Hell's Kitchen (2004) (pořad) odpad!

Škaredý Brit s nosom ako zemiak a s účesom ako z pomocnej školy každému iba nadáva a machruje pred kamerou. Som zvedavá, či by mal guráž takto vykrikovať mimo kamery. A kto by mal nervy nechať si to. Aj keby som mala tridsať kíl a výšku meter, aj tak by som mu minimálne prijebala bejzbolkou do rozkroku. Hajzel jeden! Na tomto zarába? Hanba!

Přetlak (2020)

Práca debilná, kolegovia debilní, rodičia debilní, susedia debilní... jednému aby z toho jeblo! Niet sa čo čudovať, keď z každodenných nezmyselných a nekončiacich sa nespravodlivostí človek dostane niekoľkodňovú maniakálnu epizódu, vykradne zopár bánk a konečne si robí, čo chce. Ben Whishaw si zase zahral magora, čo mu ide veľmi dobre. Celkom by ma zaujímalo, čo to povedal tomu svedkovi so skvostným príhovorom na svadbe. Inak napriek tomu, že to bolo natáčané ručnou kamerou, mi to trasenie vôbec nevadilo.

Vlčí lov (2022)

Juhokórejci si asi predstavovali, že masakrujú Severokórejcov na čele s Kim Čurákom Unom. Preto toľko supernásilia v tomto nezmyselnom a bezdejovom filme. Bolo to ako pozerať sa na vydarený, násilný, stodvadsaťjeden minútový videoklip. Ja mám supernásilie a krv vo FILMOCH rada, niekedy mi to pripadá komické, ale keď sa dej dá zmestiť nielen na jednu stránku, ale do jednej vety: masaker na lodi, tak mi je jedno, aký žáner to je. Proste sek, sek, sek, bum, bum, bum, rez rez rez, krv, krv, krv, a bla, bla bla... Keby ASPOŇ natočili film o tom, ako zabijú toho kokota na severe, tak by som im dala sto hviezd a iba čakala, čo sa stane.

Blue Jean (2022) odpad!

Koniec osemdesiatych rokov 20. storočia – učiteľka telesnej výchovy je lesba a bojí sa o tom hovoriť, a chrápe s tučnou mongoloidnou megerou, ktorá zase všade hrdo vykrikuje, že je lesba. A príde nová žiačka, ktorá vyzerá byť tiež mongoloidná piča. A piče sú tam vlastne všetky – jedno či hetero, či lesby, aj chlapi. Nechápem, na čo bol dobrý tento film, keď dej mal úplne o ničom a navyše je už táto dookola opakovaná téma trápna.

Mandle a mořský koník (2022)

Keď má niekto päťsekundovú pamäť ako ryba, patrí do ústavu a nie k normálnym ľuďom. Ak si niekto pamätá iba veci spred pätnástich rokov a nespoznáva, kto ste, lebo ste zostarli, tak tiež patrí do ústavu. A jedna kača a jeden panák v ňom aj skončili, lebo ich blbí príbuzní si konečne uvedomili, že ich tam mali priviazať už dávno. Panák si ani nepamätal, že si pred piatimi sekundami zapálil cigaretu, tak si zapálil ďalšiu. A kača sa každý deň skoro posrala od strachu z vlastnej ženy, lebo ju nespoznávala. Najlepšie by bolo stratiť pamäť na Vianoce, lebo to by ste mali Vianoce každý deň.

Hovoří ženy (2022) odpad!

Je mi jedno, že to bolo podľa skutočných udalostí, s touto blbosťou nemám súcit. Že ma znásilnil Duch Svätý, alebo Satan, by som neverila, ani keby ma napumpovali litrom ketamínu či čoho. Ani že je normálne, že ma muž mláti, mláti aj moje deti, a že treba držať hubu a poslúchať. Na to, že boli zvyknuté držať hubu, v tomto filme kvákali až toľko, že som mala radšej chuť počúvať rádio. Celý čas tam vo volákej drevárni iba uvažujú a hádajú sa, či majú zostať a byť ticho, či zostať a brániť sa, alebo odísť z kolónie. Sory, ale toto bolo skôr smiešne ako smutné. A hlavne NUDNÉ!

Pomsta (2017)

Režisérka má určite záľubu vo vŕtaní sa v ranách s litrami krvi. To viem pochopiť. Polovicu filmu tam behá baba po mexickej púšti s papekom v bruchu, čo je nonsens. A krvácanie zastaví plechovkou od mexického piva, čím by nezastavila vnútorné krvácanie, hlavne keď grcala krv, akoby jej mala dvadsať litrov, čo je ešte absurdnejšie. A premení sa zo slaboduchej blondíny, ktorá sa nechá znásilniť, lebo fakt sa mohla brániť, na skautku kríženú s G. I. Jane, strieľajúcu všetko okolo. Ale film to bol dobrý, zábavný a sem-tam aj nejaké prekvapko.

Karol G & Shakira: TQG (2023) (hudební videoklip)

Shakira má 46. rokov, dve vytlačené deti, a postavu lepšiu ako pred dvadsiatimi rokmi. To chce disciplínu a veľa energie. Keď už túto manžel podvádzal, tak neviem, či sa oplatí uzavrieť nejaké manželstvo. Karol G som doteraz nevidela, netuším, kto to je, a nechápem tie jej červené šnúry na hlave. Okrem toho, že tam vkuse metali riťami, som v postate videla Shakiru v 46. ročnom prevedení a nejakú Karol G s červenými zlepencami na hlave. Ale song je typická Shakira - diskotéková vec, ktorej text nik nevníma, aj keď je možno dobrý.

Dam (2021) (seriál) odpad!

Nadobúdam pocit, že niektoré filmy a seriály boli natočené iba kvôli tomu, aby ma nasrali. Nemám veľké ego - teda, že by som si myslela, že sú natočené pre moje nasratie, ale toto už nemôžem brať inak ako osobne. Najlepšia scéna z celého seriálu je prvá - keď otecko strčí hlavu do veterného mlyna. Ďalej by som si radšej hlavu do mlyna strčila ja, ako pozerať zvyšok. Otravná žena s účesom z osemdesiatych rokov príde na pohreb otca, ktorý ju sexuálne zneužíval. A objaví sa plejáda nesympatických hercov, z ktorých jeden vyzerá ako Seth Rogen, ale hrá absolútne nesympatického zmrda, takže to na veci nič nemení. No a v menšej či väčšej miere tam v podstate drbe všetkým, takže priestory tej ich psychiatrie by som zaplnila hneď. No a o čo tam vlastne celý čas ide? To netuším. Objaví sa tam nejaký mrte veľký sumec kráľovský, odrežú mu hlavu, nacapia na svoju a tvária sa ako sumec kráľovský. A nejaké woodoo a abrakadabra a blbosti. Proste kokotina, ktorá smrdí blbosťou viac ako ryba týždeň na slnku.

Vrak (2019) odpad!

Nahovno film o bezprízornom filme, ktorý je tiež nahovno. Čiže celé nonsens hovno.