Případ Outreau: Francouzská noční můra (2024) (seriál)

Veľmi zlý dokument poukazujúci na veľmi vážny problém. To už kdejakí youtuberi urobia lepší prieskum, pretože tu išlo o veľa detí a o veľa dospelých.  Akurát, že už netuším, kto koho znásilňoval, okrem tých štyroch hlavných susedov, ktorí svorne znásilňovali tri vlastné deti jedného páru v paneláku za súhlasu a spoluúčasti toho chorého, prefetovaného, alkoholického, retardovaného a pedofilného páru. Ostatné deti - neviem, čo si o tom mám myslieť, ale tuším, že klamali pod vplyvom všemožných okolností. Aby pekárka deťom strkala bagety do riti - tak to už je čo? Podľa mňa úplná blbosť. Nič proti vypovedajúcim deťom, ale ich osobnosti boli ovplyvnené aj pornom, ktoré non-stop pozerali ich rodičia, rozprávaním rodičov, kamarátov... Dokument veci iba načrtol - ako znásilnené a zavraždené dievča, ktoré našiel ten ušatý pod posteľou, a ktoré išli následne pochovať... Nikde sa samozrejme nenašlo. Celý tento dokument vyjasňuje iba veľmi málo vecí. V každom prípade bol ten proces dobrý aspoň na to, aby zabásol tých dvoch úchylných "rodičov".

Gentlemani (2024) (seriál)

RocknRolla a Podfuck vyvarené v hektolitroch vody, pridané absurdnosti a hlášky hodné dementa s troma promile v krvi. Miestami nudné, otravné a nedoriešené. Pre niektoré dobré nápady a vizuálnu stránku som to mohla pozerať, ale ako celok to pre mňa nefungovalo.

To Kill a Tiger (2022)

Áno, je jedno, či tam v dedine v samotnej rite Indie chodia bosí, žerú z válovov rukami, kravy pred domom, kozy na povrázku, špinavé nechty a všetko... Nikomu nedáva právo znásilniť dievčinu. V tomto prípade 13. ročnú (čiže sú to pedofili) a jeden z troch páchateľov bol jej bratranec, čiže incestný pedofil! Hnev otca chápem, bol podľa mňa ináč celkom na môj vkus pokojný, lebo ja by som tým násilníkom aj všetkým, ktorí obhajujú tých úchylákov išla po krku, ale aj tak fajn. Aspoň jeden otec sa postavil za dcéru v rámci súdnictva v prijebanej Indii, za čo gratulujem.

Nelidské zdroje (2020) (seriál)

Téma pomsty je moja najobľúbenejšia, pokiaľ je oprávnená, a v tomto prípade bola. Človek proste nemôže celý život ísť podľa spoločnosťou nadiktovaného scenára a čakať, že všetko bude v poriadku a spoločnosť mu to oplatí. A nemôže celý život ovoniavať kvetinky, usmievať sa, tešiť sa z obláčikov a žiariť šťastím pri detskom škreku či monotónnej práci kdesi v kancli. Inak ho psychopati, sociopati a skrátka iní kreténi s poruchami osobnosti, ktorí majú iných na háku, dokonca ich teší robiť im zle, rozdupú na kašu. By som ich postrieľala rovno do hláv, pretože nakoniec tá cela-samotka vyzerala lepšie ako jeho splesnený malý byt.

Aplikace (2019) odpad!

Nudný film o hovne, ktorý bol rovnako debilný ako tá "Ježišova" parochňa. To tak dopadne, keď sa Taliani hrajú na Black Mirror alebo čo.

Kosmonaut z Čech (2024)

Autor zrejme vyfajčil minimálne pol kila trávy, keď to písal. A zahraničný vydavateľ, ktorý mu vydal knihu zožral asi pol kila lysohlávok. Plus režisér vypil tri litre vodky každý deň počas natáčania. Rozmazané, rozkývané zábery (spomienky) striedajúce sa s predpotopnou vesmírnou loďou - to nie je nič pre mňa. Ale námet bol celkom sympatický, rovnako ako ten pavúk. Keby sa film netiahol ako ranná slina dole krkom, tak by to bolo ešte lepšie.

Indrani Mukerjea: Hluboko pohřbená pravda (2024) (seriál)

Byť sudkyňou, tak sa táto psychopatická krkavčia máti z väzenia už nedostane. Neviem, či sú v Indii takí sprostí, že nie sú schopní určiť DNA, aj keď majú celú kostru, ale pravdepodobne sú. Nikoho veľmi nezaujímalo, že tá Šína bola výsledok incestu. Jej deti by som teda vidieť nechcela. Aj keď tá Idrany je podľa mňa patologická klamárka, takže si to mohla vymyslieť. V každom prípade mala tri deti s troma chlapmi, a žila so štvrtým ako zlatokopka. Dve deti prdla k rodičom, aj keď boli na mizine, a starala sa už iba o seba. Charakter na úrovni vši.

Kapky (2022)

Snehulienka si zmyslela, že ide produkovať rozprávku o zlodejovi v pomarančovom sade, pretože zrejme ľúbi pomarančééééé! Nuž, miestami to aj vyzeralo ako rozprávka - absurdne, sterilne a nereálne. Ak by Jesse Plemons mal aj neviem koľko miliárd eur, tak by som ho radšej iba pozorovala z bezpečnej vzdialenosti, pretože vyzerá ako zdochýnajúci francúzsky buldoček. Určite by som sa s ním nesobášila, a potom nariekala, aký je ťažký život miliardárovej ženy.

Bažina - Milénium (2023) (série)

Pre mňa doteraz najlepšia séria, aj keď predchádzajúce som nehodnotila. Mafia, čiže výpalníci, bordely - hlavohrude, kurvy kde len pozriem. Rovnako aj u nás celé deväťdesiate roky. A funguje to aj doteraz, až na to, že v tých najvyšších kruhoch. Niečo za niečo, podrazy, pomsta, značkovanie si vlastných rohov, intrigy. To isté dnes plus hoaxy, hackeri a iná IT kriminalita. Aj keď nemám rada veľa postáv - tým, že sa prelínali dve časové obdobia ich tam bolo veľa, pretože sa zdvojnásobili, ale bavilo ma postupne prichádzať na to, kto je kto za mlada, a v roku 1999. Takže tých postáv tam nakoniec až tak veľa nebolo. Koktavý policajt je moja obľúbená postava.

Můžu ti říct tajemství? (2024) (seriál)

Can I Tell You a Secret? - Ďakujem, nechcem, choď do ...  Zaujíma ma, odkedy tajomstvo prestane byť tajomstvom. Medzi koľkými ľuďmi by sa mohlo rozšíriť, koľko ľudí ho môže zdieľať, aby prestalo byť tajomstvom? Viem, že sú aj "verejné tajomstvá", ktoré ľudia tolerujú, ale odtiaľ potiaľ.  Mimochodom, tento protivný autista a psychopat nevedel tajomstvo, a preto neprezradil nijaké tajomstvo, iba znepríjemňoval ľuďom život bez príčiny.