Caged (2021)

Černoch je odsouzený na doživotí za ´´vraždu,, manželky. Jelikož u něj v cele najdou žiletku tak jde na 90 dní na samotku. Tam jelikož zabil ženskou se do něho naváží ženská dozorkyně, kterou pořezal chlap a ona má na ně pifku. Tak, že mu ty samotky prodlužují s tím že pokud se přizná samotky mu skončí a on se zařadí mezi ostatní vězně což on nechce. 60 procent

They Reach (2020) odpad!

Tak, že 2 chlápci šly vymýtat zlo z jakéhosi kluka rituál se zvrtl ten kluk zabil svou matku a jednoho chlápka a ten druhý chlápek zabil ho, ale to zlo co v něm bylo se přesunulo do kazeťáku. Po 10 letech se Jessica o ten kazeťák pořeže a tím vypustí to zlo a jen ona ho tím pádem může porazit. Mezitím tam umírají lidé a Jessica se svýma 2 postiženými kamarády (tlustoprdem co tančí jak postižený pravděpodobně i je a holkou co se jmenuje podobně jako sýr) se ho snaží zastavit. Neuvěřitelně nudný film kde se za 40 minut stane pouze to , že Jessica vidí mrtvou holku strhávat si tvář, otec Jessicy vidí mrtvou babku co mu říká, že on to může zastavit a Jessica se pořeže o kazeťák. Ve zbývajícím čase to není taky žádné terno máme zde jen jednu utrhnutou hlavu, jakýsi portál a stromové ruce navíc triky jsou horší než v původním Poltergeistovi a to je tohle film z roku 2020. odpad

Přízrak v domě (2018) (TV film)

Ženská s dcerou si koupí barák , který chce opravit a pronajímat přes internet jako penzion. Mezitím se tam vrací bývalá majitelka, která se léčila v léčebně jelikož omylem zabila své dítě a dělá jim tam naschvály, aby získala její dceru, která je podobná její mrtvé dceři . Průměrný thriller s nízkou dá li se říct dokonce nulovou inteligencí postav to, že si nezjistí co se tam dřív dělo budiž, ale to , že se tam dějou nehody a u všech figuruje stejné ženská a nikomu to nepřijde divné je už na pováženou. P.s. V Americe jsou hodně bezohlední řidiči náklaďáků, že přejedou chlápka nevadí jim to a jedou dále bez zastavení :-) 60 procent

Noční lovec (2018)

Někdo unáší ženské a zabíjí je. Policie zatkne jednoho retarda (něco jako lidi co dobrovolně volí ANO), ale ten to nedělá sám . Mezitím se ten druhý mstí na policajtech a ti se ho snaží najít. Průměrný thriller s áčkovými herci v rámci toho co chodí v televizích dokonce nadprůměrný 60 procent. P.s. chápu to jako dobře, že se měnily? a nikdo na to nepřišel to mě přijde uvalené

The Reckoning (2020)

Největší problém filmu je ten, že hlavní herečka vypadá jako ty hlavní hrdinky z románů Rosamunde Pilcher co chodí věčně na Prima Love (zatímco tam se to dá vysvětlit tady ne) . Námět je dobrý ( i když podle skutečných událostí je tam jen to, že docházelo k upalování čarodějnic a byla epidemie moru)kdy ženská nedá statkáři to co chce (peníze to nejsou) a on ji obviní z čarodějnictví ona se ale nechce přiznat tak ji různě mučí problém je v tom, že to vůbec nevypadá jako by ji mučily a tak jak vypadá na začátku vypadá skoro i na konci tím padá i uvěřitelnost filmu. Ono i toho slibovaného mučení se člověk moc nedočká jednou ji sbičují a jednou ji cosi strčí mezi nohy a rozevřou to bohužel to je vše přijde mě, že režisér , který natočil před roky krvavou řežbu Pád Do tmy byl hodně limitován ať úmyslně nebo ne což je škoda. Hvězda dole za konec , který je hodně uvalený, že jedna ´´zmučená,, ženská vše vyřeší a tak aspoň feministky budou mít radost. 60 procent

Tajemství v nás (2020)

Originál jsem neviděl a ani mě neláká. Ženská najde po letech ve svém městě chlápka co jí za 2 světové války zabil sestru a ji znásilnil tak ho unese a chce po něm přiznání. Hlavní hrdinka nevytáhne za celý film cigáro z držky a minuty kdy ho nemá se dají počítat za zázrak (většinou jsou to scény kdy spí nebo řídí) a film taky za moc nestojí. Pokud čekáte nějakou pomstu nedočkáte se pouze jeden ustřihnutý prst za to co jim dělal mě přijde málo. 40 procent

Limit (2010)

Na začátku sledujeme chlápka jak utíká před dvěma chlápky ti ho po čase chytnou a chtějí ho zabít akorát ho přejede motorkář a on skončí v nemocnici. Mezitím kamarádi toho chlápka unesou ošetřovatale a jeho těhotnou ženu a chtějí po něm, aby jejich kumpána osvobodil z nemocnice a přivedl k nim. Z francouzských thrillerů lepší kousek 80 procent P.s. kdyby potratila dal bych i 100 procent nemám rád filmy kde jsou těhotné a je to prezentováno jako by jsme se z toho měly posrat, že jsou něco více než všichni ostatní na světě.

Všichni moji přátelé jsou mrtví (2020)

Přijde mě, že je to film z nějakého paralélního vesmíru a všichni jsou tam snad retardovaní nebo na drogách spíše se to mělo jmenovat všichni moji přátelé jsou postižení Jediné co tam stojí za pochvalu je závěrečných 10 minut na druhou stranu má to cenu se kvůli tomu na to dívat znova podle mě nemá Ani jako komedie to neobstojí zasmál jsem se pouze při scéně kdy holka říká svému klukovi, že je největší čurák nebo něco v tom stylu 40 procent více ani omylem

Lovci příšer (2020)

Odpověď studia Asylum na film Monster Hunter a nejspíše i Predátor Evoluce . Na Zemi havaruje mimozemská loď co převážela vězně ti utečou a zabijou tam jakéhosi maníka. Je povolaná jednotka pro boj s mimozemšťany (zhruba 10 lidí opravdu je veliká ) a ti to jdou vyšetřit. Mimozemšťané vypadají příšerně, členové jednotky, která je úplně neschopná tam chodí v rouškách a střílejí z laserové zbraně vypadá to podobně jako v filmu Breach s Willisem. Opravdová lahůdka , ale přijde na konec kdy nám režisér ukáže jak chytit do antigravitační rukavice atomovku a nasměrovat ji do mimozemské lodě co na tom, že pokud stály všichni pod ní tak by je to zabilo nebo minimálně ozářilo. 40 procent

V peřině (2011) odpad!

Na to, aby někdo tohle natočil musel brat luxusní materiál na to by nejspíše nestačilo vyhulit ani všechny drogy světa Tady není žádná logika asi to nemělo ani scénář a o hereckých výkonech radši pomlčím. Posuďte sami děcka jdou sami do ulice a zpívají o tom, že nebudou brat od cizích lidí sladkosti přitom před 5 minutama braly od cizí ženské , kterou viděly poprvé v životě lízátka celou obec hlídá jeden senilní policajt co má vystavěnou budku uprostřed silnice v jedné scéně děcka okradou pekařku a je to prezentováno tak že jsou hodní zatímco ona je zlá a takových blbostí je zde více . Já vím, že je Bolek Polívka zadlužený a bere už nejspíše vše za co se platí , ale tohle mě přijde pod jeho úroveň Jiří Mádl zde našel dokonce své herecké dno a to jsem ho měl doteď za kvalitního herce co pozná kvalitní film a v sračkách nehraje. Hudební čísla vypadají příšerně (jediné 3 co ujdou jsou ty s těmi nevěstami) a dokonce zde máme i rap malých spratků vypadají hůře než v obou Diskopříbězích dohromady a to jsou filmy staré přes 20 let zatímco tohle je z roku 2011 smutné 3/4 jich by tam nemuselo ani být a nic by se nestalo , ale hold někoho ´´inteligentního,, napadlo, že by to mohl být muzikál a tak to vytvořil. Svět v peřině na , který tohle láká se tam objeví tak 10 minut a vypadá zhruba tak jak by si člověk představil vyzvracenou duhu od jednorožce. Jediní dva herci, kteří zde něco hrají jsou ty ženské co jedna nabalovala Mádla a ta druhá co se jí o Mádlovi zdálo jinak nikdo. P.s. nevím jestli je dobrý nápad dávat do filmu na které můžou chodit rodiny s dětmi scénu kdy ženská říká děckám, že má doma hodně sexuálních hraček dělá si na nich dobře a tváří se přitom jak kdyby měla orgasmus. P.s. 2 Je sice pěkné, že ztracený syn najde po letech svou matku (opravdu bylo těžké ho najít v tom městě kde nebylo ani 100 obyvatel?) ale nic to nemění na tom, že ho ona zavírala do sklepa a on ji za to miluje. odpad