Vykopávky (2021)

No, super zahrané a tak. Ale celý čas tam kopali, chorá primadona sa na to iba pozerala, až vraj vykopali loď, ktorú som nevidela. Zhrniem to tak, že vykopali loď, ktorú sme vo filme nevideli.

Hunted (2020)

Priveľmi jednoduchý dej, aj natočenie. Typický párik dvoch mužov - jeden submisívny, a druhý dominantný sociopat. Nejaká blodýna odchytená z baru a nejaký vlk (s tým vlkom som to nepochopila). Keď blondýnu už prestalo baviť byť lovenou, začala sama loviť. No keď ho začala naháňať s tou palicou po lese, tak som sa musela smiať...

Zastánce mrtvých (2016) (seriál)

Neustále opakovanie faktov a scén mi liezlo na nervy. A prehliadanie faktov tiež. Ja nie som americký idiot! Zatiaľ som videla iba štyri diely, ale ďalej to pozerať nebudem. Navyše je to hraný dokument, a niektorí herci boli na úrovni naivného divadla, takže mi to pripadalo skôr smiešne, ako seriózne. Skutočné postavy boli iba zopár pozostalých, policajt, a ten koroner so slizským motýlikom na krku. Nuda.

Jak vyrobit vraha (2015) (seriál)

Ako dokument ok, mrte rokov točený... Ale tá story mi viac razy skypila žlč. Však obviňme Hlúpeho Jana, a ešte lepšie: aj jeho synovca (ešte hlúpejšieho), aby sme prípad ukončili. Korupcia ani zaujatosť v polícii nemá čo robiť. Spravodlivosť a zákon sú rozdielne veci. to všetci vieme, ale zákon a jeho postupy by sa mohli k spravodlivosti aspoň približovať. Najviac ma zaujala a fascinovala tá Stevenova advokátka v druhej sérii. Zároveň nerozumiem, ako mohli jej uvedené vyvracajúce dôkazy ignorovať. Hanba USA! (Ja síce ako Slovenka nemám čo pi..vať, lebo tu máme veľa nespravodlivých káuz a korupciu v súdnictve tiež.)

Slib (2020) (seriál)

Škaredý, pomätený Narcis s vlastným háremom ovplyvniteľných otrokov s vymytými mozgami na úrovni sliepok. Jednej sliepke dôjde: dokelu, tak on ma celý čas odrbával a využíval, tak musím ujsť. Potom to dôjde ďalšej a ďalšej (tými sliepkami myslím aj mužov), až je z toho celý kŕdeľ. Nejako im zázrakom medzičasom narastie o jeden mozgový závit viac, a uvedomia si, že celé to nekonečné bla bla bla bla bla bla... na "motivačných" prednáškach bolo iba bla bla bla bla bla bla (na torom som sa musela smiať). Celé tie nekonečné drísty, ktoré tam viedol každý druhý, mi pripadali ako keď škôlkárom vlejete do hláv celú slovnú zásobu. Nijaké kritické myslenie. Nič. Otrava.

Synchronic (2019)

Keď začal čurákovať pred kamerou a mizol do džungle či kde, a späť, sem a tam, sem a tam..., tak som to mala chuť vypnúť, ale nakoniec, keďže som ešte nemala od nudy obhryzené všetky prsty, som to aj dopozerala. Neviem načo.

Černý medvěd (2020)

Prvá časť filmu - totálne klišé, ktoré by sa dalo zhrnúť do troch viet, druhá časť - totálny chaos, a v podstate tiež klišé. Aubrey Plaza mám rada, zahrala to dobre, aj keď neviem načo. Mozgová mŕtvica v devätnástich, či kedy to mala, jej možno dopomohla k tomu tupému výrazu. Inak nuda, pri ktorej som si spravila tri zádery na prstoch a trikrát vyleštila okuliare.

Night Stalker: Hon na sériového vraha (2021) (seriál)

Ja v dobro ani v zlo neverím, to všetko sú hlúposti. Nik nie je vyslovene dobrý, ani vyslovene zlý. Ľudia sú skrátka ľudia. Ten Richard vyzeral skôr, že mu chýba časť mozgu, ako tak, že je "čisté zlo", čo dookola všetci opakovali. Tváril sa niečo ako polodemencia/člen hardcore metalovej skupiny. Je jasné, že človeka formuje prostredie a výchova, a je mi ľúto, že ho otec priväzoval v noci v cintoríne na kríž, ale človek (ak nie je labilný) má stále na výber nezabíjať. Podľa mňa to bol obyčajný mentálne narušený kretén, pravdepodobne s väčším egom, ktoré si mohol uplatniť iba spôsobom, ktorým to robil. Čiže znásilňovať, biť, zabíjať a okrádať ženy, mužov, dievčatá, chlapcov, pravdepodobne všetko, čo mu prišlo pod (pentagramom potetovanú) ruku. Seriál bol dosť chaotický, prácu polície hodnotiť nebudem, lebo niektorí policajti boli dobrí, ale prácu im kazili tí debilní. Už ten koniec o niečom svedčí - nakoniec ho chytili obyčajní ľudia na ulici. To som sa musela smiať!

Kim Dotcom: Lapen v síti (2017)

Je jedna vec porušovať práva spoločností, s ktorými autori podpísali zmluvy, alebo (tým pádom) okrádať štát o dane, druhá vec je porušovať autorské práva samotných autorov. Ja som tiež autorka, viem, ako sa museli cítiť. Na Slovensku je autorský zákon našťastie už neviem od akého roku ošetrený, takže nik nemá právo "duševné vlastníctvo" rozposielať kade chce. Tá podivná dvestokilová nemecká knedľa (je mi síce ľúto, že ho otec mlátil, ale možno mu pridrbal po hlave priveľmi) je obyčajný zločinec, ktorý sám evidentne nič nevytvoril, preto nikdy nerozumel duševnému vlastníctvu.

Al morir la Matinee (2020)

No tak ten bol vážne sexi! Sexi pršiplášť (či oblek pri plynovom útoku), sexi chrup, a sexi mrknutie okom, pričom mal to druhé v ústach. Na zopár idiotských rozhodnutí - nezavolám hneď políciu, ale idem prečekovať vraha, nezabarikádujem dvere, pritom tam mali v miestnosti mrte krámov..., som nemala nič proti filmu.