Dokonalý šéf (2015)

Výborné herecké obsazení, jednoduchý, ale velmi vtahující děj a skvělá hudba,která doplňuje záběry na jídlo. V této kombinaci se na film krásně kouká a začnete ho sledovat s mírným úšklebkem na tváři,protože tato kombinace Vás prostě nemůže nudit ( o to víc mě zaráží hodnocení ). Hodnocení: 88%.

Město (2010)

Jsem jeden z těch,kteří mají rádi Bena Afflecka jako herce,ale i jako režiséra. V tomto filmu potvrdil,že umí hrát i režírovat. Tento film neskutečně baví ať už dialogy nebo samotnými akčními scénami,které se mimochodem povedli na výbornou. Z hereckého kádru bych ještě vyzdvihl Jeremyho Rennera,který je v každém filmu výtečný. Jsem hodně spokojen a těším se na další Affleckovo dílo. Hodnocení: 95%.

Pohřben zaživa (2010)

Velmi frustrující konec. První polovina ovšem docela nezáživná. Hodnocení:63%.

Prokletý ostrov (2010)

,,Řekni mi co je horší ? Umřít jako hrdina nebo žít jako zrůda ? '' Výborně natočené, výborně zahrané, výborně napsané ! Občas se ve filmu vyskytnou hluchá místa, ale snadno na ně zapomenete,protože vás snímek uchvátí a strhne neskutečným způsobem. Hodnocení: 84%.

127 hodin (2010)

Účel to splnilo na výbornou - s postavou cítíte od začátku až do konce filmu. James Franco byl skvělý výběr pro hlavní postavu a filmu prospívá i to,že je založen na pravdivé události ( a pro takové filmy mám slabost ). Hodnocení: 83%.

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Obrovský hype a tolik spokojených lidí a já stále přemýšlím, co si o tomto snímku myslet. Retro styl se mi moc nelíbil a film v mnoha částech nudil a to dokonce i v těch bojových scénách ! Krom posledního souboje se světelnými meči mě akce nijak nepřekvapila a hrála na jistotu. Ale Abrams to měl těžké v jedné věci asi nejvíce - a to v tom,že nemohl vyhovět všem SW fanouškům,protože každému se líbila každá epizoda jinak a u takto obrovské a masivní série se člověk musí rozhodnout opravdu dobře aby co nejlépe vyhověl požadavkům. Tento rok si pro mě se vzkříšením série nejlépe poradil Mad Max za ním velká konkurence Jurský svět a letošní Star Wars pro mě bylo veliké zklamání a to asi největší za tento rok. Hodnocení: 66%.

Hanebný pancharti (2009)

Film,který baví od začátku do konce ! Spousty senzačních herců ! ( hlavně Waltz ). A skvělých přestřelek. Opravdu nemůžu jinak a s čistým svědomím ohodnotit 5*. PS: "Auf Wiedersehen tvejm náckovskejm koulím." Hodnocení: 90%.

Chose Cooking The Movie (2015) (amatérský film)

Díky bohu, že jsem do toho Hradce jel. Ano tohle je přesně to kvůli čemu jsem na CineTube jel ( ještě kvůli Vidrailovi, protože je to můj nejoblíbenější Youtuber a jeho minifilm je také skvělý jako jeho predchozí ). Každopádně se mi tento druh humoru co byl v tomto filmu líbil, akční scény naprosto super a nuda v žádném případě nehrozí. Nevím jak bych vyjádřil svoji spokojenost tak vám alespoň napíši tento trefný rým: ,,Příště jedu zase a těším se jak prase." Hodnocení: 83%.

Tísňová linka (2013)

Má očekávání se nesplnila. Bohužel jsem čekal více. Ale některé scény se povedly a brnkají na vaše nervy. Hodnocení: 69%.

Krycí jméno U.N.C.L.E. (2015)

Velmi elegantní a zábavný film , který už od začátku velmi baví. Škoda jenom několika nudnějších scén. Henry Cavill je tu jako doma a jeho scéna v kamionu ( kdo viděl, ten ví ) je naprosto výborná. Guy Ritchie natočil film velmi dobře , nicméně jeho Sherlock byl o něco lepší. Hodnocení: 76%.