Boží tvorové (2022)

Chovám ustrice už desať rokov. Spočítala som ich všetky. Bolo ich presne 30365. Po zhliadnutí tohto filmu som usúdila, že je taký nudný, že som nevedomky počítala ustrice, ktoré sa tam objavili. Bolo ich presne 365.

Foxtrot (2017)

Zomrieť, ožiť, a zase zomrieť sa dá asi iba v Izraelskej armáde. Pri takých mukách z nudy, akú tam tí vojaci zažívali, by som sa asi zabila sama. Tento film je starý päť rokov, ale videla som ho až teraz a je to najlepší film, ktorý som v poslednej dobe videla.

Kdo si myslíš, že jsem (2019)

Chcela stará mladou byť. Psychiatrická diagnóza: piča! Na konci sa ukázalo, že nebola až taká piča ako sa javí 4/5 filmu, a že prečo tam ukazuje nejakému nadržancovi fotôčky mladej krásavice s gýčovým ksichtom. Nuž... ja by som sa ohľadom netere zariadila inak.

Maso a krev (2022) (seriál)

Nijaký diabol, iba modlivky. Diely:  1: Obyčajný pripečený kresťansko Navy Seal lovecko rybársky čurák trpiaci chybnou a naivnou predstavou, že on je zrejme pán tvorstva. Stačil mi jediný pohľad na fotku a viem, že je psychopat. V námorníctve a v kostole sa mu zrejme jeho tri mozgové závity natoľko vyrovnali, že boli ako struny na gitare, a ak mu na ne žena občas zabrnkala, tak jasné, že ju zabil, zabil deti, vypálil dom a hor sa do lesa. To nebolo ani divadlo, to bolo od začiatku úplne jasné. Ale psa zobral so sebou a nechal žiť. Aspoň to. Taký dobrák v podstate.  2: Nijaký diabol, iba ďalšie pošahané kresťanské modlivky. Stále tvrdím, aj budem tvrdiť, že všetci kresťania sú pošahaní. Nik normálny predsa nemôže veriť takým blbostiam a klamstvám. Keď tam vkuse niekto vykrikoval na pódiu tie drísty a hľadisko pritom slintalo blahom, tak som to už nevydržala pozerať. To skrátka neveštilo nič dobré.  3: Zase iba kresťanskí pošahanci, ktorí držali svojich sedem detí zavretých doma, aby ich chránili voči nástrahám vonkajšieho sveta. A nariadili im domáce „vzdelávanie“, čiže boli tupé ako polená. Nakoniec si dvaja najstarší chlapci povedali: A dosť! A nakúpili zbrane cez internet (to z toho zlého vonkajšieho fuj fuj sveta od Diabla Internetu) a svorne pozabíjali skoro celú rodinu. A chceli zabíjať aj ďalej napodiv nie ako Križiaci vo výpravách, ale ako ich idoly – sériovo-masoví vrahovia. No chytili ich hneď neďaleko domu, lebo ich vymleté kresťanské mozgy to ďalej nedotiahli. A ten šestnásťročný vedel ledva písať a kreslil obrázky na úrovni trojročného. Takže toto z vašich detí urobí domáce „vzdelávanie“ a modlikanie. 4: Modlivky v mene Alaha. Tie sú asi ešte horšie, ako tie kresťanské. Kresťanky aspoň nemusia nosiť šatky na hlave a byť omotané ako štrúdle. Nejaký Egypťan a pedofilný sadista s priveľkým egom sa presťahoval do USA, a tam sa mu nepozdávalo, že má na jeho dcéry USA vplyv. No predstavte si toto! Keď sa mu nepáčilo, mal vysmahnúť tam, odkiaľ prišiel! Obyčajný hajzel, odmietajúci rešpektovať kultúru a zvyky krajiny, do ktorej sa vtrepal. Zvyknutý na to, že žena asi ani nemá vedieť, čo je sex, má byť iba zvyknutá na znásilňovanie (veď ich mamu nabúchal, keď mala 15.), nemohol prehltnúť, že sa jeho dcérenky začali kurviť s Američanmi. No pre Alaha! Veď znásilňovať jeho dcéry od malička mohol iba on! Nepomohol ani koberček, ani moslimské kvílenie. Tak ich nakoniec v mene Alaha zabil vo svojom texaskom taxíku. 5: Jediná nemodlivka, iba typická matka – travička. Strááááášne chcela mať dieťa od malička, už iba to je choré. A keď si ho konečne niekde vyšukala, tak otecka poslala kade-ľahšie, aby si s deckom mohla robiť, čo chce. Ukázalo sa, že synáčik je chorý, aj keď teraz neviem, či niekedy vôbec bol), tak sa s ním vláčila po doktoroch a ukazovala na sociálnych sieťach aký je strašne chorý, aby ju všetci ľutovali a aby mala ich pozornosť. A hlavne, posielali jej prachy! Tak sa rozhodla ho tráviť. Keď sa jeho stav sem-tam zlepšil, tak ho priotrávila trochu viac, a tak to išlo dookola. Až ho napokon otrávila úplne.  6: Zase kresťanské modlivky. Pár si adoptoval chlapca, lebo nemali vlastné decko, lenže potom sa im narodilo aj vlastné. A adoptovaný ryšavý čurák vyrástol, a rovno po rannej bohoslužbe vystrieľal tých troch. Asi si pomyslel, že bude mať celý majetok pre seba, a že už má plné zuby kydania hnoja na farme a predá to celé aj s kravami, aj s lopatami. No, ale nik mu neveril, že ich zabil jeho kamarát, ktorý vyzeral ako vlkolak. Toho mimochodom zabil tiež. Pri vysvetľovaní polícii, čo sa v dome rodičov stalo, si to priveľmi užíval, takže mu neverili a nevyšlo mu to. Čiže dovolím si dať malé ponaučenie: KURVY, RADŠEJ AKO NAHÁŇANIE SA PO KOSTOLOCH, BY STE SA MALI SPRÁVAŤ NORMÁLNE!!!

Jeden z nás lže (2021) (seriál) odpad!

Všetci sociálni neandertálci a lobotomici, teraz ma dobre počúvajte!!! Bu!!! Dúfam, že ste sa zľakli, lebo vám stačí aj to. Neklame jeden, ale všetci herci klamú sami seba, že hrajú v ako-tak priemernom seriáli. Nie, že by mali na hranie v lepšom...

Irský zázrak (2022)

Anorektická modlivka s pomätenou mamou veria, že to dá aj bez jedla. A keď nie, tak nie. Minule som videla interview s Aileen Wuornosovou ako s mega vypleštenými nepríčetnými očami hovorila, že sa smrti nebojí, lebo že tam bude Boh a všetci anjeli budú spievať. Tak oni to mali asi podobné. Mimochodom, jasné, že nemôžete nič žrať, lebo váš brat zhorí v pekle!

Pád do tmy (2005)

Konečne som sa uložila v spacáku v jaskyni, keďže som si pomyslela, že budem pozorovať ako rastú kvaple aspoň rok, keď vtom mi tam vpadol debilný filmový štáb. A začali točiť. Samé ukríkané ziapavé vreštiace piče, navyše nespokojné, že sú v jaskyni. Na čo tam, doriti, potom chodili? Tak som sa zbalila, ale kvôli ich svetlám, stojanom, stoličkám a pičovinám som nemohla vyjsť von. Takže som bola núteným svedkom tejto mizérie spoza kamier, a viac som sa vydesila, keď tí kokoti prišli do jaskyne, ako to podivné divadlo, čo tam predvádzali. Človek chce mať pokoj a prídu mu ešte aj do jaskyne ručať že: Áááááááááá!

Nymfomanka, část I. (2013) odpad!

Lars porn Trier zase natočil porno. Lepšie je na iných stránkach. Nezachránili to ani kecy dobromyseľného, alebo skôr už takmer vygumovaného (veď točil Mamma Mia) Sarsgarda. Pod zámienkou "psychopatologického" filmu tu nepredvádza nič iné ako vlastnú masturbáciu za kamerou. Pravdepodobne sa najlepšie urobil pri záberoch asi 50. vtákoch, pričom ten najväčší bolo jeho ego. Neviem, prečo by som sa mala pozerať na nadržanú piču, ktorú rozťahuje pomaly aj pri automate na Coca Colu. Hlavne, že je to pretkané "intelektuálnymi" sračkami, nad ktorými som sa zamýšľala, keď som mala desať rokov.

Babylon Berlín - Série 4 (2022) (série) odpad!

Prvé dve série sú výborné, druhé dve by som si radšej vymazala z pamäte. Keď už tvorcovia nevedeli odkiaľ kam, tak namiesto faktov, alebo dobre vykreslenej fikcie, využili cirkus. Čiže som sa dočkala iba debilných pesničiek, tančekov, halucinácií a nudy. A v neposlednom rade debility od hlavných predstaviteľov.

Watcher (2022)

Keby prvé dve tretiny neboli absolútna demencia, tak by bol americký film v Rumunsku dracool. Tak po prvé, keď sa presťahujem do Rumunska, mala by som vedieť aspoň kváknuť po rumunsky, a po druhé, celý problém so zízaním do okna by vyriešili záclony. Takto mám pocit, že tam všetci všetkým zízajú do okien, a sú s tým v pohode. Ale kvôli poslednej tretine sa určite oplatil pozerať, lebo skvostný meravý panák Burn Gorman v ňom predviedol dokonalého psychopata.