Tlusťoch (2020)

Tak, že malý spratek dostane na Vánoce uhlí nasere se a najme si na Santu vraha, který pro změnu dostal na Vánoce angličák ačkoliv chtěl, aby mu Santa nadělil nové rodiče co by ho nemlátily (WTF). A teď to přijde ten vrah zjistí hned Santovu adresu a jeho jméno i to čím jezdí jak to nevím a film to ani nevysvětlí a přijde si pro něj. Santu mezitím hlídá americká armáda (zmohly se zhruba jen na 10 vojáčků) , která chce po jeho elfech , aby vyráběly pro americké letadla jakési součástky za odměnu mu dá ochranu a peníze. Nemají tam ani kamery a ani žádné zabezpečení a mimochodem Santovu manželku hraje černoška asi pomýšlejí na nějaké ocenění (nově získají ocenění pouze filmy ve kterých bude hrát černoch nebo černoška). Rovnou přeskočte 80 minut a pusťte si posledních 20 co za něco stojí a za to dostanou ty 2 hvězdy. Humor 0 Napětí 0 Akce 40 Herecké Výkony 0 Gore 0

Křupaví mazlíčci (2017)

Rovnou doporučuji přeskočit 20 minut jelikož je to o ničem , ale pak přiznejme si to na rovinu zápletka je stupidní chování postav je na nulové úrovni scénář to asi ani nemělo chybí zde jakákoliv sebereflexe a celkově je to cílené tak na 5 leté děti nicméně závěr a ta scéna kdy se promění poprvé je na vysoké úrovni a film zachraňuje. Jediná vedlejší záporná postava co za něco stojí je ten liliput bohužel má zhruba 10 minut prostoru. Jinak to , že ta kočka a pes budou něco víc jsem odhadl hned na začátku a Stallone se zde teda předvedl celou dobu opakuje jen rakeťák a na konci začne valit jakési hovna. 40 procent. P.s. kde zmizela ta Esmeralda? P.s. 2 ta malá holka vypadá úplně stejně jak hlavní hrdinka animáku Až na měsíc.

Zapomenutý princ (2020)

Už , když jsem viděl trailer tak mě to tehdy nezaujalo a realita je ještě horší nechápu, že něco takového šlo do kin a Wonder Woman 1984 třeba ne . Celé je to o tom, že chlápek vypráví dceři příběhy kde je hrdinou , ale ona dospěje a už ji to nebaví a navíc si najde kluka zápletka , kterou by vytvořil i 15 letý kluk. Odehrává se to zároveň v lidském světě a jako by ve světě těch příběhů bohužel je to zcela nezáživné a prázdné. Vtipné to není vůbec což je škoda jelikož to mohlo aspoň parodovat žánrové klišé v pohádkách, ale zmohlo se to pouze na kovboje s mini ručičkama postavu co vypadá jak Trump a ženskou co drží dveře pak kromě modrého slona si nejspíše už nevybavím nic. Jelikož to má i omezený počet postav (otec, dcera, sousedka, kluk, ) nemá to ani napětí a jede to podle klasické šablony navíc jedna scéna a celý koncept zapomnění zde vykrádá animák V Hlavě. Nejsympatičtější postava je tam ta sousedka ta měla být hlavní postava místo toho černocha na ni se dobře dívá a ty emoce a dialogy jsem jí aspoň věřil bohužel jako jediné. 20 procent za 1 vtip

Síly z temnot (2020) odpad!

Spoilery Chlápek hledá svoji sestru a ubytuje se v hotelu. Tam to je samý magor a vypadá to tam jak sraz pacientů Jedličkova tak, že tam máme liliputskou důchodkyni, jakousi kurvu co dělá v baru pak chlápka co s ní šuká pokud jsem to pochopil dobře ( s ní tam šuká více chlapů, ale tenhle bude asi její pasák nebo co) ženskou co je médium a to je asi tak zhruba celé osazenstvo. 30 minut je v hajzlu a nic se nestalo pak zjistí, že musí zaplatit 2000 pesos , aby to médium mu řeklo kde je jeho sestra tak vykrade hospodu a zaplatí jí to a zjistí , že je kdesi unesla skupina lidí pro, kterou dříve pracoval a tito lidí mají v sobě jakési housenky (on ji má později taky) . Kde se tam ty housenky vzaly nevíme a film to ani nezodpoví jsou pro film důležité nevíme prostě se tam objeví z ničeho nic a mizí z ničeho nic. Souboje v tomto filmu jsou příšerné ke cti režiséra je pouze to, že se zde bojuje s ženskýma většinou akorát choreografie vypadá následovně bojuje s ženskou praští ji je v bezvědomí hodí s ní o zem je v bezvědomí pak vstane dá jí další ránu a zase jde to bezvědomí hlavní záporák je úplný ubožák, který dostane jednu ránu a umře pak zde máme plot twist vede to někdo jiný do toho vleze ta housenka a umře (proč, když v tom chlapovi žila normálně a neumřel ? nevíme) 0 procent nejhorší film co kdy Netflix vysílal .

Vánoční kronika: druhá část (2020)

Více cgi postav a zvířátek bylo snad pouze jen v Doktorovi Dollitlovi 2020. Jako já vím, že to je nákladné točit film s živýma, ale tady to smrdí umělotinou do takové míry , že by snad bylo i lepší kdyby to bylo animované ta puma vypadá hůře než tygr v Doktorovi Dollitlovi 2020 což je smutné. Tipuji, že minimálně 90 procent filmu bylo před zeleným pozadím a 90 procent filmu jsou triky. Kvalitně na úrovni jedničky akorát zde se rve na silu i hodně feminismus . 60 procent P.s. tématicky podobný pan Jangle je za mě lepší https://www.csfd.cz/film/811672-pan-jangle-a-vanocni-dobrodruzstvi/komentare/

Skyfire (2019)

Po Greenlandu to nejlepší co katastrofické filmy letos nabídly. Od cca 10 minuty se to rozjede jde vidět, že do toho daly prachy a pěkně to odsýpá. Bohužel od cca druhé půlky to jde na mód Rychle a zběsile kdy se tam valí jedna nerealistická píčovina vedle druhé od takřka nezničitelného džípu plující na lávě a visícího na ocelovém laně po chlápka co přežije pyroplastický proud (kde sem to jen viděl , že by Jurský Park? , ale tam to nebylo tak uvalené jak tady aspoň). 80 procent P.s. možná by neuškodilo povolit uživateli grizlymu007 jiné hodnocení než 1 hvězda a odpad.

The Mortuary Collection (2019)

Chlápek přijímá pracovníka na výpomoc do márnice a ozve se mu jedna ženská. Mezi vysvětlováním jak to tam u něho chodí jí vypráví 4 příběhy Příběh 1 je o ženské co ukradne na záchodě jakýsi medailon a peníze a zaútočí na ni chobotnice (prý to nebyla chobotnice, ale srát na to) nuda bez vysvětlení a krátké 20 procent Příběh 2 je o chlápkovi co souložil s ženskou bez ochrany akorát místo, aby otěhotněla ona otěhotní on ze začátku to vypadá jak některý z dílů prci prci prciček a konec vypadá jak nějaké pokračování Mutanta (Species) 60 procent Příběh 3 je o manželském páru kdy žena je nemocná a ne a ne umřít a muž se jí chce konečně zbavit nejlepší příběh 70 procent Příběh 4 je o hlídačce dětí, kterou napadne psychouš co uteče z blázince klasický slasher, který kazí konec, který je v noci a chaotický i nesmrtelnost postav 60 procent Celé je to zakončeno pointou kdo je ta ženská proč se zajímá o tu práci co se s ní a tím chlápkem stane 80 procent

The Call (2020)

Pan režisér Woodward mladší točí filmy, které mají většinou d 25 do 40 procent + - 5 a ani tohle není výjimka. Nicméně od minulého The Final Wish, kterému jsem dal odpad zlepšení o cosi. 4 teenageři (2 kluci jeden homosexuál a jedna holka) terorizují babku a dědka o které si myslí, že zabila dceru jedné z nich a prošlo jí to babka to psychicky nedá a hodí si mašli a zahrne je do závěti. Tak si je ten dědek pozve a řekne, že dá každému 100 000, když zavolají na jedno číslo a minutu tam budou kecat pokud se jim to nebude líbit udá jich na policii , že pomohly k její sebevraždě. Tak tam postupně volají a jednomu se zjeví fotík co ho mlátil druhému příšery pod postelí třetímu mrtvá těhotná přítelkyně a čtvrté ta mrtvá sestra a snaží se je všechny zabít. 40 procent díky za titulky Dj Sulo.

Creepshow Animated Special (2020) (TV film)

Přiznám se, že si nepamatuji jestli jsem někdy předchozí části viděl nebo ne (jedničku mám pocit, že jo. První příběh je o chlápkovi co ztroskotá a nikdo ho nezachrání tak se sám požírá spíše průměr 40 procent a druhý je o tom, že rodina navštíví cirkus mrtvých , který se jí stane osudným taky 40 procent. Celkově průměrná záležitost na , kterou za 10 minut zapomenu možná i dříve 40 procent

V zajetí (2020)

Od režiséra filmu Pátrání se nedalo očekávat nic jiného než horor roku a to taky splnil, Navíc jak se říká v jednoduchosti je síla nemusíte mít v hororu (tohle je spíše thriller, ale nevadí) milion postav stačí bohatě dvě, když to umí kvalitně zahrát a to se zde stalo. Chloe je diabetička, astmatička, má na zádech jakési vyrážky (na začátku to má název, ale nezapamatoval jsem si ho) a jezdí na invalidním vozíku tak, že se o ni musí starat její matka. Později, ale zjistí , že se věci mají jinak (nechci nějak spoilerovat) hned od cca 15 minuty se to rozjede nemá to hluché místa (The Dark and the wicked by se od toho mohl učit) jsou tam reálné emoce, které jim divák věří a pěkně to odsýpá co více si přát. Optimálně 80 za pozitivní dojem a vzhledem k tomu, že už letos asi nic kvalitního nevyjde nadhodnotím.