The Hanging Sun (2022)

Ďalšie kresťanské čurákovanie plné blbostí. "Máme tu dva obchody. Keď vojdeš do jedného, skončíš rovno v pekle. Iba druhý je ten správny." Tým prvým myslel ten s alkoholom a cigami. Nejaký Drakula sa tam furt rozkrikuje spred oltára, alkohol neznesie, ale toleruje ho zaťovi rovnako ako domáce násilie. A mafiánsky utečenec sa tam ide skryť - do prvej dediny, kde ho môžu vyňuchať. Dobre zahraná nuda.

C.B. Strike - Neklidná krev (2022) (série)

Priveľká motanica, zbytočný pátos a priveľa sentimentu. Ostatné série boli lepšie. Rowlingová už asi píše iba kvôli peniazom, ale stále lepšie ako Potter.

Na nože: Glass Onion (2022)

Neviem, čo to malo spoločné s cibuľou, možno tvar toho drbnutého skleníka. Ale zabavila som sa. Edward Norton sa hrá na superinteligenta v tej podivnej cibuli plnej gýčov a najprecenejšovanejšieho obrazu v histórii - Mony Lízy. Ukradol nápad obchodnej partnerky, lebo sám by ani neposkladal lego, potom ju vyhodil z firmy a prosperoval sám. Akurát sa ukázalo, že ten nápad je tiež blbosť - vyrábať tuhý vodík z morskej vody, ktorý produkuje toľko plynu, že by všetko vybuchlo. Ale to mu je jedno, hlavne že má miliardy. Do jeho nekalých plánov je zapojených niekoľko ľudí, ktorých pozval na svoj súkromný ostrov do toho skleníka. Ale nepočítal s tým, že sa tam ocitne súkromný detektív Daniel Craig a pokazí mu plán.

Svatý pavouk (2022)

Ďalší nasierajúci kúsok z nasierajúcej zeme plnej sandálov, koberčekov, špiny a Alaha. A hlavne pomätenosti hodnej mentálnej inštitúcie. Ak si žena nezakryje vlasy, tak jej asi vypadajú. Alebo jej ich skôr vyšklbe nejaký nepríčetný vyznávač Alaha. Ak sa nepomodlíte na koberčeku minimálne stokrát za deň, tak vás Alah pri budúcom predklone tak pretiahne, že sa už nevystriete. Ak nebudete jesť na zemi, ale pri stole, tak sa minimálne naučíte sedieť na stoličke. No pre Alaha! Taký hnus! Ale najviac o mentalite či skôr debilite obyvateľstva svedčí fakt, že jazdiť na motorke s mŕtvolou v horizontálnej polohe zrejme dlho, a nik si to nevšimne, nijakí svedkovia, nijaké kamery, nič... Proste nonsens. A ďalší nonsens: škaredý pomätenec zabíja kurvy v mene Alaha. Toto nemá nič spoločné s islamom. Teda pokiaľ viem... Ale tlieska mu polovica krajiny. Celkom uveriteľne zahrané, aj keď na mňa veľmi jednoducho. A ťahalo sa to ako polnočná omša v kresťanskom svete.

Život po Jangovi (2021)

Typická kokotina dnešnej doby. A filmov A24. Namiesto živých kamarátov a bábik má protivná krpatá Číňanka "technosapiens" Yanga. Potom sa čudujú, že sa pokazil. Alebo ho podľa mňa skôr z tých ľudí jeblo. Normálne odpadol, lebo nemohol zniesť protivné decko, spomalenú černošku a Colina Farrella „podnikajúceho“ s čajom. Keby viedol bar, alebo obchodoval s kokaínom, bolo by to možno viac uveriteľné. Proste Yang sa radšej podľa mňa ukončil sám. Navyše nerozumiem významu, keď si ľudia adoptujú Číňanku, ktorá sa už pravdepodobne narodila v ich krajine, a bude v nej žiť, aby sa naučila po čínsky, teda JEJ jazyku a zvykom. Nonsens. Keď žije v ich krajine, tak by mala rozumieť predovšetkým ich zvykom a jazyku. Keď tam už začala kvíkať, že chce Yanga po desiaty raz, tak by som ju poslala naspäť do Číny alebo kde. A potom ten klon, vlastne klonica... Pol hodinu z celého filmu tam iba jazdili v aute, teda vlastne auto či čo ich viezlo samé. A film sa vliekol ako vlákna čínskej priadky morušovej. Alebo Farrellova dublinská opica.

Nevyzpytatelné cesty Boží (2022)

Okej, okej. Keď mi už bude totálne jebať, tak ma zavrite na psychiatriu, kde vás môžem presvedčiť, že mi nejebe. Typická španielska komédia, ktorej ale chýba zmysel. Všetci, ktorí to chápu, alebo si myslia, že chápu, prepáčte. Toto je proste nonsens. Išla tam kvôli určitému prípadu - nevysvetlené. Odkiaľ mala toľko peňazí, a kde zmizol jej manžel - nevysvetlené. Vlastne je to celé akési nedopovedané, pretkané hodinou kravín. Je pekné, že si blázni vyšli von v daždi, ale hlavne to poberám z tohto filmu.

Nezvedej to (2022) (seriál)

Psychopatický kreatívec hýriaci vtipmi donútil neplnoletých ľudí nahých skákať v McDonalde pred manažérmi. Krása! Opäť sa ukázalo, že život môže byť absurdnejší, ako filmy štúdia A24. V tomto prípade vďaka mentálne zaostalým Američanom. Kto normálny uverí, že na druhom konci telefónnej linky je policajt, ktorý vám káže urobiť telesnú prehliadku neplnoletej zamestnankyne, prípadne ju vytrieskať po holom zadku, prípadne jej odobrať telesné tekutiny, či donútiť ju skákať nahú, aby z nej vypadla 50. dolárová bankovka, ktorú vraj ukradla? Iba debil. Čiže v McDonalde im okrem upchatia artérií a monštróznej obezity hrozí aj sexuálne zneužitie manažérmi a ZDANLIVO falošným policajtom cez telefón. Tlieskam!

Profil (2018)

Ďalší nonsens z dielne stupídneho sveta, alebo príručka ako sa stať „pravou“ islamistkou. Čiže zmeniť si meno napíklad z Anny na Abraka Dabra, omotať sa do plachty, pod plachtu samopal, a oči si odkryť iba vtedy, keď máte strieľať ani vlastne neviete na koho. A to všetko v rámci toho, že máte víziu šťastného života s čurákom s novým islamským menom Simsala Bim, ktorý má tridsať žien a sto detí, ale sľubuje vám život v blahobyte. A večnú lásku:)))) Skôr vrásku. Čiže príručka na to, ako sa stať pičou. Ale ak sa toho chytíte ako hladná ryba, tak už ňou vlastne ste tak či tak. Škaredí zarastení chlapci z moslimského sveta na takýchto bezprízorných dievčinách iba zarábajú, čistý biznis, nijaké náboženstvo. Nemôžem povedať, že by mi tých čúz rozhodnutých strieľať (Koho vlastne?) bolo ľúto, ale toto sa nemá robiť. Mimochodom tá novinárka bola fakt hlúpa. Ale aspoň zmysel jej roboty nezmizol spolu s ňou.

Pansion (2022) (seriál) odpad!

Aha, tak mrte lesba je zrazu démon šukajúci fuj fuj muža, a megera, ktorá hriači všetkých okolo, je zrazu záchrankyňa sveta pred podivným plodom tej lesby. A sestra tej vyšinutej kače ju tam furt hľadá, ale nakoniec našla niečo iné ako by chcela. Vyšinutá mátoha sa tam nakoniec objaví a recituje kraviny o konci sveta či čo. Akože... keď už také predstavenie, tak aspoň lepší nápad. Mali cool budovu, prostredie, hercov... A výsledok o ničom.

Milenec lady Chatterleyové (2022) odpad!

Škaredá kostlivka, ktorej mrte trčia kľúčne kosti a rebá, s mužským zadkom a akože prsiami, sa hrá na sexuchtivú pani nepríčetnú. Manžel má problém skôr s invalidným vozíkom ako s jeho vtákom, tak si čúza vyhliadne jeho hájnika. Tak hájnik samozrejme omrdá všetko ľudské, čo sa mu do chatrče vôjde. Stále lepšie ako ovce, kozy, srnky, psy... Alebo vlastne neviem. Ak by mala taký zadok... No a potom tehotná. Chápete? Na počudovanie... Alebo vlastne nebola tehotná. No a potom v Benátkach neviem čo chcela. A nakoniec happy end. A ja som sa nevyzvracala do záchodu, ale do ružového Superkýbla Daniely Pilcherovej, ktorá ho predáva za 10€.