13 Eerie (2013)

Kanaďani mají prostě jedny z nejhorších hororů..

Cabin Fever: Patient Zero (2014)

No tak úplně nevím, jestli se tohle dá nazývat prequelem, jelikož tam není ale vůbec nic vysvětleného a objasněného.. jediné co na tom shledávám pozitivním, jsou super masky.. jinak je to bezduché, předvídatelné a poměrně blbě zahrané..

Three Extremes: Dumplings (2004)

Tohle se opravdu těžce hodnotí.. na jednu stranu to není nic tak skvělého na 4 hvězdy, ale na stranu druhou to má zase originální (zvrácený) příběh.. podle mě tenhle film více "osloví" a ocení spíše ženské publikum, jelikož celoživotní posedlost krásou a mládím, které mnohdy zachází do pořádných extrémů, je přece jenom mnohem bližší ženám..

Noc hrůzy 2 (2013)

Tak tohle bylo ještě horší, než jsem čekala..

Jonathan Ross Show, The (2011) (pořad)

Jonathan Ross patří mezi mé rozhodně nejméně oblíbené moderátory.. a to ne snad proto, že by jeho show nemohla být zábavná nebo by si zval špatné hosty.. ale kvůli jeho snaze být neustále vtipný, drsný a hlavně sarkastický.. a to mu opravdu nejde.. a to až do takové míry, že jeho urážlivé "jakože vtipné" jednání s jeho hosty, je uvádí do zvláštních rozpaků a to potom celé činí velice nepříjemné, jak pro jeho hosty, tak i pro diváka.. takže pokud se Jonathan snaží být stejně tak super a cool, jako jeho úspěšný a dokonalý kolega Craig Ferguson, tak to aby se sakra začal snažit víc..

Comedy Central Roast of James Franco (2013) (pořad)

Oproti jiným Roastům, byl tenhle opravdu nejlepším.. a to asi proto, že i když to bylo přisprostlé a urážející, tak i přesto si to zachovalo úměrnou laťku, nezasahovalo to do nějakých pubertálních sprosťáren, jako u jiných Roastů a dalo by se i říct, že to bylo takové celé příjemně uvolněné a kamarádské.. no ale hlavně, pro mě to bylo naprosto dokonalé "obsazení", mimo Franca samotného, kterého mám opravdu v oblibě, tak další 4 roastovací aktéři - Rogen, Hill, Hader a Samberg, kteří rozhodně patří k mým nejoblíbenějším novodobým komikům.. takže je to opravdu super, dlouho jsem se tak nenasmála a je fajn vidět, že ne každá hollywoodská celebrita, se bere až příliš vážně..

Pot a krev (2013)

Tak tohle bylo vážně super.. tenhle film jsem měla v PC snad už 3 měsíce a stále jsem se k tomu nějak nedokázala dokopat, si ho konečně pustit.. až jsem za tu dobu zapomněla o čem že to vlastně je, od koho že to je a kdo tam hraje.. a stejně tak jako u většiny filmů do kterých se mi nechce, tak i Pain & Gain bylo naprosto úžasné překvapení.. samozřejmě, že ten děj není nijak překvapující a ani tak závěr, ale styl kterým je to natočené, tomu prostě neuvěřitelně nahrává a že je to ještě pojato humorně, tak vás to zaručeně drží pobavené, až do závěrečných titulků.. obsazení je prostě geniální.. debílek Marky Mark, roztomile retardovaný The Rock a impotentní Mackie jsou naprosto sehraný herecký tým.. dále skvělé dialogy, skvělá kamera a skvělý soundtrack.. takže za mě je to rozhodně Bayův nejlepší film..

Insidious 2 (2013)

Tak musím řict, že Chapter 2 byla o mnoho procent lepší, než předchozí díl. Jedna věc co se Wanovým hororům prostě nedá upřít, je naprosto skvělá atmosféra a ať je ten film dějově sebehorší, tak prostě dokáže vystrašit tak, jako málokterý jiný novodobý horor. A stejně tak jako u The Conjuring, tak i zde se začíná děsit už od prvních minut a nedají vám oddech až do konce. Takže za mě spokojenost a zdařený posun a teď jsem i docela zvědavá na ten další díl. :D

Úkryt (2011)

Tak tohle mě dostalo.. naprosto skvělý příběh, se stejně skvěle vedeným dějem, který se neustále stupňuje a stupňuje, dokud vás nesmete finišem.. herecké výkony naprostá dokonalost, jak tady spousta píše, Shannon a Chastain byli skvělé duo.. no a víc snad ani není potřeba dodat.. prostě další ojedinělý zázrak, mezi mořem neoriginality a průměru.. :)

Carrie (2013)

No tak, že hlavní postavu hraje zrovna holka, která je jasně krásná a ani vyblitá barva vlasů nebo světlé obočí vám to nevyvrátí, tak to by se ještě dalo přehlédnout, páč to hraje poměrně dobře.. že je Julianne Moore sice skvělá, ale pojali její postavu stylem vlastně hodná mamka, která občas fanaticky něco zakřičí, ale jinak je vlastně milující, to už mě trošku zarazilo.. ale.. ALE.. proč z toho proboha udělali takovou teenagerovskou rádoby "Twilight shitku"..?! moderní doba, internet, mobily, fára a obsazení alá nagelovaní bezmozci a jejich přítelkyně modelky..?! to už mi trošku škubal nerv v oku.. opravdu jsem se na novou Carrie těšila, jelikož miluju Kinga, tudíž i jeho Carrie, ale tohle prostě v mnoha nepřehlédnutelných směrech podělali..