času na některé záporáky. I tak ale to do filmu zapadá, nevadí mi to a je to celé téměř dokonalé. Doporučuju kino. Fun servis jako blázen.

V oku tornáda (2014)

50 %, víc ne. Takové lepší béčko, ale pořád béčko. Vyloženě jsem se u toho nudil.

Pěreval Ďatlova (2020) (seriál)

V prvním síle jsem měl velký strach, jelikož se objevovalo mnoho nadpřirozených prvků, ale hned druhý díl mě parádně vtáhl do děje. Vyšetřovací linka pro mě bohužel nudná. Celkově ale musím naopak pochválit, že se autoři drželi faktů a deníků skoro na 100 %. Postava Zolotarjova naprosto super. Finální epizoda o průběhu mě potěšila. I když nejsem zastáncem této hypotézy jejich konce, tak se mi líbilo, že to vzali z realistického konce, ne UFO a podobné nesmysly.

Pomsta: Milostný příběh (2017)

50 %. Hloupé postavy, soud fraška. Cage to vezme do vlastních rukou, ale tak nějak pro nic. Láska? 1 rande v baru. Fakt hloupý.

Polibek smrti (1995)

Slavná jména, ale průměrný film. Hlavní hrdina se mi tam nehodil. Cage zachraňoval. Dávám lepších 50 %

Uncharted (2018)

Malý rozpočet, ale i tak super. Jediná škoda, že z toho není celý film. Určitě bych se na něj podíval.