Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Okej, okej. Keď mi už bude totálne jebať, tak ma zavrite na psychiatriu, kde vás môžem presvedčiť, že mi nejebe. Typická španielska komédia, ktorej ale chýba zmysel. Všetci, ktorí to chápu, alebo si myslia, že chápu, prepáčte. Toto je proste nonsens. Išla tam kvôli určitému prípadu - nevysvetlené. Odkiaľ mala toľko peňazí, a kde zmizol jej manžel - nevysvetlené. Vlastne je to celé akési nedopovedané, pretkané hodinou kravín. Je pekné, že si blázni vyšli von v daždi, ale hlavne to poberám z tohto filmu.

Nezvedej to (2022) (seriál)

Psychopatický kreatívec hýriaci vtipmi donútil neplnoletých ľudí nahých skákať v McDonalde pred manažérmi. Krása! Opäť sa ukázalo, že život môže byť absurdnejší, ako filmy štúdia A24. V tomto prípade vďaka mentálne zaostalým Američanom. Kto normálny uverí, že na druhom konci telefónnej linky je policajt, ktorý vám káže urobiť telesnú prehliadku neplnoletej zamestnankyne, prípadne ju vytrieskať po holom zadku, prípadne jej odobrať telesné tekutiny, či donútiť ju skákať nahú, aby z nej vypadla 50. dolárová bankovka, ktorú vraj ukradla? Iba debil. Čiže v McDonalde im okrem upchatia artérií a monštróznej obezity hrozí aj sexuálne zneužitie manažérmi a ZDANLIVO falošným policajtom cez telefón. Tlieskam!

Profil (2018)

Ďalší nonsens z dielne stupídneho sveta, alebo príručka ako sa stať „pravou“ islamistkou. Čiže zmeniť si meno napíklad z Anny na Abraka Dabra, omotať sa do plachty, pod plachtu samopal, a oči si odkryť iba vtedy, keď máte strieľať ani vlastne neviete na koho. A to všetko v rámci toho, že máte víziu šťastného života s čurákom s novým islamským menom Simsala Bim, ktorý má tridsať žien a sto detí, ale sľubuje vám život v blahobyte. A večnú lásku:)))) Skôr vrásku. Čiže príručka na to, ako sa stať pičou. Ale ak sa toho chytíte ako hladná ryba, tak už ňou vlastne ste tak či tak. Škaredí zarastení chlapci z moslimského sveta na takýchto bezprízorných dievčinách iba zarábajú, čistý biznis, nijaké náboženstvo. Nemôžem povedať, že by mi tých čúz rozhodnutých strieľať (Koho vlastne?) bolo ľúto, ale toto sa nemá robiť. Mimochodom tá novinárka bola fakt hlúpa. Ale aspoň zmysel jej roboty nezmizol spolu s ňou.

Pansion (2022) (seriál) odpad!

Aha, tak mrte lesba je zrazu démon šukajúci fuj fuj muža, a megera, ktorá hriači všetkých okolo, je zrazu záchrankyňa sveta pred podivným plodom tej lesby. A sestra tej vyšinutej kače ju tam furt hľadá, ale nakoniec našla niečo iné ako by chcela. Vyšinutá mátoha sa tam nakoniec objaví a recituje kraviny o konci sveta či čo. Akože... keď už také predstavenie, tak aspoň lepší nápad. Mali cool budovu, prostredie, hercov... A výsledok o ničom.

Milenec lady Chatterleyové (2022) odpad!

Škaredá kostlivka, ktorej mrte trčia kľúčne kosti a rebá, s mužským zadkom a akože prsiami, sa hrá na sexuchtivú pani nepríčetnú. Manžel má problém skôr s invalidným vozíkom ako s jeho vtákom, tak si čúza vyhliadne jeho hájnika. Tak hájnik samozrejme omrdá všetko ľudské, čo sa mu do chatrče vôjde. Stále lepšie ako ovce, kozy, srnky, psy... Alebo vlastne neviem. Ak by mala taký zadok... No a potom tehotná. Chápete? Na počudovanie... Alebo vlastne nebola tehotná. No a potom v Benátkach neviem čo chcela. A nakoniec happy end. A ja som sa nevyzvracala do záchodu, ale do ružového Superkýbla Daniely Pilcherovej, ktorá ho predáva za 10€.

Trojúhelník smutku (2022)

Film je rozdelený do troch častí, kde v prvej hrá iba ústredná dvojica, pri ktorej som si myslela, že piča je iba žena, ale nakoniec sa ukázalo, že piča je hlavne muž. Druhá časť sa odohráva na jachte plnej absurdných ľudí a z toho vyplývajúcich absurdít. V tretej časti sa po prepadnutí pirátmi ocitajú na zdanlivo opustenom ostrove, kde sa mení hierarchia a ukazujú sa charaktery. Všetko je to pritiahnuté za vlasy a plné hlúpostí, ale aj neokukané a vtipné. Nezdá sa mi to ako zmes niečoho, čo tu bolo, takže pomerne originálny výtvor, čo viem oceniť.

Nevyjasněné zločiny Roberta Dursta (2015) (seriál)

Aj mne zmizol muž. Raz som ho vyhodila kdesi na zastávke potom, ako ma sral s náhlou potrebou rodičovstva, aj keď sme sa jasne dohodli, že nijaké deti nebudú. Na vrieskajúcich faganov ja nikdy nebudem mať náladu, a on že nie, nie, že on chce potomka. Takže sa asi prepadol pod zem alebo čo, lebo po ňom nezostala ani stopa. No nejako ma furt s tým zmiznutím otravovali, potom zatkli, potom pustili, tak som pre istotu ušla a prezliekala sa za muža. Ale susedovi došlo, kto som, tak som ho akosi v sebaobrane zastrelila, a v sebaobrane rozsekala na kusy a v sebaobrane nahádzala do mora. A potom som to všetko povedala najlepšej kamarátke. No a policajtom napadlo, že ju pojdú spovedať, tak som prirodzene musela zabiť aj ju. Ale to všetko v SEBAOBRANE! Chápete. A ešte som ako zodpovedná občianka písomne upozornila políciu na jej mŕtvolu. No a potom niekomu napadlo urobiť o tom film, a ešte k tomu aj dokument. Chápete? Tak som sa toho dokumentu v sebaobrane zúčastnila, ale nedopadlo to celkom podľa mojich predstáv. Myslím si, že najväčšou chybou v mojom živote bolo ukradnúť sendvič v supermarkete. Aj keď som mala vo vrecku 680 $ a v aute 38 000 $, tak som si povedala, že prečo nie. Keď môžu kradnúť ostatní, prečo by som nemohla kradnúť aj ja? Tak či tak ma moja rodina, vlastniaca polovicu New Yorku a spravujúca Sochu slobody, dostane z každej stupídnej nepríjemnosti vrátane vrážd.

Na místě činu: Texaská vražedná pole (2022) (seriál)

Pekný príklad toho, že policajti sa spamätali až vtedy, keď pes dovliekol z lesa ľudskú lebku. Kto nehľadá, ten nájde. A keď vedľa kostry našli zopár ďalších kostričiek, tak hľadali a hľadali... a aj tak nenašli. Pohádzať telá kade-tade, to vie hociaký priemerný vrah, ale urobiť si súkromný cintorín jeho obetí s vyhliadkovým chodníkom v lese či kde to vlastne bolo, tak to už je v podstate super cool a do pekla siahajúce ego. A aj ďalší príklad toho, že páchateľ sa sám priznal, inak by sa nedozvedeli, ktože tie dievčiny zamordoval. Asi sa už nemohol pozerať na tú policajnú mizériu. Popri tom sa tam ešte nachomejtol nejaký pedofilný úchyl a nekrofil a debil v kovbojskom klobúku, ďalej sadista, ktorý bil kone... no proste texaská idylka minulého storočia.

Policie v khaki: Případ Bihár (2022) (seriál) odpad!

Debilná zlátanina ako celí Indovia. Chodia v žabkách, žerú rukami, hygiena mizerná... Podaktorí ovešaní zlatom ako retardi. A zmachlení ako kurvy z lunaparku. Proste čistá cigánčina! Tomuto seriálu som dala šancu, ale tri diely stačili, ďalej už nevládzem. Ľudí policajti bijú palicami, ale kravy sa nesmú ani dotknúť. Posvätná čúza im môže zožrať všetku zeleninu na trhu, a potom sa vysrať rovno na ich hlavy, a oni ju nesmú ani odstrčiť. Žiť v takom prostredí, tak by mi nestačil ten čaj, čo tam furt pili, ale každý deň minimálne liter vodky. Neviem, či to tak v Indii majú reálne, predpokladám, že hej, ale mentalita materskej školy, kást, korupcie a debility ma nijako neohuruje. Jednoduché zmýšľanie, jednoduchý príbeh. Proste nie!

The Captive (2014)

Ťahalo sa to ako sobotná opica, keď myslíte iba na to, kedy sa tá mizéria už skončí. Dej dobrý, ale nie veľmi originálny. Témy únosov detí a ich zneužívania tu predsa boli aj pred rokom 2014. Celé to bolo trochu povrchné. Veľa postáv a nevyužité charaktery.