The Block Island Sound (2020)

Nepríčetná zlátanina a ďalší z hororov, kde nakoniec neuvidíme nijakého zločinca či príšeru. Napriek tomu sa to dalo pozerať, lebo fakt som až do konca nevedela, čo je za tým. To som sa síce nedozvedela ani na konci. Svine lenivé! Asi to neboli schopní domyslieť. To trochu prekročilo medze mojej tolerancie. Keby mi z neba spadla ryba na hlavu, tak to rozhodne nepovažujem za horor, ale keby som vyletela do neba a spadla naspäť ja, tak druhý raz by som si na tú loď zobrala minimálne padák. Takže ryby a vtáky a zopár ľudí vyletelo do neba ako Ježiš, ale na rozdiel od neho spadli naspäť a trochu ich to potĺklo. Síce Ježiš tiež možno spadol naspäť a zožrali ho sväté žraloky. Alebo jednoducho nemal svätú spätnú letenku. Ale čo, dalo sa to pozerať.

Sestra Smrt (2023)

Kláštorná ducharina. No podľa môjho názoru mníškam akurát strašilo v hlavách. Z normálnych dievčat sa rokmi premenili v naivné zakomplexované idiotky, a nakoniec v staré megery, vyzerajúce niečo medzi Raťafákom Plachtou a Ku Klux Klanom. Až na zopár drobných scén a efektov, nuda ako kláštorné chodby.

Zdravotník (2020)

Perfektný psychopat, navyše kripel. No, ešteže bol psychopat (v jeho prospech), lebo ľudia v jeho situácii často berú samovraždu ako východisko. Pomsta je vo filme moja najobľúbenejšia téma, pokiaľ je spravodlivá. Vozíčkarova pomsta však bola nespravodlivá, čiže psychopat mal u mňa od začiatku absolútnu antipatiu. Napriek tomu to bolo istým spôsobom vtipné, aj keď ničím ojedinelé.

Všechno v pohodě (2018) odpad!

Akože spisovateľovi alebo komu vlastne - stále si nie som istá, lebo robil kadečo iné, iba nepísal knihu, akože znásilnia priateľku - ani v tom som si nie istá, lebo pardon, ale pripadala mi, že veľmi neprotestovala. Mimochodom nijaký spisovateľ by nečítal knihu tak, že by obrátil jej obal. Toho hulvátstva by sa dopustil iba človek, ktorý nijakú knihu nenapísal. Čiže tento film je o akože násilí, akože písaní a akože dráme. Ale určite je o nude.

Pokoj 2806: Obvinění (2020) (seriál)

Židák jeden zasratý úchylácky! Asi bol už taký lakomý, že sa mu nechcelo platiť za prostitútky, tak znásilňoval, čo mohol. Alebo skôr nemohol a konečne sa mu to vypomstilo. Aj keď až tak nie, pretože doteraz hádže úchylné neúprimné úsmevy do kamier kade-tade. Jebnutí Francúzi ho mali odstreliť hneď, čo prišiel domov. Nie ho ešte oslavovať, že aký "chudáčik" bol uväznený v USA. Iba za znásilnenie. A tým jeho exmanželkám a manželke vôbec nerozumiem. By som mu tolerovala iba svoju päsť medzi oči a priškrtené gule, ktoré čochvíľa odrežem.

Těla (2023) (seriál) odpad!

Zlátam štyri časové línie, ktoré sa akože prelínajú, ale úplne debilne. Zlátam úplne debilné kraviny, ktoré s dobami, ani s vedou, ani so zdravým rozumom nemajú nič spoločné, a idem točiť. Úplne debilne. Zlátanina piate cez deviate, alebo deviate cez piate, alebo v tej budúcnosti tisíc cez tritisíc či tritisíc cez tisíc... Chcete ma, kurva, nasrať?!! Aj s preskakovaním som to celé nezniesla dopozerať.

Seminář (2023)

Za mňa to ako komédia fungovalo. Samozrejme, že starci a kladné postavy sa nezabíjajú, ale keby hej, tak by to u mňa bolo o hviezdu viac. Kosák do hlavy je vtipná klasika, ktorá nikdy nesklame.

Pád domu Usherů (2023) (seriál) odpad!

Ja som vedela, že túto blbosť budem pozerať iba preto, aby som sa nasrala. Je to zneuctenie E. A. Poea a jeho výborných poviedok. Tento trápny, prekombinovaný a nezmyselný gýč so Zánikom domu Usherovcov nemal nič spoločné. Táto jedna poviedka by sa veľmi dobre dala vykresliť aj v seriáli, ale nie, oni zoberú dobre že nie všetky jeho príbehy a urobia z toho debilnú kokotinu. Pri piatom diele som si povedala: A dosť!, a vymyslela zopár hororových scén, ako zavraždím Flanagana.

Komory (2019) (seriál) odpad!

Keď sa niekto dodrbe mexickými drogami, neznamená to lepšie natočenie seriálu. Jedine seriálu bez ladu a skladu ako tento. Piate cez deviate, váľanie sa sem-tam, raz-tam, Arizona prašná búrka- Arizona v celku normál, Arizona bohatí kokoti a chudobní kokoti, Arizona neviem čo. Hlavne, že všetky drogy majú z Mexika. Ďalší z radu seriálov, ktorý nemá pointu, aspoň teda nie jasnú, a to už ma nasiera. A pritom príbeh bol úplne jednoduchý, dajúci sa vtrepať do jednej vety. Tínedžerka dostala po infarkte srdce dievčaťa, ktorého darkyňa ju po transplantácii celý čas otravuje. A v podstate sa tak nejako otravujú navzájom. Desať dielov. Desať kravín. Desať zbytočných hodín.

Tichá dohoda (2023) (seriál)

Telenovelovské tliachanie piatich mexických sliepok prerástlo v celkom zaujímavý pomerne triezvy scenár krížený s mezcalom a kilom vyfajčenej trávy. Ale na to, ako boli zhúlení, hrali pomerne dobre. Dokonca lepšie ako v amerických seriáloch. Takýchto hercov treba, možno ich iba treba šľahnúť Mexikom. Alebo mezcalom.