Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

Můj nejočekávanejší film tohoto roku mám za sebou a musím jen vrnět blahem !!! Patřím mezi ty, kteří mají rádi postavy DC a celý úžasný svět DC. Zack Snyder svůj úkol splnil nad má očekávání ! Výborná akce, výborný herecký koncert ( hlavně Afflecka (!) a Eisenberga ) , prostě parádní odrazový můstek pro další filmy od DC. Stopáž filmu bych určitě navýšil, protože na takovou spoustu postav a jejich vývoj mohl být větší dostatek času, ale doufám že se ho dočkám v prodloužené verzi, kterou si hodlám zakoupit. Boje jsou dostatečně přehledné a vytratí se i menší digibordel, který mi vadil v Man of Steel ( což jsem nečekal vzhledem k pompéznějšímu záporákovi a většímu počtu hrdinů ). Hans Zimmer a Junkie XL se nám opět postarali o výborný hudební doprovod, který film ještě více vylepšuje. Hodnocení:83%.

Sinister 2 (2015)

Nemastné, neslané... Po velmi povedeném prvním dílu jeho pokračování docela zklamalo. Hodnocení: 50%.

Vetřelec ³ (1992)

První, a doufejme, že i poslední zaváhání jinak výborného režiséra Davida Finchera. Hodnocení: 66%.

Železná srdce (2014)

Velmi povedený válečný film. Škoda jen toho přeplácaného a ne moc uvěřitelného konce. Hodnocení:80%.

Zodiac (2007)

Klasická Fincherovka tady ani nemůžu přemýšlet o menším hodnocení než 5*. Hodnocení: 87%.

Ledová archa (2013)

Velmi milé překvapení. Opravdu je tu vidět, že všechen rozpočet byl využit na maximum a je opravdu škoda, že byl tak malý, protože kdyby se nějaký ten peníz přidal, tak z filmu máte ještě lepší dojem. Ale i tak se film velice povedl a já ho mužu jen doporučit. Hodnocení: 86%.

Batman: Bad Blood (2016)

Tak tato ,,batmanovská'' trilogie nemohla skončit hůř. Tak chladnokrevně nést Batmanovu ,,smrt'' jako jí nesl Dick Grayson by nedokázal ani Chuck Norris. A to je sakra co říct ! DC animaky se poslední dobou hodně kazí a takhle trilogie je toho důkazem. Jediný díl, který alespoň za něco stál byl Batman vs Robin , který ale taky nebyl žádná sláva. A když zklame i Jay Oliva,který má na svědomí nejlepší DC animáky je asi něco špatně. Hodnocení: 56%.

Bratři (2009)

Příjemné drama s kvalitním hereckým obsazením, které určitě nikoho neurazí. Hodnocení: 81%.