Agenti S.H.I.E.L.D. (2013) (seriál)

Co víc si přát. Akce, humor, hvězdné obsazení, super hrdinové a s každým dílem něco nového .Postavy, které si zamilujete..Už se moc těším na další řadu.. :)

Žhavé výstřely (1991)

Ten film můžete vidět stokrát a neomrzí, a taková komedie musí být. Bez pochyb patří mezi jedny z nejlepších parodií, které existují.

Úsvit mrtvých (2004)

Jeden z mála hororů s tématikou zombie. Nedá se nic vytknout, některé pasáže jsou nepochybně nezapomenutelné. Pro fanoušky zombie nutnost zhlédnout. 95/100

Arrow (2012) (seriál)

Skvělí pilot, ale potom se začalo tahat. Po pár dílech mě to velmi omrzelo. Akční sekvence slušné. Očekávala jsem víc.Tak uvidíme, co přinesou další řady.

Žhavé výstřely 2 (1993)

Krásně propracovaná parodie. V některých částech filmu mě rozbolelo smíchy břicho. Skvělé hlášky, obsazení prostě super. Navíc pobavil více, než předchozí díl.

Černobylské deníky (2012)

Podle mě docela propracovaný horor. Herecké výkony nejsou sice kdo ví jaké, ale dá se to překousnout. Jen mi vadí ty lekačky, mohlo by jich být více a konec byl docela rychlý a očekávaný. Chvílemi se člověk může i bát. Přesto doporučuji zkouknout.

Homo Erectus (2007)

Koukala jsem na film jen kvůly Ali Larter a Hayes MacArthurovy jinak nic moc až na pár vyjimek a scének.

Tupíři (2010) odpad!

Co to má být? K parodii to má daleko, předaleko. Není to v ničem vtipné. Tento film je jen jeden velký omyl. Nic jiného.