Strážci Galaxie (2014)

"Já věřím, že nikdo není 100%tní píčus." Jedním slovem - úžasný. Bavila jsem se celou dobu, ani chvilku jsem se nenudila, herecké postavení filmu sedlo jako facka na prdel, děj, zpracování...prostě všechno dokonalý.

Zmizelá (2014)

Z tohoto filmu mám rozporuplné pocity. Příběh je každopádně poutavý a velice dobře zamotaný a diváka udrží sedět na místě až do úplněho konce. Mínus je na něm hlavní mužská role - Ben Affleck není zrovna, podle mě, vhodný do role Nicka. Nejen že to není žádný krasavec, ale také má snad jen jeden výraz tupě zírajícího idiota, který neví co tam vlastně vůbec dělá a když se usměje, tak má člověk pocit, že kouká na retardovaného magora a navíc má už dost znatelné břicho, takže o sexy zjevu nemůže být řeč. Další nedostatky jsem shledala v rozuzlení filmu - vlastně jsem zjistila, že celý příběh je z 90% vymyšlená historka sociopatky a nevím jak to tedy bylo doopravdy, i když naznačeno to tam je, bohužel JEN naznačeno. Dost mi vadilo nelogické uvažování vyšetřovatelů, když se "chudinka" Amy vrátila - i slepý by viděl, že to všechno je nějaké divné, když podřízla hrdlo svému "vězniteli" řezákem na krabice a přitom ho neměla kde vzít, když byla podle jejích slov stále připoutaná...a takových věcí je tam víc. Možná to bylo záměrem filmu, ale mě to celkem vadilo. Jediný důvod proč jsem dala 4 hvězdy byl ten, že mě to opravdu přikovalo na místě a napjatě jsem čekala, jak to vlastně skončí.

Predestination (2014)

Co bylo dřív? Vejce nebo slepice? Přesně o tom tenhle film je. Kdo nechce přijít o rozum při snaze zjistit jak se to vlastné má, ať na to nekouká. Kdybych u toho až moc přemejšlela, tak mi přeskočej kolečka a už se vezu v autíčku s houkačkou, zabalená v krásný kazajce do nádhernýho pokojíčku s mřížema, kde do konce života budu sedět na prdeli, houpat se sem a tam a dělat: "brrrmmmmm brrrmmmmm brrmmmmm"

Ptačí úlet (2013)

Krocani z celého světa spojte se a vyškrtněte se z jídelníčku :D

Flek (2001)

Nenáročná rodinná komedie. Zasmála jsem se, i slzička ukápla, dětem se to taky líbilo, ale že by mi to nějak utkvělo v paměti....prostě klasickej horší průměr, ale jo - koukat se na to dá.

Já, Frankenstein (2014)

Trošku slaboduché, hlavní příběh o Frankensteinově monstru totálně překroucený, ale: pěkně natočené, poutavé a rozhodně to není nudné. Líbilo se mi to a už to, že mám chuť se na to juknout znovu, vypovídá o tom, že to nebude zas taková sr*čka, jak jsem předpokládala. :)

Zrození Planety opic (2011)

Nejsem zrovna žádnou velkou fanynkou "planetoopičáckých" filmů, ale zvědavost mne přemohla s shlédla jsem oba nové díly...no a musím říct: teda PÁÁÁÁÁNI!!! Jedním slovem - HUSTÝ. :)

Expres (2008)

Nemám slov - The Express mě totálně rozsekal a ač nejsem milovník dramatu a už vůbec ne sportovního, tak tenhle film si získal stoprocetně místo v mém srdci. Nejoblíbenější hláška: "Takhle se chová bílej katolík?" "Ale já jsem žid." Skvělá stěrka od bělocha, kterej se tím zastal svého spoluhráče černocha, což v té době udělal málokdo. Tenhle film ukazuje, nejen sportovní prostředí, ale také to, jak lidé v té době mysleli, jak i přes všechny předsudky se dokázali hráči jednoho týmu semknout a podržet se, nehledě na barvu kůže, a to nejen jako spoluhráči, ale i jako lidé...jako by žádné barvy neexistovali... TO je ta pravá krása tohohle filmu.

Bratři (2009)

Film je pěkný a poutavě udělaný. Tobyho moc nemusím, ale tady to docela zvládl. Jen jsem od toho všeho čekala trochu víc. Ve chvíli, kdy jsem čekala, že se to trochu víc vyhrotí a konečně začne to pravé drama, kvůli kterému se to všechno vlastně natočilo, jsem záhy zjistila že je konec filmu a všechno tak nějak vyšumělo s posledního Tobyho větou : "Já jsem ho zabil." No jasně, to byl celej ten problém, ale....

Vrtěti ženou (2011)

Hop a je tu - první vibrátor :D Smála jsem se od začátku do konce. Chudáček pan doktůrek, jak ho bolela ručička při léčbě hysterie :D :D :D