Catwoman (2004)

Na to jak všeci říkají, že je to nejhorší komiksový film tak mě to tak hrozné nepřišlo. Je potřeba brát v potaz, že tehdy se nerozjel ještě ve velkém Marvel a moc superhrdinských filmů tehdy nebylo. Do zhruba 30 minuty je to v pohodě pak změní vzhled z ničeho nic se stane sexbomba (tedy tady ve filmu si to někdo myslel) a jde to do háje. Nicméně k filmu zásadní problémy 1. Halle Berry není žádná sexbomba nikdy nebyla a nikdy nebude tak, že nevím proč se tam o tom vůbec snaží jestli to po ní chtěl režisér nebo si na něco hrála prostě to tady nefunguje 2.Některé scény jak se snaží být Catwoman snad v každé scéně sexy by z fleku mohly natočit a rovnou poslat někde do porna navíc tam ani nepasují a nedávají ani smysl 3. Triky jsou příšerné speciálně u scén když Catwoman skáče (tak, že skoro u každé) 4. Záporačka je obyčejná ženská nuda 5. Kostým je příšerný vypadá to jako by si někdo odskočil do Bdsm obchodu a koupil tam první černý kostým co viděl i namalovaná je chvílema příšerně asi jí došla rtěnka nebo nevím to, že to nepozná režisér chlap budiž, ale, že to netrklo nikoho z tvůrců nebo na to sral je na pováženou. 6. Tak, že u závěrečné scény ona utekla z vězení protáhla se mřížemi (úplná píčovina asi si režisér vzpomněl na Terminátora 2 a chtěl tam mít podobnou scénu) ukradla auto, vrátila se domů pro kostým (proč jí ho ta policie nezabavila?) namalovala se , oblékla si ten kostým a šla do akce a ještě ho stihla zachránit kde se na ni hrabe Superman 7. I to jak zjistil z té rtěnky kdo je Catwoman mě přijde jako píčovina pokaždé se malovala snad jinak ne? navíc ten škrábanec by se mu po několika dnech zahojil a ten hrnek tam ležel bůhví kolik hodin. 8. Ta scéna na té diskotéce jako vážně Catwoman si tam tančí z ničeho nic si vyskočí za jakýmsi chlápkem zmlátí ho a nikoho to netíží v tom divadle je to taky to samé žádné interakce s okolím nic.

Spare Parts (2020)

4 ženské mají koncert (ačkoliv za hudbu se to považovat nedá Eva a Vašek jsou proti nim umělci) tam se pobijí a pronásleduje jich několik magorů. Tak mají nehodu a odvezou je na vrakáč kde jich unese jakási sekta co jim uřízne ruky a dá jim místo nich jakési násady na zbraně oni tam pak bojují o přežití. Tak blbě jak to píšu tak blbé to opravdu je nicméně musí se tomu nechat , že 3 ze 4 těch ženských jsou pěkné a je to aspoň krvavé. Vzniknout to v 80 letech tak je to pecka takhle je to nenáročný horor (sci-fi vůbec). 40 procent

Wonder Woman 1984 (2020)

Úvodní scéna je úplně zbytečná a je tam nejspíše jen kvůli tomu, aby i Connie Nielsen v něčem zahrála (ačkoliv je tam tak 3 minuty) pak se přesuneme do roku 1984 kde Wonder Woman zachraňuje no name civilisty (jakousi nevěstu a děcko co má přejet auto) a zabraňuje loupeži v klenotnictví. Tahle scéna je úplně příšerná, přehnaná a trapná (pravděpodobně nad ní měl dohled Zack Snyder , který to produkoval podle stylu to úplně odpovídá) mimo jiné zde hodí s lasem malé děcko do velkého plyšového medvídka (pardon jdu se vyblít) pak se to zlepší. Zápletka je stupidní chlápek má ropnou společnost, ale nemá ropu a hrozí mu vězení tak získá jakýsi kámen přání a přeje si víc postupně se z něj stane nejbohatší člověk světa a pak i prezident. Jsou zde i logické a scénaristické chyby například Diana řekne Maxovi, že nemá televizi a nedívá se na ni a ke konci má ty televize minimálně 4 nebo Max jde za prezidentem Usa a řekne mu ať si něco přeje ten si přeje atomovku a Max chce na oplátku být prezidentem a stejně se jim nestane jelikož s tím prezidentem pořád mluví jako s prezidentem?. Scéna na té silnici je taky hodně Op a působí trapně , když několik vojáků do ní střílí a ne a ne trefit (oprava jeden se trefil) na druhou stranu Kapitán Amerika držel rukama nastartovaný vrtulník a nikdo to nekritizoval o takové Black Widow a jejich nadlidských schopnostech ani nemluvím (smutné, že to lidi vidí jen u DC u Marvelu to asi nevadí nebo přehlíží). Problém je v tom, že zde není ani jeden záporák jeden je chlap co chce moc a nepočítá s následky a druhá je ženská co chce být někdo víc a nechce se toho vzdát. P.s. co by se stalo kdyby třeba ta ženská co chtěla ten milion dolarů to přání neodvolala navíc Cheetah ho taky neodvolala (další filmová chyba) kde vůbec zmizel ten kámen? P.s.2 Není pravda , že je to taková tragédie jak se tu říká většina lidí je rozmlsaná akcí z Marvelovek a pokud to jinde nevidí dává odpady o takových jedincích jako je verbal škoda mluvit (figurka csfd placená, aby ze sebe dělala šaška) navíc většina lidí vidí Dc a automaticky dává odpad csfd to nevadí a ani to neřeší. P.s. 3 určitě je to lepší než to s Harley Quinn, Avengers Age Of Utron , Ant Man , Ant Man a Wasp a minimálně na stejné úrovni jak Black Panther.

The Mummy Rebirth (2019) odpad!

Překvapivě to není Asylum, ale jakýsi Uncork´d a tag na Imdb to vystihuje přesně psychotronický film . Tak, že ženská co chodí celý film v jednom sado maso oblečku s chlápkem co vypadá jak retard a jmenuje se Noe (a je tam úplně zbytečný) oživí mumii jakéhosi chlápka co dříve miloval jednu ženskou, ale tu ženskou mu zabili a ho upálili v sarkofágu. Tak se tam ta mumie prochází a zabíjí jakési no name vojáky na pomoc má další mumie (kde se vzaly nevím) a jakési cgi zvířata. Do toho se tam řeší Hádes ačkoliv je to řecký bůh co dělá řecký bůh v Egyptě je mě záhadou nějaká Hádesova kniha (proč by si řecký bůh podsvětí psal knihu to se jako nudil?). Střílí se tam ze zbraní a vypadá to příšerně něco jako v Breach s Willisem , ale ty mumie neumírají vystřelí ta archeoložka a umřou hned jednou ty archeology chtějí živé což dává smysl jelikož oživila tu mumii jednou je chtějí zabít ačkoliv ta ženská je tam nejchytřejší postava z celého filmu . Borec rozbije pohárek začne mu to jeden voják sbírat borec vytáhne bouchačku a zastřelí ho borec se dozví, že ta mumie chce oživit svou družku ačkoliv to ví každý jelikož to řeknou za film minimálně 3krát vytáhne bouchačku a odstřelí tu co mu to řekla. P.s. jak mohla ta mumie oživovat mrtvoly, když ten kámen měla ta ženská to jako si ho mezi záběry půjčovaly nebo brala jeho sílu nějak na dálku?.P.s. 2 na začátku na scéně v pyramidě asi se z ničeho nic začne třepat obraz řeknete si paráda teď se něco stane a nestane se nic asi měl kameraman Parkinsona nebo fakt nevím. P.s. 3 kde se tam kurva vzal ten dinosaur celý film až na jednu scénu v muzeu zde nejsou žádné indicie kde by se tam mohl vzít a naráz se tam z ničeho nic objeví i ta scéna s ním je zbytečná borec letí vrtulníkem z ničeho nic scéna borec ztroskotal a honí ho ten dinosaur , který vypadá navíc jak kdyby se plazil P.s. 4 pointa filmu je teda jako co, že si tam po Egyptě bude chodit mumie, která je navíc nasraná jelikož nemůže oživit svoji družku a nikoho to absolutně nebude tížit? Normálka vůbec nebude nasraná, že mu pokazily rituál a nebude se chtít mstít leda, že by režisérské duo chystalo pokračování?

Skylines (2020)

Je škoda, že tahle série po ´´hororové,, jedničce šla dalšími díly spíše ve stopách sci-fi a kung-fu. Jednička byl film, který se svezl na vně mimozemských filmů a měl docela úspěch dvojka už byla spíše mlátička v lese se sci-fi prvky a tohle je mlátička ve vesmíru s sci-fi prvky. Jinak navazujeme na dvojku Rose (potomek mimozemšťanů a lidí) se vydává do války s mimozemšťany jednou, ale selže a až s rozestupem sestřelí jejich mateřskou loď. Film se odehrává s 5 letým odmlkou od toho kdy lidi zjistí, že tu loď nesestřelila , ale ona to přežila a snaží se z ní dostat jakési jádro jelikož na Zemi řádí i jakýsi virus, který mění lidi v mimozemšťany v podstatě je to béčková verze Vetřelců (skupina vojáků na mimozemské planetě) mixnutá s Dnem Nezávislosti Novým Útokem . Kromě herečky z dvojky se objeví i ten Asiat z dvojky a nově i Rhona Mitra. P.s. je zde řečeno, že je zabijete tak, že jim budete střílet do úrovně očí nebo hlavy a většina jich zabíjí tak, že jim střílí do těla nicméně to byla i chyba ve dvojce P.s. 2 snad podle konce neplánují i čtverku. P.s. 3 hlavní mimozemský zabiják tam má dobré killy.

What Lies Below (2020)

Dcera se vrací z táboru na návštěvu k matce. Přijde domů a zjistí, že ta matka má nového přítele s kterým se seznámila tak, že jednou si šla sednout ven a on tam byl u vody (už tohle by mě bylo divné, ale obě jsou blondýny a evidentně blbé jak Zemanovi projevy tak jim to asi nevadilo). Později zjistí, že to není člověk , ale nevím co (ani film to nezodpoví byl to mimozemšťan nějaká rodící jednotka mihulí nebo co to bylo nevím?) 20 procent

O léčivé vodě (2020) (TV film)

Nechápu proč se pořád snaží někdo o něco nového zvláště, když na to evidentně nemá ani prachy ani rozpočet a ani talent. Vodní říši zastupují 3 lidé (2 muži jedna žena z toho jeden blbeček asi jako humorná vsuvka ostatně jedna scéna s ním nápadně připomíná Looney Tunes) a jediné co tam dělají je to, že míchají dokola jakési lektvary v laboratoři za, kterou by se nemusely stydět ani voliči Pirátů a jednou za čas si vyjedou na vodě (proč asi , aby je každý viděl nebo nevím ) . Král má zde zhruba 4 vojáky (z toho 2 tak neschopné, že bych je nenechal hlídat ani kousek dřeva) jednu chůvu jednoho doktora a svou dceru (tomu říkám velké království) a později přibyde jeden jeho bratr jeho choť a jedna její dvorní dáma . Pohádka nemá žádné zvraty , žádné napětí a na překvapivé scény si rovnou zanechte chuť a celkově i stopáž je hodně krátká možná by pomohlo třeba 20 minut tomu přidat (ale zase plus pro lidi co se u toho nudí a těší se až to skončí tohle uteklo hodně rychle) Plusové body za to, že se zde nezpívá a princezna má na konci pěkné šaty , ale více jak 2 hvězdy si to podle mě nezaslouží. Jo a jinak nezlobte se na mě , ale ženská zde vystupuje s nalakovanými nehty to mě přijde hodně slušný úlet i na pohádku. P.s. nebylo by lepší než jim tu vodu brát třeba nějak nastavit , že by ta voda poznala kdo je dobrý a kdo špatný člověk a podle toho je uzdravila?

Vánoční poselství prezidenta republiky Miloše Zemana (2020) (pořad) odpad!

Pokud někoho chválit tak za 1 vlnu Vojtěcha (ačkoliv ho nemusím) ne Prymulu, který tam ani nebyl ministrem zdravotnictví. A o jeho (Prymulových ) nulových zásluhách raději pomlčet navíc mě nepřijde správné chválit pořád člověka co porušuje vládní nařízení. Opozici neřeším už delší dobu tvrdím, že žádnou nemáme jediná SPD se snaží něco dělat a jeden z mála normálních lidí je tam Rakušan. Počítám, že v roce 2021 pokud zvládneme kovid bude se taky chválit Prymula.

Casting na lásku (2020)

Pamatujete si tu scénu z Lovení kdy Geislerová hledala nového chlapa přes seznamku ? Tak tohle je v podstatě to samé jen roztáhnuté na 83 minut. Ženská herečka si hledá nového chlapa z dopisů co jí dřív psali muži, které zaujala v jedné roli. Jeden je nesmělý páprda druhý je počítačový ajťák třetí je fotbalový trenér a čtvrtý je chlápek co pořádá vernisáže o ekologii (Něco jak Gréta , ale s penisem). Nakonec nabalí tlustého hnusného chlápka co vypadá jak FattyPillow (doufám , že jsem to napsal dobře jinak nic proti němu ). Nechápu smysl proč tento film vůbec vznikl a už vůbec nechápu proč to někoho napadlo nasadit do kin. Ty 2 hvězdy jsou pouze za hlavní herečku a scénu v tom francouzském módním obchodu (cca 2 minutovou)

Peřinbaba (1985)

Přiznám jsem, že jsem to shlédl až v roce 2020 a to jen kvůli tomu, že příští rok má dojít do kin pokračování (původně mělo jít tento rok, ale odložily to). Jinak na tu dobu obstojná pohádka s kvalitním příběhem nejvíc mě, ale bavily ty pávy co tam byly. Plusové body za konec i ta smrtka se nakonec dočkala.