Podruhé mě neoklameš (2024) (seriál) odpad!

Ďalšia hlúpa nereálna vec z dielne Harlana Koblba. Toto vyzeralo akoby producenti vykúpili bordel a urobili z toho "intelektuálnu" telenovelu pre pätnásťročné deti. Hlavná postava má tak napichané pery, že ich sotva zavrie. Jediný, kto nevyzerá, že sa tam živí sexom, je ten začmudený policajt, ktorého vkuse hádzalo o zem. Ten možno robil vyhadzovača v tom bordeldome, alebo bol pravidelným hosťom.

Kryptotunel (2024)

Psychológia davu je asi najúbohejšia vec v histórii ľudstva. Strata schopnosti vlastného úsudku, aj inštinktov je spôsobená preberaním názorov veľkej masy ľudí bez toho, aby ho viac spochybnili. Ak aj pochybnosť majú, časom ju strácajú. Máme to všade - od reklám cez životný štýl po politické názory. Keď nám tisíc ľudí povie tisíc ráz, že to a ono je dobré, tak sa tomu časom možno chtiac či nechtiac prispôsobíme. V tomto prípade sa vynára otázka: Ako mohli niekoho presvedčiť o niečom, keď ani sami nevedeli o čom hovoria, a ani tomu neverili? Reklama a ľudská hlúposť. Zaplatili si "celebrity", ktoré absolútne nerozumeli, o čo ide (to ani tvorcovia), aby nahrali videá s falošnou kreditnou kartou, kde ňou platia a vyberajú peniaze, a hovoria, aká je kryptomena a tá firma Centra či čo super vec. Ako pardon - retardovaný boxer a Paris Hilton? To už mohli rovno spraviť reklamu s Patom a Matom. Lenže takto od ľudí vylákali stovky miliónov, a až neskoro tým debilkom došlo, že je to VEĽMI OKATÝ podvod. Zaslepení vidinou peňazí bez toho, aby nemuseli nič robiť, sú ľudia schopní investovať asi aj do tvrdenia, že Yeti existuje. A ako vždy sa na tom nejaký protivný feťácky zmrd poriadne nabalil. A nešiel ani do väzenia, čo ma poriadne nasralo! By som tú sudkyňu poslala za mreže. A ešte sa vyškiera na Netflixe. Zarobil aj na tom. Kokot!

Hoří jako papír (2023) (seriál) odpad!

Telenovela stlačená do ôsmych častí, so slaboduchým dejom pre mentálne zaostalých japonských psychopatov. Priveľmi zjednodušené "vzťahy" bez citov, priveľká afektovanosť a úslužné predstieranie sú proste možné brať vážne asi iba v Japonsku. Slušné, zaobalené vyjadrovanie podľa pravidiel sa bije s tým, že z ničoho nič dokážu vrešťať ako jebnutí. Veď oni doteraz sedia na zemi a žerú paličkami aj keď už bol dávno vynájdený príbor! Japonské čerešne a kroje sú pekné, ale viac z ich kultúry nepoberám.

Cristo y Rey (2023) (seriál)

Hlavným bodom programu v cirkuse by malo byť vysmahnutie toho šaša delom zo šapitó rovno do vesmíru. Neviem, či tá osoba znázorňujúcu že vraj reálnu ženu bola naozaj taká sprostá, alebo mala proste iba prefetovaný mozog, že si začala najprv so španielskym kráľom, a potom so šašom z cirkusu. Tak či tak to vyjde na rovnako. Jeden väčší šašo ako druhý. Ale upísať sa k negramotnému násilníckemu retardovi do cirkusu??? Mala ísť radšej na zopár mesiacov na psychiatriu, a s nádhernou tubou krásnych kvetiniek sa vrátiť hrať sa na niekoho iného.

Úsvit (2023)

Hermafrodit vo Svite v medzivojnovom období - čakala som masaker s vidlami, podobný honu na Frankensteinov výtvor, ale nedočkala som sa. Namiesto toho som videla nejakú mdlú, takmer komornú snímku plnú tolerancie. Hlavná postava mi na jednej strane imponuje, pretože je skeptická a ako-tak používa vlastný rozum, na druhej strane je tehotná a frustrovaná, čo sa bije s tým, že chce priviesť dieťa na tento svet. Čiže sa v konečnom dôsledku tiež iba prispôsobila zaužívaným názorom, aj keď s nimi nesúhlasí, a preto je nasratá. Takže tak jej treba! Ale aj tak má asi najlepšiu vetu filmu: "Nevím, či to bude holka, nebo kluk, hlavne ať je to zdravé, a nech to není píča jako tahle!"

Za každou cenu přežít (2020)

Kto sa hrá na vojačikov, aj keď nemusí, to zaručene nemá v hlave v poriadku. Paranoidný kretén vedie akýsi tábor prežitia, keďže má byť koniec sveta či čo. Tak sa k nemu pridajú na "výcvik" podobní paranoidní skautíkovia, pripravení živiť sa sirupom z javorov, nezákonným lovom zveri, chrániť sa nezákonnými zbraňami a výbušninami pred fuj fuj okolitým zlom, prípadne globálnym otepľovaním. A, ako to už býva (lebo zo skautu nikdy nič dobré nevzišlo, iba psychopati, pedofili a psychicky poškodení jedinci) nastal jeden menší masaker, lebo sa akosi chytili do vlastnej paranoidnej pasce. Takže tak im treba! Na ľudí, ktorí si pestujú vlastnú zeleninku a vŕtajú diery do javorov, odporúčam rovno volať políciu.

Prasini thalassa (2020)

Varila myšička kašičku, až si prevarila mozog do relatívnej príčetnosti. Odrazu si spomenula, že vlastne vôbec nie je retardovaná kuchárka. Priveľa vecí tam bolo nezmyselných, vrátane tej, že vôbec nebolo vysvetlené, ako stratila pamäť, ako ju v takom stave mohli pustiť z nemocnice, že ju nik nehľadal... Ani to, ako mohol vyžiť z tej reštiky ten tupec v maringotke, keďže mu tam chodilo asi päť hostí. Priveľa blbostí tváriacich sa, že vysvetlenie nepotrebujú.

Baby (2018) (seriál) odpad!

Neplnoleté, mentálne zaostalé talianske kurvy riešia všetko ostatné, len nie to, že sú neplnoleté kurvy. A ich rodičia akosi tiež nie. A celkovo prostredie. Ak toto niekto považuje za normálne, alebo niečím zaujímavé, je mi ho ľúto.

Pokoj 1408 (2007)

Zvýšila sa mi teplota v tom predpotopnom konvektore, takže mám z toho spotený horor, hajzlový papier sa mi záhadne nastajloval do trojuholníka, takže mám z toho ďalší horor, prídem do nevyčistenej izby plnej škaredých obrazov a biologických materiálov - to už ma triafa šľak. Keby som tú izbu brala ako vtip, stále by to nebol vtip, a tento film beriem v rámci hororu ako instantnú bezkofeínovú kávu s príchuťou kakaa, s porovnaním najkvalitnejšej čerstvo pomletej kávy Arabica/Robusta - 50%/50%. Proste, neštvite ma s kravinami!

Lesk (2022) (seriál)

Podľa tohto seriálu vyzerajú všetky vtedajšie poľské ženy ako lacné kurvy, prípadne navyše tajné štátne agentky. Je zaujímavé, ako vie štátny systém tolerovať nelegálne veci, ak je to v záujme jeho ideí. Neoslovilo ma na tom nič, okrem výsledku - kurva sa má vždy lepšie. Teda, ak nemá pud sebazáchovy a akú-takú dôstojnosť.