Skull: A Máscara de Anhangá (2020)

Nemám rád filmy co kromě samoúčelného násilí nic nenabízejí a tohle je přesně ten typ filmu. Tak, že na začátku sledujeme kohosi jak ukradne jakousi lebku pro nacisty donese jim ji a nacisté ji aktivují na jakémsi náhodném týpkovi a mu vybuchne hlava. Posuneme se do roku 2021 kdy tu lebku najde archeoložka přiveze ji do města a její přítelkyně ji aktivuje a obě umřou pak ta lebka skočí na uklízeče a on s její pomocí začne vraždit. Kromě vražd to nemá co nabídnout pokud Vám to ke stačí ke štěstí dejte si libovolný počet hvězd do plusu já zde naopak vidím hodně velké nedostatky na herecké straně (to by tak moc nevadilo kdyby aspoň nepřehrávaly a speciálně hlavní policistka to hraje s takovým zájmem, že mám podezření jestli není příbuzná Bruce Willise z posledních filmů). Na konci si to rozdá jezuitský kněz s jakýmsi démonem nebo co to bylo s mačetou proti meči a to už je tak debilní, že z toho bolí i mozek. Jo a mimochodem kde skladovaly tu useknutou ruku, že za více jak 50 let z ní nebyly jen kosti?

Junkyard Dog (2010)

Film je údajně inspirován skutečnou událostí. Chlápek unáší ženské měsíc je znásilňuje a nutí dělat jídla z předchozích ženských a pak jich zabíjí. Film sleduje osudy Audry , kterou ten chlápek unesl na Halloween (americká obdoba českých Dušiček) a policistky, která ji hledá. Záporák nemá žádné charisma nevíme a nezjistíme proč to dělá jen to, že čte jakési šovinistické sračky z bible oběť taky za moc nestojí a policistka je neschopná navíc ta francouzská manikůra tomu dodává korunu. Gore to nemá taky žádné tak se musíme spokojit jen s kousky masa a jedným okem a konec vypadá jak z filmů Michaela Baye všude vše hoří a vybuchuje . 40 procent

Sabrina (2018)

Holce umřou rodiče a ona to nechce přijmout tak přes jakousi hru vyvolá ducha své matky akorát se s ním nerozloučí a on vleze do její panenky. Pak zjistíme, že to nebyl duch její matky, ale démon co chce v lidském světě tělo tak oni proti tomu bojují. Problém je ve délce skoro 2 hodin je moc tak zhruba 40 minut je to o ničem a jen sledujeme holku jak mluví se svou panenkou a ta panenka občas mizí a občas hýbe očima pak už je to lepší bohužel to kazí amatérismus (gumová useknutá hlava vede ) cgi bordel (různé výbuchy skla požáry a levitující nábytek) a příšerné herecké výkony navíc ta panenka tam má zanedbanou roli. Na konci máme možnou narážku na další díl, který bych klidně i bral. 60 procent

Clownface (2019) odpad!

Amatérský trash natočený někde za 5 euro s vrahem oblečeným skoro celý film v bílém tílku, který má panděro a klaunský ksicht. Na začátku zabije chlápka a unese jeho přítelkyni co na tu vraždu hleděla (už jí chyběly jen ty vějíře co mají mažoretky a fandí přitom jak blbě na to hleděla). Po roce začne vraždit zase bohužel na další vraždu si musíme minimálně 30 minut zase počkat a mezitím posloucháme kecy dvou pizd a sledujeme jejich práci v kavárně. Vraždy jsou příšerné a amatérské a o hercích škoda mluvit vypadá to jak kdyby si ´´režisér,, odskočil někde do bordelu a najal bandu šlápot. Na konci si ten vrah nasadí bundu a zaskočí na jakousi párty a začne to tam vraždit ve velkém což by zasloužilo hvězdu akorát to by na něho ty oběti nesměly čumět jak na svatý obrázek. Plus pouze za tu zrzku bohužel/bohudík na hvězdu to není. P.s. trvalo mě to přes hodinu najít někde odkaz kde to stáhnu (momentálně je to už na známých uložištích) P.s. 2 při tom podřezání si můžete všimnout, že ten chlápek krvácí ještě dříve než ho začne podřezávat tomu říkám amatérismus , když už nemám na takové triky prachy tak to aspoň zakryju ať to nevypadá tak blbě.

Letní kemp (2021)

Ale no tak lidi neblázněte jako na rovinu není to nějak extra pecka , ale v porovnání se zrůdnostma jako Camp Rock 1 a 2 seriálem Táborníci v Kikihovna (pardon Kikwaka) je to kvalitní. Ústřední dvojice má dobrou chemii a dobře spolu pasují druhá dvojice taky vypadá slibně akorát, že oba se celý filmu na nic nezmůžou tak, že to vyjde do prázdna. Písně nic moc ve stylu High School Musicalu ( 2 až 3 kvalitní ). Ten kluk, který s nima soupeřil vypadá pododně jak ten v Prci Prci Prcičky 4 Na táboře co soupeřil se Stiflerovým bratrem dokonce i námět je totožný ta holka co ji nabaloval ten černoch zase jak sestra Larry Jean z série Všem Klukům . Určitě je to lepší než The Prom (ne, že by to byl těžký konkurent na porovnání) a nemusí tam hrát áčkoví herci ani se tam rvat homosexualita rasismus a takové věci. 60 procent klidně bych bral i dvojku

Godzilla vs. Kong (2021)

Spoilery Tak, že Kong je v Skull Islandu pod kupolí , aby ho to chránilo před útokem Godzilly, která mezitím už zabila všechny titány (nic neukážou bohužel) až na King Ghidoraha (status neznámý) jednou Godzilla zaútočí na sídlo Apexu (společnost co dělala kupoli na Skull Islandu) a ti se rozhodnou ho přesunout do Antarktidy kde je vchod do duté Země, který ví kde je jen titáni a na tom místě chtějí najít něco co Godzillu zabije. Nejen , že to zní blbě, ale ono to i blbé je tak, že po úvodním útoku Godzilly v cca 10 minutě máme tak 40 minut totální vatu kdy kluk a holka chodí po světě s konspiračním teoretikem, který má snad i teorii proč lidi serou (můžou za to mimozemšťané určitě tipuji, že by řekl) pak přijde boj Godzilly s Kongem a první souboj , který kazí to, že tam Kong skáče po letadlových lodích jak v nějakém díle Super Mária následován ještě debilnější scénou kdy Konga převáží zhruba 20 vrtulníků vzduchem. Máme hodinu do konce tak se projedeme do té duté země kde měl Kong mrtvé příbuzné a kde mají vstup povolený jen opice jako je Kong mezitím sledujeme Mechagodzillu jak se zapne a Godzilla po ní jde pak si z ničeho nic v Japonsku namíří do země udělá tam díru a začne útočit v té duté zemi na Konga (asi je Japonsko nějak spojené s Antarktidou) , který tou dírou proleze a začnou se bít. Pak si to společně rozdají s Mechagodzillou , kterou oslabí ti tři blbečci tak , že do počítače vylejou chlast (jasně v Apexu byly všichni tak debilní, že nemyslely na takovou věc , i když jelikož tam nemají nikde kamery nedivil bych se) a Kong ji zabije má zde slušnou fatalitu a la Mortal Kombat. P.s. mě ten tlustoprd byl povědomý a on to je Russell z Deadpoola 2.P.s. 2 Film nemá žádnou potitulkovou scénu tak, že další díl bude asi boj nejspíše s King Ghidorahem 2 (pořád zbývá někde jedna hlava) nebo vymyslí něco jiného. P.s. 3 Zhruba celý film je zde Kong úplná sračka hned na začátku málem chcípne v duté zemi spadne z x metrů a přežije a málem chcípne později taky pak se ta válí jak pytel hoven a musí ho oživovat tak, že pokud jste fandové Konga odeberte si libovolný počet hvězdiček P.s. 4 na internetu bylo hodně teorií proč po sobě jdou a je tam Mechagodzilla některé byly píčoviny, ale každá z nich by byla lepší než tady ty co byly .

Střípky (2021)

To sem se zase nechal nalákat na píčovinu csfd elita (čti csfd nuly) se zase s hodnocením předvedla. Tak, že Denzel a jakýsi Egypťano Američan co vypadá drsně jak rozzuřená čivava a bál by se ho snad jen mentálně zaostalý hledají vraha šlápot film má přes 2 hodiny a skoro hodinu sledujeme jen jak si Denzel kecá s svými kamarády policajty myslíte si, že se to pak zlepší? Chyba lávky zbývající hodinu sledujeme ty dva jak najdou podezřelého on si hraje na mistra světa ve všem a střídavě si myslí, že je to on a není to on pak už máme konec. Tohle je snad nejhorší film z Denzelovi kariéry a z žánru thrillerů kdejaká podělaná detektivka co kdy šla na Barrandově má lepší scénář a je zajímavější což je smutné navíc je to tak nudné , že zajímavější než tenhle film je porovnávat v létacích , které máslo je levnější a o kolik haléřů. 40 procent a i to je moc. P.s. hnusnější černošku než tu co zde hraje tu patoložku jsem viděl snad pouze jen tady https://www.csfd.cz/film/591521-zombie/komentare/

Mizerná jízda (2020)

Ať mě nikdo netvrdí, že je to real a jsou to skuteční lidé 90 procent scén je hraných podobně jako v Boratovi 2. Ale jinak jako komedie to funguje ta scéna kdy utekla Trina z vězení a vybavuje se s vězněm , že je vděčná, že jí pomohl a znásilnění gorilou (asi to ani gorila není, ale chlap v kostýmu) jsou nesmírně vtipné. Bohužel body dole za fekální humor (blicí scéna v klubu) scéna v zaměstnání kdy jako by dal ruku do mixéru a jako by začne všude téct krev je taky za hranou vkusu. Konec už je taky hodně slabý. 60 procent.

Stráž (2021)

Průměrnější film , aby člověk v distribuci pohledal. Tohle mělo jít tak maximálně někde na Čt nebo na Barrandově a co na tom viděl úžasného Netflix, že to vysílal je mě záhadou Ženská se vrací z Iráku do Francie a dělá jako v ozbrojených hlídkách jednoho dne jí na diskotéce znásilní sestru a ona se mstí. Problém je v tom, že to nemělo scénář jelikož ženská si zde mlátí lidi na počkání (neřeším jestli jsou zlí nebo hodní) všichni ví kdo to je , ale absolutně jim to nevadí. Nechají ji sloužit dále v těch ozbrojených hlídkách ačkoliv je psychicky labilní a hned v první hlídce málem zabije chlápka co mlátí svou ženu a to nejlepší na konec nechají ji jít přes hranice do Ruska a do Jordánska poté co okradla jednoho z vojáků o zbraně . Nechápu podle čeho si Kurylenko vybírá filmy není to špatná herečka, ale její filmografie je plná průměrných až podprůměrných filmů. P.s. nemají mít náhodou vojáci nějaký výcvik tady ji zmlátí náhodní týpci hned v první scéně skoro.

Stay Out of the F**king Attic (2020)

Chlápek si najme 3 stěhováky a dá jim příplatek za to, když mu barák vystěhují do dne. Řekne jim, že nemají jít do podkroví a suterénu jinak zbytek ať si vystěhují samozřejmě tam něco najdou a on jich z tama už nechce pustit. Plusové boy, že se to rozjede od začátku mínusové za herecké výkony (ta černoška strašně přehrává) a konec po potitulkové scéně. který nedává smysl (jak ten černoch přežil?). P.s. co to má jako tak složitý scénář, že to psaly k tomu 4 lidé?

Časové pásmo bylo změněno