Trailer Park Boys (2001) (seriál)

Uvažoval jsem mezi 4 až 5, ale postava Bubblese to vytáhla. Pravda je, že tohle dílo je velmi specifické. Po první epizodě jsem byl v šoku, po druhé jsem se chytal a ve třetí už umírám. Ovšem chápu, že ne každému to může sednout. Já se ovšem slušně zasmál, když jsem sledoval příběhy těchto chlapíků.

Ro(c)k podvraťáků (2006)

Přiznám se, na to, jak je to retardované, jsem si film docela užil. KOKAINUM!

Rafťáci (2006)

Sorry boys, ale takhle to nepude.

Gympl (2007)

Koukatelné, hlavně díky support postavám.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Špatná propaganda je nejhorší propaganda, máte se ještě co učit. Jinak dětem a studentům bych moc nevěřil, u nás na střední vyhráli Věci veřejné a kde dnes jsou?: D jn studenti si myslí, že na jejich bedrech stojí odpovědnost změnit zkostnatělý svět, ale kluci a holky, pravda bude asi tak uprostřed.

Pojedeme k moři (2014)

Začne to jednoduše ,ale skončí to, no to musíte vidět sami: ). Btw mám rád tenhle styl, natáčení na kameru, takové správně, syrové.

Fullmetal Alchemist: Bratrství (2009) (seriál)

Tak a další seriál je za mnou, kámoš mě vzdělává v anime historii, ale tohle dílko jsem si zvolil sám. Jednou jsem viděl jeden díl a už jsem to měl v hlavě zašité. Nu, je to fakt dobrá jízda, od pouště do tvrdého blizzardu, svět ve kterém se naši šibalové nacházejí je rozhodně plný zajímavých míst a postav. Libí se mi, že většina negativních postav má takové, "redemption arcs" a rozhodně lepší pojetí entity, kterou by jsme mohli nazvat "bůh". Myšlenka typu něco za něco je rozhodně super a samotná alchymie, až na pár chvil, poměrně uvěřitelná. Jen kdyby trochu ubrali na Baka a "too shy too shy" chvilkách, ale chápu, dělali to Japonci. A taky, kdyby se na konci políbili, ti dva negři. Jezuskote, sexuální tence byla through the roof celý seriál, a oni se "jenom" obejmou, BAKA. Taky, škoda prezidenta fuhrer (horší titul vymyslet nemohli...), ten chlápek měl potenciál pro solidní redemption arc, ale skončil jen napůl, no, nemůžem zachránit všechny, což?

Sicario: Nájemný vrah (2015)

Šeď, pomsta, fotbal, zbraně, naivita, peníze, smrt a fakt dobrej soundtrack.

Bao (2018)

Ten malej parchant byl nebezpečně roztomilej. To sežrání ovšem, bylo možná trochu moc. Metafory, anofory, kdo ví co ještě, dobrého pomalu. Ale pointa vcelku došla nakonec cesty, jenže nevím, jestli to opravdu bylo vhodné jako předfilm pro animák. Upřímně, tohle nebylo moc pro malé děti.

Úžasňákovi 2 (2018)

Jde to, ale překonat jedničku to nemůže ani trochu. Často se příliš nimrá v blbostech aby opomíjelo to zajímavější. Příběh má dvě půlky, chlap se stará o rodinu (to je dost zábavné) a elastigrill dělá superhrdinu (ujde ale slabší). Záporák kompletně selhal a nerad to dělám, ale vsadím se, že i děti věděli kdo to je. Jinak, jsem to jen já, nebo pan úžasňák trochu zpitoměl? Z jedničky si pamatuji, že měl svaly, ale taky byl relativně chytrej (jak se třeba vypořádal s tím dronem), ale tady byl trošku upozaděn? Ech, kdo ví, tohle téma mě už stejně nudí. Celkově, mohlo to být mnohem lepší, ale není. Btw Edna porád válí, ukradne prakticky všechny scény kde je : )