Slunce, seno, jahody (1983)

Skvěla komedie. Moc se mi líbila. Film , který si každý pamatuje.

Kameňák 4 (2013) odpad!

Vážně trapné. Znovu zrození se nekonalo. Hlášky stojí za starou belu. Stejné jako předchůdci, akorát tohle je 100 krát horší.

Kameňák 3 (2005) odpad!

Co to má být? To je strašné. Nic se nezměnilo .Nikdy se tento film už víckrát nekouknu. Vtipy jsou na nic. Ne fuj fuj.

Kameňák 2 (2004)

Myslela jsem si, že to bude, ale to jsem se mýlila. Je to to (skoro) stejný jako první díl. Očekávala jsem víc..

Kameňák (2003)

Viděla jsem i lepší české komedie..Sice má docela dobré obsazení a skvělého režiséra, ale jsou prostě lepši filmy.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Pěkně propracovaný díl s rodinkou simpsnů.Hlášky,které vám doslova zniči bránici.Všem doporučuji.Film pro celou rodinu.Zabavì,ale škoda že je tak krátký...

Vyměřený čas (2011)

Velmi se mi film líbil.Velmi originálně vymyslely scénář,tím že za vším stojí čas.Obsazení je velmi dobré až po pravdě na Timberlaka-(ale dá se to přežít).Amanda Seyfried to tam táhla dobře s tím že zachranujě celý film.Efekty jsou podle mně na 75%.Dává filmu 5*....

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Po opětovném zhlédnutí měním i hodnocení. O proti jedničce se jednoznačně horší pokračování. Příběh je takový ,,mastný - nemastný", prostě tam chybí něco, co by divákovi otevřelo oči i rty dokořán. V obsazení mi absolutně vadí Dane DeHaan, nevýrazný, avšak pro ,, příběh" podstatný. Na straně druhé moc pěkně vizuálně zpracované a hudebně zvládnuté.

Nezvratný osud (2000)

Velmi dobrý díl této série.Velmi dobré herecké obsazení,a efekty také za něco stojí..Konec je přímo úžasný.Tento film splnil mé očekávaní scénka v letadle,kde na začátku mají zemřít se povedla..Film velmi zaujme,nedá se u něj usnout a stále se vám honí hlavou,koho si smrt vybere a jestli ji vůbec porazí..Je to velmi (velmi) napínavé..Film si nedokážu vynachválit..Jednozačně doporučuji..Tento film sedá řadit mezi nejlepší horory a Thrillery v jednom..Užasné konec děj postavy prostě vše,,.Děj si můžete rozkrájet na části o koukat se po kouscích jako byste četli knihu.Perfektní scénář atd..Ale stejně konec nic nepřekoná ani jiné dáli této série..

G. I. Joe (2009)

Dobré efekty dobré obsazení..Film se dá lehce překousat.Osobně mně to moc bavilo,i když ta romantika no no..Velmi zajímavý děj a zvraty..Super filmík..Super zabavý a potěší..Dávám5*..