Sashmen13

Alexandr P

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 13.1.2020  02:12
    Dr. STONE (TV seriál) (2019)

Kdybych tohle viděl na střední, tak bych možná o chemii projevil větší zájem. Dost zdařilá crazy-anime story, kde mimo jiné, zjistíte jestli jste ve škole dávali pozor. Science baby!

• 5.1.2020  02:04
    Final Space - Série 2 (série) (2019)

Slabší začátek, prostředek a docela silnej konec. Bohužel, show často vezme jeden otravnej trait na postavě a vyžene ho na maximum. Potom je docela problém přežít některé epizody, které se často točí jen kolem této jejich, ech, speciálnosti (jo, koukám na tebe ty šesti-oká zelená sračko tri-BORE, clarence ten slizkej kryso-sysel z dimenze aušus, zasranej lord-commander, nejhorší jméno na světe, ten magor v telletubbies oblečku a ještě by se našlo...) Celkově to vypadá, že scénaristi jsou schopní vyplodit dobrou věc, jen prostě a jednoduše nechtějí, a tak jsem zkouknul místny retardovaný, avšak v závěru zajímavý příběh.

• 5.1.2020  01:56
    Final Space - Série 1 (série) (2018)

Těžko zařadit tenhle kousek, na jednu stranu některé scény mě nutí zalézt pod virtuální peřinu a dělat, že nejsem, jak jsou "vtipné", ale pak přeřadí a rozjede slušnou emocionální jízdu. Některé charaktery jsou super (mooncake, ai v lodi, furry guy) a některé na přesdržku (záporák, hlavní protagonista,atd.). Každopádně, not bad. Sci-fi je to udělaná dost slušně.

• 1.1.2020  20:57

Tak takhle jsem si nějak představoval budoucnost star wars potom co ohlásily novou trilologii. Ne tu, už jednou provařenou/nastavovanou instatní kaši bez duše, jakou jsme dostali s 7-9 díly, ale něco nového, zajímavého a něco co se děje za období nové republiky, ne empiru číslo 2. Mandalorian mi tenhle zážitek dopřál plnými doušky a já jen doufám, že tohle dílko je záčátek lepších zítřků, domluvil jsem.

• 27.12.2019  21:31
    Čarovný kamínek (TV film) (2019)

Krajina super, ale nemá to hlavu ani patu. Někomu hodně něco uletělo a radši bych se prošel v lese, než sledoval tuhle špatnou agitku.

• 24.12.2019  20:34

Hele, docela dobrý, egon jel bomby!

• 23.12.2019  02:19
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Ok tak předně, těch 5 je za Henry Cavilla jako Geralta, mnoho respektu tomu týpkovi, toho Geralta jsem mu opravdu věřil. Dále je to trochuz slabší, seriál hodně skáče mezi časovou osou, někdy je trochu potíž se vyznat co a jak. Jak dílů přibývá, rozdíly mezi knihami/hrou se zvětšují. V seriálu je niflguard nějaká zfanatizovaná říše co se věnuje necro-magii? WTF Magie funguje tak trochu vzláštně, ale co. Trochu forclé diversity, no co naděláme, ale tu Triss jsem vážně moc nemohl zkousnout. Jo a černej elf, wut? No nicméně, těším se na druhou season. Butcher of blaviken scéna byla fakt top!

• 19.12.2019  01:48

No, až na pár prvních huge fuck-upů, je prvních 30-40% docela koukatelných, světe div se, ale trio Fin, Rey A Poe (a zbytek crew) funguje docela fine. No a pak začne pravé kavčo, přiznám se, jen málokdy se filmu povedlo udělat z vážných scén komedii a nasmál jsem se více než dost. Já jsem jinak docela neutrál, ale pro true fanoušky star wars, tenhle film musel být super nasírací. Páč totálně rozesrali lore, všichni sithi jsou jedno, všichni jedi jsou jedno, strike me down a staneš se mnou. wat? Co prosím? To odkud přišlo? Nejsem full time star wars nerdík, ale není ideologie sithů, že každý v tom je pro sebe? Využít sílu pro svou power, možná pro pár mých spolupracovníků, ale hlavně já? Tak co najednou se vyjede tahle, nevím komunistická? satira nebo co. Strašná blbost. Spousta plot děr, nesmyslů aby děj jel dopředu, občas se postavy teleportují. Má oblíbená je scéna, kdy se povstalci vylodí na lodi, která se vznáší na planetě. Tak ok no, jenže, erm, je to vesmírna loď, proč se prostě, já nevím, nenakloní o 90 stupńů do strany?: D, navíc nechápu proč ten array musel zničit pozemní výsadek, když neměli štíty a měli v jednu chvíli docela dost stíhačů. Ech, no co. Btw na konci, na otázku : Whats your name? Já a asi polovina kina šeptali, "dont say it, dont you fucking say it" . : D Shrnutí, docela sračka, ale zasmál jsem se. Jo a Rey je GOOOOOOOOOOODEEEEEEESSS.

• 16.12.2019  23:55
    LazyTown (TV seriál) (2004)

memes

• 15.12.2019  15:19

Strašná nuda, člověk by řekl, že s tak pitomou premisou udělaji něco zábavného, ale nedá se na to skoro koukat, příliš se to vleče: / Lidi jako obvykle braindead = Kde máš zbraň? Na stole v kuchyni... LOL tak gl.

• 15.12.2019  15:16
    Váleční ptáci (TV film) (2008)

Tak tohle je kvalitní aušus, pilotky?!?, digitální letadla (i ve warthunderu to vypadá mnohem lépe) a ti ještěři, no potěš koště. Japonci dostali docela na rýžový kokos. Co mě mimochodem štvalo, jak ženský v armádě srali na subordinaci a klidně porušovali rozkazy, jen protože se báli umřít za vlast. Holky, na omahu s Vámi.

• 15.12.2019  15:14
    Poltergeist (2015)

Focking domy na hřbitovech. No s originálem to má společného jen jméno. Děsivé to není, hlavně když duch mrdne židlí o stěnu, aby týpkovi jako ukázal: D. Já radši původní indiánský hroby.

• 15.12.2019  15:13
    Neúplatní (1987)

Slušná věc, ale občas bych řekl, že šla už moc daleko a tak pocit uvěřitelnosti začal klesat. Některé věci zmeněné? Páč já si pamatuji, že Capone umlátil 2 lidi tou pálkou, atd.

• 15.12.2019  15:11
    Proud času (2003)

Americkej středověk, tvůrci asi to tak nezamýšleli, ale já tohle dílko mám rád jako slušnou komedii, vždyť kde jinde se student historie představí anglickému lordovi jako Francoa?: D Týpci skočej do rozjeté války a čuměj jak poleno na čarodkové hranici, že se s nima nikdo nesere. Plotwist velmi překvapivý a vtipně nedává vůbec smysl (některé věci se stanou, ale některé ne tak jak si to můžou tak v budoucnosti říkát???!!???) To je prostě kámen úrazu cestovaní v čase, pokud to opravdu nemá člověk promyšlené, vznikne z toho blbost.

• 15.12.2019  15:07
    Pláž (2000)

Docela sranda, občas tvrdé a vietnam moment pobavil, prostě ráj.

• 3.12.2019  01:08

Předně, tahle věc mě docela mate, například avatar to měl jasný, žádný umrtí! Tady to rozhodně neplatí a na konci se killcount solidně rozjede. Je to opravdu divné, na jednu stranu show jasně ukazuje, že není prvního viníka. Lidé chtěli dělat magii, ale elfové je očividně poslali do háje, tak si vytvořili "svoji" magii. I když jak se ukáže, tak lidi můžou dělat magii i sami o sobě, no wtf? Pak v jednu chvíli je to dobří vs špatní? Nakonec nezáleží kdo je v právu (nikdo), ale kdo nakonec vyhraje. A příběh ještě zdaleka neskončil, to si můžete být jistí. Za mě dobrý, bavilo mě to a na tom nejspíš záleží nejvíce. Poznámka: Tohle je MODERNÍ příběh, takže třeba jedno království má dve královny. Jak přišli k dceři, která vládne za ně? Co je tohle vlastně za fantasy svět? Radši se neptám a jen se divám. Jen bych rád dodal, že přízvuk elfů v anglickém dabingu je fucking hilarious, především slunečních, který zní, jako kdyby vylezli z "we wuz kangz and shiet". Přiznám se ovšem, že moonshadow skotský přizvuk, mi docela přirostrl k srdci.

• 1.12.2019  18:59

Rozhodně bych řekl, že došlo ke zlepšení, příběh se nese v podobném duchu jako první kniha, jen myslím, že se moc ještě nerozhodli jak udělaji umrtí a brutalitu, a tak někdy někdo spadne do lávy, je rozmačkanej, nebo v jedný scéně týpek zabije jiný týpky, jednoho promění v led a druhej doslova promění v prach. Zvláštní... Bonus, postupně se nám odhaluje, lidi to taky nemají jednoduché a víceméně, nemají moc na výběr, elfové je ani učit nechtějí (i když by klidně se učit mohli, kdyby chtěli). Jak to bývá, ne vše je tak jednostrané a to mám rád.

• 30.11.2019  03:55

První díl je asi nejtěžší, protože může solidně odradit, ať docela blunt příběhem, tak opravdu špatnou animací. Jenže, když člověk vydrží, začne to být docela dobré, především kvůli charakterům, rozvinutí story a lore. Snad jen postava čaroděje mě zatím docela mate (a jeho dvou dětí). Postupem času, snad i ta animace začíná být lepší, občas je něco retardované, ale i první book avatara je slabší než ostatní dvě a tohle je docela taký avatar roku 2018/2019. Jo a má to draky, proto jsem tady.

• 18.11.2019  02:40

A jsme tady zas. Výprava úžasná, ale pro mě už svět dostává znatelné trhliny (některé se dají vysvětlit, nektěré ne) a baví mě to, to určitě, ale něco je opravdu již až příliš "chytré". Tak třeba to grand finále s Japonskou bombou, jako, já vím, že německá rozvědka nebyla nic moc, ale aby nevěděli, že Japonci mají bombu, která je několikrát silnější než co mají Němci? I KDYŽ MAJÍ DÚKAZY, ŽE PRÁVĚ PROTO JIM TEN TÝPEK V PRVNÍ SEASON PAŠOVAL TO INFO!!!???!!! Celá linka příběhu stojí na tak chatrných nohách, že i batole by je podrazilo říhnutím. Himmler taky docela retard. Myslím, že kdyby němci to takhle vedli od začátku, tak neudělaj ani ten Anchluss. Juliana nezklamala a úspěšně zabila další řádku lidí, podle mě ve finále zabije přímo a nepřímo nejvíc lidí ze seriálu, co myslíte? Slušnej killcount. Zajímavé postavy a osudy mě ještě zajímají: Ed (kámoš brejlatého dementa), asi John Smith (to generický jméno mě pořád dostává) trochu, limonádový Joe a Japonskej týpek co cestuje časem. Jo a nesmím zapomenout na TRUE OG THOMASE, tomu říkám adamantiový balls, reich ti salutuje hochu, já bych taky zvednul pravici, ale... ne.

• 12.11.2019  03:56
    Goblin Slayer (TV seriál) (2018)

No, jak to začne na takové veselé notě, tak věci se rychle změní. To je asi nejvíc zřetelné v prvním díle, v jednu chvíli je vše veselé a sranda a v druhé něco ukousne někomu hlavu. Do toho přichází hvězda příběhu, zabiják skřetů, nebo jak moji japonští přátelé rádi říkají " GOBRIN SRAYER". Goblin slayer není jen tak někdo, je to "poškozený člověk", někdo kdo viděl příliš, kdo zažil příliš a jediný způsob jak ten void zaplnit, je naplnit ho gobliní krví. Jinak je svět docela klasika fantasy, musím říct, docela fortelně odveden, jen s trochou toho anime make up (to znamená, že většina holek má prsa velikosti medincibalů apod.). Ačkoliv show, může vyděsit svou nepředvítalností (znásilnění, brutalní masakry), často je to docela klidná adventure story. Jo a během natáčení zemřelo spousta goblinů, fakt hodně!

• 4.11.2019  03:09

Já, přiznám se, nevím moc kam přesně to zařadit. Na jednu stranu premisa a provedení je skvělá. Lokace, herci, oblečení, atmosféra(hlavně první episody) wow, na druhé straně... Občas to sklouzne k tak strašně demetnímu nudnému ničemu, že jsem měl sklony vypíchnout si hailováním oko. Chtěl bych odpovědi (obzvláště po 10), jenže nevím jestli mám odvahu pustit se do druhé série, no uvidím. Btw je zajíma, že náš kámoš Heidrich běhá po světě, JAK MOC SE TEN PRIMÁRNÍ SVĚT LIŠÍ OD NAŠÍ HISTORIE?????? Jo a chvilička ticha pro kámoše toho brýlatého blbce a jeho přítelkyně,která má super schopnost to zesrat všem okolo a pak říct: "UPS stalo se": D, to je true hrdina a bro téhle série, never forget.

• 3.11.2019  15:44

Vlhký moderní Japonský sen, přiznám se, ruka skoro šla k těm 5 hvězdám, ale to by bylo trochu moc. Je tam úplně vše, včetně armády lolitek, prsatých elfů, elitních bajonet cqc bojovnic a hlavně, jeden otaku boy, který je takový japonský rambo. Teď to zní kriticky, což asi taky mírně je. Teda, užil jsem si to, ale aby třeba japonská tajná služba zničila USA, Čínu a Rusko, všechny najednou, to bylo vážně super. Velké + za ukázku, co by se stalo, kdyby se fantasy střetlo s naší armádou, až příliš často ve filmech vidíme scény jak draci/dinosauři/nějaké zrůdy, něco na koních ničí chudáky military. Tak toho bylo dost, tady vidítě co se stane, když dáte fucking bojovou helikoptéru proti draku... SHREDDED!!!! Shrnuto, koukatelná fantasy/military/anime zábava, která občas docela rozesměje, jen se brala možná příliš vážně. PS: pokračování se nabízí tak uvidíme

• 30.10.2019  20:31

Na tenhle film jsem spadnul náhodou a nestačil se divit, jak moc je dobrej. Je to lehce (hezky česky) humorizovaná realita toho, co bylo. Místo hodin dějepisu o protektorátu bych pustil tenhle film. Jen ten anglickej překlad názvu mi přijde trochu slabej. Musíme si pomáhat vystihuje podstatu mnohem lépe řekl bych.

• 29.10.2019  20:54

Docela vtipný typicky americký katastrofický film (na konci záběr na vlající vlajky). Ohňonádo mě dostalo a atmosféra perfektně odpovídá roku 2014 (dnes by se objevila Greta a tornádo zastavila mávnutím ruky). Větší = lepší!

• 29.10.2019  20:51

Zrcadlo

• 11.10.2019  20:08
    Joker (2019)

Pokud pomineme všechno okolo, všechen ten chaos, násilí, vraždy tak myslím, že tenhle film je úžasným okýnkem do mysli člověka, jehož nemůžeme a nejspíš ani nechceme chápat. Není vše černobílé ani zelenobílé, ale když už vám na ničem nezáležím, jaký to má vše smysl? Co byla pravda a co mánie? Pár slušných hlášek, které se budou citovat ještě hodně dlouho a suprovej hereckej výkon.

• 6.10.2019  21:16

Dávám 4 i když je to spíše tak něco mezi 3-4. Myslím, že film se snaží být chytřejší než vlastně je, ale natočen je skvěle a koukat se na to dá.

• 3.10.2019  01:22
    Čára (2019)

Hrůza, ze všech věcí co mohli vymyslet zvolili něco, o čem rád vtipkuji: problémy zemí třetího světa, kritický nedostatek a plot celého filmu a naší hrdinky je... je trochu vyšší než je obvyklé. WOOOOOOOW Já vím, já vím, je to hardcore. Vtipné je, že charakterně je opravdu dost otravná a nevím, co na ní hobbit viděl. Celkově, fakt špatné teen drama, doporučuji sledovat pod vlivem, něčeho...

• 3.10.2019  01:17

Občas překvapí dobrým nápadem scénou, ale doom si to moc říkat nemůže.

• 14.9.2019  10:35

Brutální masakr, kde se konečně dozvíme odpovědi na docela hodně otázek. Přiznám se, že základní koncept by možná byl i docela lepší, jen čistě lidstvo vs titáni, ale tohle funguje docela též. Není to perfektní, to netvrdím, někdy se postavy přou o hrozné blbosti, místo toho aby řekli očividné (sérum jsme nepoužili na Erwina protože už trpěl dost, nechte ho odpočívat v pokoji se svým odkazem) nebo (jasně, lidé umírají neustále ale máme na výběr?, je to my nebo oni, myslím, co chcete ve válce kdy vás druhá strana chce kompletně zlikvidovat?, sedět doma, spát v posteli a pak filozoficky smutný, že můj kámoš měl větši koule?, tady už nemáme na výběr holky a kluci, buď zemřem v boji, nebo v posteli) a podobně. To je nejspíš pozůstatek myšlenky typu: Má to vše smysl? Jenže na tyhle myšlenky opravdu nemáme čas, naštěstí jsou tu stále charaktery (Hange, Levi, ten holohlavej velitel), které umějí používat tu věc mezi ušima a snad své lidi ochrání a dovedou k hrdosti. Těžko říct, kam se vydají nyní, no snad až naše charaktery uvidíme v budoucnu, už nebudou takové děvky. Jo a Levi je fucking beast!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11