Štvanice (1995)

Muž, který se náhodou připlete do velké hry dvou znepřátelených klanů nindžů. Velmi ostrý snímek, jehož čepel protne mnohá nadšená srdce diváků akčních filmů s tajuplným výrazem pana Lamberta.

Požehnání smrti (1981)

Zatraceně dobře koukatelný temný thriller-horror o vrahovi, jehož identitu odhalíte během první třetiny filmu, nicméně Vás příjemná dusná atmosféra a dobří herci nenechají pochybovat o tom, že se díváte na kvalitní žánrovku... Mistr Horroru naší doby se hned v začátcích dobře profiloval.

Nováci (1995) (seriál)

Někdy něco z toho mělo něco... :-)

Bůh žehnej Islandu (2009) (TV film)

Zajímavý dokument a probuzení do reality tak jasné, až to všechny (těch cca 320.000 Islanďanů) zaskočilo neuvěřitelnou silou..!

Tank (1984)

Příjemná dobrodružná jízda za spravedlností skrze všemocné zátarasy zlotřilého šerifa a jeho bandy.. :-)

Jeden horší než druhý (1985)

Film se mi líbil, klasická italská komedie, ne tak prdlá, jako jiné Pozzettovi počiny, ale užijete si zajímavé vtípky, třeba s vypůjčenou tramvají či autobusem MHD, který Leonardovi zastaví na zavázání tkaničky... :-))

Hlídač (2009) odpad!

"Jsem tak zesláblý." Poté, co je dvakrát střelen do těla... Bože, proč to točí..?!!! :-()

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Zklamala inscenace, triky, prostě vše nereálně a hloupě postavené. A ti padouši, bez sympatií či dobrých herců.!!!