Sashmen13

Alexandr P

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
    • 10.4.2021  21:23

Ze začátku člověk ví co se děje, ale jakmile jsme tak v polovině, příběh se rozjede a na člověka rozhodně nečeká. Animace je ovšem úžasná a jen mě zajímá, jak to Japonci dělají, že skoro vždy do příběhu vloží tak brutální destrukčnost války. Ke konci už ani nevíme jak a proč kdo byl všechno zakletý, turnip byl ovšem MVP.

• 7.4.2021  01:40

Za mě ok: )

• 5.4.2021  02:17
    DOTA: Dračí krev (TV seriál) (2021)

Překvapivě docela dobré, neni to perfektní, ale člověk si to docela užije a ani nepotřebuje vědět co Dota je, pokud ovšem ví, tak je to bonus.

• 5.4.2021  00:21

Co můžů říct, mám rád šťastný konce.

• 29.3.2021  22:52

Zvláštní film, ale má své kouzlo.

• 24.3.2021  22:54
    Zákon gangu - Série 4 (série) (2011)

Motáme se v kole, ale pořád super, jen nevím co byla ta rasismus scéna, to bylo docela slabý.

• 2.3.2021  18:44

Zatím první díl, docela to ujde, jen by mohli být trochu profesionálnější a méně dramatický, přece jen říct o kataně že je to " asi nejlepší meč který byl kdy vyroben" nebo o samurai "asi nejlepší bojovnící na světě", já myslel, že tyhle weeb memes už jsou za námi. """"Tak je to za mnou a no, nic moc, po těch hraných bitvách by si jeden myslel, že drtivá většina bitev kromě finalní se odehrála někde v lese a bylo to 30 vs 30, to snad už radši mohli použít total war- shogun 2 a dopadlo by to lépe. Menší bias proti Nobunagovi řekl bych, tak jak je nám představen, jeden by si myslel, že je to satan sám. Odborníci opravdu na slovo vzatí, většinou tři opakují to samé ( a že to bývají perly moudrousti) a někdy jen pod vousy utrousí něco opravdu zajímavého. Chtělo by to méně falešného dramatu a více opravdové historie, jenže když vám i v posledním díle tvrdí, že "po staletích války samurajové opravdu byly nejlepší válečníci" jo a proto dostali v koreji naklepáno od číňanů a korejců lol. Taky by to chtělo vzdát se té 22krát přehnuté katany nippon steerru a dát samurajům zbraně které opravdu používali to jest " Kůň, Naginata, Luk a později puška" , prosím, katany byly "záložní zbraně" ale především, ceremoniální!

• 18.2.2021  19:26
    Berlínští psi (TV seriál) (2018)

Hezké, syrové není špatný příběh kde prakticky skoro není "good guy", jen asi trochu smutné.

• 6.2.2021  23:50
    TY - Série 1 (série) (2018)

Docela se to dá, týpek je takovej Dexter = amatér a má docela plot armor. Btw v jedné věci měli všichni pravdu, Becky byla opravdu tupá.

• 3.2.2021  21:43
    The Expanse - Season 5 (série) (2020)

Expanse postpupně ztrácí edge, ale to není moje hlavní výtka. Moje hlavní výtka spíše směřuje k nám samotným, naší společnosti a já odmítám být součástí téhle falše, prostě... ne.

• 3.2.2021  01:11
    Bílý tygr (2021)

Docela ok, ale největší pravda vás trefí na konci, budoucnost patří žlutému a hnědému muži a upřímně, s tím kam zapadní civilizace směřuje, s ním souhlasím.

• 30.1.2021  23:42
    BONDING - Série 1 (série) (2019)

Jako, je to wild jízda, ale ten kdo píše scénář, je kurva najetej, dost dobrý.

• 30.1.2021  23:38
    BONDING - Série 2 (série) (2021)

Mnohem slabší, boohužel ubrali na domino tématu a místo toho nám otevřeli takovej menší náhled do woke světa dalo by se říct. Postupně vytahujem kostlivce (no spíše indiánské pohřebiště) ze skříní charakterů a zjištujem, že .... všichni mají nějakou psychologickou nemoc, jsou to patologický lháři a upřímně, dost nechutní jedinci. Obzvláště TIff je dáreček, kdybych já byl Pete, tak to holka dostane pěkně od podlahy, jestli něco nemám rád, tak jsou to "čestní" a "morální" pokrytci a ještě chce omluvu? Ten chudák co se do ní zabouchl neví do čeho de : /. Nejhorší je, že když se show vrátí ke svým kořenům, tak je to pořád sranda. Jedině asi Rolph, černá domina a tučňák guy jsou ok, obvzláště tučňák guy.

• 22.1.2021  19:05

Některé scény ujdou, ale jedničce se to nevyrovná, ani nemůže, jednička jela bomby, tady těžko říct je opravdové a co je fake.

• 13.1.2021  23:35
    Imawa no Kuni no Alice (TV seriál) (2020)

Občas stupidně geniální (ok vezmu škodovku x 3 výška budovy a to mi dá objem téhle místnosti m3) ale občas docela dobrá fun (bossfight no-dachi goblina a trans-karatekidda). Snaží se o deep feels a někdy se i podaří, ale většinou se člověk dobře zasměje.

• 13.1.2021  19:37
    Genndy Tartakovsky's Primal (TV seriál) (2019)

Tartakovsky v celé své slávě. Kdo má rád jeho tvorbu, z primalu určitě zklamaný nebude. Některé epizody jsou trochu slabší, ale finále to solidně rozjelo. Brutalita světa primal je svým způsobem osvěžující a já jsem rád, že i západ má občas balls to rozjet, tak snad to Spear a Fang v budoucnu zvládnou! Škoda jen, že jsme takového Tartakovskyho něměli dříve. Nejoblíbenější je asi opičí genocida, to bylo fakt maso!

• 26.12.2020  21:46

Ta zlá sudička byla příliš...

• 23.12.2020  20:14

Tak něco mezi 4/5, ale dám 5, protože poslední 4 epizody jsou něco jako magnum opus celé série, neříkám, že je to nejlepší ze všech, ale jako závěr je to opravdu dobrý. Nejvíce asi potahal Maul(což se mi těžko říká, protože jeho přežití mě vždycky trochu štvalo), jehož voice actor to rozjel ve velkým = YOU ARE ALL GOING TO BURN, WE ARE ALL GOING TO DIE!!! A na souboj se dokonce vrátil herec Maula z první epizody, aby udělal motion cap, good stuff. Je skoro zázrak, když se příběh dokončí a i když by pár věcí bylo ještě lepších (obi a anakin na utapau), tohle byl dobrej konec.

• 21.12.2020  03:58

Shitty war. kde na jedné straně bojovali za svojí svobody (vždyť kdo by chtěl zpátky pod salty Francouze co prohráli WW2 a mají pořádnej mindrák) a na druhé straně USA testovali zbraně a celkově utvářeli podobu moderního modelu armády. Chudáci odvedení, chudáci co opravdu chtěli sloužit a dostali se do tohohle shittu, chudáci co bránili své pole, chudaci všichni. Svůj účel ale splnila, vždyť moderní USA army dominuje světu již nespočetně let. Film dobrej, i když trochu taková idylka trochu.

• 19.12.2020  00:10

A co vejciá.

• 8.12.2020  00:20
    Absurdistán (2006)

Dnes už to vypadá skoro jako dokument: ).

• 23.11.2020  18:17
    1917 (2019)

Něco mezi 3/4 hvězdy řekl bych, dobrých filmů z první světové je docela málo, tohle byl ovšem někdy strašný bore-fest, válka samotná ale vypadala fakt good.

• 22.11.2020  02:54

Předně je skoro k nevíře, že nezemřel ani jeden člověk z origo obránců, to je hodně drsný. Samozřejmě, film je nejspíš trochu přehnaný, ale pořád slušný. OSN rozhodně rád nemá a upřímně, kdo jo. OSN zní na papíře jako super nápad, ale bohužel, praxe je jiný story, film nám ukázal, jak to dopadá, když politik vede válku. Je mi hlavně líto těch samotných vojáků, tohle si hoši nezasloužili...

• 21.11.2020  02:51

Viděno pěkně dávno, ale pamatuji si to, myslím, že jsem dal tak půlku, a pak si me pubertální já řeklo, že tohle ne a radši jsem šel spát, to je strašidelnější.

• 21.11.2020  02:47
    Planeta opic (2001)

Tohle byl asi první film na téma "planeta opic" co jsem viděl. Z toho asi vyplývá můj názor který je: not bad.

• 21.11.2020  02:45

Viděno prakticky omylem, kdybych si mohl vymazat paměť, asi bych tady moc dlouho neváhal...

• 21.11.2020  02:29
    Batman Ninja (2018)

To se jednoho rána (přesně v 03:13 ráno) po anime maratonu podíval někdo z okna a uviděl měsíc v úplňku (což nedává smysl, ale nebreč). A v tu chvíli, to bylo vše jasné. JAPONSKEJ BATMAN !!!!!! A jako, prvních 30 minut, not bad. Animace super, design japonskej super (hlavně joker) a celkově docela pohoda. A pak, pak se to solidně zesralo... Robotí hrady, zrady ve zradě při zradě, opice + netopýří konstrukty jsou jen špička ledovce. Batman je pořád ten starej batman (až na to, že ovládá batman jut-su), a to že má katanu, nic neznamená, pořád je to pussy. Škoda, mohlo to být fakt dobré, srážka batmanových ideálů s realitou feudálního Japonska mohla být sranda, takhle to byl jen super vypadající odvar.

• 20.11.2020  16:04
    Zákon gangu - Série 2 (série) (2009)

Pokračujem, možná až trochu se věci zamotávají, ale celkově pořád good. Jen škoda těch nejkrásnějších.

• 13.11.2020  00:48
    Zákon gangu - Série 1 (série) (2008)

Dobrej začátek, karty jsou rozdaný, tak uvidíme jak to pude dál.

• 6.11.2020  03:54
    Barbaři - Vlk a orel (E01) (epizoda) (2020)

Takové romantické dílko, skoro bych si spletl římany s nacisty. Je nice, že mluví latinsky, ale, že by nechali barbary políbit standartu, jo to určitě...

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14