A Nun's Curse (2020) odpad!

Amatérský trash o vraždící jeptišce co vraždila vězně. Z 73 minut se zde minimálně 60 minut nic neděje jen sledujeme 4 herce (tlustoprda , holku co se zajímá o jeptišky, sestru prostitutku a playboye) jak si kecají sračky pak se něco stane v rámci 5 minut a máme konec. Kdyby to končilo tím předchozím koncem byl jsem ochotný dat 1 až 2 hvězdy (minimálně 1 za uříznutý penis) , ale pak na to naváže další a úplně to pohřbí. 5 procent

Penance Lane (2020) odpad!

Amatérský trash natočený v jednom baráku. Chlápek vyjde z vězení a bere práci v baráku kde má uklízet mezitím tam něco najde a někdo ho chce zabít je to amatérské ženské vypadají jak pornoherečky (možná si braly z kástingu z porna) a záporáci mají kostýmy jak z nějakého levného cosplaye na Šíleného Maxa mixlého s sado maso kostýmky. P.s. v některých záběrech se mě objevila z ničeho nic tma tomu říkám amatérština každým coulem. Herečka a herec z Halloweenu 2 od Roba Zombieho.

Son (2021)

Těhotná ženská uteče z jakéhosi kultu a porodí syna. Pak ho normálně vychovává až se jednoho dne členové toho kultu (byl vůbec skutečný nevím) objeví a něco v něm aktivují (co nevím) a on začne být nemocný. Doktoři si neví rady a tak ho matka unese a krmí lidským masem a to je zhruba celý film. Totálně průměrný horor , který nemá čím zaujmout pochválit se na něm dá maximálně bodycount (více jak 6 mrtvolek na 98 minut je slušné) jo a mimochodem o nacismus to ani nezavadilo nevím co tam Jasm viděl teda (asi halucinace).

The Marshes (2018) odpad!

Tohle je snad nejhorší kanibalistický horor co kdy vznikl to snad i poslední díl Pachu Krve (nemyslím ten remake co vyšel letos) nabídl lepší děj a lepší postavy a to je co říct. 2 vědci a studentík jdou do bažin sbírat vzorky narazí tam na kanibala co jich loví (kde se tam vzal proč tam byl se nedozvíme) . Problém je v ději přes 50 minut se nic neděje jen sledujeme ty 3 jak sbírají vzorky bažin pak se objeví ten kanibal a člověk čeká změnu k lepšímu bohužel se nedočká vraždu ukážou jen jednu a to ještě v prostřihu a la Saw a zbývající jsou mimo záběr kanibal nemá žádné charisma objevuje se kdekoliv a kdykoliv bez vysvětlení a ani jich neloví prostě se objeví a postava zemře o scénáři ani nemluvě v jedné scéně jich má všechny 3 v hrsti, ale spokojí se pouze se zabitím jednoho dalšího omráčí a nechá tam a tu žensou jen vyděsí (názor, že nebyl hladový neberu klidně si je mohl nechat na potom) . Za přírodu body nedávám. tak, že odpad

Yes Day (2021)

Za mě ano z těch komedií z poslední doby nejlepší z tvorby Netflixu zlatý klenot dokonce. Má to sympatické postavy dobrý děj a je to vtipné plusové body navíc za absenci fekálních scén (je zde jen jedna scéna kdy mimino počurá otce, ale má tak minutu) což je v dnešní době snad zázrak. Mínus pouze za feminismus nevím jestli je to trend dávat do komedií neschopné chlapy nebo někomu to přijde vtipné, ale mě ne. Jinak překvapivě na americkou komedií zde není moc černých (tuším tak dva ) a dokonce se dostalo i na Asiatku otázka je co na to teroristická BLM?. P.s. to s tím koncertem si mohly odpustit ne každý koncert přitahuje smažky a podobný lidský odpad.

Svatební cesta (2014)

Pobavil mě komentář jakéhosi Prochyho a jakési číslo, že film je brutální a režisérka se to nebojí ukázat jasně sni dál v celém filmu jsou jen zhruba 3 záběry na ženské s krvavým flekem na nohách tomu říkám brutalita takový Braindead se proti tomuhle může jít bodnout. Ženská s chlapem jdou na líbánky na chatu kde ta ženská dříve žila. 30 minut se tam laškují a pak jednou ta ženská vyleze v noci ven něco uvidí a něco do ní vleze (netěšte se nic neuvidíte). Následně se změní nechce s ním spát (nedivím se jí) a je divná tak se on snaží přijít co jí je. Cca 70 minuta a stále se nic neděje pak to režisérku přestalo asi bavit tak tam dala jakože zápletku s neviditelnými mimozemšťany a už máme konec. 20 procent za hlavní herečku na , kterou se jedinou dá dívat. 57 procent je slušný úlet přijde mě, že se tady opět uměle navyšuje hodnocení smutné, že něco takového šlo do kin jakákoliv epizoda Pata a Mata má lepší scénář a i děj.

Kosmický hřích (2021)

Začneme pozitivy je to lepší než Breach a Bruce se tam objeví hned na začátku jde i vidět, že tam něco i hraje. Na Zemi zaútočí mimozemšťané (chobotnice v kapucích) a Země vyšle cca 5 vojáků na jejich základnu, aby tam zjistily kde sídlí a hodily tam atomovku. Celé je to píčovina a smysl to nedává jelikož mimozemšťané vlastní hvězdnou bránu a můžou se teleportovat kam chtějí , ale na Zemi zaútočí v počtu zhruba 5 členů proč tam tedy byla úvodní scéna a ten útok na Zemi v takovém provedení nevím. Několik vojáků tam létá ve vzduchu, ale sestřelí pouze jednoho chlápek si dojde pro atomovku a hned mu ji dají žádné zabezpečení nic mimozemšťané jednou bojují s puškama a jednou s jakýmasi mačetama proč nevím mají i vesmírné lodě , ale nevyužijou je proti Zemi. 40 procent

Tom a Jerry (2021)

Tak, že asi takhle titulky co jsem k tomu našel jsou příšerné věty nedávají smysl k ženským postavám se zde mluví v mužském tvaru jednou udělaly z postavy Joy postavu Joy a jednou to přeložily jako radost v podstatě hrůza evidentně translator. Scénář to nemá v podstatě jakákoliv epizoda Toma a Jerryho natáhnutá do celovečeráku s tím, že se zde objevují i jiné animované postavy, které , ale nemají žádnou interakci s okolím natož tak s lidskými postavami. Chloe těžce přehrává a jediné scény kde je přirozená jsou ty kdy se obléká jako družička na svatbu a na konci což je zhruba 5 minut. Peňa zbytečný ten kromě prvního Ant Mana už v ničem kvalitním hrát nejspíše nebude a co mě nejvíce štvalo jsou rapující scény jelikož ten žánr nesnáším. Zbývá otázka co pochválit tak maximálně ty pávy tu bílou kočku a ty šaty co měla Chloe jako družička.

Seed 2 (2014) odpad!

Tohle je strašný trash jako dokážu akceptovat, že jsou slashery blbé, ale tohle je moc blbé i na mě. Tak, že 4 šlápoty jedou do Chicaga na svatbu jedné z nich (aspoň, že ta nevěsta byla pěkná v rámci kástingu) po cestě někomu zastaví a ti jich unesou . Nyní si člověk řekne paráda budou jatka, ale chyba lávky spoilery jednu zapíchnou kdesi v poušti jedné strčí mezi nohy revolver a vystřelí jednu odnesou kamsi do prdele a čtvrtá je zrádkyně. Film nemá ani děj zabíjejí se zde neznámí lidé jen tak nejspíše , aby tam bylo zabíjení nemá žádnou psychologii postav a řeší se tam jakýsi posraný rituál z , kterého se stejně nic nedozvíme. Pominu chyby v ději, který skáče jak psí blecha po psovi a člověk má v tom bordel tak logika a chování postav nefunguje jelikož náhodný chodec v poušti osvobodí zmučenou ženskou a první co chce je ji obtáhnout z ženské tečou litry krve přesto se tam prochází po poušti dojde k karavanu a unesou ji (to ji tam jako čekaly těch x hodin než došla nebo to byla náhoda nevím?) . 0 procent nechápu, že to má těch 27 aktuálně i 15 procent je pro tohle hodně.

Raya a drak (2021)

Máme tady teprve březen a už tu je animák roku tohle nejspíše nikdo nepřekoná na to, že je to režisérů prvotina tak pecka . Navíc se jedná o atypický animák z poslední doby není zde ani jedna písnička a nikdo nezpívá (což bude asi ten problém u lidí , že to nemá minimálně 80 procent, ale aktuálně 76 procent) a celkově to nemá ani žádnou zapamatovatelnou hudbu. Tohle trhne jakýkoliv animák od Pixaru jelikož ty emoce jsou zde reálné a těm postavám to opravdu věříte neuráží se zde lidi co něco dokázaly (zdravíme Pixar a animák Duši kdo viděl ví co myslím) není zde tupý humor pro malé parchanty (zdravíme opět Pixar speciálně Duši) a celkově to krásně odsýpá. Veškeré scény s vodou jsou to nejlepší co kdy v animácích kdy uvidíte a je to pastva pro oči postava Sisu je nejlepší vedlejší postava v animácích za minimálně 3 roky a takového Olafa z Ledového Království překoná jak nic navíc se nemusí pitvořit, zpívat a dělat ze sebe dementku. Doufám , že někdy vznikne i druhý díl a nedělají z toho posraný seriál jak je poslední dobou zvykem. 100 procent tady není co řešit P.s. kdyby měl někdo zájem i o knihu tak bude brzy v prodeji https://www.knizniklub.cz/knihy/532082-raya-a-drak-pribeh-podle-filmu.html P.s. 2 díky za titulky titulkomat jsem rád, že je vydal tak rychle