Homebound (2021) odpad!

Toto sa ani nemohlo skončiť inak ako dostať lopatou po hlave. Otec drbnutý, deti drbnuté, všetko drbnuté. Predvídateľná mizéria s nízkym rozpočtom. A áno, najprv sa treba za niekoho vydať, až potom spoznávať jeho deti. To je jeden z mnohých nonsens tohto filmu.

Excalibur (1981) odpad!

Neviem, či Helen Mirren ľutuje viac rolu v Caligula, alebo toto.

Ďáblova hodina (2022) (seriál) odpad!

Akonáhle som sa prebrala zo sna, kde som bola na autisticko-dementno-nudnej návšteve u veštice Vandy, pomyslela som si, že na obed uvarím guláš. Dala som tam zemiaky, mrkvu, kaleráb, petržlen, zeler, papriku, bravčovinu, vanilkový cukor, jahody, kyslé uhorky, plastelínu, vazelínu, modré farbivo, žiarovky a zubnú pastu. A pokazené hodinky ukazujúce 3:33. Všetci hovorili, že je to dobré, no potom sa všetci otrávili. Tak som sa vrátila do minulosti, kde som si natĺkla do hlavy, že variť už nikdy nemám. Lenže čo bude v budúcnosti, teda vlastne v minulosti, či vlastne v budúcnosti, alebo už vlastne neviem kedy... človek nikdy nevie.

Divý kraj (2016)

Mexiko / Dánsko / Francie / Německo / Norsko / Švýcarsko. Drbe? Toľko krajín zapojených do tejto kraviny? V podstate je to celé o tom, že na čo by ste mali mať sex s ľuďmi, keď ho môžete mať s vysoko sexuchtivou vesmírnou chobotnicou so sto penismi. To, že tam jebal každý s každým, nebolo dosť, ešte jebali aj s chobotnicou, ktorá ich natoľko uchvátila, že im už ľudia v tomto smere nestačili. A keď už chobotnicu omrzeli... tak uvidíte, čo sa stalo. V podstate taká kravina podaná realisticky, že mi to silne pripomínalo filmy štúdia A24.

Divoký je vítr (2022)

Beloškovia bijú černoškov a černoškovia bijú beloškov... Že ich to ešte baví. Zvlášť v Juhoafrickej republike. Neviem, čo to tam hatlali, nerozumela som ani hovno, ale keby nehovorili asi desiatimi pridrbanými jazykmi, tak by si možno rozumeli a prestali sa mlátiť. Kriminálka výborná, môžem vytknúť iba niektoré pridlhé a sentimentálne scény. Inak aj téma - rasová nerovnosť, je už otravná ako mucha v zime, ale inak super dej.

Pearl (2022)

Keď iba kydáte hnoj, matka vás sekíruje ako fúria a umývate otca v bdelej kóme, tak je jasné, že vám preskočí a minimálne znásilníte strašiaka v poli, zoberiete mu klobúk a vidlami zapichnete zopár ľudí. A ak je náhodou váš najlepší kamarát krokodíl v neďalekom močiari, tak máte tú výhodu, že ho nimi môžete nakŕmiť. Herecké výkony výborné. Horor je podarený, vtipný, páčil sa mi viac ako X.

Úsměv (2022)

Áno, presne takýto úsmev treba mať na každej fotke. Hlavne na občianskom preukaze. Výborné ľakáky a chechtáky a vlastne všetko. A detičkám, ktorým dospelí organizujú priblblé oslavy s drahými darčekmi, by som sem-tam určite dala do škatule mŕtvu mačku, aby neboli klamlivo natešené zo života. Za mňa jeden z najlepších hororov.

Jaula (2022)

U mňa by vrieskajúce, kopajúce decko nemalo šancu bez ohľadu na to, čo sa mu stalo. Sory, ale pokojne by som ju nechala v nemocnici, alebo aj u ježibaby, ktorá by ju šupla rovno do pece. Skrátka nie! Ako thriller to fungovalo a bol tam celkom nečakaný zvrat, takže za mňa dobré.

Neznámí (2022)

Sean Harris je určite v pohode, ale ja som v pohode radšej bez neho.  Okrem toho, že bežne vyzerá ako orol z pekla, ktorý je pripravený vyklovať vám oko, s imidžom v tejto role by som sa mu oblúkom vyhla. Joel Edgerton sa zase mení na spoteného Mikuláša, ktorému pre bradu nevidieť do ksichtu. No parádna dvojica. Vidieť, si to scenárista aj sám režíroval, čo je super. Lebo zo sĺz scenáristov, ktorým režiséri a štúdiá dodrbali film, by bola asi Mississippi. Vrchol filmu bol pre mňa utešený tanček Seana Harrisa. Ten sa asi naučím a budem praktizovať v piatok večer v bare. Hádam na mňa nezavolajú políciu.

Médium - Pilot (2022) (epizoda)

Zájdem si do virtuálnej reality, vyžeriem celú chladničku a nepriberiem. To by bolo supercool. Lenže v reálnom svete by som všetko vyzvracala rovnako ako tieto pridrbané pomätenosti typu Westworld, Inception a celí Nolanovci. Menenie minulosti prostredníctvom budúcnosti tu už stokrát bolo vo filmoch a seriáloch, čiže nič originálne, navyše otravné a hlúpe. Možno mám k tejto téme zásadný postoj, ale nemôžem si pomôcť, ak niekto ešte raz príde s témou virtuálnej pičoviny, tak ho osobne prídem zabiť.